Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
madziaas
ronia
a ty prasujesz? z koma zaglądasz?

Tak z komórki zaglądam:-) i robie pazurki,z prasowaniem mi nie wyszło.....znowu:-)
a jak jak z komóraska chciałam wejść to za mało pamięci mi się wyświetlało ;/

A co z pazurkami robisz?

Skracam i odżywka robie bo musze je doprowadzić do ładu:-) Długo miałam tipsy,ale przy małym już nie chce.Zaraz zmienie pościel,coś mnie wzieło:-)

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
ronia
madziaas

Tak z komórki zaglądam:-) i robie pazurki,z prasowaniem mi nie wyszło.....znowu:-)
a jak jak z komóraska chciałam wejść to za mało pamięci mi się wyświetlało ;/

A co z pazurkami robisz?

Skracam i odżywka robie bo musze je doprowadzić do ładu:-) Długo miałam tipsy,ale przy małym już nie chce.Zaraz zmienie pościel,coś mnie wzieło:-)
zmieniaj :)

mnie tam się nic nie chce nic a nic leń i tyle

Odnośnik do komentarza

Izak1979
ronia

pytanie czemu tak późno :lol:

piszę już na dwóch wątkach, bo mam dwóch synków, ale dla córci się "poświecę"...dajcie mi tylko troszke czasu to poczytam co u Was i popiszę co u mnie...
spokojnie :)

widze że dwóch szkrabów masz :) i jeden imiennik mojego synka :)
a teraz kobitka extra :)

Odnośnik do komentarza

hej kobitki!
Alisss...a może wapno sobie wypij...chyba mozna w ciąży...nie zmieniłaś czasem ostatnio proszku albo mydła/żelu pod prysznic itp? a ospę miałaś?????(wiem,że banalne,ale czasem człowiek ma takie zawiechy że o najprostszym rozw nie pomyśli....)....a propos najprosyszych rozwiazań...rozwodzę się.juz rozm z moją mamą, na bank po porodzie wyprowadzam się.co dalej zobaczymy...jak widac Roniu...super z nas para...tylko szkoda,że tylko na zdjęciach...
Witaj Izka!!!!! widzę,że już tuż tuż twoja córeczka...ale Ci zazdroszczę i po 2 chlopcach,ale będą o młodszą siostrzyczkę dbali!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja09
hej kobitki!
Alisss...a może wapno sobie wypij...chyba mozna w ciąży...nie zmieniłaś czasem ostatnio proszku albo mydła/żelu pod prysznic itp? a ospę miałaś?????(wiem,że banalne,ale czasem człowiek ma takie zawiechy że o najprostszym rozw nie pomyśli....)....a propos najprosyszych rozwiazań...rozwodzę się.juz rozm z moją mamą, na bank po porodzie wyprowadzam się.co dalej zobaczymy...jak widac Roniu...super z nas para...tylko szkoda,że tylko na zdjęciach...
Witaj Izka!!!!! widzę,że już tuż tuż twoja córeczka...ale Ci zazdroszczę i po 2 chlopcach,ale będą o młodszą siostrzyczkę dbali!!!!

mówisz że taki palant z niego ::(:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...