Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hahhahahahha na wilka :D:D:D muszę powiedzieć to mojemu mężowi :D:D u mnie też różnie z ochotą :P

Co do piersi, to niezły pomysł żeby spać w staniku sportowym..mam dwa i pewnie byłoby mi wygodniej w nocy. Ja wcześniej miałam miseczkę 65 E ale teraz to z wszystkich staników cycki wypadają aż suty na wierzch wyłażą :D więc nie wiem jaki mam rozmiar bo nic nie kupowałam jeszcze.

Własnie do pracy wpadła moja przyjaciółka :) kupiła mi spodnie za 15 zł takie bermudy w panterkę :D heheh nie mam już w czym chodzić :P no i malinki dzidzia dostała :) dziś jest super dzień!

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3o9jcgwv63hqj2.png

Odnośnik do komentarza

To u mnie piersi robią w łóżku furorę :) nawet ja teraz lubię podejść i zatopić męża w moich balonach hahahahha i jakoś mimo że wcześniej diabelnie bolały, teraz też trochę bolą to dajemy radę ;)

Jeszcze 4 h i wybywam do lekarza YEAH! :)

No 10h podróży to jest trochę....ja myślę, że dałabym radę :) myślimy właśnie czy nie jechać nad morze..a od nas to będzie z 9h autem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3o9jcgwv63hqj2.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Miałam wczoraj drugą wizytę i usg dzidziulka (12 tydz), wrażenia niesamowite: wierzgał nóżkami, machał rączkami (nawet pokazał nam okej) i ruszał usteczkami. Mój mąż patrzył w ekran jak urzeczony i ciągle się uśmiechał. Jako, że nie zdecydowaliśmy się na badania prenatalne w szpitalu pan doktor dokładnie sprawdził i pomierzył dzidzię i orzekł, że wszystko jest tak jak powinno być. Sam zagadnął nas o płci i powiedział, że coś jakby odstaje, ale nie był pewien, czy to nie pępowina (ja chce i czuje, że to chłopiec). Mój mąż mówi, że obojętnie, tylko żeby było zdrowe. Jako, że to nasze pierwsze dziecko nie mogę się doczekać i zaczęłam kupować ciuszki:) za co dostaje burę od lubego i rodzinki.
Wczoraj oglądałam zdjęcia z nad morza, nad którym byliśmy w sob i teraz dopiero widzę, że brzuszek już wystaje trochę i zaczyna być widać, że jestem w ciąży:)
Badania moczu i krwi dobre, tylko pana doktora zaniepokoiły hormony tarczycy i kazał mi się skonsultować ze specjalistą (moja mama i siostra miały wycinaną tarczycę) a ja mam nadzieję, że wszystko będzie okej.
Na koniec oczywiście fotka maleństwa:)
Pozdrawiam

monthly_2014_07/skarby-styczen-2015_13237.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomdf9hvc41pib2.png

Odnośnik do komentarza

Miałam wczoraj USG prenatalne. Powiedział że według niego wszystko w porządku ale jeszcze genetyk się wypowie za miesiąc bo robię na Nfz to trwa. Cieszę się bardzo ;). Dobrze że byłam z W bo były trudne chwile czekając w kolejce przeczytałam o biednym Akulinku, położyłam się a lekarz puka w brzuch i mówi że dziecko nie chce współpracować, omało nie zeszłam. Okazało się że z powodu gorąca dzieci nie chcą wierzgać. Kazał mi napełnić pęcherz i zjeść żeby dziecko było lepiej widoczne. Wychodzę na korytarz a tam już 3 mamusie wcinają:). Potem było dobrze widać tylko siku mi się chciało:). Mamy film wieczorem z rzutnika na całą ścianę rodzinka oglądała, cmokali i się zachwycali.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxgywlom5vups7.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej :) byłam na mieście w mydlarni franciszka i babeczka poleciła mi olejek ze słodkich migdałów, że idealny na czas ciąży, zapobiega rozstępom a nawet nadaje się do smarowania maleństwa i kupiłam buteleczkę i przetestuję. Ciekawe czy się sprawdzi, mam też zwykłą oliwkę, ale ten jest 100% natural więc teoretycznie lepszy. zobaczymy...
madzia75 super że podróż udana i dojechałaś i dobrze się czujesz. 10h w aucie to nie lada wyczyn :)
Lewel barszczyk, mniam mniam mniam :) u mnie dziś bardziej na kwaśno czyli ogórkowa:)
jacqueline mąż chyba wniebowzięty jak Go zatapiasz w balonach :D chyba będzie tą ciąże wspominał super :D
Natalija.s witaj! jak się czujesz?
Linda24ale fajnie! 10 cm... to już na prawdę duża Dzidzia... zazdroszczę Ci tego usg, miałyśmy razem w sierpniu iść, a Ty mnie wykolegowałaś i już podejrzałaś Małą:P wrzucaj zdjęcie :) pojawił się temat płci? Trzymam kciuki za zwolnienie:)
AnetaZ86 śillczny Bobas! i tak wszystko dokładnie widać! jestem pod wrażeniem!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...