Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Wszytskim, którym się udało zobaczyć dzidziusie z serduchem na usg gratuluje i zazdroszcze ;-)

Ja wczoraj już definitywnie poroniłam pęchęrzyk płodowy w bolach... i wcale nie jestem pewna, czy był pusty, ale teraz to juz nie ma takieg znaczenia.... cos musiało być nie w porządku... Odchorowuuję to w domu mając nadzieję, że organizm sam wroci do normy ( bez zabiegu), i wtedy będzimy mogli sie znowu starać. Dziekuję za wszelkie słowa otuchy. I mam nadzieję, że z dnia na dzien będzie mniej smutno...

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5j44jso896uff.png

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fhqvklkr90kfu.png

Odnośnik do komentarza

Kochana nie martw sie naprawdę wiem jak to boli ale pamiętaj nie ma tego złego ja poroniłam dwa razy i juz 4 lata minely kazdy okres to łzy płacz i zgrzytanie zębów głowa do góry przytulam Cie ciepło w myślach uda się zobaczysz i będziesz szczęśliwa mama .

A co do facetow to ja bym ich czasem normalnie powyzynala z moim sie kluce 15 razy dziennie ale to tluczki i egoisci niestety ale takich ich kochamy

Ja wrocilam wlasnie z USG no i moje kochanie ma 15,7 mm i bije mu serduszko cudne kochanie moje :)

http://www.suwaczek.pl/cache/70a955807b.png
http://s2.pierwszezabki.pl/024/024100940.png?8523

Odnośnik do komentarza

Ale żeście dziołchy nastukały ho ho
promyczku niestety z facetami to już tak jest. Zawsze coś. A mówią że to my kobiety...
Zresztą jestem zdania że po ślubie tez wiele się zmienia mimo wszystko, jak usidlona zdobycz...
Są faceci co w czasie ciąży boją się dotknąć do kobiety (mój tak miał) a są i tacy których ten stan dodatkowo rozpala. Często jednak myślą o sobie i swoich potrzebach. Ja w zasadzie wcale nie mam ochoty na sex, ale raz na tydzien dam się przytulić nie powiem. Może dlatego że bardzo potrzebuje bliskości. Myślę że powinniście naprawdę szczerze porozmawiać. Liczę że bedzie dobrze :)

kaja Kanary ? A ja mogę mogę ???? :D:D:D

aliss ja też nie mam apetytu ;/

tinka :Usteczka:

martitaolivia przykro mi bardzo choć to takie banalne :( Pamiętam jak ze mnie w WC wypadło jajo płodowe ::(: tego się niestety nie zapomina

arianna wielkie te Twoje bobo :Podziw:

Odnośnik do komentarza

ronia
arianna
mamuska wielka to i juniorek wielki hihihih a na usg wyszlo ze 8 tygodni i 1 dzien czyli tylko dwa dni roznicy :)

Raczej nie większa niż ja
a ja byłam 22 na usg to był 7tydz 2dc
i grochal miał 7,1mm ::(:
Chyba że ginka kiepsko zmierzyła bo z usg to chyba za hiper super nie jest

Roniu kochana mi powiedział ze teraz rosnie 1mm dziennie czyli jest dobrze dodaj sobie i usmiechnij sie

A co do tej wielkosci to uwierz mi :) haha

http://www.suwaczek.pl/cache/70a955807b.png
http://s2.pierwszezabki.pl/024/024100940.png?8523

Odnośnik do komentarza

ronia
Ja to sobie myśle że to już późnawo jest wiesz ...?

Ronia jak zaszłam w ciąże to kombinowałam, że będę prowadziła i prywatnie (u swojego starego sprawdzonego ginekologa) i na NFZ (ze względu na badania i brałam pod uwagę poród naturalny w szpitalu na Siemiradzkiego). Prywatnie poszłam do ginka w 7 tygodniu, stwierdził ciąże, zrobił USG, wypisał kartę ciąży. Gdy poszłam w 9 tyg na Siemiradzkiego, w drzwiach dostałam opierdziel co tak późno (nie przyznałam się, że ciąża prowadzona jest prywatnie). Po pierwszej wizycie stwierdziłam, że szkoda moich nerwów na takie "o kant dupy rozbić" wizyty. Popieprzyłam NFZ i dalej ciąże prowadziłam u mojego guru.

Odnośnik do komentarza

Ja zobacze jak to będzie. W szpitalu mniej wiecej lekarze znaja moją sytuacje. Moja mama pracuje w tym szpitalu i pracowała kiedyś na noworodkach. Nie licze na duże względy. Jeśli się zawiodę napewno będę szukać dalej. Widzisz z Wojtkiem miałam prywatnie wszystko lodzio miodzio i usg też baba robiła i brała kase a ja do Wawy jeżdziłam, a nie powiedziała że może zrobić chodż jedno usg u lepszego specjalisty. Wszystko pod siebie. Gdybym sama nie zrobiłam u innego usg to bym sie zastanawiała. Moja była gin widziała że bede miala córę wg niej z usg kiedy ja wiedziałam że to chłopak i lekarz u ktorego robiłam 3D to potwierdził bez mrugnięcia.

Odnośnik do komentarza

Izabelin
ronia

Chciałabym jakiegoś dobrego lekarza. Ale teraz ciężko trafić

Z Warszawy ma być?
na razie dwóch którzy w miare wchodzą w grę przyjmują w szpitalu. Jeden przyjmował mnie do porodu. Stwierdził że nie podoba mu się praca serca maluszka. Miał nosa że coś nie tak ? Nie wiem...
I jeszcze jeden....

Odnośnik do komentarza

Wiesz co jak to czytam to nóż w kieszeni staje, co za krowa.
Wiem, że chodzenie prywatnie do ginka nie gwarantuje tego, że ciąża będzie dobrze prowadzona, bo różne talenty się uhodowały a o tym co widzą na USG to można długo pisać. Grunt to znaleźć takiego lekarza, któremu będziesz mogła w pełni zaufać, jedno co mogę doradzić w 12 i 20 tygodniu ciązy szarpnąć się na wizytę u dobrego ginekologa z dobrym sprzętem i okiem.

Odnośnik do komentarza

ronia
Jeśli chodzi o te usg to napewno dr Dangel usg naprawdę na wysokim poziomie plus echo serduszka w naszym przypadku. Ciary mnie przechodzą na samą myśl.

To nie myśl ::): ja wiem, że będzie dobrze ...po prostu to czuję ::):::): i powiem Ci, że wcale bym się nie obraziła jakbyś urodziła 3 sierpnia ::):

Odnośnik do komentarza

ronia
Dlaczego 3 sierpnia ?
Ja bym chciała 30 lipca wtedy urodziny ma Maciuś miałby cudo prezent... on wiesz... tak marzy o rodzeństwie

W wigilie mnie rozwalił teściowa nalała nam po lampce wina (ja nie piłam) a Maciek powiedział że napijemy się za Wojtusia ::(: ::(:

Bo ja mam wtedy urodziny :Śmiech::Śmiech:

A co do Maćka to Ci powiem, że dzieci wiedzą więcej niż Nam się starym zdaje. Kochanego masz w domu chłopaka ::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...