Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś dostałam wieeeelką pakę ciuszków, już posegregowałam na mniejsze i troche większe i będzie mi brakować tylko kilku pajaców na 56, a tak to reszte mam, nawet niektóre z metkami!! Do tego dostałam kosz mojżesza na stojaku, będzie idealny na spanie dzidzi na niższych piętrach, bo jednak w pokoiku postawię łóżeczko, które jest z kołyską i mam nadzieję, że ułatwi mi sprawę bujanie małej :)

Mae- książka z filmami Pawła Zawitkowskiego, filmiki w zestawie z książką, książki nie drogie, a super mi się podoba jak on wszystko tłumaczy :) wpisz sobie na youtube jego imie i nazwisko i powinno wyskoczyć kilka, krótkich przykładowych :) Ja się czaję na wszystkie te książki ,ale jakos sie nie moge zebrac zeby zamówić :P

Odnośnik do komentarza

Kari
Na pewno wszystko będzie OK u Twojej Dziewczynki:)

Młoda Fasolka
Moja kuzynka ma tą kołyskę/leżaczek i bardzo sobie chwali. A ja właśnie znalazłam używany w super stanie leżaczek fisher price identyczny jak ma moja siostra(a więc sprawdzony:P) tylko że niebieski:) w całkiem korzystnej cenie, także umówiłam się na wtorek na odbiór:)
A tak w ogóle jak tam Twój mąż się ma? Nadal go tak boli czy trochę lepiej?

Carolinee
Super:) To już masz kwestię ubranek "z głowy":) Możesz zająć się resztą wyprawki.. Ja też dostałam masę ciuszków od Siostry. Praktycznie jak nowe:) Jedynie jakieś drobiazgi dokupię jak mi coś wpadnie w oko konkretnego:) Ale z posortowaniem ich czekam aż przywiozą mi zamówioną szafę:)
A wózek dosyć ciekawy:) Nie czytałam opisu ale fajnie się prezentuje:)

Gabi 82
Mi podoba się bardziej bukowe:)

Iza majka
A podeślesz mi link do tego małego łóżeczka? :)
mam małą sypialnie niestety....

Mae
Super ubranka:)
Jak trafię na warte polecenia filmiki to wrzucę link. Na razie mam na laptopie jakieś filmy od siostry o ciąży i pielęgnacji maluszka. Gdybyś chciała to mniejsze rozmiary plików mogę Ci podesłać na maila jak nie będą za duże:)
A zapisywałaś się na jakieś warsztaty dla przyszłych mam? Odbywają się jakieś u Ciebie? To nie zastąpi SR ale zawsze to jakieś porządne źródło wiedzy;)

Vanesa35
Aha:) Myślałam że to też Twoje pierwsze zajęcia:) Dam znać jak będę po:) Jestem straaasznie ciekawa.

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

4leks4ndr4- no moja szafa już dotarła, ale jak na razie posortowałam ciuszki na rozmiary i jak na razie leżą na komodzie, jutro ułożę w jednym miejscu za za 1,5- 2 miesiące zacznę prać i prasować no wtedy dopiero układać tak, jak mają być :) Kilka rzeczy jeszcze muszę dokupić tj. pajace i śpiochy, kombinezon zimowy, bodziaków mam masę na krótki i długi rękaw, spodenki, sukienki, rajstopki i legginsiki też są :D czapy i bluzeczki też mam, więc super :) nawet buciki na zimę dostałam! ale to raczej na następny rok... jak jutro będę wkładać do szafy to może pstryknę kilka fotek tych najsłodszych rzeczy i wam wstawię :)

Kiedy zamierzacie spakować torbę do szpitala? Bo wydaje mi się, że jak zaczynam już 7 miesiąc, to powinnam powoli ją kompletować, tak, żeby pod koniec września mieć już gotową?

Odnośnik do komentarza

Młoda Fasolka
to trzymam kciuki zeby po kontroli okazało się ze wszystko dobrze:)

Carolinee
Jak będziesz miała wolną chwilę to wrzuć nam fotki:) Ja też mam termin na początek grudnia i myślę że najlepiej byłoby już pomału kupować co potrzebne, żeby tak jak mówisz pod koniec września mieć torbę gotową:)
Ja dostałam malutki kombinezonik na start od koleżanki po jej siostrzeńcu. A dwa większe na później odkupię od mojej kuzynki po jej synku. Wiem że ona kupowała nowe i są w idealnym stanie, także cieszę się że mogę taniej odkupić.

iza-majka
Dziękuję bardzo:) Kurcze całkiem fajne rozwiązanie.. Naprawdę to byłaby dobra opcja. A co Ty myślisz o tym materacu? Ja się nie do końca orientuje ale na innych aukcjach widziałam gryka-kokos, a ten jest piankowy. Nie wiem jak to z ich jakością, czy w razie czego uda się znaleźć w tych wymiarach inny materac.

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny cieszy mnie to ze wszystkie z Forum maja sie dobrze i maluszki tez,ze niema zadna z nas powazniejszych problemöw ze wszystko jest ok! Aby tak do konca!
Piekne zakupy,ja siedze tez dzien w dzien przy kompie i szukam,co by tu jeszcze dokupic czy co mi jeszcze brakuje.Dzis wylycytowalam grzejniczek nad komoda z przewijakiem by malemu niebylo zimno,ktöry sam po 10 min sie wylancza za jedyne 5 € i pare przescieradel .
Torbe do szpitala mam juz spakowana jeszcze nie wszystko ale juz stoi.
MlodaFasolko ja tez sobie taki jeden upatrzylam,bylam w sklepie i sobie to wlonczylam super do tego ze kolyszy to i gra. Moze uda mi sie wlozyc zdjecie.
Zycze udanych wizyt i dobrego samopoczöcia!

Odnośnik do komentarza

Gabi tak łozeczko solidne wszystko wyglada jak na zdjeciu :) bratowa wczesniej zamawiałą i to juz u niej widziałąm ze ok wszystko :) czekalismy za pobraniem płatnosc przy odbiorze 3 dni :)

PIekne zakupki :)

Ja mam zamiar tez za ok 2 tyg pakowac torbe to bedzie 28 tydz wiec mysle ze tak akurat!
Nigdy nie wiadomo co sie moze wydarzyc tak jak to powiedziała połozna ciąża jest nieprzewidywalna :)

POzdrawiam w pochmurny dzien lece do pracy potem na wizyte :) bede w domu ok 19 dopiero brrr zimno na dworze i szaro nie chce sie wychodzic ....
Mała sie dzis od rana odzywa wiec super :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka super, że z Twoim mężem jest lepiej, będzie dobrze
Carolineee szczerze, nie wiem kiedy spakuje torbę do szpitala :( Tak naprawdę jeszcze nie mam co do niej włożyć :( Termin mam na 19.XII, przygotuję się chyba na początku paźdzeirnika
Iza-majka fajne rozwiązanie do małych pomieszczeń
Marta A fajne łóżeczko i bujaczek.
Vanesa wielkie dzięki za info. Zdecyduję się na to bukowe łóżeczko.
U mnie też szaro i ponuro, a wczoraj było tak pięknie :(

Odnośnik do komentarza

witajcie :)
wy tu gadu gadu o torbie do szpitala a ja sobie zrobiłam harmonogram kiedy co mam przygotować i chciałam torbę pod koniec listopada przygotować, a wy mnie przeraziłyście że tak wcześnie to robicie... więc i ja sobie to zmienię
ja czekam na obiecaną torbę ciuszków od siostry więc będę mieć zajęcie :)
moje samopoczucie lepsze niż w czwartek i piątek, ale mimo to przestraszyłam się... musi być dobrze i to muszę usłyszeć dziś od pani doktor...
jak cały dzień Niunia moja cicho grzecznie leniwie jeden kopniak i starczy tak wieczorem ja się położyłam cała gimnastyka byłą i to mnie bardzo cieszyło..

Odnośnik do komentarza

Kari, ty masz termin miesiąc po mnie, więc spokojnie możesz później spakować :) Ja ogólnie chciałabym tak od połowy września zacząć kompletować tą torbę i na początku października mieć już gotową, lepiej , żeby te 2 miesiące czy 1,5 poczekała, niż potem mam podczas skurczy na szybko torbe pakować... :P

U was też taka pogoda do kitu sie zrobiła? Aż się nie chce ruszać z łóżka... :P

Odnośnik do komentarza

Iza-majka ja bardzo lubię jeździć i jak na razie brzucholek mi nie przeszkadza za bardzo. Fotel prawie leży :) i dolną część pasa mam z tyłu pleców.
KariKari torbę do szpitala ostatecznie spakuję pod koniec listopada. Wcześniej wszystko przygotuję na wszelki wypadek
Piekę drugą turę bułeczek drożdżowych z serkiem, bo wczoraj szybciutko poszły :) Gabi zjadła kilka haha

Odnośnik do komentarza

Witam Dziewczyny,

Nie było mnie 3 dni i dużo sie przez ten czas wydarzyło.
Z G mielismy długa rozmowe i chyba dotarło. W piatek od samego rana miałam jakis zjazd depresyjny - cały czas płakałam, wszystkiego miałam dość, takie uczucie beznadzieji . W ogóle zauważyłam u siebie jakiś kryzys ciążowy. Chyba to mu uświadomiło, że mi ciężko. Stwierdził, ze nie zostawi mnie w domu w takim stanie, wiec spakował i pojechalismy do teściów na mazury i w sumie pomogło, bo w sobote bylismy na grzybach, na które zawsze uwielbiałam jeździć. Lasy pełne grzybów !!! 2h i pełne kosze mieliśmy. Także dziś zabieram się za polędwiczki w sosiku grzybowym i zupkę krem grzybową :D
Miałam ( a w sumie mam ;/) tez nieprzyjemną przygodę. Wczoraj z rana byłam w szpitalu, ale nie wiem czy dziś znów nie pojadę na IP tym razem do Gdańska. W nocy sob/niedz obudził mnie jakiś silny ból brzucha/macicy z lewej strony i rano jak sie obudzilam caly czas mialam taki skurcz lewego boku i bardzo słabo czulam ruchy dziecka. Pojechalismy na IP w Szczytnie, pielegniarka podlaczyla mnie do detektora i nie mogla znaleźć tetna, wiec ja i G juz przerażenie w oczach, potem wezwala lekarza i po 5 może 10 min dopiero Pan doktor stwierdzil, ze slyszy i wypuscili mnie po 20 minutach ! Zadnych badan dalszych nic, tylko kazal mi wziac nospe i magnez. A po wyjsciu skurcze sie nasilaly :( W drodze do 3miasta przeszly, ale wczoraj wieczorem znów zaczeło mnie kłuc a synek w ogole nie migruje w tamtym kierunku a wczesniej 90% czasu spedzał z lewej strony. Nie wiem co mam robic, bo niedawno wstałam i cały czas czuje taki kłujący bół w tym lewym boku. Wiecie co to może być??

Iza-majka - ja mam za soba podróz 250km w jedną stronę ze spiacym kotem na kolanach. Przezylam z jedna przerwa na siku :P i generalnie tylek mi sie wkleil w fotel, ale poza tym ok.

Ja torbe to tak w październiku dopiero spakuje pewnie. Następna wizyte mam 7.10. mam zamiar do niej dotrwac, więc pewnie po niej będę szykowac torbę, bo będzie to 30 tc.

Co do pogody, w 3miescie beznadzieja, pada, zimno, chmury a na mazurach byl piekny sloneczny, cieply weekend.

Odnośnik do komentarza

Lenson cieszę się, że doszliście z G. do porozumienia... ale zmartwił mnie twój ból i dobrze, że pojechałaś na izbę przyjęć.... wiadomo nas to stresuje... zauważyłam, że coraz więcej nas na to narzeka, że skurcze, że ból... czytałam że to skurcze Braxtona-Hicksa i że mogą się zdarzać pod warunkiem że nie są intensywne i stałe... ale wiadomo lepiej by lekarz to zobaczył... ja dziś wypytam co w moim przypadku mogło to być bo kurcze trochę wydaje mi się za wcześnie na nie....
myślałam, że jak minie 1 trymestr to będę spokojniejsza... i owszem byłam bardzo spokojna do czasu tych bóli o których myślę...
dzięki dziewczynki za wsparcie... jeszcze kilka godzin i się dowiem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...