Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Leaka no dobra spróbuję się przerzucić z herbaty na soczki, może będzie lepiej :D

zrezygnowana okej, zaraz przepiszę i wam wrzucę :D może się przydać ;p mam tą linię na brzuchu i wygląda to średnio ;p hehe :D czuję się jakby brzuch miał mi pęknąć na pół, serio :D jeszcze szczególnie jak był taki twardy ;p teraz wzięłam luteinę i czuję ulgę :P no kurde trzeba uważać już bo to nie przelewki ;p pani doktor powiedziała, że 7 tyg muszę wyrobić później mogę rodzić :D czyli po 17 grudnia :P omg to już tak niedaleko :D :D

Kasienka gratulacje!! super ;))

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Oto ta lista:

Należy natychmiast zgłosić się do szpitala (bez wcześniejszego zgłaszania) jeśli wystąpią następujące objawy:
• Obfite krwawienie z dróg rodnych
• Skurcze macicy (co 10-15 min) szczególnie jeśli wystąpią wcześniej niż 3 tyg przed spodziewanym terminem porodu
• Brak ruchów płodu
• Odczuwanie ruchów płodu: słabe lub szczególnie gwałtowne
• Odpływanie płynu owodniowego lub podejrzenie jego odpływania
• Silny ból brzucha
• Urazy, upadki
• Zasłabnięcia, omdlenia
• Utrzymujące się wymioty (ponad 3 razy na dobę) i biegunka

Należy zasięgnąć porady lekarskiej w placówce medycznej jeśli występują następujące objawy:
• Krwawienie z dróg rodnych niewielkiego stopnia (plamienie)
• Obrzęki twarzy, dłoni, kończyn dolnych ( szczególnie jeśli nie zmniejszają się po odpoczynku)
• Bezsenność, uporczywe bóle głowy
• Ból w podbrzuszu, ból w okolicy lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa
• Podwyższona temperatura ciała, dreszcze
• Uporczywy świąd skóry
• Obfita wydzielina z pochwy
• Lęk, depresja, obawa że coś jest nie w porządku.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,

czytam Wasze posty na bieżąco, ale po powrocie z pracy nie mam siły już odpisywać..
Zobaczymy na ile starczy mi siły, planuję chodzić jeszcze w styczniu ;)

Odnośnie stanika.. ostatnio jak byłam na szkole rodzenia to położna tłumaczyła, aby kupić stanik w 36 tygodniu.
Najlepiej, aby nie była cały bawełniany tylko z domieszką czegoś. Odpinana cała miseczka do karmienia (czasami są takie, które mają takie okienko) i jak najmniej szwów (tłumaczyła tym, że po porodzie w 2-3 dobie może dojść do powiększenia piersi nawet o 2-3 rozmiary, ale jest to chwilowe ;)- pytałam.. bo ja już teraz mam duży biust, a jeszcze 2-3 rozmiary, to bym się załamała.
Mówiła jeszcze, że obwód pod biustem nam szybko spadnie i jeżeli chodzi o miseczkę, to taka jak będzie w 36 tygodniu, ewentualnie można włożyć rękę do miseczki i sprawdzić czy jest trochę luzu..

Odnośnie pielęgnacji ciała i zapobieganiu rozstępom.. to po prysznicu wetrzeć oliwkę w mokre ciało, później zetrzeć ręcznikiem i wetrzeć balsam na rozstępy :)
A i podczas wcierania oliwki i balsamu omijać sutki ;)

A odnośnie monitora oddechu, to ja zawsze chciałam kupić, kupiłam używany na allegro, a na warsztatach bezpieczny maluch ratownik potwierdził w swoim wykładzie, że dobrze zrobiłam ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20887

Odnośnik do komentarza

Linda już o siebie należycie zadbam :D nawet mężowi pocisnęłam tak, że mu chyba słabo :P wziął sobie do serca moje słowa :D bo on twierdzi, że szukam sobie objawów w necie i żebym więcej czytała w internecie, że kiedyś nie było neta i każdy jakoś rodził :D no ale mówiłam mu od dawna, że brzuch mi twardnieje to ciągle swoje :D i mu dziś napisałam smsa dobitnie, że to jego wina :P bo przecież nie czytam tekstów typu 'kochałam się z chłopakiem, czy mogę być w ciąży?' tylko jakieś typowe artykuły i porady co jest normalne a co niepokojące i teraz skumał, że jak coś się dzieje to musi reagować :P bo powiedziałam, że co nie zawiezie mnie na porodówkę jak zaczną się skurcze wcześniej, bo jeszcze nie jest 8 stycznia to nie jedziemy? :D no kurde :P dam mu listę na lodówce mu powieszę :P hehe :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

olenka z pewnością Twoja gin wie co robi z tym żelazem, ale wolałam Cię podpytać, bo moja gin ma inne zdanie (uważa, że żelazo w tabl. szkodzi na nerki oraz przyszłe ząbki dzieciaczka). Ja mam hgb poniżej normy, ale powiedziała, że jeszcze się nie mam co martwić, dopiero jak spadnie poniżej 10, to mam brać żelazo.
Mogła dać Ci wcześniej tą kartkę gin, to byś wiedziała, że musisz na IP jechać, ważne, że jest ok.

marlenek na priv wrzuciłam Ci mojego facebooka i album, jak chcesz to możesz zerknąć, tam są moje dzieciaczki a po weekendzie wrzucę coś na forum, jak mężuś wróci z delegacji i dysk dostarczy :)

styczniowa_ania zazdroszczę 4d :) ja mam zwykłe i na nich już właściwie prawie nic nie widać, bo dzieciątko duże :)

DobraWrozkaa ja nie biorę wcale pod uwagę zakupu monitora oddechu, ale jak masz czuć się z tym bezpieczniej to można zainwestować, ale wiadomo, to jest tylko urządzenie, które jak mówiłaś może zawodzić (co udowodnił Wam ratownik), czy nawet dziecko może być źle położone i nie wyłapie oddechu. Nie wiem dokładnie jak to działa więc nie chcę się wypowiadać, ale ja nie kupuję.

dagucci ja też tak miałam, dali mi glukometr i mierzenie cukru przez 2 tyg 4 x dziennie. Dietę przestrzegam, ale i tak mam cukry za wysokie i takim sposobem muszę brać insulinę i po każdej insulinie muszę jeszcze badać cukier po godzinie. Paluchy mam już twarde od kłucia :), ale jeszcze tylko 10 tyg :) Chociaż nie powiem, skusiłam się ostatnio na 3 cukierki bounty :/

kasienka gratuluję :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoi99r3z1q.png
http://www.suwaczki.com/tickers/d69cj44jkcbqbxtu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanli5wu02oh6.png

Odnośnik do komentarza

zrezygnowana o taaak świąteczne jedzonko... :D ta linia na brzuchalu pojawila mi się jakos w tym okresie jak na parentingu pisali ze powinna i od tej pory jest. A ostatnio zauwazylam ze w ogóle wnętrze pępka i jego obrzeża tez sa ciemniejsze :) a jaka masz ta wydzieline bo nie doczytałam :P mi się wydaje ze to nie infekcja bo jest biala, raczej bezzapaxhowa, ale o różnej konsystencji, czasem jak woda... Bleh :D

Linda z tym domkiem to wiesz...narazie remontujemy jeden pokój, możliwe ze dziadek nam sie zwali jak jej dziewczyna go wyrzuci :p ssiad jest mega skur...lem. Wiec tyle minusów co i plusów :D nooo Kacper będzie od małego sie wozil sportowymi furami :D super!! No i mieszkanie...to ci się powodzi :D

marlesia kurczę to masz gorzej... Ja teraz po tlustym rosole i karkowce z kapusta z naszego forumowego przepisu :D miałam 96 wiec luzik... A znowu zjadłam 2 banany i druga polówkę milki. A po tej insulinie masz wyniki ok? Ja dopiero drugi dzień a juz mi te poklute palce przeszkadzają :p a gdzie tam koniec :D

olenka mój m to samo mówi...ze siedzę na forum i wymyślam sobie dolegliwości :p musiałam mu przetłumaczyć sytuacje ze ma wsiąść wolne po porodzie żeby mi pomoc, bo on uwazal ze po co... Wiec mu wyklarowalam ze może skończyć sie cc, rozciętym brzuchem, a jak nie to rozciętym kroczem, albo co gorsza peknieta dupa wiec skoro nie będę umiała kupy zrobić to co dopiero przy malej biegac haha :D ważne ze podzialalo :P a ty leż, wypoczywaj, opieprzaj sie do woli :D

Kasienka gratulacje!!!!! :)) kolejny przykład ze nasze kciuki działają :D

dobr_aga maltan!! Musze go w końcu dopisać bo juz wiele dobrego o nim słyszałam :)

A ja wlasnie ogladam sobie któraś tam czesc zmierzchu na tvn, masakra :D

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry z samego rana:D Brrr...jak zimno.
DobraWrozkaa Przekonałaś mnie co do dr.Zalewskiego:D
Marti84 dzięki za linka. Poród na Łubinowej od 5 do 7 tys.? Dobrze ja to widzę?
kamiol kładź się do szpitala siostra będzie Cie odwiedzać a ty i twój maluszek będziecie pod kontrolą. Wiem szpital rzecz nie przyjemna ale jak trzeba to trzeba:D
magnolia83 Również witam nową mamusię i gratuluję szczęścia:D

Jeśli chodzi o chustę to ja się chyba się nie zdecyduje. Na jej temat wiem tylko tyle co z telewizji nigdy na żywo się z tym nie spotkałam. Pozatym techniki wiązania mnie przerażają i pewnie zanim bym ją zawiązała prawidłowo i wsadziła tam ruchliwego maluszka to by mnie już kur..ca chyciła pot by mi się po tyłku lał i tyle z chusty by zostało bo bym nią w kąt ciepła:D
olenka1991 Super że z maluszkiem wszystko w porządku. Ja też od początku ciąży borykam się z anemia codziennie rano biorę witaminę c i żelazo coś idzie w górę ale żeby zbliżało się do normy to szans nie ma.
martusia2222 Na pewno będzie wszystko dobrze trzymam kciuki za twojego maluszka:D
Kasienka9876 Gratulejjjszyn Pani magister:D
Linda24 Fajnie że udało Ci się kupić tą furę cykaj zdjęcie i dawaj tutaj:D Niezły wiercipiętek z tego twojego synusia:D

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :D ale mi się dzisiaj dobrze spało pierwszy raz od dawna przespałam całą noc bez wstawania na siku i twardniejącego brzucha który był uciążliwy na maxa ;p także tabsy pomagają bo mam naprawdę zupełnie inny brzuch niż przed wizytą.

dagucci hehe no właśnie ja już mojemu też wytłumaczyłam wczoraj tak dobitnie wszystko, że jak mnie zakuło w boku tak, że aż krzyknęłam 'ała' ;p to zapytał czy jedziemy do szpitala xD więc może skumał, że nie czytam pierdół w necie i nie wymyślam sobie dolegliwości tylko naprawdę już bliżej niż dalej i mogę się gorzej czuć i w każdej chwili nawet zacząć rodzić :D a co do wolnego po porodzie to u na było to samo, że po co przecież ma dwa dni okolicznościowego a później sobie poradzę sama, on w pracy jest tylko 8 h ;p no ale wczoraj powiedział, że oprócz tych 2 dni weźmie sobie tydzień wolnego by być ze mną i z małą, także przemówiłam mu do rozsądku ;) no dobry i tydzień chociaż trochę dojdę do siebie i będzie mi łatwiej jak on będzie ;p wiadomo, ze cyca nie da, ale nosić i przewijać może :D

marlesia nie wiem jak to jest z tym żelazem, ale dostałam kolejną receptę bo wyniki mi spadły od ostatnich badań i pytałam, czy mogę brać femibion i to żelazo i powiedziała że tak ;) i do tego uzupełniać jedzeniem. a z tą kartką to lepiej późno niż wcale :D bo myślała, że mi dała ją już dawno i zdziwiona, że ani nie byłam w szpitalu ani nie zadzwoniłam do niej że mam takie objawy. No bo jak kiedyś zadzwoniłam że boli mnie brzuch no to kazała mi leżeć a jak będzie bardzo źle to do szpitala jechać no to po co miałam dzwonić ;p teraz też leżałam i przy zmianie pozycji trochę ustępowało to twardnienie, więc jakoś dałam radę ten czas ;p ważne, że nic się nie wydarzyło ciekawego :D

A ja wczoraj weszłam do lumpeksu bo było wszystko po złotówce i mąż mówi żebyśmy weszli zobaczyć i kupiłam Hanii bluzę i bluzkę z długim rękawem i dałam za to całe 2 złote :D także trafiło się coś nawet ;p a w kurtkę to ja już też się nie dopinam, jeszcze tydz temu dawałam radę a dzisiaj już nie, narazie noszę jakąś bluzę lub sweter i odpiętą kurtkę a jak przypizga ostro to mam mamy płaszcz, wiec już nie kupuję nic i tak mało wychodzę teraz ;)

Miłego dnia dziewczyny ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Witam panie;) u nas dziś sloneczko świeci od rana od razu humor lepszy;)
Jakaś roztargniona jestem, nadrobilam zaległości w czytaniu i już nie pamiętam co komu odpisać, masakra:)
Gratuluję Pani Mgr!!
Linda no to czekamy na furę.
Daguci (mam nadzieję ze dobrze pamietam) z tym domkiem to wiem co czujesz, ja mam cały dom do umeblowania..nie mogę dogadać się ze stolarzem a chciałam żeby zrobił mi szafy wnękowe na piętrze i garderobe( na parterze juz zrobił,ale w takim tempie ze masakra). Zastanawiam się już czy nie wziąć komandora zapewne szybciej by było. Zamawiała może któraś tam meble?warto? Póki co mam łazienki i oświetlenie zamknięte a reszta...sdobrze że wprowadzamy się dopiero w wakacje choć boję się że pierwsze półrocze z moją gromadką może być trudne do urządzania domku;)
Współczuję Wam cukrzycowe dziewczyny, przerażające to ciągłe klucie. Choć dieta by mi się przydała!
Dobrawrozka ja też monitora nie kupuję, znajoma używała i zdarzyła jej się sytuacja że zaczął wyć w środku nocy zupełnie bez powodu,mała się obudziła oni na równe nogi strach niesamowity. Mały (jak każde moje dziecko) pierwsze pół roku śpi w naszym pokoju w swoim łóżeczku ale tak żebym miała go blisko siebie;)
i powiem Wam że to nie samowite, możesz mieć mega twardy sen, a jak masz dziecko słyszysz kazdy oddech Każdy ruch normalnie czujesz to.
Olenka mój mąż też uważa że przesadzam,a ja jak wstaję z łóżka nie wiem jak stanąć na nogach tak boli..facet nigdy tego nie zrozumie.
Dabraga twarda jesteś z tą pracą; ) dzięki za info z sr.
Leaka kurcze współczuję,że nie masz oparcia w bracie i nawet w tak ważnej chwili nie możesz na niego liczyć. Co do cholery z tymi facetami jest nie tak. Ja chusty nie mam wydaje się że super jest ale jednak mnie przeraża boje się ze sie odwiąze i młody wypadnie albo coś takiego:/
Większość pisze że ma niskie żelazo a ja ewenement mam za wysokie..zrobiłam badanie żelaza takie pojedyncze i okazalao sie ze jest go dużo tylko wit b12 brakuje i hemoglobina niska. Bo ona też ma wpływ na krwinki.
Wyciaglam wczoraj ubranka małego że wezmę się za pranie..i nie zdawałam sobie sprawy że tyle tego mam no masakra spróbuję wrzucić kilka fotek hak tylko wejdę na kompa i pomniejsze. Miłego dnia dziewczynki śmigam obiad gotować,może jakieś pomysły bo mi zupelnie brakuje:/

http://www.suwaczki.com/tickers/relg8iikdx4m7f7w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp8l27649v.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jen61jnwn.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Linda Ty to masz tego Kacperka! Mi się rusza, ale jakoś tak "delikatniej", czasami się mocniej zawierci. Ale za tydzień usg, mam nadzieję, że wszystko ok będzie.
Ja tez się zastanawiałam nad tym monitorem oddechu, bo strasznie boję się tej śmierci łóżeczkowej. Wiecie my mamy pokój na górze i tam mały też będzie spał nawet w dzień, a ja będę przebywać wtedy głównie na dole, więc trochę się martwię tym. No nianię elektroniczną muszę mieć na pewno a co z monitorem oddechu?
A juz piszę co na wizycie wyszło wczoraj- ogólnie wyniki mi pospadały, czyli morfologia poszła w dół, ale jest jeszcze na takim poziomie względnym. Witaminy mam brać nadal (biorę Prenatal). Szyjka w normie. Poskarżyłam się na częste bóle brzucha to kazał mi brać dodatkowo Aspargin nawet 6 tabletek dziennie, do tego w bólach Nospę do 4 tabletek. Oczywiście ciśnienie za wysokie nadal się utrzymuje, ale to od początku ciąży.
Co do krwawienia z nosa- oczywiście tekst, że to normalne w ciąży, że pojawia się na kilka tygodni i powinno zniknąć, czasami zanika po porodzie. Mam jednak obserwować to i jeśli będzie się nasilać lub nie będę mogła zatamować to będzie trzeba się zgłosić szybciej niż za 4 tygodnie. Możliwe, że będę musiała odwiedzic dodatkowo laryngologa, bo 2 razy leżałam w szpitalu na zapalenie zatok.
No właśnie dziewczyny- co ile macie wizyty u ginekologa? Mi kazał przyjść za 4 tyg jak nie będzie sie nic działo. Myślałam, że bliżej 30tyg skróci czas. No chyba, że od następnej wizyty będzie co 2-3tyg. Jak u Was?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

martusia2222 No niestety, jak mi bratowa mówiła że on taki jest to wierzyć nie chciałam bo kiedyś zawsze mogłam na brata liczyć, zresztą tak samo on na mnie a tu widać ludzie potrafią się zmienić o 180 stopni.
Za to ojciec dziecka zadeklarował się wczoraj wieczorem że jak tylko dam znać że rodzę to od razu przyjedzie (on mieszka na pomorzu) chociaż planował że weźmie poprostu wolne na ten okres przed porodem i po kilka dni i zostanie w wawie ten czas żeby nie ominąć tego momentu jak Edan będzie przychodził na świat.
Z ojcem dziecka miałam inny problem, niektóre z nas miały mężczyzn z problemem alkoholowy, za to ojciec mojego dziecka miał bardzo poważny problem z narkotykami. Kazałam mu wybrać albo ja i Edan albo narkotyki a jak mimo obietnicy nie przestał brać i nic nie zrobił żeby z tego wyjść to zawinęłam swoje rzeczy i wio do Wawy.
Z tego co rozmawiałam z nim ostatnio, z jego znajomymi i rodziną to ponoć nie bierze i od 3 miesięcy jest praktycznie czysty ale ja i tak zrobiłabym mu chętnie narkotesty. :D
Z tego co słyszę to zaczyna brać się za siebie bo i do pracy teraz wrócił i powiedział że będzie mi przysyłał pieniądze ile tylko da radę. Mówi że sobie będzie zostawiał tak żeby mieć na rachunki i przeżyć a resztę niby mówi że będzie mi przelewał ale wiecie jak to z tymi facetami jest więc tak naprawdę czas pokaże.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bgu9rxnsef2j6.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczyny :)
Brrr jak zimno u mnie! Przyszlo od was! Pogoda ladna, ale zimno... A ja tak jak wiekszosc z Was w kurtke sie nie mieszcze. Poki co sweterek i rozpieta kurtalka, ale w wiekszosc sweterkow tez sie nie mieszcze :/ Az sie boje zimowke przymierzyc.
Co do furki to nie jest jakas super ladna, wiec nie ma na co czekac hehe :D Wazne, ze duza i zywa w miare :) Tylko chyba cos nie tak z kolami albo hamulacami... Eh, wykonczyc sie mozna.
olenka i daguccii tlumaczcie tym waszym chlopom jak trzeba, niech sie wami zajmuja nalezycie! Moj to odwrotnie, czeka na porod bo chce mu sie isc na wolne (tutaj przypada 10 dni). A ja bym wolala, zeby czekal ze wzgledu na malego a nie ze wzgledu na wolne ;) A on na haslo porod i niemowlak mowi tylko, ze to bedzie masakra.
brunetka ale tabsow musisz lykac... Ale wazne, ze nic wielkiego sie nie dzieje. Ja mam juz co 3 tyg.
zrezygnowana zapomnialam, ja mam ta linie juz od dawien dawna ;)

Lece do pracy a tak baaaardzo mi sie nie chce...

kamiol i jak tam w tym szpitalu biedulo?:/

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

martusia no właśnie faceci nigdy nie zrozumieją o co biega :D już mu wytłumaczyłam co nieco, więc myślę że będzie spoko ;p

Linda ogólnie na opiekę nie narzekam, zajmuje się mną tylko właśnie czepiał się że ciągle siedzę na forum i w necie i szukam sobie objawów a ja mu próbuję tłumaczyć że to moja pierwsza ciąża to skąd mam wiedzieć czy te bóle brzucha czy jakieś tam kłucie w pochwie jest normalne, czy nie. Hehe napewno czeka też na małego nie tylko na to wolne ;p mój też uradowany, że w przyszłym roku będzie miał tyyyyyle wolnego xD bo 14 dni tacierzyńskiego plus 26 dni urlopu, plus 2 dni okolicznościowe i jeszcze ma tydzień z tego roku to go wykorzysta po narodzinach ;p

brunetka ja teraz też mam już co 3 tyg, ostatnio miałam 4 tyg temu i naprawdę to jest bardzo długo i wiele się u mnie pozmieniało tak więc jak coś się dzieje to nie ryzykuj i dzwoń i przyspieszaj wizytę. No a jak będziesz się czuła okej te tabsy będą pomagały to bez paniki. Też myślałam, że im bliżej końca tym częściej te wizyty a teraz byłam po 4 tyg, następna za 3 tyg. Dziwne :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Gratuluje Kasienka mgr!! Masz juz to z glowy. Super! Ja bylam wczoraj na wizycie. Badal mi szyjke gibekologicznie i powiedzial : No nie jest jeszcze taka krotka i miekka... Lezec i odpoczywac. Hmmm, czyli cos sie dzieje? Kazal przyjsc za dwa tyg. Nie robil mi usg. Za dwa tyg zrobi, bo mowil, ze nie ma na razie takiej potrzeby. Wyszly mi jakies bakterie w moczu. Mam nadzieje ze zle pobralam probke. Powtorzylam badanie. Wyniki w Poniedzialek. Mam lykac 3 razy dziennie nospe i magnez 2 tab. Powiem Wam ze od razu mam inny brzuch po tym, bo troche meczyly mnie te twardnienia brzucha. No i zelazo i wit B. Leaka dobrze zrobilas, ze sie od niego wynioslas to jak widac go otrzezwilo! Oby sie pozbieral. Linda najwazniejsze ze Tobie furka sie podoba! A moj M jutro idzie sobie na impreze z kolegami.z pracy beze mnie. Mama jedzie do domu i bede sobie cala noc sama siedziala, a on sie pewnie uchleje jak swinia i o juz. Mowie mu ze teraz to powinien siedziec ze mna bi jestem w 29 tygodniu ciazy blizniaczej, ale on chyba nie rozumie, ze moge zaczac rodzic w kazdej chwili. A z reszta przykro mi ze ja bede siedziec w domu, a on sie bedzie dobrze bawil.

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! CO do tej wydzieliny to też mam ostatnio jakiś nawał! wczoraj jak wstałam z łóżka to aż mi po nogach poleciało...-.- normalnie masakra jakaś!
Zauważyłam też że jak aplikuję sobię tą luteinę to hmm..w środku zrobiłam się jakaś taka rozpulchniona. Nie wiem sama jak to inaczej opisać.. Martwię się tym trochę bo na ostatnej wizycie Pani mi powiedziała ze mam miękką szyjkę ale że się nie skraca.. ALe od ostatniej wizyty sama zauważyłam zmiane w jej konsystencji. Nie wiem czy czekać do 6.11...to w sumie tydzień.. czy umawiać się na dodatkową wizytę. Poza tym czuję się dobrze. Brzuch mi mniej twardnieje, mniej ciągnie..mały dokazuje takiże nim się raczej nie martwię. Co o tym myślicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...