Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
qlczak
Cześć dziewczynki,
słonko niezłe, ciekawe jak przypieka. Dzisiaj już miałam płacz bez powodu, nie wiem czy to hormony? macie cos takiego? już trzeci dzień taka płaczliwa jestem, nigdy tak nie miałam. Może zmęczona psychicznie jestem i to wyłazi....

qlczaczku biedactwo być może to z przemęczenia
może nie dosypiasz?

nie wiem sama już, chociaż ostatnio przez kilka nocy jakoś tak późno chodziłam spać i wcześnie wstawałam to może to. W zasadzie to od początku remontu u mamy jestem i to może też mieć wpływ, że nie u siebie. Juz powiedziałam, że mają skończyc ten remont do jutra bo chcę się wprowadzić do domu, już nie mam siły nawet o tym myśleć....

Odnośnik do komentarza

qlczak
ronia
qlczak
Cześć dziewczynki,
słonko niezłe, ciekawe jak przypieka. Dzisiaj już miałam płacz bez powodu, nie wiem czy to hormony? macie cos takiego? już trzeci dzień taka płaczliwa jestem, nigdy tak nie miałam. Może zmęczona psychicznie jestem i to wyłazi....

qlczaczku biedactwo być może to z przemęczenia
może nie dosypiasz?

nie wiem sama już, chociaż ostatnio przez kilka nocy jakoś tak późno chodziłam spać i wcześnie wstawałam to może to. W zasadzie to od początku remontu u mamy jestem i to może też mieć wpływ, że nie u siebie. Juz powiedziałam, że mają skończyc ten remont do jutra bo chcę się wprowadzić do domu, już nie mam siły nawet o tym myśleć....
proponuje spacery dotleniaj się i odpoczynek do tego pewnie jakieś nerwy związane z remontem i masz babo placek niefajnie ale minie
a może małż by cie potulał trochę?

Odnośnik do komentarza

Ja u fryzjera to się męczę, także odpada. Pojade zaraz na działkę, pobędę tam sobie samiutka (z synkiem) to może się zrelaksuję. :solar: Wczoraj jeszcze mama mnie gazem przygazowała, więc dzisiaj to jak tylko do kuchni idę to zaglądam pod palniki. Tzn. na szczęście poczuła że się nie zapalił i od razu wyłączyła, ale wystarczyło, że poczułam i już potem schiza oczywiście, że dzidziuś w brzuszku....i może to tez mieć wpływ na mój humor dzisiaj.
AAAAA i już prawie kupiłam zestaw whirpoola,ale wyczytałam że szyba w piekarniku komuś wybuchła.... i nie wiem teraz co zrobić....

Odnośnik do komentarza

kaja09
WELCOME BACK!!!!

Ronia!Ty Wariatko!!!! czytam i leje! dosłownie cholera!!!!!!!!!!Ty hodowco dzwonkow!!! gratuluję fajnego usg i przygód fryzjerskich:) mówiłaś o nerach...no...lodów nie chciałam to po nerach mi sie dostało ;)a z innej beczki- ppis,że młody ma babcie w kuj-pom...gdzie jeśli można wiedziec? ja zawsze jeżdżę do Przyjezierza :) ślicznie tam...

Dobrze lej lej nie dość że będzie Ci cieplej to jeszcze wypłuczesz z nereczek bakteryjki :Oczko: Młody ma babcie we Włocławku :Śmiech:

Pisałyście o bólach w pachwinach-ja mam wrażenie,że i kości pękaja i jakieś haki mam w pachwinach i ciągną jak sie obracam z boku na bok lub wstaję a brzuch to czuję jak WIELKIE JAJO z wodą, które mi może w każdej chwili wypaść na ziemię!!!!lol!

Nie czuje jaja :mdr:

Lody....hm.....mam sorbet malinowy z lodami jogurtowymi...słodko-kwaskawo-mlecznie...any comments?;)

Jakiś komentarz zawsze się znajdzie ten sorbet malinowy w kolorze krwistym ... długo go już trzymasz w lodówce ?? Mam pewne podjerzenia :Psoty:

a co do futra na klacie...w prawdzie "nie moja broszka"...ale musi pasować mężowi ;) my kiedys stwierdzilismy z moim,że idealnie by było,gdyby broszka była między piersiami :) ile przyjemności dla obojga:) je! (ale pojechałam teraz!)

Co do broszki ja już nie mam teraz mam jeża i kuje (też pojechałam a co) :sofunny: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Kaju za życzonka, fajnie, że znowu jesteś i jak zwykle z poczuciem humoru:36_1_11:

Wiesz, rzeczywiście nie pomyślałam rok temu, że będzie inny mężczyzna w moim życiu tak bardzo ważny jak mój mąż albo ważniejszy nawet... Rany jak już bym go chciała przytulić...

Dobrze, że Ty ze swoim już lepiej, na pewno wszystko się ułoży, bo się kochacie. Pamiętaj że on też na pewno przeżywa tą Waszą ciąże tylko niestety po swojemu jak to facet i może też dlatego inaczej się zachowuje.
No i fajnie, że furagin troche pomógł

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

qlczak
Ja u fryzjera to się męczę, także odpada. Pojade zaraz na działkę, pobędę tam sobie samiutka (z synkiem) to może się zrelaksuję. :solar: Wczoraj jeszcze mama mnie gazem przygazowała, więc dzisiaj to jak tylko do kuchni idę to zaglądam pod palniki. Tzn. na szczęście poczuła że się nie zapalił i od razu wyłączyła, ale wystarczyło, że poczułam i już potem schiza oczywiście, że dzidziuś w brzuszku....i może to tez mieć wpływ na mój humor dzisiaj.
AAAAA i już prawie kupiłam zestaw whirpoola,ale wyczytałam że szyba w piekarniku komuś wybuchła.... i nie wiem teraz co zrobić....

kurcze mama pewnie pomyliła butle z gazem miał być rozśmieszający a nie ten podłączyła i kurna cały misterny plan wziął w łeb :hahaha:

Jasne jedź na działkę może jakąs kurkę byś sobie zapodała karmiłabyś ganiała za jajkiem nie myśląć o rzeczach przyziemnych jak wybuchające kuchenki jednej osobie na 10 000 innych używających

ide bo moja staruszka w domku siedzi zamknięta biedactwo siorka żle przekręciła kluczem i matula zamknięta jak w domu dla otępiałych
idę z odsiecza na 4 piętro ją ratować
jak Shrek Fionę :hahaha:

Odnośnik do komentarza

qlczak
tuli, tuli jak jest :hahaha: bo On zapieprza z tym remontem to tylko wieczorkiem się widzimy. Juz mu wczoraj powiedziałam, żeby szybko kończyli bo chcę wracać i tęsknie za kłótniami z Nim, to się uśmiał chłopak :hahaha:

powiedz że będa lody.... pewnie będzie zadowolony :hahaha: i szybciej skończy
a matule wygoń po zmianę butli :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Lody....hm.....mam sorbet malinowy z lodami jogurtowymi...słodko-kwaskawo-mlecznie...any comments?;)

Jakiś komentarz zawsze się znajdzie ten sorbet malinowy w kolorze krwistym ... długo go już trzymasz w lodówce ?? Mam pewne podjerzenia

BUHAAHAHA!!!! trzymam trzymam i nie puszczam! niech się kurna mrozi! za te wszystkie nerwy sobie sorbet zrobie!!!!! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

ronia
qlczak
Ja u fryzjera to się męczę, także odpada. Pojade zaraz na działkę, pobędę tam sobie samiutka (z synkiem) to może się zrelaksuję. :solar: Wczoraj jeszcze mama mnie gazem przygazowała, więc dzisiaj to jak tylko do kuchni idę to zaglądam pod palniki. Tzn. na szczęście poczuła że się nie zapalił i od razu wyłączyła, ale wystarczyło, że poczułam i już potem schiza oczywiście, że dzidziuś w brzuszku....i może to tez mieć wpływ na mój humor dzisiaj.
AAAAA i już prawie kupiłam zestaw whirpoola,ale wyczytałam że szyba w piekarniku komuś wybuchła.... i nie wiem teraz co zrobić....

kurcze mama pewnie pomyliła butle z gazem miał być rozśmieszający a nie ten podłączyła i kurna cały misterny plan wziął w łeb :hahaha:

Jasne jedź na działkę może jakąs kurkę byś sobie zapodała karmiłabyś ganiała za jajkiem nie myśląć o rzeczach przyziemnych jak wybuchające kuchenki jednej osobie na 10 000 innych używających

ide bo moja staruszka w domku siedzi zamknięta biedactwo siorka żle przekręciła kluczem i matula zamknięta jak w domu dla otępiałych
idę z odsiecza na 4 piętro ją ratować
jak Shrek Fionę :hahaha:

Ronia jak zwykle pojechałaś :hahaha: a ja z takim lekkim wahaniem na ten parenting się zapisywałam, bo mówie po co, a teraz widzę, że rozśmieszyć potraficie i od razu lepiej się człowiekowi robi.

Odnośnik do komentarza

Qulczak! Ty nie marudź tylko używaj życia! nie masz pojęcia ile nie jeden by dał za taka butlę z wesołym wentylkiem albo chociaź taki wybuchowy piecyk!!!!! u nas ostatnio kolo skoczył z mostu na tory pod jadący pociąg i przeżył...to jest dopiero cholera pech! koleś sobie tak zaplanował..nigdy nie wiadomo ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

TOSIA! jak tam gardziołko???? odezwij sie do nas!!!!
ja spadam, bo wstałam o 6 a jeszcze nawet łóżka nie złożyłam, bo nadrabiałam zaległości na forum...a śniadanko by się przydało....a potem prysznic i paznoookcie sobie robie...wcz zakuiłam cały arsenał i dzisiaj pilniki i szlifiery w ruch!!! p.s.fajnie,że jesteście laski....ja też się zastanawiałam,czy pisać na forum..to mój pierwszy raz wiecie...ale chyba jest to moje ostatnie forum...bo ja monogamiczna i już tu do końca życia pisać z Wami będę i na inne nie patrzę bo nudne:) fajna banda nam się tu zrobiła,nie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...