Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

4leks4ndr4 mój urósł o 2 rozmiary, z C do E i czuję że nadal rosną
Przed ciążą prowadziłam aktywny tryb zycia. Aerobik, basen, rower. Nie umiem usiedzieć na miescu, muszę coś robić :) Ja też nadal pracuję, w domu robię wszystko. Wiadmo nie dźwigam ciężkich rzeczy. Na wsi u dziadków tez nie odpoczywam, mama tylko mnie gania. Zostaw to, odpocznij. A ja najzwyczajniej nie umiem odpoczywać
Zgłodniałam już, zjadałam drugie śniadanko i wyslałam kolegę do sklepu po sorbet cytrynowy :)
pavłova hmm wygląda obłędnie. Jak tu nie jeść. Nic innego jak będzie trzeba ją zrobić
Ostatnio za mną strasznie chodzi lassagne (bez szpinaku, bo nie lubię). Zbieram się do zrobienia, ale jakoś nie mogę się zebrać

Odnośnik do komentarza

Hej!
Megi- po części masz rację z tym, że nie powinnyśmy zachowywać się jak zbolałe babcie i się nad sobą użalać. Ale niektóre dziewczyny w ciąży nie zawsze mogą być aktywne...
Jeśli chodzi o mnie to staram się robić jak najwięcej, siedzę w domu bo mam pracę w której nie możliwym jest abym pracowała w ciąży. Zakupy robię normalnie, sprzątam, piorę, spaceruję. A gdy są dni, że nie mam po prostu siły bądź boli mnie krzyż no to niestety odpuszczam na chwilę.
A to, że czasami czuję się źle, to wina po części hormonów.

Co do rozmiaru piersi, to moje na moje nieszczęście rosną... Już mam 90E, a standardowo noszę 90D.

I także zauważyłam ostatnio wieczorem przed kąpielą, że sutki miałam jakby klejące, i coś białego w nich było. No cóż zmieniamy się... :D

U mnie dzisiaj słonko, ale nawet przyjemnie, ale od jutra znowu mają być upały...

Miłego Dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Kari
Ja nie powiedziałam ze Ty leżysz i marudzisz :) tylko mowię jakie jest moje zdanie :) lepiej dla nas jak mamy ruch :)

Aleksandra
U mnie piersi przed ciaza były malutkie takie A większe :) a teraz mam pełne piękne B i nadal rosną . A co do wyciekow mi cos wyszło w sobotę rano jak wstałam .

Monikam
Nic sie nie martw po ciazy będziemy znów laski :) sexy mamusie :) jeszcze tylko pare miesiecy z lekka nadwaga a potem poleci z górki

Odnośnik do komentarza

mój biust zwiększył się z 75 B na 75D... i zapewne to nie koniec, co mnie cieszy - to takie kobiece, a mój mąż jest zachwycony i mógłby na nie patrzeć i dotykać cały czas patrzeć .. ahh ci faceci patrzą nie na te oczy co trzeba :)
jak zobaczył biustonosz który kupiłam gładki prosty ni był wygodny to z uśmiechem na twarzy mówi a co to za namiot :) i to mnie mega rozbawiło :) ale faktycznie wielkie te miski są i dopiero po biustonoszu zdałam sobie sprawę, że są na prawdę duże :)
jutro planuję robić porządki w szafkach w końcu :) bo niby pełne szafki a ja jak zwykle nie mam się w co ubrać :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny - tak na zachętę wrzucam zdjęcie mojej ostatniej Pavlovej - pychotka ale i tak najlepsza jest w Świnoujściu na promenadzie - och jak bym sobie pospacerowała po piaseczku a nie w tej głupiej robocie siedzieć.

Co do pracy to zauważyłam że na koniec dnia brzuch mam mega twardy i lekko pobolewa - no może nie pobolewa ale taki jest ciążki - nie jak rano po wypoczynku.
Co do samopoczucia - to ja już jestem słoń nie ma co gadać. Ruchy mam ograniczone. Brzuch tak wizualnie to spokojnie duży arbuz. Część znajomych mi mówi że z takim to do porodu szła. No ale przy pierwszym też miałam wielki brzuch i dużego synka - 4100.
Co do piersi to u mnie szału nie ma. Urosły i nie są zbyt apetyczne. Celulit też się zwiększył . Strasznie się nie nakręcam bo po ostatniej ciąży w trzy miesiące zgubiłam 30 kg - więc jest światełko w tunelu:)

Aktualnie młody szaleje w brzuchu - chyba będzie Antek.

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14160.jpg

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
ja to chyba nie mam ręki do Pavlowej, kilka razy robiłam i się zraziłam, zawsze wyszła brązowa i gumowata, co robiłam źle?
KariKari, kombinezon z 5.10.15. widziałam, ale wizualnie mi się nie widzi, chciałabym coś jaśniejszego.
Oczywiście dam znać, jak znajdę coś odpowiedniego.
Wczoraj całkiem przypadkiem trafiłam z mężem do reala i kupiłam pajaca za 3 zł. Babeczka przy kasie mówiła, że się spóźniłam, bo kilka dni wcześniej mieli wielki wybór ubranek dla Dzidzi od 1 do 10 zł za sztukę i się troszkę zdenerwowałam, że przegapiłam taką okazję :(
U nas dziś znów ciepło, jutro wyciągam męża na cały dzień nad jeziorko :)
KariKari, przyszedł mój adapter do pasów samochodowych, jestem z niego zadowolona :)

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14161.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Maślak poproszę kawałeczek chociaż taki malutki tej pysznej pavlovej... mi tez smaka narobiłaś :)

dziewczynki z tymi kilogramami to się nie obejrzymy a stracimy więcej niż nam przybędzie - przy dzieciaczkach pracy dużo, biegania więc nie ma się czym martwić :)
z resztą mój mężuś nie chce bym była zasuszonym chuderlakiem bez tyłka i piersi... więc pewne proporcje trzeba będzie zachować :) hihi :) chociaż podobno mi tyłek schudł w porównaniu sprzed ciąży :)
soqlka - pochwal się pasem i jak coś pisz swoje spostrzeżenia o nim :)
Olusia - masz rację - przyjemność z zakupów dla dzidzi mamy tylko wtedy gdy same to robimy - w końcu każdy ma inny gust i to co kupi mama albo ktoś niekoniecznie nam się musi podobać. Mojego męża siostra chce jak coś za mnie kupować ciuszki jak ja już siły nie będę miała- ale ja mówię nie - to moje dziecko i moje zakupy i to ja chcę to zrobić sama, ona miała pole do popisu :)
Megi -jak mamy ruch to kołyszemy nasze maleństwa i wtedy zapewne nasze Aniołki sobie smacznie śpią po to by wtedy gdy my będziemy odpoczywać miały siłę buszować w brzusiach :)

miłego dzionka dziewczynki :)

Odnośnik do komentarza

mam Was:) przynajmniej raz to ja narobiłam Wam w głowie. Zawsze to siedzę w pracy w Wy pokazujecie same pyszności:)

Mam fajny blog - dużo fajnych porad. Może skorzystacie - jest co poczytać
http://wyprawkabobasa.blogspot.com/p/spis-tresci.html

no i superowy sklep z różnościami do pokoju "bzyczków"
http://www.poscieldladzieci.pl/
moim faworytem są kropeczki ale beżowa z krateczkę też jest fajowa

Kari Kari - fajnie było by się tak spotkać przy takim torciku... w realu :) ale dobrze że chociaż na forum możemy się powspierać z problemami, zachciankami i takie tam..

Odnośnik do komentarza

Zaraz zabieram się za Pavlovą , zrobię krem z mascarpone i może z jagodami, albo z kawą - okaże się w trakcie przygotowań :) Wstawię wam zdjęcie, żeby trochę potorturować wasze żołądki hehe :D Ciekawa jestem, czy beza mi wyjdzie... nie robiłam jej w moim piekarniku, więc zobaczymy :) Najwyżej będzie gąbka z kremem :D

Odnośnik do komentarza

Ja również średnio lubię ciasta, ale takie desery właśnie jak pavlova, albo np tiramisu... ( polecam przepis z wieczka serka mascarpone z piątnicy- banał, a pychota!) jakieś domowe musy, lody, ciasta bez pieczenia :p tradycyjne serniki, makowce, biszkopty i inne już mi się przejadły, a takie fajne, proste przepisy są super alternatywą, szczególnie jak jest gorąco! :)

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamy :)

Cieszę się, że wizyta ok i serduszko ładnie biję. Jak widać często zamartwiamy się na zapas, ale ja też tak mam.

Ja jestem na zwolnieniu ale tylko dlatego, że mój szef wypatrzył okazję, że może sobie zaoszczędzić. Wiadomo nie płaci on a zus. Chociaż moja praca też nie sprzyja ciąży. Pracuje w przedszkolu więc siedlisko chorób i trzeba dzieci czasem nosić. Ale ja się nawet nie bałam, pracowałam do końca 3 m-c i było ok. Zresztą ja lubię aktywność więc i teraz z niej nie rezygnuje bo ciało się samo domaga.

Nie znałam wcześniej pawłowej. Jak już się przeprowadzimy i będę miała piekarnik to wypróbuje jakiś przepis ! Robicie mi smaku ;)

Ciuszki już mnie korci aby kupować ale ciągle gdzieś ten strach się czai. Może jak już poznam płeć to będzie mi łatwiej.

A gadaniem innym nie ma co się przejmować. Same wiemy co jest dla nas najlepsze, niezależnie czego to dotyczy :)

Miłego weekendu !

Odnośnik do komentarza

Megi ja już wiem że będę miała Kubusia;) ale pewnie chodzi Ci o tabelkę jeszcze nie zmieniłam koloru ponieważ teraz mam internet tylko na tablecie; ( i niestety nie mogę edytować tabelki, ale może dziś mój P ma przynieść laptopja wiec to wykorzystam;)
iza-majka piękny brzuszek;)
Kasiula26 super że wszystko dobrze;)
Mi też biust sporo urósł z miseczki B na pełne C.
ja dziś skończyłam walkę z oknami co prawda na razie na dole ale i tak jest całkiem dobrze;) od poniedziałku rozpoczynam drugą rundę u rodziców niestety tam jest dużo więcej okien:( dobrze że w domu rodziców mieszkają moje dwie siostry i mam nadzieję że będą chciały się pobawic karcherem;).
co do karchera mogę go zdecydowanie polecić super zakup;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...