Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ale się rozpisałyście :D

Kari- Daj znać co i jak.
Lenson- Nie wiem czy byłaś już na IP, ale też uważam, że dla spokoju powinnaś pojechać.
Carolinee- Faktycznie masz teraz dodatkowy stres, ale będzie wszystko ok! :)
Vanessa, Aleksandra- Super, że dzieciaczki rośną zdrowo. :)

Co do traktowania kobiet w ciąży 'wyjątkowo' faktycznie temat długi i szeroki... Ja odnoszę dziwne wrażenie, że na mnie się patrzą jak na ufo :/

I faktycznie po sobie dzisiaj zauważyłam, że dłuższe stanie mnie męczy, byliśmy w biedronce na zakupach i było od cholery ludzi, postałam i musiałam zostawić Ł i iść do auta :/

Tak bardzo chciało mi się soku z czarnej porzeczki, że wypiłam 1.5 litrowy karton :D Pycha !

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki
już jestem :)
moja pani doktor cudowna kobieta przyjęła mnie bez kolejki zbadała i zrobiła usg szybkie za które nie płaciłam więc nie mogłam za długo oglądać mojej Królewny.
byłam zbadana i wszystko jest w porządku, szyjka twarda i zamknięta, długa bo mierzyła pani doktor na usg, mam brać nospę i za 2 tygodnie moja umówiona dawno już wizyta i sprawdzimy czy coś się zmieniło czy nie... jeśli nie to będę mogła nawet w góry jechać, a jeśli coś się zmieni i będą wątpliwości to dostane luteinę dopochwowo - ale trzymam się tego że nic się nie będzie działo. Okazało się, że moja Gabi akrobatka tak się wierci i jest nisko ułożona że w ciągu 2 tygodni zmieniła położenie o 180 stopni. no i to ona uciska mnie a jak się kręci to mi powoduje to skurcze i musimy wierzyć że się przekręci.. uspokoiłam się i byłam bardzo zadowolona.... jestem nadal.. mężuś zabrał mnie na zakupki że mamusia tez musi ładnie wyglądać i kupił mi buciki piękne... chyba będę z nimi spała tak mi się spodobały :)
a po powrocie do domu był pokaz akrobacji cyrkowych - cudowne uczucie uwielbiam jak się wierci moja Niuniusia :) kocham ją nad życie.... mój Skarbuś.... nie widziałam jej a oddałabym za nią swoje życie.... to takie niesamowite... od razu ulżyło..

właśnie moją Królewna daje mi porządne kopniaczki więc chyba pozdrawia wszystkie ciocie z Forum :)

Lenson twój przypadek według mojej pani doktor wymaga wizyty i zbadania zarówno ciebie jak i badania usg bo nie da się określić na podstawie opisu przyczyny, więc marsz do lekarza !!!

Dziewczynki super, że wasze wizyty udane - to dla nas najważniejsze :)
Które jeszcze w tym tygodniu maja wizyty

Odnośnik do komentarza

Tak samo jak Wy zauważyłam, że ludzie kobiety ciężarne traktują jak powietrze. Nie raz zaobserwowałam, że jak inna kobieta zobaczyła mój brzuch to od razu udawała, że mnie nie widzi. Stoisz z kilkoma zakupami w kolejce i nikt Ciebie nie przepuści. Ostatnio byłam zmuszona iść do męskiej toalety (na dodatek tego wepchnęłam się przed faceta, jego mina bezcenna), bo panie w kolejce nie widziały brzuszka :(
Na kolacyjkę zjadłam śledzie w occie z malinami i popiłam świeżo wyciśniętym sokiem z marchewek

Odnośnik do komentarza

Gabi miałąm ta sama sytuacje jak jechalismy nad morze tez stałam w kolejce do wc i pani ktora obsługiwała na stacji jak zaówazyła ze w ciazy jestem to powiedziała PAni moze przejsc do meskiej bo tam nikogo nie ma i tak brzydko popatrzyła na te panie które stały w kolejce a te babska które stały jak by nie słyszały i nie wiedziały o co chodzi ! a wtedy tak mi sie chciało siku myslłam ze sie posikam wtedy tak mi naciskało byłam wdzieczna tej kobiecie !

Olusia masz racje najszybciej strasze osoby reaguja reszta wogole woli nie widziec !

Kari supe r ze wszytko ok :)

Prychodzi wieczór moja mała zaczyna wariowac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Oj racja, ludzie udają, że nas nie widzą. Na codzień w sklepach to widzę jak robie małe podstawowe zakupy. Znieczulica ;/

Kari, dzięki ze spytalas :) Ciesze się, że u Ciebie ok. Ja nie zdecydowałam się pojechać na IP - po śmierci taty panicznie boje sie szpitali i ich unikam :( Mój G co prawda bardzo się martwił i denerwował i prosił żebysmy pojechali sprawdzić, ale mu wytłumaczyłam, że w szpitalu będę musiała swoje odczekać a ogromnie się zestresuje samym pobytem tam i źle wpłynie to na synka, więc spokojnie spędziłam dzień i przestało boleć ! Mam nadzieje, że wieczór teraz tez będzie spokojny i zobacze co będzie jutro, jak coś bedę dzwonić do mojego gina i się go radzić. Powiem Wam, ze jestem w szoku, bo zauważyłam, że mój G naprawdę się bardzo przejął i zamartwiał a jeszcze niedawno mówił, że On nie przeżywa ciąży tak jak ja, bo On nie czuje tych wszystkich kopniaków i nie ma jeszcze tej wiezi z dzieckiem.
Mam nadzieje, że coś do Niego dotarło i nie jest to chwilowe.

Jak pisałam wczoraj, mam w domu nawał grzybów, bo akcji grzybobranie i zrobiłam dziś zupkę krem z grzybków i wyszła idealnie, ale miałam ochote na coś dokładnie takiego mmm :D W ogóle to kocham zupy kremy !

Jutro mam w planach naleśniki/krokiety z grzybkami w sosie albo polędwiczki w sosiku i nie mogę się zdecydować :D

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie ! Mam nadzieję, że to twardnienie i kłucie nie powróci !

Odnośnik do komentarza

Lenson to cieszę się, że jest lepiej ale wiedz że czasem warto skonsultować - więc przy następnej wizycie poproś lekarza o numer byś w razie co mogła zapytać. Jeśli będzie ból utrzymywał się to weź spokojnie nospę, bo nasz ból nie sprzyja samopoczuciu dzieciątka. Jeśli będzie ból to trzeba zmienić pozycję. I ważne - by nie siedzieć za długo nie uciskać brzuszka , jelit i naszych wnętrzności...
A co do facetów to oni czują więź z dzieckiem w momencie gdy poczują na własnej skórze kopniaczka. Faceci to wzrokowcy i muszą zobaczyć i dotknąć by się przekonać.... a co dopiero jak się dzieciątka urodzą tosz to oni oszaleją - zakochają się :)
ja zauważyłam po swoim mężusiu żę dotarło do niego tak na pewno jak poczuł kopniaczka, wcześniej głaskał brzusio i mówił czasem do niego a teraz nie odrywałby się od brzuszka, mówi, całuje, tuli się i jakby mógł to by wszystkie sklepy dziecięce wykupił w poszukiwaniu fajnych ciuszków :)
Faceci może nie mówią, ale na pewno się o nas martwią podwójnie, ale wiadomo męska duma nie pozwoli im się przyznać i to jest miłe - nie muszą wcale o tym mówić.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki w ten bardzo ale to bardzo ponury deszczowy dzien ! Dzis ma byc najgorszy dzien deszczowy ale od jutra juz cieplej :)

Zjadałam sniadanko :)

Bułke ciemna z sałata zielona szynka serem jajkiem i 2 pomidorki :)
Taki sam zestaw spakowałam do pracy :)

Maka wieczorem szalała ze nie mogłam zasnac :) dzis pare kopniakow przed wstaniem z łozka :) do wieczork a dziewczynki :)
Mam nadzieje ze u was jest lepsza pogoda :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny w ten pochmurny dzień.
Wczoraj czułam się nawet dobrze, a dziś tragedia. Ok 4 obudziłam się na siusiu i już nie zasnęłam. Udało mi się przysnąć ok 7 na jakąś godzinkę, bo telefon mnie obudził. Głowa mnie boli, czuję się jak na kacu, plecy mnie bolą. Ogólnie tragedia
Lenson jak będzie powtarzać się ten ból to szybciutko do IP. Swojemu lekarzowi też powiedz.
Co do szpitala to byłam mile zaskoczona kiedy to musieliśmy jechać do IP w I trym. Ogólnie szpital ten ma złą reputację, mojego tatę tam :(, dlatego szerokim łukiem unikałam ten szpital.
KariKari super, że z Tobą i Gabrysią wszystko jest w porządku

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie
Chyba mnie tu juz dawno nie było i nie dam rady nadrobić .

Jestem dzisiaj po pierwszej wizycie położnej dała mi bardzo fajna listę wyprawki wiec teraz mogę zacząć wszystko kupować bo wiem dokładnie co i gdzie :)
W weekend byliśmy z mężem oglądać wózki jeszcze w następny weekend pojedziemy do innego sklepu i myśle ze pora cos kupić a tak to mam juz przewijak lozeczko pościele i zamówiłam ładne ubranka dla Colina tylko w h&m jest dziwne to ze na 11 rzeczy muszę czekać do października i przyjdą na 6 razy głupota.

Moj brzuchu rośnie juz co raz bardziej :) cieżko zaczyna mi sie wszystko robić ale z przerwami daje radę. Kiedys mogłam po sklepach chodzić cały dzien a teraz w sobotę pochodzilam 4 godziny i miałam dość !

Ah a moja szkole rodzenia zaczynam od połowy października co tydzien i akurat do 28.11 bede gotowa chyba ze mały zdecyduje przyjść na świat trochę prędzej :)

Miłego dnia

A to moje łowy :) akurat trafiłam na promocje ze 3 w cenie 2 :)

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15724.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15725.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15726.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15727.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15728.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15729.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15730.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej, hej! Jak się okazało ( czym oczywiście znów mnie ten szpital zdenerwował... :( ) Mąż nie będzie miał dziś operacji, możliwe, że jutro, ale to sie jeszcze okaże. No aż sie we mnie gotuje... tą drugą igłę co mu wbili, znów wyjeli! I będą wbijać RAZ JESZCZE przed zabiegiem. No aż się człowiekowi coś w środku gotuje jak widzi takie rzeczy!!! Mam zamiar rodzić w tym samym szpitalu i mam nadzieję, że tylko na tym oddziale takie akcje są... ja rozumiem, że są też nagłe, pilne operacje no ale to można przesunąć z jakiejś jednej godziny na inną, a nie odwołać całkiem ;(

Przepraszam, że tak się wam tu wyżaliłam, ale się mocno zdenerwowałam i musiałam to z siebie wyrzucić, żeby przypadkiem jak dziś się natkne na tego lekarza, nie wywalić mu tego wszystkiego w twarz...

Dziś zjadłam duuuze sniadanko, i druga częśc jeszcze na mnie czeka :D 4 parówki na gorąco ze sporym pomidorkiem żółtym z ogrodu i do tego dwie kromki chlebka ciemnego z masełkiem :D a w drugiej części śniadanka tj. na drugie sniadanko nesquikowy budyń czekoladowy - mniam :D
Ostatnio zauważyłam, że kanapki i ogólnie wszystko z pieczywem musi być z masłem. I to nie tak normalnie ty masłem posmarowane, tylko tak solidnie :P Chyba dzidzia potrzebuje tłuszczy :P

Właśnie mała po śniadanku się rozbija w brzuszku i wspiera mamusie, żeby się nie denerwowała :) :)

Pisałyście coś o łóżeczkach i materacach - Ja jak kiedyś pisałam zamówiłam na allegro cały zestaw z firmy KLUPŚ, łóżeczko super, pościel ekstra, materac gryka-pianka-kokos idealny! Za łóżeszko 120x60 z funkcją kołski i do tego tam moskitiera, materac, pościel i wypełnienie i rożek i coś tam jeszcze zapłaciłam coś koło 800zł , ale jest wszystko to, co chciałam i jakość super :) Polecam wpisać na allegro nazwę firmy i przejrzeć zestawy :)

Miłego dnia! :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)

Lenson cieszę się, że doszliście z mężem do porozumienia :) Mam nadzieje, że z dzidzią też dobrze i bóle przejdą.

KariKari fajnie, że te bóle to nic złego z córcią. Na pewno kamień z serca Ci spadł.

Carolinnee współczuje z powodu męża. Czasem brak słów na tą opiekę w szpitalu.

Ja mam ostatnio trochę stresów, problemy w rodzinie i mam teraz egzaminy, nie miałam siły na wszystko w czerwcu i trochę sobie przełożyłam na wrzesień (jak zaliczę to będę na II roku magisterki ). Wczoraj miałam mieć egzamin ale zemdlałam przed ! Pierwszy raz w życiu. Nie byłam wstanie po tym nic odpowiadać i muszę teraz pisać o przedłużenie sesji do dziekana. Zresztą babka mnie jeszcze wkurzyła bo mimo, że jestem cały czas na zwolnieniu i to będzie mój pierwszy termin to ona już listy oddała i tam mnie wpisała, że nie podeszłam :/ Ehhh. W ogóle mam doła pod tym względem. Ciężko mi się uczyć, nic nie mogę zapamiętać, mam wrażenie, że już się nie nadaje :( Jeszcze pomagam w rodzinnej firmie a sił coraz mniej. ( sorry za ględzenie )

Ale byłam też wczoraj na mojej wizycie u lekarza. Wyniki dobre. Leukocyty trochę wysokie ale jeszcze jest ok. To, że zemdlałam to pewnie ze stresu a jeszcze ciążą więc mogą się takie rzeczy zdarzać. Z synkiem wszystko dobrze. Po wczorajszym ciężkim dniu wynagrodził mi niesamowicie. Widzieliśmy jak ziewał, mlaskał, drapał się po nosku. Jest taki śliczny !!! :D Waży prawie 800 gram ! Mamy piękne zdjęcia. Pierwszy raz się takie udało. Niestety mówiłam lekarzowi o tym, że włosy mi wypadają ostatnio nadmiernie no i nic się nie da z tym zrobić. Ewentualne preparaty mocniejsze będą do krwi przenikać więc dla bąbla nie dobrze. Obym tylko łysa nie została ;)

Co do ciuchów to ja już też mam problem. Musiałam kupić nowe spodnie bo brzusio już nie mieścił się w poprzednie. I tak muszę pomyśleć co będę jesienią i zimą nosiła.

Odnośnik do komentarza

MoniC pisz pismo do dziekana i dołącz ksero karty ciąży i od razu lepiej na to spojrzą.
dobrze, że czujecie się dobrze - samopoczucie i mamy i dzidzi teraz najważniejsze
tak sobie siedzę i oglądam w kółko ciuszki dziecięce i już bym chciała stroić moją Malutką w nie :)
z ciuchami to ja zamówiłam 4 pary leginsów i jedne mam leginsy z Zary ocieplane z gumką po bokach więc rosną ze mną i w tym będę chodzić - sweterki mam sprzed ciąży więc tym roku jedyne co kupię to jakiś płaszczyk i jakiś ciuszek na wyjścia :) bo w sumie siedząc w domu nie będę potrzebowała aż tyle tego, a że lubię czasem luźne ciuszki założyć to pochodzę i teraz i po ciąży

Odnośnik do komentarza

Hej.

Carolinee- A już myślałam, że mąż Twój po operacji będzie dzisiaj a tu taka nie miła akcja. Będzie dobrze!

Kari- Ciebie na słodkie ciągnie a mnie zaczęło na kwaśne ;) Więc chyba w tych przesądach coś jest.

MoniC- Może czas troszkę, zwolnić? Wiem, że czasami się nie da... Więc odpoczywaj. :)

Mnie o 5 obudził ból żołądka tak okrutny, że myślałam że padnę. Poszłam do ubikacji i mi się słabo zrobiło... Do 8 nie spałam. Ani się załatwić ani zwymiotować masakra jakaś. :( Mąż szybko zrobił miętową herbatę, chciał nawet na pogotowie zawieść, ale zmusiłam się do zwrotu. Teraz już aż tak nie boli, ale głowa zaczyna... Zapowiada się cudowny dzień...
Wczoraj teściowa zrobiła na obiad mięso z grilla z paczki możliwe, że to to mi zaszkodziło...

No to po marudziłam sobie. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Witam było dziewczyny dawno mnie nie było bo awaria internetu ale już wszystko wróciło do normy,fajnie ze u was wszystko dobrze dzieciaki rosną a co za ty idzie wasze brzuszki mój brzuszek jakoś inaczej się układa jestem bardziej okrągła wszystko idzie w biodra, wczoraj stanęłam przy kobiecie która tez rodzi w grudniu to ona miała ogromny brzuch a u mnie ledwo co widać ze wystaje ,mały kopie i chyba wszystko ok 9.09 mam wizytę wiec znowu go zobaczę, już nie mogę się doczekać by go znowu zobaczyć ,dziś byłam na badaniu krzywej cukrowej nawet jak dodano cytrynę spokojnie do wypicia ,jedynie co to siedzenia 2 godziny na twardej ławce masakra dobrze ze była jeszcze jedna ciężarna to przy rozmowie jakoś nam zleciało jutro wyniki więc zobaczymy co tam wyszło,wróciłam głodna jak wilk mały też chyba domagał się śniadanka bo kopał teraz sobie odpoczywamy i mały chyba śpi,co do ludzi w sklepach już minęło to ze ktoś cie puści lub ustąpi miejsca w tramwaju lub autobusie trochę dziwne że ludzie nie zauważają ciężarne kobiety.W Opolu niestety od wczoraj leje jak scebra miejmy nadziej że powróci trochę ciepła.
Pozdrawiam was gorąco wrzucam fotkę z wakacji zrobiona 10 dni temu wyglądam jak bym dobrze sobie pojadła a nie jak w ciąży.

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15735.jpg

Odnośnik do komentarza

Carolineee współczuję :( Mam nadzieje, że szybko będzie p wszystkim i mężuś wróci do domciu. Meble Klupś tj. łóżeczko i komodę z przewijakiem będę miała od koleżanki :) sporo grosza zaoszczędzone :D Gdybym od niej nie dostała to i tak z tej firmy bym kupiła, bo najbardziej mi się podobają :)
Martaa89 ja nawilżacz kupuje na bank, u mnie jest bardzo suche powietrze w mieszkaniu, tylko jakoś jeszcze nawet nie oglądałam. Coś polecacie dziewczyny?
KariKari, 4leks4ndr4, Vanesa 35, MoniC cieszę się, że wszystko ok po wizytach :)
Gabi82 też coś ostatnio budzę się nad ranem i ciężko potem zasnąć :(
Megi1992 skarpetusie mam, są cudne :D ogólnie uwielbiam H&M bo mają świetne i jakościowo niezłe rzeczy :) może coś podpowiesz z wyprawką? ja póki co swoją tworzę hehe
MoniC nie poddawaj się, ja na szczęście magistra skończyłam w zeszłym roku i powiem Ci na pocieszenie, że ostatni rok to już z górki, więc warto zawalczyć :)

Odnośnik do komentarza

Olusia - Nutella u mnie w dużym słoiku jest obowiązkowo i w szafce nocnej batoniki awaryjnie :)
jak tak dalej pójdzie moje pochłanianie słodkiego to będzie wesoło
a co do tej amatorki od paznokci trzeba było powiedzieć że swojego tłuszczyku na brzuchu pilnowała :)
Monikam ja też lubię h&m ale ubolewam, że dużo fajoskich rzeczy jest na internecie a już w sklepie nie ma :(
Rudaopole witamy wśród żywych internautek :)
Młoda fasolka też się nad tym zastanawiam, że coś w tych zabobonach o smaku a płci maluszka coś jest albo to taki zbieg okoliczności.... no ale cicho o tym słodkim bo znów mi się chce mleczka zagęszczonego... tylko to mam w firmie.... Młoda Fasolka pij mięte to nam pomaga przy pracy jelit bo i tak nasz organizm teraz pracuje ze zdwojoną siłą więc warto mu pomóc i ulżyć

a mi się dziś tac zimnej coca coli zachciało że od razu telefon do przyjaciela -u mnie akurat do mężusia że ja muszę... i co? za 15 minut zimna colka była - pół szklaneczki podziało jak narkotyk - cudowność - myślałam, że się rozpłynę :)

Odnośnik do komentarza

Monikam
Dodam zdjecia listy wyprawki tylko z kosmetyków to dużo chyba nie pomogę :)

Olusssia
Mogłas jej wbić paznokcie w oko chyba bym zabiła jak by mi tak ktos powiedział . Chociaż ostatnio na imprezie firmowej u męża jego szef powiedział mu na boku ze ta twoja żona to trochę przytyła a widział mnie ostatni raz jak byłam w 8 tygodniu to fakt wtedy była płaska ale dziwnie mi sie zrobiło potem jak maz mi to powiedział .

Ja tez czasami mam bzika na słodkie i na colę ale staram sie nieeee :) chociaż jak jedziemy do maka albo Burger Kingu to wypijam całe pół litra moje i jeszcze troche od męża :)

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15744.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15745.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15746.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15747.jpg

Odnośnik do komentarza

Caroline trzymaj sie wiem ile to nerwow kosztuje bo niedawno przechodziłam to samo ! MOj miał miec operacjje rano wyjechalismy z domu i tel czy PAn juz wyjechal tak ! to prosze nie przyjezdzac bo czegos tam nie maja wysterylizowanego a dzien wczesniej kutafon tego nie wiedzial ale skasowal 110zł za skierowanie do szpitala korego zapomnial mojemu M wypisac na prywatnej wizycie za ktrora zapłacił 300zl ! brak słow moj pyta to kiedy nie wie czekac na tel !! po miesiacu zadz ze teraz na dniach a mojem M zalezał zeby przez wakacje bo sierpien werzesien wolny potem studenci zaczynaja zajecia i chiał juz byc w pracy bo nie moze wziasc z poczetkiem roku 2 miesiace L4 bo przypisuja doktora godz zajec ze studentami i MOj zostal by bez godz !Polska pieprzona słuzba zdrowia przekracza ludzkie granice ! Powiedział mu przez tel to panu sie nei spieszy moze pan znowu w wolnym czasie sobie ta operacje zaplanowac bak słow kpiny operacja poł rok!u wczesniej zaplanowana !

Olusiaaa niemozliwa pinda z kostsmetyczki jak mozna sie tak do klienta zwracac wogole sama prowasze salon FRyzjerstwo i kosmetyke wykonuje wszytkie te uslugi i nei wyobrazam sobie by sie tak zachowac w stosunku do klienta ! Człowiek stara sie byc miłym i stworzyc miła atmosfere a tu masakra i jeszcze te pazokcie...!

dziewczyny zazdroszcze wam apetytu na słdycze ja nie mam wrecz przeciwnie mnie mdli po słodkim !
GAbi ale twoja drozdzowke z serem bym zjadła hehheeh

Mam przerwe na obiad teraz zamowiłam sobie krem z brokoł kotleta drobiowego i surówki teraz sobie pojem bo jestem głodna :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny ! Zawsze jak się do was napisze to można liczyć na wsparcie i ciepłe słowo. Fajnie też wiedzieć, że człowiek nie ma sam takich "problemów" :)

Zepnę się i dam radę. Mój K namawia mnie na dziekanke, bo będzie mi ciężko itp ale ja nie chce z tego skorzystać. Wiem, że jakbym sobie taką przerwę zrobiła to już do tej magisterki nie wrócę. Będę skupiona na dziecku, potem powrót do pracy w przedszkolu i gdzie tu kończyć jeszcze rok. Teraz tylko jeszcze muszę pomóc bliskiej osobie bo ma depresje i trzeba jej czas poświęcić a mi ten czas potrzebny na naukę ale jakoś się zorganizuje. Muszę :)

Ja dzień bez czekolady uważam za dzień stracony. Praktycznie po każdym posiłku muszę zagryźć czymś słodkim. Nie w dużych ilościach ale musi być :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...