Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
Tosia27
ronia

w Lidlu są tzw murzynki w czekoladzie
a mój mąż nie jest rasistą :hahaha:

wolisz większe porcje???
:sofunny::sofunny::sofunny:
widzisz madzia jak to jest nie o mnie miałbyć wywiad a tu chcą wszystko wiedzieć
jaki murzynek, ile ma kalorii, czy zaczynam jeść go od dołu czy od góry :sofunny:

Książke piszeta ? :sofunny:

Gardziołko doświadczone masz ostatnio to się Ciebie pytamy, a potem też doradzisz jak się leczyć w razie czego żeby szybko przeszło.
A murzynka sama poruszyłaś do dyskusji, a nas to po prostu interesuje
w końcu forum jest też od tego żeby się czegoś nowego dowiedzieć

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ronia
Tosia27
ronia

w Lidlu są tzw murzynki w czekoladzie
a mój mąż nie jest rasistą :hahaha:

wolisz większe porcje???
:sofunny::sofunny::sofunny:
widzisz madzia jak to jest nie o mnie miałbyć wywiad a tu chcą wszystko wiedzieć
jaki murzynek, ile ma kalorii, czy zaczynam jeść go od dołu czy od góry :sofunny:

Książke piszeta ? :sofunny:

:hahaha:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

ania_83
madziaas
Ja czekam na męża i jedziemy do tesco :)

A cóż będziecie kupować? Coś dla bejbika?

Widziałam w super pharmie fajne butelki dla małego,jest zestaw 2 butelek a jedna jest samosterylizująca.I fajna cena,bo widziałam jedną butelke za 20 zł i oczywiście pobuszuje po ciuszkach i zakupy musze jakieś porobić.Chciałam iść do fryzjera,ale może jutro

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
ania_83
madziaas
Ja czekam na męża i jedziemy do tesco :)

A cóż będziecie kupować? Coś dla bejbika?

Widziałam w super pharmie fajne butelki dla małego,jest zestaw 2 butelek a jedna jest samosterylizująca.I fajna cena,bo widziałam jedną butelke za 20 zł i oczywiście pobuszuje po ciuszkach i zakupy musze jakieś porobić.Chciałam iść do fryzjera,ale może jutro

O to fajnie, ja mam butelkę antykolkową dr brown'a. Nie wiem czy będzie dobra, ale już wczesniej kupiłam. Tyle jest tych butelek, że nie można się zdecydować. A sterylizować będę chyba w garnku.
Mam nadzieje, że uda mi się karmić piersią
A ja fryzjera mam w piątek

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83
madziaas
ania_83

A cóż będziecie kupować? Coś dla bejbika?

Widziałam w super pharmie fajne butelki dla małego,jest zestaw 2 butelek a jedna jest samosterylizująca.I fajna cena,bo widziałam jedną butelke za 20 zł i oczywiście pobuszuje po ciuszkach i zakupy musze jakieś porobić.Chciałam iść do fryzjera,ale może jutro

O to fajnie, ja mam butelkę antykolkową dr brown'a. Nie wiem czy będzie dobra, ale już wczesniej kupiłam. Tyle jest tych butelek, że nie można się zdecydować. A sterylizować będę chyba w garnku.
Mam nadzieje, że uda mi się karmić piersią
A ja fryzjera mam w piątek

Bardzo dużo jest różnych butelek,nie wiadomo jakie wybrać.
Ja też mam nadzieje,że uda mi sie karmić piersią i mam nadzieje,że długo
A co do fryzjera to jak mi sie uda to pójde dzisiaj,a jak nie to jutro i jutro też zafarbuje bo już mam takie nijakie te włosy

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

ania_83
Qlczak dobrze, że przypomniałaś pani gdzie się znajduje :Oczko:
Swoją drogą jakbyś się miała pytać czy Cię ludzie przepuszczą to w zwykłej kasie można zrobić, więc po co piszą, że uprzywilejowana

:hahaha:

Tosia27
Nieźle Qlczaczku:smile_jump: co za babsztyl:)
a ja muszę powiedzieć że jak byłam tydzień temu w ikei i stanęłam w kolejce z pierwszeństwem jedna Pani z kolejki mnie zawołała i kazała iść do przodu:) to samo było ostatnio w mięsnym - Sprzedawczyni mnie zawołała:) jak się chce to jednak można... a najgorsi są jednak Ci ludzie którzy raz zobaczą a potem odwracają wzrok i udają że nie widzą:)
a u mnie wreszcie się dzieje - Pan powolutku zrywa stary gips... ciekawe kiedy przyjdzie moja moherowa sąsiadka że za bardzo stuka:)
Dziewczyny ile dziennie vit C można brać? dziś wzięłam już 7 i nie wiem czy wieczorem będę jeszcze mogła...

juz iwęcej nie bierz lepiej, za dużo tez nie można- bombę witaminową miałam na myśli sałatke owocową- cytrusy, truskawki, bananek i do tego serek i mniam mniam

ronia
ania_83
ronia

ania nagrodę to on sobie wziął po tym goleniu więc chyba mu styka :lol:
A Ty Twojemu jaką dałaś za pomoc przy imprezie ?

No mój na razie musiał obejść się smakiem, bo mamy zakaz :zmartwiony: niestety. Muszę pomyśleć o jakiejś innej rekompensacie dla niego, macie pomysły?
mam :Nieśmiały:

Tosia27
ronia
ania_83

No mój na razie musiał obejść się smakiem, bo mamy zakaz :zmartwiony: niestety. Muszę pomyśleć o jakiejś innej rekompensacie dla niego, macie pomysły?
mam :Nieśmiały:

:sofunny::sofunny::sofunny:
Ronia ja się boję odezwać:hahaha:

no ja własnie tęz boję się zapytać :hahaha:

Odnośnik do komentarza

ronia
ania_83
ronia

mam :Nieśmiały:

Boję się pytać

Tosia27
ronia

mam :Nieśmiały:

:sofunny::sofunny::sofunny:
Ronia ja się boję odezwać:hahaha:

:sofunny: :sofunny: :sofunny: :hahaha: :hahaha:
Macie racje nie chcecie wiedzieć :hahaha: :hahaha:

ja chcę :oczko:

ronia
Tosia27
ronia

gałkowe najlepiej chyba że woli na patyku
i teraz truskawkowe w modzie z polewą :sofunny:

no i się zaczęło:sofunny:
ważne żeby nie przesadzać bo później gardziołko boli

o to wiadomo już od czego Ronię gardziołko boli, pewnie przytarł migdałki :hahaha: popłucz troszke i przejdzie ROniu :oczko:

Tosia27
ania_83

Usg miałam w 24 tygodniu, więc dawno już, wtedy było ok, na wizycie byłam tydzień temu i następna mam za tydzień, myslicie żeby wczesniej pójść

ja jutro spytam gina czy to normalne że mamy tak mokro i dam Ci znać ok?

:hahaha: pod koniec ciąży to podobno gin ma wkładkę oglądać :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ale laseczki sie napisłałyście:) I jak się nasmiałam:) Wariatki jedne. Z Wami nie może by nudno:)
Ja też lubie lody:) hihi
A ja dzisiaj odebrałam książkę z empiku zamawianą przez internet i zaoszczędziłam kilka złotych. Zamwiłam jeszcze dwie i teraz czekam, min. taką Pawła Zawitkowskiego o rozwoju i opieką nad dziecmi. Jest z 3 płytami dvd do oglądania podobno bardzo fajna. Zresztą jak widzę go,ścia jak on tymi dziecmi się opiekuje to szok pozytywny przezywam:)
I dzisiaj bede przeprowadzac operacje na stopie mojej Mlodej bo jej sie dwa odciski na piecie zrobily i chodzic nie moze bidulka:)
Tosia piesiu właśnie śpi na moich piersiach, gdzie zresztą najbardziej lubi:) małż sie śmieje ze ona wyglada jak taka wieksza broszka:):smile_move::smile_move:

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbncwa1vtor196m.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4ps0nz3443.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7ywdqvl030.png

Odnośnik do komentarza

mpearl
Ale laseczki sie napisłałyście:) I jak się nasmiałam:) Wariatki jedne. Z Wami nie może by nudno:)
Ja też lubie lody:) hihi
Tosia piesiu właśnie śpi na moich piersiach, gdzie zresztą najbardziej lubi:) małż sie śmieje ze ona wyglada jak taka wieksza broszka:):smile_move::smile_move:

która broszka?? :sofunny:
tak podtrzymując zboczony dzisiejszy wątek :oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...