Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Kowalcia- To super, że córeczka posłuchała mamusi i postanowiła poczekać :) Ciekawe jaki prezent jej obiecałaś :p

Lenson- Booski masz brzuszek ! :D

Vanessa- Mój łobuziak miał dzisiaj chyba z 3 razy czkawkę. I to na samym dole. Strasznie dziwne uczucie. :)

Mężuś sklerotyk wracał z pracy i zapomniał o Karmi. :( !
Będę musiała sobie jutro kupić, o ile jeszcze będę miała ochotę. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

kowalcia trzymaj sie cieplo,porobia wyniki zobacza co i jak i naprawia sytuacje,napewno!

Lenson zgrabny,maly brzusio!

Natia pierwsze co slysze by juz stymulowac sutki,niby po co? Czytalam ze to pierwsze mleko czyli siara jest najlepsze co moze byc dla dziecka.

soqlka dawno sie tak niepoplakalam ze smiechu jak dzis z tekstu twojego meza! Tak sie chichralam ze przylecial maz z drugiego pokoju i pyta z czego sie tak brechtam,musialam mu przetlumaczyc i smialismy sie obydwoje! Dobry tekst!

Fasolka brzuchol wielki ale to takie uroki ciazy. Duzo przybralas na wadze?

Madziara napewno bedzie dobrze,niemartw sie!

iza-majka twöj brzusio podobny do mojego,fajny nie!

Megi postanowilam zrobic lasagnie zobaczymy czy bedzie smakowac! (zartuje,obrzydlistwo) co za zjeb wpadl na ten pomysl? Czytalam to co mi podalas o niektörych rzeczach wiedzialam a te recepty no nie wiem po co przeciesz sa juz gotowe rzeczy czy kremy na brodawki ale z ta cytryna i olejem mozna sprubowac. Dzis mi kumpela möwila zeby robic nasiadöwki by przygotowywac juz sie do porodu by na dole bylo wszystko miekkie i rozluznione ale powiem ci szczerze ze niewiem jak to sie nazywa po polsku "Heublume" heu to siano, sprawdzalam w slowniku i niema takiego slowa w polskim,ale znalazlam artykul o tym.
http://www.mein-baby-und-ich.de/heublumendampfbad-geburtsvorbereitung/
znalazlam po lacinsku Graminis flos ale dalej nietlumaczy na polski ale to jakies ziola u nas sa w aptece ja je kupie zobacze co to jest i bede rozluzniac mumu..
twöj brzusio sie niezmienil dalej Taki fajny okraglutki. Co do domu to jeszcze nic specjalnego sie niedzialo opröcz prostowania scian,poprawy elektryki i takie tam pierdoly czyli posiedze sobie pewnie jeszcze do stycznia z moim malutkim w mieszkaniu.

Chyba na dzis to tyle jak nie odpowiedzialam wszystkim to sorry nie na wszystkie tematy moge sie wypowiedziec a zanim jakas glupote walne o ktörej niemam pojecia,przemilcze. Dodalabym möj brzuchol ale niewchodza mi zadne zdjecia.

Odnośnik do komentarza

Wygralam zaklad,Sylwia pierwsza! Trzymaj sie kochana,szybkiego,udanego porodu! No to lecimy teraz dziewczyny po kolei!
Kari co jest z toba?
111magda dziewczyny pözniej ci napewno pomoga bo juz przechodzily przez to.
Ja dzis jak juz dawno sie tak dobrze niewyspalam,boli mnie kregoslup ale to i tez tyle.
Za oknem leje dzis w planie farbowanie wlosöw i moze jakies ciasto dzis chyba nieruszam sie z domu.

Odnośnik do komentarza

Marta A kurde zaczyna sie ja nie przypuszczała bym ze sylwunia pierwsza kurde teraz to w kazdym momencie kazda z nas moze byc nastepna ......oby kazda dotrwała chociaz do 36 tyg ....

Ja dzis pakuje torbe do szpitala ....kompletnie
Kari no napwno miała cc i juz po wszystkim jest czekamy na wiesci ...

Magda111 wegiel mozna brac w ciazy na biegunki i cole i paluszki to domowe sposoby i gotowane jabłka ... jak nie pomoze to juz jakies tabletki trzeba ....i duzo pij wody z cytryna by sie nie odwodnic ...

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia trzymaj sie!:) mam nadzieje,ze wszystko jest dobrze:) wszystkie mamy na forum trzymaja za Ciebie kciuki:)
Mae jestem nosicielka wirusa i mój antygen HBs wynosi 2316:( co moze oznaczac,ze wirus sie uaktywnia:( dzis byłam zrobic bilirubine,ASPAT i ALAT. W poniedziałek mam wizyte u gin i zobaczymy jakie beda wyniki... ja jestem pod opieka lekarza chorób zakaznych iz tego co wnioskuje poziom rosnie bo w 4 mcu miałam 2100,ale doktor stwierdziła,ze to przez wymioty..
Dziekuje wszystkim za dobre słowo:))

Odnośnik do komentarza

MartaA- to zioło do nasiadówek to Kwiat Trawy, tak tłumacząc bezpośrednio :) Z łaciny mi się udało :)

Sylwunia-pierwsza myśl: o kurczę! , trzymam kciuki za Ciebie, daj znać co i jak, kiedy będziesz miała chwilę czasu! :)

Nie wiem czy już pisałam: Dziewczyny super brzucholki! :)

Jestem trochę zakręcona, ale ostatnio wszystko układa się po mojej myśli i mam nadzieję, że taka pozytywna energia we mnie zostanie :D Trochę ruszyłam się z łózka, bo to leżenie mnie dobijało, a że mamy dziś POCZĄTEK 37tc! tak! :D To Cieszę się jeszcze bardziej bo już wszystko jest ok! A bałam się, że urodzę przed 36tc :) Energia mnie rozpiera, zabieram się za porządki po śniadanku, przygotowuje już do końca pokój dla malutkiej, potem skocze na małe zakupy, żeby dokupić pierdółki typu : Ramki na zdjęcia itd. Bo czegoś mi w tym pokoiku brakuje :) W sumie nie wiem, czy jest sens teraz kupować, jak przez pierwsze chwile, tj. miesiąc, dwa malutka będzie z nami w sypialni, no ale zobaczymy.

Kurcze, no nie wierzę, że już 37tydzien leci, od razu jakoś przeszło mi moje `zamartwianie` się :)

Miłego dnia! :D

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za wsparcie :))
Wiec obudzilam sie z prwnoscia ze sie zsikalam a gdy wstalam to bardziej ze mnie lecialo. Akcja 10 min i w samochod. Gdy dojechalam do szpitala okazalo sie ze rozwarcie 3-4 cm. Ktg usg i rozmowa o cesarce a potem wiadomosc ze nie ma miejsca na intensywnej terapi wiec lepiej przewiesc mnie do innego szpitala gdzie bd mogla byc z dziecmi, znalazlo sie miejsce, dostalam tabletke zeby troche skurcze sie wstrzymaly i transport karetka; moj maz jechal samochodem i policja go jeszcze zatrzymala, potem karetke zgubil to zaparkowal i go podwiezli; tu szybka akcja przygotowani byli do cesarki ale ja chyba zla pozycje przyjmowalam gdy ona mi sie wkuwala w plecy i cos nie szlo darlam sie ooo.... omg chyba takiej wariatki to dawno nie widzieli wkoncu mieli mi narkoze podac gdy mnie polozyli poczulam ze Valentina zaraz bd wiec juz bylo zapozno , musieli mnie trzymac bo tak wiszczalam i nogami machalam ale szybko poszlo i zobaczylam taka kruszynke z czarnymi wsloskami slyszalam jak placze potem wpuscili juz mojego meza wiec bylam spokojniejsza i 10 min czy 15 byl synek troszke wiekszy tez plakal; ale obydwojepotrzebowali tlenu gdy sytuacja bylo pod kontrola to dzieci w ibkubatory i na intensywnej sa, ja wlasnie sie wykapalam i czekam az mi cewnik odlacza i bs mogla ich zobaczyc,gdy maz widzial ile sie nacierpialam zgodzil sie na Vincenta i Valentine♡♥ wiec tak o 4 55 urodzila sie coreczka a 5 10 synek , narazie wszystko ok byla u mnie ich lekarka i zapewnila ze to silne maluszki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...