Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

taaa...a widziałas jaką???? :/
...no i co? dupa blada! czy ja już jestem w okresie okoloporodowym? bo wedlug mnie to ja mam ten okres od 15 miesięcy co najmniej już!!
..a do tego wł przeczytałam na mojej witaminie C,ze jezeli się jest w ciąży lub planuje sie ciążę, to przed zażyciem leku należy skonsult się z lekarzem...no ja ja w tej chwili mam na talerzu obok tosta: tabletkę żelaza i kw foliowego (ponoć pomaga w przyswajaniu żelaza) i furaginkę i wit C..i co? łykać? wszystko na raz????

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja09
Ania, to widzę,że idziemy łeb w łeb! tylko,że gdzie ty masz te kilogramy???? może masz małego umięśnionego mężczyznę?:) moja to normalnie czasami uprawia skoki na trampolinie i bawi się w węgorza chyba, a rano ćwiczy "kocie ruchy" ha!

Ja mam 165 cm, a mój mąż 190cm, więc raczej mały nie jest, a co do mięśni, to najlepszy jest mięsień piwny oczywiście

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

kaja09
taaa...a widziałas jaką???? :/
...no i co? dupa blada! czy ja już jestem w okresie okoloporodowym? bo wedlug mnie to ja mam ten okres od 15 miesięcy co najmniej już!!
..a do tego wł przeczytałam na mojej witaminie C,ze jezeli się jest w ciąży lub planuje sie ciążę, to przed zażyciem leku należy skonsult się z lekarzem...no ja ja w tej chwili mam na talerzu obok tosta: tabletkę żelaza i kw foliowego (ponoć pomaga w przyswajaniu żelaza) i furaginkę i wit C..i co? łykać? wszystko na raz????

kaya brałam furagine z witaminą C w poprzedniej ciazy w drugim trymestrze
z bezpiecznych wiem jest też jeszcze urosept, są też jakieś tabletki z żurawiną

Odnośnik do komentarza

ania_83
kaja09
Ania, to widzę,że idziemy łeb w łeb! tylko,że gdzie ty masz te kilogramy???? może masz małego umięśnionego mężczyznę?:) moja to normalnie czasami uprawia skoki na trampolinie i bawi się w węgorza chyba, a rano ćwiczy "kocie ruchy" ha!

Ja mam 165 cm, a mój mąż 190cm, więc raczej mały nie jest, a co do mięśni, to najlepszy jest mięsień piwny oczywiście
mój też takowy ma :sofunny:

Odnośnik do komentarza

kaja09
kurna, zdołował mnie tą odp...i co teraz? poczekam aż mi genekolog odp, nie łykam...cholera! Ale skoro Ania ma, to mi zaszkodzic nie powinno nie? w sumie too mi już pomogło i teraz jest znośnie to może poczekam na te cholerne wyniki ze szpitala...i więcej yslę tym mam wiekszy beret a mniej wiem!

Kaju no mnie lekarz zlecił na podstawie wyników moczu, choć mnie nic nie boli.
Ufam mu i biorę, on powiedział mi kiedyś, że więcej szkody mojej dzidzi zrobić ta bakteria niż ten lek, a poza tym na wszystkich lekach jest napisane, że w ciąży żeby nie brać, bo po prostu na kobietach ciężarnych nie testują leków, a gin wie jakie może podać a jakich nie. Przynajmniej ja tak myślę

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83
kaja09
kurna, zdołował mnie tą odp...i co teraz? poczekam aż mi genekolog odp, nie łykam...cholera! Ale skoro Ania ma, to mi zaszkodzic nie powinno nie? w sumie too mi już pomogło i teraz jest znośnie to może poczekam na te cholerne wyniki ze szpitala...i więcej yslę tym mam wiekszy beret a mniej wiem!

Kaju no mnie lekarz zlecił na podstawie wyników moczu, choć mnie nic nie boli.
Ufam mu i biorę, on powiedział mi kiedyś, że więcej szkody mojej dzidzi zrobić ta bakteria niż ten lek, a poza tym na wszystkich lekach jest napisane, że w ciąży żeby nie brać, bo po prostu na kobietach ciężarnych nie testują leków, a gin wie jakie może podać a jakich nie. Przynajmniej ja tak myślę
tak jest Aniu firmy nie robią testów na ciężarnych i stąd bardzo często w lekach przepisanych przez lekarzy sa adnotacje żeby nie brać tak jest chyba nawet z nospą a przecież teraz masowo się go podaje nawet na oddziałach gin -poł

ja jak miałam te odmiedniczkowe zapalenie nerek dostawałam nospę końską dawkę
bo podobno rozluźnia mięśnie itd co tez pomaga w szybszym wyzbyciu się bakteryjek

Odnośnik do komentarza

ok kobitki,ja spadam bo juz nie poducha boli od siedzenia przy kompie i czas się ogarnąć, bo miałam porobić sobie w domku a ja tylo tyi niezrobionymi drapciami w klawiaturę...zmykam, zrobic jakiś obiadek itp bo wieczorem mamy szk rodzenia...mam nadz,że dziś będzie ciekawiej i mi chłop nie będzie znów zjeżdżał z krzesła...(a ma byc fajnie, bo mamy oglądać film z porodu i miec wycieczkę po oddziale jak starczy czasu...zobaczymy...)...tym czasem,borem,lasem :) buziolki!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja09
ok kobitki,ja spadam bo juz nie poducha boli od siedzenia przy kompie i czas się ogarnąć, bo miałam porobić sobie w domku a ja tylo tyi niezrobionymi drapciami w klawiaturę...zmykam, zrobic jakiś obiadek itp bo wieczorem mamy szk rodzenia...mam nadz,że dziś będzie ciekawiej i mi chłop nie będzie znów zjeżdżał z krzesła...(a ma byc fajnie, bo mamy oglądać film z porodu i miec wycieczkę po oddziale jak starczy czasu...zobaczymy...)...tym czasem,borem,lasem :) buziolki!

3m sie udanego dnia

ja też się zrywam :Oczko: do zboczenia :lol:

Odnośnik do komentarza

kaja09
TOSIA! jak tam gardziołko???? odezwij sie do nas!!!!
ja spadam, bo wstałam o 6 a jeszcze nawet łóżka nie złożyłam, bo nadrabiałam zaległości na forum...a śniadanko by się przydało....a potem prysznic i paznoookcie sobie robie...wcz zakuiłam cały arsenał i dzisiaj pilniki i szlifiery w ruch!!! p.s.fajnie,że jesteście laski....ja też się zastanawiałam,czy pisać na forum..to mój pierwszy raz wiecie...ale chyba jest to moje ostatnie forum...bo ja monogamiczna i już tu do końca życia pisać z Wami będę i na inne nie patrzę bo nudne:) fajna banda nam się tu zrobiła,nie :)

banda jak banda, byle nie gang :)

ronia
ania_83
Dobrze, że wróciłaś nasza BOHATERKO

Tyż się ciesze http://www.gigante.pl/pliki/grafika/obraz/12/gigante.pl_obraz_1213359140.jpg

Musze się za coś wziąć mam prasowanie pranie zakupy obiad i kulawego juniora na głowie od czego zacząć?

Ronia przystojny nawet ten Twój :oczko:

kaja09
hehehe..uwielbiam tą gębę! (shreka)..jak na poczatku miałam takie mdłości to wcinałam kiwi ciągle i sie B smiał,że małego zieonego Shreka urodzę :)....a tu Fiona nam się wykluje:)
pisałam do Farmaceuty i do Ginekolozki..i cisza:( ...oni tu jakieś popołudniówki robia czy jak? ile się czeka na odpowiedź? pisała już któraś do nich?

ginekolog ma swoje godziny , popatrz po odpowiedziach, jakos wieczorkiem zapewne bedzie, ale widziałam ze dziewczyny po kilka dni czekały

kaja09
taaa...a widziałas jaką???? :/
...no i co? dupa blada! czy ja już jestem w okresie okoloporodowym? bo wedlug mnie to ja mam ten okres od 15 miesięcy co najmniej już!!
..a do tego wł przeczytałam na mojej witaminie C,ze jezeli się jest w ciąży lub planuje sie ciążę, to przed zażyciem leku należy skonsult się z lekarzem...no ja ja w tej chwili mam na talerzu obok tosta: tabletkę żelaza i kw foliowego (ponoć pomaga w przyswajaniu żelaza) i furaginkę i wit C..i co? łykać? wszystko na raz????

nie na raz, odczekaj troszkę między jednym a drugim. Żelazo to przed śniadaniem bym brała.

Uciekłam z działki bo się ludzie zleźli i zaczeli kosić. No masakra. we wtorek, w srodku dnia... pracy nie mają :oczko:

Odnośnik do komentarza

hejka! już wydziałkowałaś się mówisz? :) a ja mam lenia....jak diabli..pobujałam sie na pilce ciążowej i poogl Tv, złożyłam pranie z suszarki...a paznokcie ciagle do zrobienia..ale brudas i smierdziel jestem dzisiaj noralnie...
...a czemu żelazo przed śniadaniem? podobno nie bierze się leków na pusty żołądek bo mdli...a co do ginekolożki, to pewnie masz rację..już tak właśnie patrzyłam,że nie odp codziennie i raczej wieczorowo...zobaczymy...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kurczę Kaja09 ja na 100% pewna nie jestem, ale w okołoporodowym, to chyba chodzi o to, że tak jak pisałam kiedyś wcześniej lek ten powoduje (może powodować) skurcze macicy i może dlatego tak Ci odpowiedział. Hmmmm... może spróbować samą żurawinę wchrzaniać i poczekać na wyniki..... nie wiem co CI poradzić, żeby było dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...