Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczynki

ja jeszcze w dwupaku, mały coś się jeszcze nie wybiera na zewnątrz
pomimo skurczy rozdarcia wiekszego nie ma niż był i główka małego wysoko :'( , wiec nadal czekam na rozwój akcji

Marta A słodki ten twój maluszek

Lennon i młoda fasolka nie ma co się denerwować na swoich chłopów, jeszcze trochę musicie wytrzymać, nie mogą emocje górować

Odnośnik do komentarza

aabalik - 3mam kciuki by teraz poszło już tylko szybciej !!!!

Marta A- nie dziwie sie mężowi, ja też jestem zakochana w Twoim synku hihi :D Super, ze nie płacze zbyt głosno i jest taki "ugodowy" !

Mój G troche sie ogarnął, baa nawet jedzenie zrobił !
Takze zaraz ide wcinac chińszyzne a tym czasem przesyłam zdjecie Jaśkowego kącika, czekającego na lokatora :))

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_21295.jpg

Odnośnik do komentarza

Odkryłam, że na zatkany nos pomaga sól fizjologiczna. :D Gwizdnęłam młodemu ampułkę...
Idzie noc i czuję się co raz zdechlej. :/

Mimi- Ostatnio wciągam owsiankę non stop. i mleka ogólnie dużo więcej piję. Owoce, warzywa... I Nic.
Co do czekolad, spokojnie! Nie zamierzam tego zjeść :D Większość jest na mikołaja. No może jedną... :p Ale póki co muszę się odetkać bo inaczej eksploduję. :/

MartaA- Junior jest boooski!!!! Tylko całować. :D
Co do koloru oczu, to większość dzieci rodzi się z niebieskimi oczami, ale mogą one zmienić kolor nawet na brązowy. :)

JemTruskawki- Malowałaś kuchnię? Szaacun! :D Chyba bym się już nie podjęła takiego wyzwania... :]

Lenson- Baaardzo ładny kącik! Bardzo mi się podoba ta komoda. :]

Wrzucę Wam linka do fajnego tekstu. Co prawda kiedyś już któraś go wrzucała chyba, ale bardzo mi się podoba. :D

http://weselnybox.pl/12984,gdy-jestes-w-zaawansowanej-ciazy-

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Dzięki za tak miłe przywitanie ;) Bałam się trochę ,że wy już tutaj tak się wszystkie znacie i ,że to zamknięty krąg.

Marta A -śliczny bobas ;)) Gratulacje!!!

U mnie został równy tydzień ale mam pytanie do koleżanek ;)
Jakiego koloru jest siara? muszę wam powiedzieć ,że trochę się zdziwiłam ( a mój mąż to nawet nie opisuje) kiedy rano obudziłam się z plamami na koszulce, prześcieradle i koszulce męża - ale koloru brązowego - wcześniej też coś tam leciało ale to koloru typowo mlecznego. Więc moje pytanie czy to siara? bo wydawało mi się ,że jest żółta a tu normalnie ciemny brąz ;/ Mój polskojęzyczny lekarz do 03.12 ma urlop , mam problem z językiem a przebywam w Niemczech to nie mam kogo zapytać..

Magnoliam - ja też tak mam może nie same krocze, tylko jakby mięśnie na bokach między kroczem a udem -ałłłł więc sama chętnie się dowiem czy to taki standard czy zwiastun? Już nie mogę się doczekać ,aż zobaczę twarzyczkę tej mojej małej tancerki co mi stepuje po żebrach ;)

Odnośnik do komentarza

magnolia böl krocza bedziesz miala po porodzie tymi narazie sie ciesz bo po porodzie usiasc nie mozna ,chodzic tez. A nie wspomne o zalatwianiu sie,siku idzie a reszte nie! Takze cieszcie sie jeszcze tymi dolegliwosciami bo od porodowych skurczöw do konca tego wszystkiego to jest böl i cierpienie,jeszcze bedziecie milo wspominac te dzisiejsze böle ale kazda z was tego doczeka i przezyje,trzymam za was kciuki!
Lenson piekny kacik bedzie mial jak klrulewicz!
Olamk witaj i dziekuje!
Fasolka zdrowia zycze,biedne jestescie tyle z was chorowalo w czasie ciazy mi sie jakos upieklo!
AgaPo, aabalik ,aasiak trzymamy kciuki!
Widze ze powoli wszystkie zblizacie sie ku koncu,dolegliwosci,skurcze,szyjki,czopy itd i niedlugo spotkanie z wlascicielem brzuszka,niezapomniane chwile!
Dziekuje wam za wsparcie i mile slowa!
Maly wlasnie sobie pisnal podeszlam pokolysalam i spi dalej, cudowne dziecko!
Najgorsze jest to ze bym cos porobila a chodzic za bardzo niemoge,wszystko boli i jest spuchniete.Brzuch wyglada jak 3 miesiac i tak dziwnie pusty jest i taki lekki!
Megi Colinek przesliczny! Cycki mi chyba rozerwie,ciagnie mi je tak ze az boli,musze kupic i sprubowac te kapturki.
Dziewczyny wszystkim nie odpisze bo nie jestem na ciagu,postaram sie mimo wszystko codziennie zajzec i zobaczyc ktöra z was nastepna.Pozdrawiam wszystkie was!

Odnośnik do komentarza

Olamk- Ja mam wycieki siary od 6 miesiąca. I w sumie to nie zdarzyło mi się żeby miała inny kolor niż mleczny ewentualnie żółty, także nie powiem Ci czy to normalne... :)

Normalnie to co zrobiłam dzisiaj pod prysznicem to po najlepszej imprezie w życiu czegoś takiego nie zrobiłam. :]

Rozebrałam się, weszłam pod prysznic, ale...
w kapciach i skarpetkach! :D
Śmiałam się jak nie normalna! :D A mąż to prawie się turlał po ziemi...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza
Gość carolineeee

Hej! Od czwartku jesteśmy już w domku, byłyśmy pod lampą jedną noc i dzień bo małej bilirubina skoczyła... Karmimy sie piersią i mm bo mam za mało pokarmu troszkę ;(a mała je ponad normę ( przy porodzie malutka, więc teraz nadrabia), grzecznie.śpi,nie placze prawie w ogóle i jest cudowna! Bólu już nie panietaam... Aczkolwiek krzyżowe i z brzucha na raz to tragedia. Opioid pomogł na 15-20 minut eliminując bóle z krzyża ale potem znów masakra. Napisze może jutro z laptopa ze szczegółami jak to wyglądało i wrzuce fotke ;) a teraz zmykam bo mój maly skarb sie budzi ....

Odnośnik do komentarza

MartaA maluch jest przesłodki też bym tuliła i całowała non stop :) Fajnie ze jestescie juz w domku :)
Lenson łdny kacik :)

Carolineee fajnie ze jestescie juz w domku z mała :) dobrze ze szybko zapomniałas o bolu porodowym :) wrzuc zdjecie i oczywiscie opisz poros ze szczegółami :)

Abalik trzymam kciuki by sie rozkreciło i poszło jak pomasle !:)

Magnolia mysle ze to sie wszystko tam rozciaga obniza i szykuje do porodu i takie bole to norma :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Hej, melduje sie z samego rana, bo od 5 nie moge spac :( nawet torby do szpitala skontrolowalam, by zabić czas.
Wyspana na maxa i uwaga ! zadnej przerwy w nocy na siusiu :P

Carolinee, super że jestescie w domku. Oby Olcia nie dawała Wam mocno w kosc i dalej była taka spokojna :)

Młoda Fasolka, Ty to jestes czlowiek roku :P usmialam sie z tym prysznicem jak nic :D

Olamk, co od siary nie pomoge, bo u mnie sladowe ilosci na sutkach i nic poza tym.. Moze w necie cos znajdizesz?

AgaPo, aabalik, aasiak (wszystkie na A :D ) jak tam u Was? rozpakowane? :)
iza-majka, jak u Ciebie akcja ?

Odnośnik do komentarza

No hej! No niestety ja jeszcze w dwupaku :-( co prawda wczoraj wieczorem przez jakieś 2 godziny miałam dość regularne skurcze ale co 15 minut. No ale po tym czasie się uspokoiło i cisza do tej pory ... powiem szczerze że nie byłam na początku pewna czy to to ale chyba tak... bo był to ból wychodzący z krzyża i opasający brzuch + ból jak na @. I skoro przez 9 m-cy nie miałam takich dolegliwości a pojawiły się one 2 dni przed terminem to jednak skurcze. No i dalej czekamy... to Aga dziś ma indukcje tak? Powodzenia! !!!

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny i mamusie ,na wstępie gratulacje dla swieżo upieczonych mam ,nasze grudniowo-listopadowe dzieci sa prześliczne i tylko wchodzę i oglądamy z mężem Wasze cuda.
My też nadal w dwupaku chodz już naprawdę czuje ,że to tuż tuz oby tylko nie dziś.
Czop mi odchodzi już drugi dzień brzuszek bardzo nisko i bóle jak na okres wiec już się cos dzieje ale u mnie to zawsze tak długo się rozwija.
Wszystkie już mamy dość ale to jeszcze chwilka przed wielkim finałem .

Odnośnik do komentarza

Lenson i wisia- piękne kąciki dla maluszków. Mój też już gotowy i tylko chodzę do sypialni sobie patrzę albo poprawiam ciągle. Już tak blisko !

W nocy wstawałam dziś chyba z 6 razy, chyba już do końca się nie wyśpię. W dodatku brzuch twardy jak skała w nocy, czuję się jakbym nosiła worek cegieł, a nie słodkiego dzidziusia :D

Tak się dziś zastanawiałam co do jedzonka mogę zrobić na święta, zastanawiałyście się już nad tym ? Poza tradycyjną sałatką warzywną nie mam kompletnie pomysłu. Zaczęłabym już gotowanie, czas by szybciej zleciał, wszystko do zamrażarki co się da a resztę przed samymi świętami na świeżo.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja juz po ale power tak Ze zadnej nie zycZe takiego porodu jak ja miałam niestety cześć historii znacie a dopowiem reszte. Hanulka na szczęście cała i zdrowa moja kluseczka jak juz kiedys pisałam ze bedzie duża i tak jest 4225g tu nie mierzą musze sama w domu fotkę na fb wrzuciłam bo tu jakos nie moge ale sie postaram. Urodziła sie dzis o 2.10 porod sn po części bo ja wysyłając musieli bo ja po 2 h praca nie dałam rady. Naciski mnie a ze ona duża wiec i mnie roZerwala wiec miedzy nogami mam teksańska masakrę i jakas żyłek przerwała wiec troche krwi straciłam. Wczoraj na 15 miałam ktg ale i przyjechałam ale od 13 miałam skurcze co 3 min i mega silne a tu 4 cm ale mnie zostawili skurcze co 2 min nawet minutowe bol straszny ja praktycznie odpływalam ale miałam nieprzespana noc i skorcE juz od polnocy z rożnym nasileniem. O wannie zapomniałam tylko blagal o epidural i dostal i zrobiło sie pięknie :) bol minął wiec od 15 do 24 od 4 do 10 cm tyle to zajęło No i parcie cieżko jak nic sie nie czuje ale walczyłam niestety po 2h odpadłam z sił i bóle krzyża dobijaly bo nie podawali mi epiduralu zeb troche skorcZe czuła i wiedziała kiedy przeć wiec skończyło sie na wysłaniu małej z moim parciem a mała akrobatyki w kanale sie jeszcze przekręcala. Ja porwana krwawiąca szyli mnie a ja z mała na piersi miałam juz wszystko gdzieś:) maz był boski troszczyli sie wspierał po prostu mega:) ja do jutra na obserwacji z mała w szpitalu. Na pewno wasze porody bedą inne bo jak do tej pory wszystkie miały spoko ja taki wyjątek cała ciaZA spokojna bez atrakcji to porod na całego .
Pozdrawiam:£

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Fasolko bardzo Ci współczuję choroby oby jak najszybciej Ci przeszło. Twój mąż jest taki trochę jak mój „przed użyciem wstrząśnij” to działa a jak nie to mi się psuje ;) No nieźle z tym prysznicem ;)

Caroline super że już w domku jesteście ;) czekamy na zdjęcia córeczki ;)

Wisia to pewnie u ciebie też za chwile się zacznie ;) przesłodki kącik macie dla maleństwa ;)

AgaPo trzymam mocno kciuki za ciebie ;)

Lenson też wstrząśnij tym swoim to może się naprawi;) Widać faceci tego potrzebują ;) piękny kącik dla syneczka ;) udało się złożyć łóżeczko więc są sukcesy wychowawcze ;)

Marta A PIĘKNY SYNECZEK do schrupania ;) sama słodycz. Aż ci zazdroszczę że masz go już przy sobie ;) a mój ciągle nie chce wyjść ;) super że macie takie warunki w szpitalach ja musze zabrać torbę dal siebie torbę dla Kuby i najlepiej małą torbę do porodu rzeczy podręcznych ;/. No i super że dziadek tak się „ rzucił ” wiadomo że kaska się przyda ;)

Jem truskawki malowanie kuchni no no podziwiam ja ledwo prasować mogę nawet do głowy by mi nie przyszło zaszaleć z wałkiem ;)

Mimi nie pomogę z poradami o dziewczynkach bo jak na razie nie mam doświadczenia ani z dziewczynkami ani z chłopcami;) ale spokojnie na pewno podpowie ci położna w szpitalu.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

AgaPo- nie strasz, bo ja całą ciążę też mam spokojną, aż się boję co będzie przy porodzie. Teraz widać jakie to wszystko jest nieprzewidywalne... Ale dałaś radę kobieto ! Gratulacje córeczki ! Życzę dużo zdrowia i żebyś szybko doszła do siebie !

Aż muszę dołączyć do grupy na facebooku bo co chwile któraś wrzuca zdjęcie i nie mogę się oprzeć :)

Odnośnik do komentarza

AgaPo - gratulacje!!! Ciężki poród miałaś, ale to już za Tobą :) Teraz możesz cieszyć się swoją małą kruszyną. To teraz dochodź do siebie i zdrowia dla Hani!
marysia - rozbawiłaś mnie z tym "przed użyciem wstrząśnij". Mój mąż śmiał się nieco mniej :p
wisia - bardzo ładny kącik dla maluszka. A jak rodzeństwo nastawione? Wszyscy wyczekują z niecierpliwością?
Lenson - no i w końcu złożył twój facet łóżeczko :) Ładnie to wygląda.
jemtruskawki - toś faktycznie w gorącej wodzie kąpana. Ale grunt, że Ci się teraz kuchnia podoba :)
aasiak - jeszcze trochę się pomęczysz i będzie twoja kolej. Pociesz się, że już jesteś w przedbiegach...

Dzisiaj będzie raczej leniwa niedziela, bo nie mam weny do niczego. Trochę się po kuchni pokrzątam i tyle. Coś mnie dużo już łapie skurczów, szczególnie wieczorem. Nadal są niezbyt bolesne, bardziej twardnienie brzucha. Ale kilka już zabolało konkretniej.
Czy w waszych szpitalach podczas porodów przykuwają do łóżka i trzeba rodzic na plecach? Bo ja się bardzo nastawiam, że jak tylko dam radę to wolałabym rodzic w jakiejś pozycji wertykalnej. Chociaż to sobie ciężko zaplanować.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...