Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Dziewczyny :)
Zdążyłam się stęsknić za Wami przez kilka dni :)
Dziękuję Wam za wsparcie po moim ostatnim poście:) Pomału przyzwyczajam się do nowego mieszkania. Nie spodziewałam się że ten 'krok w dorosłość' do którego tak długo się przygotowywałam może być tak trudny.

Muszę nadrobić tu zaległości ale dziś już nie mam na nic siły. Pisałyście o dotykaniu brzuszka - ja mam tak że sama uwielbiam go głaskać, nawet łapię się na tym że głaszczę go przy ludziach np na zakupach ostatnio :P I tak samo kocham jak mój K dotyka brzuszek.. Wtedy ogarnia mnie jakieś takie poczucie bezpieczeństwa i odprężenie.. :)
Natomiast jeśli chodzi o innych, to chyba nie mam nic przeciwko, bo jeśli zdarzyło się komuś dotknąć to robiły to bliskie mi osoby. Taki gest uświadamia mi że nasz Synek jest dla nich też ważny.

My nie wpisywaliśmy na kartce dla Pary młodej naszego Synka, ale jakoś mi to nawet nie przyszło do głowy bo wypisywałam kartkę (a właściwie box- mała reklama :D : ]https://www.facebook.com/cardkowyzawrotglowy/photos/pcb.676514685774093/676511685774393/?type=1&theater) w meeega pośpiechu.
Dziewczyny życzę udanej zabawy na weselu :)

Widzę że dodajecie brzuszki :) Śliczne macie piłeczki! :)
My jutro ruszamy do Dębek.. Wrócę po weekendzie, to postaram się też wrzucić mój. Pewnie odezwę się do Was z urlopu bo mamy mieć wifi.

Miłego wieczoru kochane:))

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

ja smaruję brzusio 2x dziennie balsamem po kąpieli. Żadnych specjalnych kremów/olejków na rozstępy nie używam. A co do samych rozstępów to decydują nasze geny i predyspozycje. Musimy popatrzeć na nasze mamy i babcie czy je miały czy nie. Wówczas będzie wiadomo co nas czeka. Takie moje jest zdanie w tym temacie. Ja jak na razie ich nie mam :)
Soqlka fajna kołyska, a ile kosztuje?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:) dawno mnie tutaj nie bylo,ale mialam problemy. Chcialam juz pomalu kupowac wyprawke dla malej,ale mojemu narzeczonemu nie przedluzyli umowy i zostal bez pracy. A ja bez srodkow do zycia:( nie wiem jak to bedzie,ale mam nadzieje,ze przyjaciele jakos pomoga.... Sliczne brzuszki macie:) dzidzie widac swietnie sie w nich czuja:) postaram sie niedlugo rowniez cyknac sobie fotke:) co do rozstepow tez mam ich duzo,najwiecej w okolicy piersi:p mam nadzieje,ze wiecej sie ich nie zrobi:p we wtorek mam wizyte u gin:p chociaz uslysze na poprawe humoru serduszko mojej Niuni:) pogoda dzis u mnie bardzo przyjemna. Sloneczko swieci,ale jest fajnie chlodno:p

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki...
pogoda kiepska a ja jakaś bez życia na razie.... chociaż... skrzydeł doda mi fakt że dziś wizyta i usg 4d i zobaczę moją Gabi :)
wczoraj wieczorem tak słodko moja Niunia kopała, że odechciało mi się spać.... zaczęłam zauważać, że mój Skarbek ma swój tryb życia kiedy śpi a kiedy szaleje....
dziś stanęłam na wagę i patrzę i nie dowierzam - waga wzrosła - czyli przybywam na wadze - 4 kg na plusie - ale to są kilogramy, które cieszą :)

Odnośnik do komentarza

Madziara - trzymaj się i będę mocno trzymać kciuki y się ułożyło.... musisz wierzyć bo masz dla kogo walczyć....

dziewczynki polecam ręczniki z tej aukcji
http://allegro.pl/duze-okrycie-kapielowe-z-kapturkiem-100x100cm-i4512956954.html
- zamówiłam przez przypadek bo zamiast obserwuj to kliknęłam kup teraz no i już dokończyłam.... byłam na siebie zła, ale jak go dziś dostałam to w szoku jestem, że za taką cenę duży ręcznik a jakość no cudo.... mam droższe ręczniki ale jakościowo się nie umywają... no i zamówię sobie jeszcze ze 3 takie - jeść nie woła a dla dzidzi się przyda :)

a tu wstawiam mój brzusio - 21 tydzień i 3 dzień :)

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14982.jpg

Odnośnik do komentarza

Madziara oby wam się wszystko po układało, trzymam kciuki;)
Aleksandra nie pisałam ci tego ostatnim razem wiec nadrabiam, jasama wwyprowadziłam się z domu rok temu i ciągle pamiętam jak wyplakiwalam się mojemu P jak to mi ciężko, że tyle kilometrów od domu (50 km) że on ma rodziców 3 domy od naszego. I tak bylo przez pierwsze może 2-3 tygodnie a potem zaczęłam doceniać że jesteśmy we dwójkę że robimy vo chcemy i kiedy chcemy. A teraz to sobie nie wyobrażam że mogłabym wrócić fo rodziców, oczywiście fajnie jest pojechać pogadać pośmiać się w duzej grupie ale mieszkać to już nie. Mam nadzieje że ty też szybko docenisz mieszkanie we dwójkę a potem e trójkę;)
Ja wczoraj miałam wizytę moj Kubuś waży 630 gram i na pewno jest małym mężczyzną;)niestety moje wyniki nie są takie dobre jsk myślałam i dostałam jakiś zelaxo na poprawę, ole po za tym wsztstko w dobrze;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Hej.

Madziara- uszy do góry będzie dobrze! :)

Kari- No całkiem pokaźny masz ten brzuszek :D

Mówię Wam co za dzień dzisiaj... Obudziłam się z płaczem, dosłownie. Miałam tak cholernie realny sen, że aż mi łzy same do oczu napływają jak o tym piszę... Śniła mi się moja babcia, że pomagała mi się pakować do szpitala, głaskała mnie po brzuszku i mówiła, że jest bardzo z nas dumna, że tak sobie radzimy w życiu i żebym pamiętała, że Ona i dziadek cały czas będą przy nas i synku. I, że musi już iść.

Wiem, że może to głupie, ale jakoś strasznie mocno przeżyłam ten sen... Rzadko jakiś sen tak mnie rusza...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Hallo :)
Obudziłam sie o 7 bylam juz na zakupach mam zamiar zrobic zupke pomidorowa i pierogi z jagodami :) a to dlaczego taki nastrój ? Bo pierwszy raz od 2 tygodni swieci słońce i nie pada ha ha :) aż musiałam wyjść na dwór.

Młoda fasolka
Ja tez mam czasami takie sny ze sie budze i mam wrażenie ze to sie serio przed chwila stało i albo sie boje albo śmieje rożnie

Madziara
Ciężka sprawa i do na dodatek teraz kiedy bobo co raz bliżej. Ale dacie radę najważniejsze nie poddawać sie i robić dalej :)

Marysia
Aż nie możliwe ze taki wielki chłopczyk mieści sie w takim małym brzuszku :)
A co do wyprowadzki to serio nie ma nic lepszego niz samemu bez rodziców robi sie co chce kiedy chce mozna biegać nago po domu śpiewać robić obiad albo i nie sprzątać albo i nie wiec ja tez nigdy bym juz nie wróciła jedynie odwiedziny i koniec :)

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Ta bezsenność udzieliła się i mi. Zasnęłam dopiero po 5 a obudziłam ok 9. Często budziłam się na siku i też śniły mi się dziwne sny. Oczywiście z bolącymi łydkami z niewyspania.
Od kilku lat mieszkam razem z mężem i bardzo cenimy prywatność. Możemy robić co i kiedy chcemy i nikt nie wtrąca się nam. Na początku nie było łatwo zostawić dom rodzinny
Madziara współczuje. Na pewno wszystko jakoś się ułoży. Będzie dobrze
KariKari piękne ręczniczki
Soqlka dużo kosztuje, ale ładna
Marysia super, że z małym wszystko w porządku

Odnośnik do komentarza

mlodafasolka brzuszek fajny a na roztepy nic nieporadzimy,jedne dostana drugie nie obojetnie czy bedziemy smarowac czy nie.Moja Mama niemiala ,siostra tez nie mam nadzieje ze i ja niebede miala.
Madziara przykre to co piszesz bo akurat najbardziej teraz twöj facet potrzebuje roboty niz kiedykolwiek ale zycie lubi sprawiac figle, trzymam kciöki by szybko znalazl nowa prace i byscie mieli wszystko dla malucha! Nieraz i takie sytuacje daja motywacje i kopa w d... by dazyc dalej i walczyc bo jest dla kogo! Powodzenia
Dzis strasznie zle spalam wiercilam sie,niemoglam pozycji znalesc a jak wstalam mialam niezmierny böl krzyza,pogoda taka sobie w nocy jest bardzo zimno.Mam nadzieje ze bedzie jeszcze lato.

Odnośnik do komentarza

iza-majka ja na przeziębienie na początku ciąży brałam serie prenalen, syrop i pastylki do ssania. Mi pomogło, do tego syrop z malin, cytryna, cebula, czosnek, miodek i musi być dobrze :))
Dziewczyny piękne brzucholki :))
Madziara, Olusia współczuję, miejmy nadzieje, że dobrze się stało i znajdą jeszcze lepszą pracę.
Kari fajne te ręczniki, chyba zamówię, jak mówisz, że jakość super ;)
Megi a u mnie dzisiaj deszcz :( pogoda tylko do łóżka z książką.
Młodafasolka sny mam też straszne, ale Twój wydaje się być miły, choć oczywiście mocno wzruszający.
Marysia gratuluje, duży już Kubuś :))
natiaa super te ubranka :D jak tylko Szymuś podrośnie dresiki będą moje :D
Soqlka my też wpisywaliśmy w kartkę Szymusia

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewcxyny faktycznie duży ten nasz Kubuś mo to chyba po tacie;)
Piękne brzuszki macie;) ja dziś też zrobiłam zdjęcia ale zostałam tylko z tabletem w domu i nie mam jak dodać muszę poczekać jak mój P wróci z pracy i przywiezie mi laptopa. Musimy kupić mi laptopa ale to po ślubie bo teraz jesteśmy obliczeni praktycznie co do złotówki. Kurcze niby liczyłam się z wydatkiem z rzędu 50 tys ale jak kaska zaczęła wypływać to dopiero teraz widzę że to masa pieniędzy. Sama się zastanawiam czy teraz bym robiła wesele na 140 osób czy przyjęcie na 30.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Olusia
Ha ha czytasz w moich myślach to samo sobie pomyślałam jak zobaczyłam zdjecie od Moniki brzuszka jeszcze jakiś czas czemu mówiła ze ona to prawie ogóle nie ma a dzisiaj proszę jaki sie robi ładny :)

Monikam
Po tych upałach i pięknej pogodzie u was a u mnie ciagle deszczu należy mi sie jeden dzien słoneczka . Ale przed chwila wróciła ze sklepów i oczywiście juz ciemne chmury idą no tak ważne ze rano sie trochę nacieszylam :)

Marysia
Jak mówisz o tych kosztach to mnie przeraża. My mamy tylko cywilny ślub na którym była najbliższa rodzina i świadkowie i juz same obrączki restauracja ubrania kosztowała kupę kasy a wciąż chcemy jeszcze kościelny wiec chyba narazie przy dziecku ne będzie możliwe tyle kasy nazbierać . A drugiej strony ślub kościelny sie ma tylko raz w życiu wiec trzeba poszalec i pamietać do końca życia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...