Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cię serdecznie i baaaardzo mi przykro :( Tak bardzo bym chciala moc Ci jakos pomoc...moze to zabrzmi brutalnie, ale moze to tak wlasnie mialo byc, moze jest jakas selekcja naturalna i natura sama dba o to by na swiat nie przyszla istotka, ktora bedzie cale zycie cierpiec i nigdy nie bedzie w stanie zyc samodzielnie? Jestem pewna,ze Bozia i Twoj Aniolek beda nad Toba czuwac i wiesz co...ja mysle,ze ten Aniolek do Ciebie wroci, najwyrazniej razem z Bozia stwierdzili,ze teraz to chyba nienajlepszy moment i nie jego czas i postanowili,ze sobie jeszcze poczekaja:):36_2_55:

Ja mam dzis kolejne usg, tym razem mam nadz,ze juz zobacze mojego bąbelka, na ostatnim widzialam tylko jajo i nic wiecej...ogólnie czuje sie FATALNIE!
Marudzilam,ze nie mam mdlosci a jak tylko zdazylam to powiedziec, to jak sie zaczelo ....tez sie cieszylam! ...pierwszy dzien! po spedzeniu Swiat w kiblu juz mi uszy opadly,do tej pory nie moge myslec o jedzeniu, zapachy sa DOBIJAJACE i nic tylko MDLI!!!!
Nawet napic sie niczego nie moge::kiepsko:
No i z tego niepicia (i podejrzewam ze podrozowania) dostalam zapalenia pecherza!!!!!!!! w Niemczech mialam ze soba furagine i wzielam jedna, ale dzis wyczytalam,ze w 1 trym nie wolno no i SRU!!!! co robic? a dzis na scan kaza mi wypic litr wody HAHAHA! jak ja po pol szklanki RZYGAM!!!!
Jak znacie jakies sposoby na pecherz PORADZCIE!!!!!!Przyp,ze mieszkam w Anglii i tu nie ma uroseptu itp, ja mam jedynie furagin z pl...:36_2_18:

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja09 z tego co pamiętam w poprzedniej ciąży brałam furagin. Nie pamiętam tylkow którym trymestrze. Jeśli nie masz nic innego proponuje podjadać żurawine bądź sok to też podobno dobrze wpływa na drogi moczowe a przy okazji wplywa pozytywnie na Ph

martitaolivia Ja pierwsze maleństwo poroniłam 8 lat temu na pocieszenie bardzo szybko po poronieniu samoistnym zaszłam w ciąże donosiłam i mam zdrowego synka.
Trzecią ciąże donosiłam wszystko było cacy a Wojtuś zmarł po porodzie. Niedługo za miesiąc minie rok ::(: ::(: ::(:

Promyczku ja napewno na Karową pojadę do dr Dangel robić echo serducha o ile Bozia da że wszystko będzie dobrze

A z mdłościami to nie jesteście same, ja też od kilku dni je mam, i czasem są mniej a czasem wiecej nasilone. Dzisiaj bardziej. Jakbym połknęła mop po myciu podłogi. Nic jeść mi się nie chce a czuje burczenie w brzuchu. Zawartość lodówki jest be. Chyba i ja dzisiaj z muszlą klozetową wejde w bliższe relacje

Odnośnik do komentarza

Ronia! Ja bym zjadla konia z kaktusem jakby mialo pomoc,ale przez te MDLOSCI to dalam rade polknac 3 tabl z zurawiny i popic LYKIEM wody i od 1.5 godz sie nie ruszam co by pawia nie puscic :( a te zurawinke to jaka podjadac? mrozone?wysylam dzis mezusia do Tesco to moze mu powiem niech mi kupi (a tak na marginesie to dzis nasza 1wsza rocznica slubu i tak chcialam,zeby byl ze mna na usg, moze akurat dzis uslysze serduszko..a moj B musial isc do pracy :(..ehhhh)i do tego te hormony chyba...ciagle bym ryczala!!!!
A (jesli oczywiscie moge spytac) co sie stalo Wojtusiowi? (Nasz tez bedzie Wojtus ...albo Kaja...ale jakos czuje,ze Wojtus;)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaju wrodzona wada serca stenoza aortalna :(

Co do żurawiny jest taka suszona jak rodzynki do podjadania, sok z żurawiny też jest

Ja ide zrobie sobie herbaty i może przełknę kawałek herbatnika bo jak nie paw zostanie wypuszczony na wolność :lol:

A z okazji 1 rocznicy ślubu życzę Wam wszystkiego co najlepsze, aby wasza miłość była gorąca wzajemna i nieskończona :Usteczka:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

ronia

martitaolivia Ja pierwsze maleństwo poroniłam 8 lat temu na pocieszenie bardzo szybko po poronieniu samoistnym zaszłam w ciąże donosiłam i mam zdrowego synka.
Trzecią ciąże donosiłam wszystko było cacy a Wojtuś zmarł po porodzie. Niedługo za miesiąc minie rok ::(: ::(: ::(:

Roniu a jak szybko zaszłaś ?

co do Wojtusia to bardzo mi przykro ::(: szczerze to lepiej jak to dzieje się w początkowych tygodniach niz tak po porodzie, nie wiem czy zniosłabym TAKI ból :36_1_10:

Odnośnik do komentarza

Matko Boska! Straszna rzecz!!! I nie wykryli tej wady wczesniej? I znowu chce mi sie ryczec...
pociesze sie i napisze,ze ogladnelam Twoje fotki- PRZEUROCZEGO masz malca!!! Gratuluje, prawdziwy maly mezczyzna :)
Juz pisze smsa Bartkowi niech mi zurawine suszona kupuje- nawet nie wiedzielam,ze takowa jest...postaram sie nie wyrzygac...;)
Lece tez powolutku sie szykowac bo za godz mam byc w szpitalu na usg..a jak narazie mdli mdli mdli.... Buziaczek i dzieki za Zyczenia!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

wanilijka
ronia

martitaolivia Ja pierwsze maleństwo poroniłam 8 lat temu na pocieszenie bardzo szybko po poronieniu samoistnym zaszłam w ciąże donosiłam i mam zdrowego synka.
Trzecią ciąże donosiłam wszystko było cacy a Wojtuś zmarł po porodzie. Niedługo za miesiąc minie rok ::(: ::(: ::(:

Roniu a jak szybko zaszłaś ?

co do Wojtusia to bardzo mi przykro ::(: szczerze to lepiej jak to dzieje się w początkowych tygodniach niz tak po porodzie, nie wiem czy zniosłabym TAKI ból :36_1_10:
Do dzisiaj jest bardzo bardzo ciężko wanilijko kiedy własne dziecko odwiedzasz na cmentarzu, kiedy wspominasz jak kopało, jego ciepło kiedy położyli mi go na brzuszku, łzy kiedy otwieram szafkę a są tam wszystkie ciuszki dla niego poprasowane wyprane i tak ładnie pachną.
Powiem wam że starałam się bardzo dzielnie trzymać w te Wigilię ale to mój mąż nie wytrzymał chociaż on nigdy praktycznie nie płacze pojawiły sie u niego łzy, może to nienormalne ale mi ulżyło, że nie tylko ja nadal cierpie.

Co do poronienia jakos po miesiącu czy poltora od miesiączki po poronieniu albo nawet bez miesiączki nie pamiętam w sumie szybko chciałam o tym zapomnieć, bałam się że nie będę mieć wiecej dzieci :(

Odnośnik do komentarza

kaja09
Matko Boska! Straszna rzecz!!! I nie wykryli tej wady wczesniej? I znowu chce mi sie ryczec...
pociesze sie i napisze,ze ogladnelam Twoje fotki- PRZEUROCZEGO masz malca!!! Gratuluje, prawdziwy maly mezczyzna :)
Juz pisze smsa Bartkowi niech mi zurawine suszona kupuje- nawet nie wiedzielam,ze takowa jest...postaram sie nie wyrzygac...;)
Lece tez powolutku sie szykowac bo za godz mam byc w szpitalu na usg..a jak narazie mdli mdli mdli.... Buziaczek i dzieki za Zyczenia!!!

Nie robione były usg, nawet jedno wiecej u innego lekarza z doplerem i wszystko miało być dobrze cudownie .... ale wcale nie było ::(

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

RONIU dziękuję za odpowiedź jakże szczerą z serca.... prawda jak napisałaś o mężu jak mojemu łzy poleciały to mnie też "ulżyło" .... wiesz że nie jesteś sama
a to co napisałaś... matko jedyna jak wczułam się w te sytuację, miejsce, czas i płakać się chce :(((

Odnośnik do komentarza

Do dzisiaj jest bardzo bardzo ciężko wanilijko kiedy własne dziecko odwiedzasz na cmentarzu, kiedy wspominasz jak kopało, jego ciepło kiedy położyli mi go na brzuszku, łzy kiedy otwieram szafkę a są tam wszystkie ciuszki dla niego poprasowane wyprane i tak ładnie pachną.
Powiem wam że starałam się bardzo dzielnie trzymać w te Wigilię ale to mój mąż nie wytrzymał chociaż on nigdy praktycznie nie płacze pojawiły sie u niego łzy, może to nienormalne ale mi ulżyło, że nie tylko ja nadal cierpie.

......NO I RYCZE CHOLERA....

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja09
No to Ronia Wariatko! Bedziesz mi musiala pomoc bo ja tukan jestem straszny i sie ledwo tu orientuje- pierwszy raz na forum pisze...ok, musze spadac po paw leci i lepiej jak dzikusa wypuszcze w domu niz w szpitalu...błeeee...ale jestem obrzydliwa....
...porod tez wam opisze ze szczegolami!chcecie???!! ;)

Ja bym wolała filmik :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

kaja09
No to Ronia Wariatko! Bedziesz mi musiala pomoc bo ja tukan jestem straszny i sie ledwo tu orientuje- pierwszy raz na forum pisze...ok, musze spadac po paw leci i lepiej jak dzikusa wypuszcze w domu niz w szpitalu...błeeee...ale jestem obrzydliwa....
...porod tez wam opisze ze szczegolami!chcecie???!! ;)

yyyy nie wiem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c027.gif

ronia
wanilijko jak to co robisz zarażasz się :))))

taaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...