Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Tosia27
ronia
nawet na cukiernika nie mam chociaż czasem bym chciała :sofunny:

no tak:sofunny:
a jak taki z Ciebie pomocnik to i on dla Ciebie nie chce robić słodkości
nawet jak sie szczerze że lodzio miodzio :lol:

nie no żartuje. Kupiłam ciasto czekoladowe w proszku margaryne jajca i orzechy plus polewa to mi powiedział że po co on by mi zrobił i przyniósł. Ale chciałam sama. A tu dupa i tak nie zrobie.

Odnośnik do komentarza

Izak1979
ronia a masz taką działeczkę rekreacyjna czy budowlaną? czy tak czy siak to i tak Ci zazdroszczę, ze masz gdzie iść. My w tym betonowym Piasecznie, to musimy szukać trawnika, żeby na wszystkich zdjęciach betonu nie było....

wiesz to w zasadzie działka moich rodziców
można powiedzieć w lesie prawie w kierunku Zalewu
niby rekreacyjna i dom stoi ale już mniej rekreacyjny ja bym powiedziała taki normalny do zamieszkania.
Mamy swój pokoik itd.

Bywam czasem w Piasecznie rzadko bo rzadko ale bywam więc wiem :)

Odnośnik do komentarza

kaja09
hej dziewczynki!!!!
nie wiem co i jak,bo widzę,że mam do nadrobienia,ale walę od razu: mam wieści od

Alisss:

WCZORAJ O GODZ 18:40 NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ MÓJ SYNEK NATANEK. 49CM DŁUGI I 2360G. MALUNI JEST. MIAŁAM CC I SPORO KOMPLIKACJI, TROCHE JESZCZE POLEŻĘ. WIECEJ JAK WRÓCĘ DO DOMKU.

:taniec1::yuppi::dzidzia::taniec1::taniec1::taniec1::taniec1:
Jakie maleństwo !!!!!!

Aliss GRATULACJE DLA WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Tośka toja Ci coś upichcę, boja robić lobie a jeść nie koniecznie...
ronia to super...

a Piaseczno to totalna masakra...nie wiem kto to miasto projektował a kto zatwierdzał i ile kasy za to wziął. Ciasnota i betonownia. My mieszkamy na osiedlu Słowicza to poprostu oprócz bloków i garaży nie ma nic, a wszędzie zakaz gry w piłkę, na placach zabaw pierwszym punktem regulaminu jest zakaz hałasowania bo plac zabaw pod oknami centralnie....obyśmy jak najszybciej sie stąd wyprowadzili, chcemy za wszelką cenę wrócić na Rembertów...a, ze my rodzina wojskowych to mamy szansę na kolejną , piątą już przeprowadzkę, hehehehe

Szymon - 6 lat; Maciuś - 3 lata; Zosia - 2 latka.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze napisala:

A opieka w szpitalu boska, naprawdę nie wyobrażałam sobie, że może być aż tak dobrze.Cały czas jest ze mną jakaś polożna. I w ogóle super. Trzymam kciuki za nastepne mamuski :) piszcie jak będzie coś się działo. Chcę byc na bieżąco. Buźka!

....kurna normalnie jej zazdroszczę :) Bidulka, użyła...ale jakiego ma Królewicza za to :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

ronia
kaja09
hej dziewczynki!!!!
nie wiem co i jak,bo widzę,że mam do nadrobienia,ale walę od razu: mam wieści od

Alisss:

WCZORAJ O GODZ 18:40 NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ MÓJ SYNEK NATANEK. 49CM DŁUGI I 2360G. MALUNI JEST. MIAŁAM CC I SPORO KOMPLIKACJI, TROCHE JESZCZE POLEŻĘ. WIECEJ JAK WRÓCĘ DO DOMKU.

:taniec1::yuppi::dzidzia::taniec1::taniec1::taniec1::taniec1:
Jakie maleństwo !!!!!!

Aliss GRATULACJE DLA WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i od nas ogromniaste gratulacje...

Szymon - 6 lat; Maciuś - 3 lata; Zosia - 2 latka.

Odnośnik do komentarza

Izak1979
Tośka toja Ci coś upichcę, boja robić lobie a jeść nie koniecznie...
ronia to super...

a Piaseczno to totalna masakra...nie wiem kto to miasto projektował a kto zatwierdzał i ile kasy za to wziął. Ciasnota i betonownia. My mieszkamy na osiedlu Słowicza to poprostu oprócz bloków i garaży nie ma nic, a wszędzie zakaz gry w piłkę, na placach zabaw pierwszym punktem regulaminu jest zakaz hałasowania bo plac zabaw pod oknami centralnie....obyśmy jak najszybciej sie stąd wyprowadzili, chcemy za wszelką cenę wrócić na Rembertów...a, ze my rodzina wojskowych to mamy szansę na kolejną , piątą już przeprowadzkę, hehehehe
Rembertów bliżej mnie :)
i do Wesołej często na piłkę z młodym ganiamy.
Więcej zieleni w Rembertowie jest.

Odnośnik do komentarza

Alisss gratulacje!!!!! mam nadzieję,że szybko zapomnisz o komplikacjach i tylko się będzie cieszyć malenkim, szybkiego powrotu do formy!!!

Tosia27 tez widziałam rano na TVN24 co się wyrabia... ale może mniej będą gadac o tej innej sprawie która tak mnie i męża denerwuje ...choć watpię.
Ale jakby nie patrzeć media to sępy , a tych handlarzy to szkoda w koncu to ich praca.

ronia Ty ciasteczkowy potworze:) też bym wszamała jakieś ciacho:(
aga2515 powodzenia w przetrwaniu upałów

Ja dziś też całą noc miałam głupie sny , o cesarkach itp, ale trudno...jadę za pół godziny i niech się dzieje co ma sie dziać, kurczę ale dygam:)

Trzymajcie się ciepło dziewuchy....

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Izak1979
to mój widok z okna...

http://images41.fotosik.pl/162/8d14fcee007723bamed.jpg

cześć Izka! jak się dziś czujesz? (staram się nadrobić,ale czytam 5 rzeczy naraz...)...ładny widoczek masz...ja lubie wysoko mieszkać..teraz mamy dół domu jednorodz,ale tęsknie za blokiem...ja to czub z blokowiska jakiś!!!!! ...a co to są te czarne na chodniku po lewej stronie? żony sie skrzykneły i masowo wywaliły chłopów z domu? (wygląda jak torby podróżne):D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja09 Dzięki ogromne:)
madziaas pozytywów samych po wizytce życzę:)
Izak1979 jakby nie patrzeć typowe blokowisko...mam nadzieję,że nas nie zabudują , na razie mamy taki wolnostojący bloczek.

Jak wrócę to pewnie połowa się już rozpakuje:)

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

aga2515 super wygladacie

Izak1979 słodkiego masz synusia

Nikula będzie dobrze głowa do góry

madziaas gratuluję koncówki

ronia działkuj póki mozesz

Tosia27
muszę sie chyba wziać za sprzątanie bo jak od jutra znów takie upały to napewno ręką nie ruszę... Boze spraw żeby mi sie tak chciało jak mi sie nie chce:36_1_21:

oj tez się biore prasowanie lezy :lol:

Alisss Gratuluje z calego serduszka ... 3jajcie sie juz niedlugo w domku :36_1_66:

kaju net mi padl wczoraj dopiero dzis wlazlam ehhh

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...