Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Te ostatnie dni miałam tak zakręcone, że nie miałam chwili, żeby wejść i Was poczytać. A gdy już ta chwila się pojawiła, nie mogłam Was nadrobić tyle tego napisałyście! A więc nadrabiałam 3 dni, wczoraj skończyłam ;) Tyle tematów było, że chyba nie jestem w stanie odnieść się do wszystkiego i wszystkich…
Brzuszki macie wszystkie piękne, coraz piękniejsze :) na końcu wrzucę swój, ale z przed tygodnia, bo jakoś nie miałam kiedy.

W każdym razie cieszę się Oleńka, że wypuścili Cię z tego szpitala, teraz musisz tylko o siebie dbać i dużo odpoczywać, dacie radę z Hanią! Nie dużo już zostało!
pozostałe dziewczyny- podobnie- musicie dużo odpoczywać i być dobrej myśli i wierzę, że żadna z nas nie rozpakuje się przed grudniem, musimy ściskać nogi i donosimy do końca :D

Żabka pokoik PRZECUDNY!!! Zakochałam się, przepięknie to wygląda, z sufit robi nieziemskie wrażenie :D

Marlenek podziwiam Cię za Twoje chęci w organizacji tak dużej imprezy!
Fajny pomysł też z tym zbieraniem rachunków do koperty i podliczanie na koniec. W sumie tyle miesięcy kupowania, co miesiąc coś, ale na koniec kwota może zrobić wrażenie… my w sumie na to nie wpadliśmy, ale może i lepiej, nie ma co się przerażać hehe

Martusia- trzymam również kciuki za badanie, żeby było wszystko OK!

Daria- dzwoniłaś dziś do kliniki, zdecydowałaś się już rozumiem tak? Na Eskulapa czy na te Katowice? :) ja dziś rano też już wykonałam telefon, umówiłam się na wizyte przedporodową do dr. Zalewskiego na 16 grudnia (oczywiście cc w dalszym ciągu aktualna), matko nie wierzę że czas tak szybko leci :D

Gosia, Asiunnias- witamy :)

W ogóle to gratuluje większości ogarnięcia się z wyprawkami :) ja też postanowiłam, że do końca listopad musimy się ze wszystkim wyrobić, bo w grudniu chce mieć spokojny umysł i myśleć tylko i wyłącznie o świętach, prezentach, spotkaniach rodzinnych (i oczywiście o rozpakowaniu najwcześniej w Nowy Rok!;)
Nie chce się zadręczać, że coś muszę jeszcze dokupić, o tym pamiętać, bo różnie może być, muszę mieć pewność i komfort psychiczny, że w razie W jesteśmy w pełni przygotowani :)
Wstawiam zdjęcia łóżeczka Sebastianka, który też będzie musiał dzielić swoją przestrzeń z nami w sypialni, ale cóż;) przynajmniej będę miała go ciągle na oku. Wiem, ze trwała tutaj ostra dyskusja co do przydatności a nawet bezpieczeństwa ochraniaczy na łóżeczko- jednak my się zdecydowaliśmy. Znajomi i rodzina, bardziej doświadczeni od nas mieli i chwalili, sąsiadka także, więc myślę że nie ma powodów do obaw. Z noworodkiem trzeba uważać na wiele rzeczy i sposobów, jakby się dogłębnie zastanowić to pewnie większość stanowiłaby dla niego niebezpieczeństwo, łącznie z kocykiem na spacerze. Uważam, że nie ma co przesadzać, a taki kącik z ochraniaczami i baldachimem wydaje mi się mega fajny i przytulny i sprawia wrażenie bezpieczeństwa dla małego. Czytałam, że małe dzieci zdecydowanie lepiej czują się właśnie w takich miejscach niż w otwartych przestrzeniach. Ale oczywiście każdy myśli po swojemu, także rozumiem też Wasze obawy w związku z tym.

Co do zakupów, ja mimo wszystko kupiłam już laktator, zdecydowałam się na Aventa- ręczny. Doszłam do wniosku, że później tak czy tak będę chciała go używać, żeby mieć też odrobinę luzu- ściągając pokarm na później, żeby np. moja mama czy mąż mogli spokojnie małego nakarmić, poza tym czytałam, ze takie karmienia z butelki przez ojca, też powodują że dziecko szybciej nawiązuje z nim głębsze relacje, a nam zależy żeby też miał okazję zajmować się w nim w tak dużym stopniu jak ja, oczywiście w miarę możliwości;) także pojemniczki do przechowywania pokarmu i podgrzewacz też nabyliśmy, zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce;)

Miłego popołudnia dziewczyny! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

Odnośnik do komentarza

Cze dziewczyny:)
Marti dziekuje, dzis jest dobrze :) A maly rozpycha sie ile tylko daje rade :D Ciagle go smyram po stopach, lokciach albo raczkach ;) Co chwile czuje przedramienie albo moze lydke jakas pod reka :D A skurcze nie ustaly, ale nie sa tez bardziej intensywne, wiec jest ok:) Aczkolwiek moja mama chce juz mi torbe pakowac, biedna :D
I jak poszlo? Zrobilas z nimi porzadek?
asiunnias witaj :) Dobrze przeczytalas, ja tez mam problem z tym spojeniem. I tak jak daguccii odkrylam, ze lenistwo pomaga :D Ty masz to szczescie, ze Tobie to sprawdza, u mnie (w Szwecji) sie tego nie bada. Wysluchuja jedynie opisu symptomow i na tej podstawie odsylaja na cwiczenia lub sugeruja zakup pasa uciskajacego biodra. Mysle, ze nie masz sie czym martwic, postaraj sie jak najmniej chodzic i spokojnie do wizyty mozesz poczekac. Wiem co czujesz, bo juz kilka tygodni mnie to meczy i wystarczy niewielki wysilek a ruszac sie nie mozna do konca dnia albo i jeszcze nastepnego. Podpieraj sie jak wstajesz, rob male kroczki i unikaj schodow. A i jak lezysz na boku to poduszka miedzy kolanami a jak siedzisz to postaraj sie nie zakladac nogi na noge. O, tyle sie dowiedzialam. Ja odpuscilam konsultacje z polozna, bo wiem, ze i tak mi nie pomoze.
joasia ja juz nie wiem co Ci doradzic, musisz byc silna i postawic w koncu na swoim... :/ ¨
marlenek ja tez Cie podziwiam z ta impreza, w zyciu bym sie nie porwala!
Anettrainbow u mnie pogoda tez przytlaczajaca, ale przynajmniej zdrowie dopisuje hehe, a Ty jak dzisiaj? Jak samopoczucie?
daria fakt, faceci sa jacys... inni;p Ja tez juz pomalu czuje bole porodowe haha
kamiol kurde, tak sie zastanawialam... mnie sie od jakiegos czasu przytrafiaja takie delikatne mdlosci, szczegolnie wieczorem i tak sie zastanowilam czy to mozliwe, ze w pierwszym trymestrze nie mialam a teraz sie odzywaja... Mozliwe to? :D
martusia i jak???? i jak??? JAK SERDUSZKO?

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Teraz mi się jeszcze przypomniało w temacie proszków do prania- ja zdecydowałam się na Lovele póki co, miałam sporo próbek mleczka do prania z Loveli właśnie, więc zużyłam je do pierwszego prania ubranek, pieluszek i pościeli, zapach jest piękny, zresztą próbki dostałam od moje gin, która też polecała mi tę markę. Czytałam dużo na ich temat, myślę że skoro są to produkty typowo dedykowane dla niemowląt i małych dzieci, nie ma co przesadzać i stosować szarego mydła, kiedy przecież może się okazać, że dziecko wcale nie będzie miało żadnej alergii. Zresztą później lepiej będzie mi przejść na zwykły proszek sensitive (np. Persil) Czytałam, że mleczko jest lepsze od proszku, bo lepiej się wypłukuje. Kupiłam je w zeszłym tygodniu na tej promocji w Biedronce (któraś z Was też już o tym pisała), także ja również polecam, bardzo fajna cena.

A kosmetyki- ja będę stosowała Johnsona- raz, że wiele moich koleżanek łącznie z moją mamą je poleca (mimo różnych opinii, że np uczulają) a dwa, ze na ostatnich warsztatach Bezpieczny Maluch udało się nam wygrać w konkursie torbę z przewijakiem turystycznym wypełnioną całą linią kosmetyków Johnsons, także skoro już je mam i zaoszczędziłam przynajmniej stówę- czemu by nie spróbować, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i mały będzie je dobrze tolerował. Położna zresztą też polecała Johnsona, zwłaszcza tę serię NO MORE TEARS :) ale Hipp też słyszałam, że bardzo dobry, ziaja również :)

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

Odnośnik do komentarza

Aleee super, że mnie przyjełyście;). Czuję, że się tutaj u Was zadomowię:). Cieszę się bardzo:).
Taki miły aspekt dzisiejszego pochmurnego dnia. W Lublinie szaro, buro....wrrrr
Kamiol- faktycznie fajne te organizery, ale mogłyby być trochę tańsze. Też tak myślę jak udoskonalić swoją sypialnię, żeby Małemu i mnie było wygodnie. Na początek chcę, aby Mały spał z nami w sypialni. Tzn. w swoim łóżeczku. Pokoik co prawda już przygotowujemy dla niego...ogólnie remontowaliśmy całe piętro, więc za jednym zamachem i jego kącik już chcieliśmy przygotować.
Apropo pokoików dziecięcych to ogromny szacunek dla Żabki- piękny ten Wasz pokój dla Maleństwa i ten sufit bajeczny:).
Ale-k-sandra Wasz kącik również jest uroczy i te pomponiki wspaniałe. Podziwiam za taki zmysł artystyczny...żałuję, bo ja takiego nie mam:(. Takie drobne elementy powodują, że wnętrze staje się przytulne:).
Dagucii faktycznie jak więcej leniuchuję, to mnie nie boli, ale już coś porobię, albo się nałażę, to niestety cierpię. Muszę tak jak Ty...więcej leżeć;)
Kasieńka9876...właśnie z tymi podkładami też miałam trudność. Na początek wzięłam 2 opakowania- jedne z belli, drugie z canpolu...nie mam pojęcia czy to wystarczy, w razie czego mąż będzie donosił. Nie chciałabym później tego składować. A termometr wydaje się fajny, ale też nie mam doświadczenia, ciężko powiedzieć. Co do kosmetyków- to ja zamierzam myć Malucha w mydełku aloesowym FLP w razie potrzeby smarować jakąś emulsją. Koleżanka stosowała i była bardzo zadowolona, swojego Małego myła co 2 dzień.
Hmm...co myślicie o częstotliwości kąpieli? Codzienna, czy jednak trochę rzadziej?
Izka26 może jeszcze Twój Maluch się obróci...albo może warto zacząć wykonywać jakieś ćwiczenia mające na celu ustawienie Małego w odpowiedniej pozycji...
DobraWrozkaa cudny brzunio i łóżeczko pięknie przygotowane...też mi podoba się taka kolorystyka- krem, beż...mmm...bajecznie
Linda wielkie dzieki za rady. Ostatnio na wizycie jak wspominałam o tym lekarzowi, to mówił, że tak może być. Żadnych wskazówek nie udzielił. Wtedy jednak nie czułam, aż takiego dyskomfortu. Spróbuję to co radzisz, wcielić w życie-dzięki. Aaaa i wybiórczo prześledziałam Wasze forum, natrafiając na filmik Twojego Kacpra...łaaaaał jak on się rusza...teraz tez tak jest?
Ależ się wciągnęłam w Wasze forum. Cały dzień czytam co tam u Was się działo. A obiad jeszcze w lesie...dobra póki co zmykam.

Odnośnik do komentarza

asiunnias prosze bardzo:) Co do kapieli to ja mysle, ze skoro bedzie to zima to spokojnie raz na 2 czy 3 dni wystarczy. Tak tez gdzies slyszalam. Latem lepiej byloby codziennie. A Kacper tak, nadal taka wiercipieta :D Tylko wczesniej kopal a teraz tworzy na brzuchu gory i doliny. Ale ciagle "wystaje" mi przez brzuch jakas czesc jego cialka:D Kiedys cos tam jeszcze nagram i wrzuce :) Zostan z nami :)

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za trzymanie kciuków!!!!
Niestety nie mam dobrych wieści zmiana jak była tak jest, choć nie powoduje żadnych komplikacji u synka ale nie to jest najgorsze...okazało się ze mam dużą zmianę na łożysku (1/3 łożyska). Nie wiadomo co to jest czy to odklejanie łożyska czy naczyniak..;( prawdopodobnie to pojawiło się w ciągu 2 tygodni. bo 2 tyg temu tego nie było a jest to spora zmiana więc pewnie by ja zauważyli. Załamana jestem bo nie wem co to i co dalej. Pani od echo ma się skonsultować z jakąś docent i być w kontakcie z moim lekarzem. Pani dr stwierdziła ze jak mały nie będzie przybieral na wadze to ciążę trzeba będzie szybciej rozwiązać nawet za 2 tygodnie..na razie jest dobrze mały waży 2074kg i to jest w normie..nie wiem co dalej i jakiegoś doła złapałam wybaczcie ze nie odniosę się do waszych postów teraz, jadę po córkę na basen i chyba położę się spać może uda mi się przez chwile nie myśleć.:(

http://www.suwaczki.com/tickers/relg8iikdx4m7f7w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp8l27649v.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jen61jnwn.png

Odnośnik do komentarza

Jestem, wróciłam z miasta :) nawet pogoda mi dziś nie straszna, mam dobry nastrój :)Byłam w spółdzielni - jakie miłe osoby tam pracują aż jestem w szoku, ostatnio pan, dziś pani.. :) Projekt został zatwierdzony, czeka teraz na podpis prezesa - nie mogło być inaczej bo my i tak już przenieśliśmy tę kuchnię :) Z gazownikiem się przeciąga bo powiedział, że bez akceptacji kominiarza nie zrobi - grrr tylko jakieś schody i schody, jeden odsyła do następnego.. Zaraz załatwię jakiegoś kominiarza z netu, i niech ten gazownik przyjdzie bo muszę gotować :)
DobraWróżka, hheehe, nadrobienie zaległości tutaj to wyczyn :) sliczne łóżeczko :)
Z tymi rachunkami to też nie wiem czy dobrze, że na końcu zobaczymy ile wyszło :) człowiek osiwieje :)
witajcie Gosia i Asiunnias :)
Kasieńka, ja tez kupię microlife,
Izka, mój Jędruś tydzień temu też jeszcze pośladkowo był ze stopkami nad twarzą. Ale nie martwię się póki co, jest jeszcze czas :)
Aleksandra, łooo, to grubsze szycie się zapowiada :)
Brunetka, a kiedy Ty masz praktyczny?
Dagucci, sląsk zawsze wyprzedzał resztę kraju :)
Kamiol, ło matko! droooogi ten organizer, z paczki będę wyciągała za darmo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wróciłam od internisty i ten kaszel to od oskrzeli jest.
Marti mi powiedział że mam sobie kupić stodal, podobno bezpiczny i fajnie działa. O wiele grożniejsze od lekarstwa są skurcze powodowane takimi atakami kaszlu. Wieć mam zamiar wieczorem wysłać Ł do apteki i zacząć kurację.
Nie wiem co mam robić z jutrzejszym egzaminem..chyba pojadę, ale szczerze współczuję wszystkim piszącym ze mną...taki kaszel nie tylko mnię będzie rozpraszał ale i całą resztę. Dzownili do Nas dzisiaj że wóżek jest już do odebrania! Z 6 tygodni okres oczekiwania skurczył się do 2 :D Także jeszcze w tym tygodniu pierwsza fura naszego syna zaparkuje u Nas w salonie xD
Witam wszytskie nowe mamusie im nas więcej tym lepiej:)
Co do sprywatyzowania wątku jestem za, tym bardziej że okazuje się że nasze zdjęcią są widoczne w googlach! wystarczy wpisać skarby stycznia 2015 i w galrii wyskakują nasze brzuchy, łóżeczka, suwaczki i inne..nie wiem jakim prawem i dlaczego...
Kasienka ja kupiłam tego microlifa i jestem bardzo zadowolona:D Dużo osób polecało ten termometr także myślę że warto, a o tym Twoim szczerze nie słyszałam, ale wydaje mi się że one wszystkie działają podobnie.
Izka dzidziuś ma jeszcze czas się przekręcić i tak jak już kr=tóraś z dziewczyn wspominała, są jaieś ćwiczeniaktóre moga mu to umożliwić..skonsultuj się z położną/ lekarzem prowadzącym i zapytaj czy możesz je wykonywać i spróbuj :)
Kamiol fajny ten organizer, ja się boję że przesadze z tymi gadzetami :D JUż teraz mam wrażenie że jest ich pełno..

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

Izka26 Ja też czekam na obrót synka :) Lekarz mówił,żeby jeszcze sie tym nie matwić, bo spokojnie dziecko ma jeszcze czas,żeby obrócić sie miedzy 32 a 36 tyg, wiec cierpliwie czekam. Wizyte mam 5.12 i zobaczymy. Mówił też, że kiedyś lekarz obracał dziecko podczas USG, ale on odradzał nam takie rzeczy, bo jest ryzyko zaplątania w pępowine itp. A co do ćwiczeń to można, bo to nie zaszkodzi, ale jego zdaniem jak ma sie dziecko obrócić, to i tak sie obróci...a jak nie, to nie.
DobraWrozkaa Piękny brzusio ! A łóżeczko bajeczne ! Super ten organizer jest, bardzo mi sie podoba ! Coś takiego musze znaleźć.I uroczy misio w środku;)
asiunnias Witamy w naszym gronie :) Ja tez planuje kąpać co 2-3 dni, czy tam w razie potrzeby.
Ja też kupiłam termometr Microlife, który polecała styczniowa_ania A przy okazji kuruj sie kochana.
martusia2222 Mam nadzieje,że mały bedzie dobrze przybierał na masie ! 2 kg to dużo, więc do tej pory raczej wszystko działało jak trzeba..i na pewno będzie tak dalej.

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale szalejemy z tymi remontami na koniec ;-) brunetka jaki kolorek wybrany? :)

DobraWrozka łóżeczko super, jeśli baldachim to podoba mi się właśnie taki jak masz :) no i brzucho kształtny :)

Linda ja jakoś w 3-4 miesiącu miałam mdłości, teraz mnie męczą od paru dni, ale są w miarę znośne, tym razem chyba to przez to, że wszystkie flaczki nam się podnoszą do góry ;)

Ten organizer fajny, ale właśnie drogi, w pokoju wszystkie szafy będziemy mieć "pozamykane" i w sumie nie będzie miejsca, żeby mieć coś pod ręką, ale koszt dyskwalifikuje, może uda mi się coś zrobić samej, albo kupię coś takiego jak ma DobraWrozka na łóżeczku

Właśnie skończyłam moją pierwszą nieidelaną dekupażową szkatułkę dla kumpeli na urodziny, jest trochę brzydka, ale jestem z siebie dumna :D Później się pochwalę, bo zdjęcie mam na tel

martusia nie wiem co powiedzieć :( w którym jesteś tygodniu? najważniejsze, że małemu nie grożą komplikacje, a w razie wcześniejszego rozwiązania to malce są już na tyle duże, że już sobie poradzą na świecie z małą pomocą

marlenek z taką organizacją jaką masz w sobie nie dziwię się, że Ci taki organizerek na łóżeczko nie potrzebny :D na prawdę szacun, że tak wszystko ogarniasz :)

Jestem za zrobieniem PRYWATNEGO FORUM, no z googlami tak właśnie jest... dziewczyny wypowiedzcie się, trza podjąć jakąś decyzję :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relganliyb0uls1e.png

Odnośnik do komentarza

Uffff wróciłam w końcu do domu, czuje sie strasznie... Zalezalam sie w tym domu chyba.

styczniowa e tam, ludźmi sie nie przejmuj, ważne żebyś miała to za sobą :)

marlenek co do kominiarza, my potrzebowaliśmy papierek od certyfikowanej spółdzielni kominiarskiej, nie wiem jak wy :)

martusia ciekawe co to z tym lozyskiem... Mam nadzieje ze będzie okej. 2kg to juz spory facet wiec nawet jakby to nie martw sie :* ważne ze jesteś pod kontrola.

dobrawrozka masz racje, tez słyszałam ze dzieci lubią takie norki :D

Kasienka z termometrem ci nie podpowiem bo narazie nie kupuje takiego wypasnego, a co do kosmetyków to ja kupiłam hippa, bo naczytalam sie ze ich oliwka super extra i w ogóle, a ponoc lepiej kupować juz wszystko z jednej linii. Mam oliwke, krem, plyn do kąpieli i kupiłam żel i szampon w jednym ale nie wiem czy będę to tez używać.. Podklady poporodowe te w formie na tylek mam sztuk 20, a mam tez takie wielkie choćby hmm ceratki? I tego mam 15 sztuk, polozna mowila ze przydają sie w trakcie porodu do podlozenia na piłkę, po porodzie, a później w przychodni z bablem, czy gdzies do przewiniecia. Sama sugeruje sie co mówili na SR albo co laski tu piszą bo zielona jestem :)

ale-k-sandra no dokladnie take cus :D aleAnneterainbow mnie tu pociesza ze to nie ja zwariowalam w tej ciąży :D a w sumie przypomnialas mi ze tez mam plik w excellu z cenami!

Dzis w Carrefourze kupiłam śliczne skarpeteczki, 6,99 za 3pary ah <3

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki;-)czytam Was nas bieżąco ale przez to że jeszcze pracuje to brak mi na wszystko czasu....
Pokoiki przez Was urządzone są super po prostu nie można się napatrzeć...nasz Michaś póki co będzie razem z nami w sypialni ale też powoli będziemy robili dla niego kącik;-)
Co do przekręcania się dzidziusiów to do niedawna mój też był ułożony poprzecznie ale na ostatniej wizycie już się obrócił główką do dołu;-)
Od czwartku zaczynamy SR czuję że to będzie coś fajnego tym bardziej że mój mąż mnie bardzo na nią namawiał;-)
Dzisiaj zamówiliśmy wózek padło na tako jumper light....oglądaliśmy ich dużo ale przy tym wyglądałam jak matka a nie jak starsza siostra dziecka;-)
Nie wiem czy Wasze dzieciaczki też są takie ruchliwe bo mój Michaś jakby kopał piłkę w brzuchu a dziś jak mnie obudził o 5:30 to było już pospane;-)
Nie wiem czy któraś z Was oglądała na polsat cafe taki program jak porody?
Ja trafiłam całkiem przypadkiem na ten program i ostatnio pociłam się jakbym to ja już rodziła;-)ale program całkiem fajny;-)
Czas coś przetrącić....może jakieś jabłuszko;-)

http://www.suwaczek.pl/cache/5b71053235.png

Odnośnik do komentarza

martusia2222 trzymam kciuki za Ciebie i malca! Jak bedziesz coś więcej wiedziała to dawaj znać! Moja znajoma urodziła miesiąc temu synka 2100g, więc nawet jesli wizja 2 tygodni się sprawdzi to i tak będzie większy :) Ale nie- niech siedzi do stycznia!!
marlenek praktyczny dokładnie za tydzień.... Nie wiem sama czy dobrze robię, bo czuję, że stres mnie zeżre na stojąco i nie wiem czy dam radę.... Trzymam kciuki za kominiarza ;P
styczniowa_ania proszę pić ładnie syrop i zdrowieć. Dasz radę jutro! Jak bedziesz miała to dawaj zdjęcie tej fury :)
kamiol z tym kolorem farby to mnie szlag trafiał już. W końcu padło na Zieleń Amazonii z Dekorala :) Co do paneli to sama nie wiem.... Meble już mamy, ale remont jeszcze w czarnej d...
JESTEM ZA SPRYWATYZOWANIEM FORUM!
Trzeba dać znać założycielce forum i zrobic to jak najszybciej

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie!
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, tom sie spisał z tym sufitem, oczywiście projekt i wykonanie on sam wiec jestem z niego dumna.
Martusia spokojnie, słuchaj lekarzy,napewno doradza dobrze i wyszysko bedzie dobrze.
Marlenek ty tam działaj żebyś miała na czym ugotować :p a w czw już nasze ostatnie spotkanie SR ale zleciało co?
Dobra wróżka ale śliczny brzuch, i sooper łóżeczko, myśle nad baldachimem właśnie :p
Ja byłam w pracy, wróciłam i uwaga gotuje, zupa ogórkowa i mielone z buraczkami dla meżusia, a niech ma:p
Co do przybornika to zamówiłam sobie na baby shower od kumpel maja kupić :p zawsze odpada jeden wydatek heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3r63k987u.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;p dzisiaj rzeczywiście miałam sporo do zrobienia, ale już grzecznie leżę i się nie ruszam aż do środy ;p nawet namówiłam męża by mnie zawiózł w środę na wizytę abym nie musiała jeździć mpk ;p odebrałam dowód, wypis ze szpitala, mamuśka dała nam kasę na łóżeczko turystyczne tak więc pojechaliśmy je kupić, aby Hania miała i w jednym i w drugim domu narazie łóżeczko, bo tak jak mówiłam mieszkam u teściów a rodzice w bloku obok, tak więc pewnie często będę tam zaglądać. Z tego mieszkania co mielismy wynająć od stycznia zrezygnowaliśmy bo jednak wolimy zaoszczędzić te pieniądze, kwestia miesiąca, góra dwóch i rozglądamy się za naszym własnym mieszkaniem, to po co rzeczywiście płacić za dwa, tak rodzice nas przekonali i odmówiliśmy :P w styczniu to może już uda się kupić nasze, kwestia remontu i można się wprowadzić wiosną ;) no i kupiłam sobie w końcu dzisiaj kozaki, ale wyjątkowo nie chciało mi się chodzić i kupiłam w pierwszym sklepie do jakiego weszliśmy ;p oprócz tego kupiłam drugi rożek, bo na początku mała będzie spała w łóżeczku i w rożku, bez pościeli. Jeszcze tylko muszę ogarnąć kwestię zmiany danych w zusie i jechać do tego cholernego nfz w sprawie ubezpieczenia, bo u mnie problem wynika nie ze zmiany nazwiska tylko przez te problemy które miałam z moją firmą i zwolnieniem nie ma mnie w systemie, a przecież jestem ubezpieczona gdyż pobieram kasę za zwolnienie ;p ale już ogarnę sprawę odrazu na nowe nazwisko by nie było znów problemów. No i ogarnąć sprawę przychodni i położnej, tak więc mam trochę jeszcze załatwiania ale rozłożę sobie to na raty by nie obciążać brzucha.
martusia mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, oby chociaż te 3-4 tygodnie wytrzymać, przecież mamy ten sam termin, mi się udało Hanię powstrzymać to może u Ciebie też nie trzeba będzie przyspieszać porodu.. Strasznie Ci współczuję, wiem jaki to stres bo dopiero sama to przeżyłam.. Ale musi być dobrze :*

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...