Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny... ja niedawno pisałam, że nie wybieram się na zwolnienie bo się super czuję, a tu w niedziele dostałam plamienia i tak jest do dzisiaj:( dostałam zwolnienie i duphaston bo cały pęcherzyk mam otoczony krwiakami:( do tego jeszcze wiek ciąży zupełnie nie zgadza się z terminu om i z usg...

Odnośnik do komentarza

MArion nie stresuj sie teraz tylko duzo odpoczywaj relaksuj sie najwazniejsze sa te pierwsze trzy miesiace trzeba troche zwolnic tempo i sie oszczedzac ciezko mi tak samo bo jestem kobieta pracujaca i uwielbiam swoja prace ale teraz tez staram sie tylko tyle ile trzeba potem leze w łozku i odpoczywam duzo spie wiecej o 4 h tak ze kochana trzymaj sie i badz dobrej mysli :*

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Olusssia, ja tez jestem bardzo słaba,nc tylko bym spała,ogólnie jestem troche nieprzytomna... Sił na nic nie mam. Tez kilka dni temu miałam tak ze mi sie płakać chciało,ech te hormony!
Mam nadzieje,Że odzyskany wkoncu siły:) co mowisz?:)
A mój brzuszek sie troche zmienił:)
a mowisz ze twoj juz taki spory :)? Moze uda ci sie wrzucić jednak fotkę.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny wysłałabym wam i moje zdjęcie brzuszka:) ale na razie jeszcze nic nie widać ale może jeszcze za wcześnie bo dziś jestem w 8 tyg i 4 dniu zobaczymy jak będzie w 10 tyg:)

Marion trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Ja też mam krwiaka i też biorę duphaston i też lekarka mi powiedziała żebym dużo leżała. Trzeba się stosować do zaleceń i starać się nie denerwować i by dobrej myśli.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Moj M. Widzi u mnie lekka zmiane w brzuszku ale doslownie minimalnie jeszcze jest za wczesnie brzuch rosnie dopiero gdzies od okolo 12 , 13 tyg wczesniej to u nas jedynie chyba tluszczyk rosnie :p i tez cos czytalam ze nasze organizmy maja wiecej wody dlatego moze nam sie wydawac ze spodnie sa za male ze brzuszki i boczki rosna no coz pozostaje nam cierpliwie czekac :)

Odnośnik do komentarza

u mnie podobnie dziewczyny jak u was ,dzis jestem strasznie zmeczona,spalabym i spala. Pobolewa mnie dzis brzuch a raczej jak by Jakis prad przechodzil przez möj brzuch,niewiem czy to normalne ale böl raz jest raz go niema.Jak patrze na wasze brzuszki to az wlasnym ocza niewierze bo sa jeszcze malo widoczne bo möj jest duzy i okragly jak w 4 miesiacu ale jest oczywiscie wiekszy wieczorem niz rano,to zalezy tez chyba ile sie pije i je przez caly dzien ja zawsze mialam problemy z zoladkiem zawsze mnie wieczorem wydymalo bo mam tryb nocny i zazwyczaj jem wieczorem i w nocy. Ten tydzien mam 1 zmiane i jestem wykonczona bo niejestem przyzwyczajona do wstawania rano i jedzenia moze dlatego jestem tak wzdymana. Po pracy pospalam troche a teraz z przyzwyczajenia przesiedze pewnie pöl nocy a rano do roboty! Ja tez jem duzo owocöw i pomidory wszystko inne niemusze jesc. No i codziennie musi byc bulka slodka!

Odnośnik do komentarza

olusia- widzę, że masz podobny brzucholek do mnie! kurczę, ja nie wiem czy to normalne, czy nie... trochę się martwię, a trochę zastanawiam czy przypadkiem nie mam podwójnego szczęścia w brzuszku :P I dlatego tym bardziej nie mogę się doczekać tego usg za 2 tyg... grrrrr! ja już bym chciała wiedzieć czy wszystko w porządku, zobaczyć moją dzidzię ( teraz jest już płodem! :))i posłuchać serduszka....albo dwóch :) Ale mam przeczucie, że to tylko jedno bobo, a nie dwa :P

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamusie ! :)

w sumie dla mnie nie taki dobry :( Od dwóch dni mnie nie było, bo mam totalne pogorszenie samopoczucia. Wczoraj cały dzień wymiotowałam. Nawet jak herbatę wypiłam to potem biegłam do kibelka :(

Dziś też już swoją wizyte w wc zaliczyłam :( I nie wiem czy jest sens żebym coś w ogóle jadła, jak i tak kończy się tak samo :(

Jeszcze do niedzieli jestem sama, bo mój ukochany musiał wyjechać pilnie :(

Także mam totalny zjazd samopoczucia..

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny.

Chciałabym do Was dołączyć jeśli mogę:)

Termin mam na 6 grudnia. Jest to moja trzecia ciąża. Pierwsza zakończyła się porodem - mam córkę, zaś druga w listopadzie zakończyła się poronieniem w 5 tyg.
Teraz zapobiegawczo lekarz nakazał mi brać luteinę, bo miałam lekkie plamienie w 6 tyg. Wczoraj byłam u lekarza i jak na razie wszystko jest ok.

Ciekawa jestem jak Marion - pisałaś, że miałaś plamienie.

Także dziewczyny cieszcie się zdrowymi ciążami;)

Odnośnik do komentarza

Marion, a jesteś ciągle w kontakcie z lekarzem?
Martwi mnie, że piszesz, że krwawienie się nasila.
Ja w listopadzie zaczęłam najpierw krwawić delikatnie, bolał mnie brzuch i plecy a potem krwawienie trwało 3 tyg i wszystko się oczyściło samo... Beta utrzymywała się jeszcze przez jakiś czas na wyższym poziomie.
Masz możliwość pójścia w najbliższych dniach do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Olusssia7 też mam dzisiaj wizytę! Już odliczam godziny bo to dopiero na 21 :( tak, żeby mój mąż mógł być razem ze mną. Ah to czekanie :(
Marion moja ciąża też jest młodsza o tydzień, ale lekarz powiedział, że mam się tym nie denerwować, więc spokojnie, im mniej stresu tym lepiej, trzymam kciuki :)
Ja jeszcze nie wymiotowałam w ogóle, mam nadzieję, że tak zostanie... ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...