Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

monikam- ale duży facet już no, no :) super, że wszystko w porządku, ja czasami też napiję się napoju gazowanego, a tak to woda niegazowana, soki owocowe lub herbatki, ziółka itd. ale czasami juz bez coli wytrzymać nie mogę :D Zimna z lodem... mmm!

Kobietki, które zamawiały tą poduchę do spania- dajcie linki :) Bo już mnie szlak trafia jak leżę i muszę się jakoś wspomóc, a myślałam, że wytrzymam bez, albo sama wykombinuje coś kreatywnego, ale tylko kołdra zwinięta pomaga... ale drugiej przeciez nie będe kupowac, juz wolałabym tą poduche zeby potem maleństwo karmić :) Szukam takiej do 100zł, nie więcej bo dla mnie 190zł za poduszkę to troszkę przegięcie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Halo halo witam wkoncu mam chwile luzi :) przeprowadzka prawie gotowa jeszcze tylko zostalo mi troche posprzatac pokupowac ozdoby i pokoj meza do pracy zrobic i bedzie :) ale z najgorszych i najwiekszych kartonow juz wyszlam wczoraj byl pierwszy normalny obiad na nowym mieszkanku posiedzialam chwile na balkonie i juz ramiona spieczone.
Widok mamy piekny az chce sie wstawac rano. A przez ostatnie dni tak sie nanosilam narobilam i mam dosc ale bolow nie mam jedynie przed wczoraj zlapal mnie straszny skurcz na dole w brzuchu myslalam ze zjem kierownice a lzy mi same plynely.

Monikam
Sliczne fotki ja dopiero mam wizyte 14 :( ale to juz bedzie polowkowe badanie a wlasciwie to 21 tydzien wiec nie potrafie sie doczekac :)

Czytalam cos ododawaniu fotek poczekajmy jeszcze z 2 tyg bez sensu co 2 tyg raz na miesiac wystarczy :)

Milego dnia

Odnośnik do komentarza

KariKari ja cały dzień wietrzę sypialnię, pościel też wietrzę na balkonie cały dzień i w nocy budzę się. Nie mogę ułożyć się. Zawsze spałam na brzuchu. Rano budzę się połamana i kręgosłup mnie boli.
Iza-majka zgadzam się z Tobą. Lepiej rodzić w zimę lub na wiosnę. Przynajmniej nie będziemy miały problemów z opuchniętymi nogami, upałami, dusznościami itp. Szwagierka urodziła w lipcu, było ponad 30'C. Mała się gotowała, mama też. Było coś strasznego, prawie chowała się w piwnicy, bo tam było czym oddychać.
Monikam super fotki i gratuluję chłopca.

Odnośnik do komentarza

Carolinee ja zamówiłam taka : http://www.cebuszka.pl
Jestem bardzo zadowolona :D

Monikam super!!! Gratulacje chłopca :) śliczne zdjecia!!

Kochane ostatnio usłyszałam, ze jak sie idzie na wizytę to najlepiej z pełnym pecherzem? Wiecie cos o tym:)?

Czy wy wizyty macie co 2 tyg czy co miesiąc? Ja następna mam dopiero 24 lipca a juz bym chciała zajrzeć do naszego maleństwa :) myśle czy nie pójść wcześniej tam gdzie mieliśmy badania prenatalne w 3i4D :) moze za jakieś 2 tygodnieeee hihi trzeba pomyśleć :)

Grudzień to wg mnie idealny termin na poród :) bez upałów, bez zarazków na dworze. Bedzie dobrze :)

Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki!
Przespałam tej nocy całe 5h! I czuję się jak nowo narodzona :)
Byłam nawet na zakupach ale jakoś nic nie znalazłam (poza butami:)) no i trochę słabo mi się zrobiło. Chyba przeholowałam z aktywnością po ekscesach.

Absolutnie zgadzam się z teorią, że grudzień jest super bo bez upałów. No tylko trochę święta będą trochę inaczej wyglądać (zawsze ja przygotowuje), ale co tam :)
Madlenka ja mam wizyty zawsze co 3 tyg. Na jednej usg a na następnej omówienie badań.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

soqlka ten rogal świetny jest i na pewno do spania pod nogi wygodny... aż w domku przejrzę kolorki i chyba się na taki skuszę... wygoda spania to dobrze rozpoczęty dzień

dziewczynki podpowiedzcie coś na ból głowy - myślałam, że tylko rano tak będzie a tu już prawie 14 a nadal nie odpuścił - nie chcę żadnych tabletek brać bo nie chcę truć Maleństwa... na dworku spacerowałam i cały czas praktycznie na nim siedzę bo w drzwiach wejściowych firmy łapie promyki słoneczka
najedzona i napojona jestem wiec nie wiem od czego tak mam - przed ciążą walczyłam z migrenowymi bólami głowy - pierwszy trymestr spoko było zero bólu głowy a teraz już drugi raz... podobno to tak przez pogodę... a kobiety w ciąży są bardzo wyczulone....

Odnośnik do komentarza

KariKari mnie też przed ciążą męczyły bóle migrenowe. W I trymestrze nie miałam ich, a w II zaczęły się. Mam je prawie codziennie, a jak jest pochmurno to gwarantowana migrenka :( Leżę, robię okłady na czoło. Tabletek nie biorę, bo nie chcę. Czasem pomaga, czasem nie.
Soqlka świetna poducha. Chyba się na nią skuszę.
Madlenka wizyty mamy co 2 tyg. Na każdym mam usg, krew + mocz.

Odnośnik do komentarza

KariKari no właśnie ja mam tak samo.. co w pierwszym trymestrze miałam jadłowstret tak teraz nie mogę sie uporać z bólem głowy. Leżenie nie pomaga, okłady też, herbatka też nic... ba nawet paracetamol który niby można nie zawsze podziała. .. ja to nie mam pojęcia już co robić. A zaczyna mnie to mówiąc delikatnie wkurzac.

Odnośnik do komentarza

Olusssia7 śliczne ubranka.
Głodna czekam na ciężarną siostrę. Robię nam prze pyszny obiad. Będzie schaboszczak, fasolka szparagowa w bułce tartej + pomidor z cebulką. Na deser koktajl owocowy. Dodatkowo na deser piekę ciasteczka francuskie z jagodami i wiśniami. Trzeba sobie dogadzać :). W sumie muszą najeść się cztery osoby :):):)

Odnośnik do komentarza

Olusia ale super ciuszki! I mówisz, że w lumpku? Mi mama mówiła, że czasami sa nawet z metkami- trzeba sprawdzić :)

Dzięki dziewczyny za linki zaraz będę oglądać i może coś wybiorę nareszcie bo ja to w ciąży jakaś taka niezdecydowana jestem, a wcześniej wręcz odwrotnie :D Teraz się rozglądam i sprawdzam... hehehe :)

Odnośnik do komentarza

Mnie tez męczą bóle głowy, nie biorę żadnych lekarstw.. Czekam aż przejdzie, ale czasami cieżko :( np wczoraj ból z prawej strony z tył...pewnie niskie ciśnienie.. :(

Olusssia super shopping :) ja jak tylko wreszcie nabiore sił (nadal kiepsko sie czuje:( i w sumie jak wychodzę to tylko na spacer z psem :( ) to zacznę shopping :))))))

Oj brzuszek zaburczal, pora cos zjeść :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny ;)
Karikari tez wlasnie ciekawa jestem jak u dziewczynki to poznają, bo tutaj to każdy zauważy ;)) na ból głowy mi pomaga tylko sen, zupełnie nic nie daje mi paracetamol ;(
olusssia7 wlasnie z tymi zakupami to gorzej bo mój M nie chce, żeby nie zapeszać, ale mysle ze tak od 3 trymestru to juz zacznę kompletowac, bo inaczej nieogarne wszystkiego na koniec. Super ciuszki ;) tez wlasnie słyszałam ze na Allegro można wylicytować za grosze i znaleźć w takich sklepach tez fajne da rade, moze wyprobuje ;)
Carolineee no wlasnie czasami ta cola tak mnie meczy ze tragedia ;)) a tak to tez woda i soki ;)
Megi1992 następne mam juz w 22 tygodniu, wtedy to juz nie do pomyślenia jaki bedzie duży hehe, gratuluje przeprowadzki, zazdroszczę widoków, pochwal sie zdjęciem ;))
Madlenka wizyty mam co jakieś 4 tygodnie, nawet sie wczoraj pytałam czy nie trzeba juz częściej ale powiedział ze nie ;)

Uważam ze grudzień ze wGledu na pogodę to rzeczywiście jeden z lepszych terminów, sama sie urodziłam 26 grudnia i dobrze mi z tym ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Jesli moge wyrazic moje zdanie na temat tych waszych bolow glowy plecow zmeczenia i wogole wszystkiego co mozliwe to przez nic nie robienie. Ciaza to nie choroba trzeba normalnie wszystko robic jak przed ciaza ruszac sie chodzic na zakupy jakas mala gimnastyka a nie tylko i spac i marudzic ze wszystko boli .
Ja nie leze wcale chodze na zakupy na spacery sprzatam dzwigam sobie sama wszystko i nie mam bolow i problemow.

Nie chce nikogo tym urazic ani nic tylko wyrazilam moje zdanie na ten temat :)
Wiec nie obrazaz sie i nie badzcie zle :)

Odnośnik do komentarza

Megi nikt się na Ciebie nie obrazi i masz rację - ciąża to nie choroba :)
ja by nie zaszufladkowałam się w domu w łóżku tylko normalnie pracuję, spaceruje dużo, na zakupki śmigam, obiadki gotuję.... ale mimo to ból kręgosłupa mam... i to najczęściej w ciągu tygodnia.... bo w weekendy więcej leżę... rozmawiałam o tym z położną i moją ginekolog i one powiedziały, że w moim przypadku więcej leżeć i odpoczywać by nie doprowadzić do stanu,że zmuszona będę chodzić na rehabilitację - pozycja siedząca też nie jest zbyt dobra....
dlatego ja muszę zwolnić tempo więcej odpoczywać w trosce o moje Maleństwo.... wolę dmuchać na zimno mając takie przykre doświadczenia...

Odnośnik do komentarza

Megi1992 niestety nie moge sie ze wszystkim zgodzić. Jeśli chodzi o kręgosłup to rzeczywiście jak zaczęłam sobie delikatnie ćwiczyć, bo przed ciąża to robiłam to bóle przeszły. Natomiast jeśli chodzi o głowę, to zupełnie sie nie moge zgodzić, bo pracuje, robię tyle samo rzeczy w domu, a głowa boli strasznie czasami ;( a przed ciąża nie bolała mnie praktycznie w ogóle, moze raz na pół roku sie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Ok to z bolem glowy macie racje :)
Ja tez czasami mialam to wtedy wychodzilam duzo na dwor i pilam bardzo duzo wody ale tylko wody nie sokow ani niczego slodkiego.
A kregoslup tez bolal wiecej jak siedzialam tylko i lezalam jak normalnie mam ruch to nie boli i nie moge lezec na plecach bo wtedy w momencie nie potrafie sie nawet podniesc.
Ale jesli chodzi o zmeczenie i takie ogolne zle samopoczucie to dla mnie to z lenistwa :)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z Monika. Bóle głowy w ciazy nie sa od nic nie robienia tylko spowodowane sa wszystkimi zmianami które zachodzą w naszych organizmach i sa "normalne" w ciazy.
Chyba nikt tu nie pisał o tym ze go wszystko boli bo lezy w łóżku i nic nie robi. Poza tym jesli ktos jest w domu to z zaleceń lekarza a nie bo ma takie widzimisie.
Wiec bardzo cie prosze nie uogolniaj wszystkich i to ze ty robisz wszystko i nic Ci nie jest to super ale pamiętaj ze każda kobieta inaczej przechodzi ciąże :)
A no i oczywiscie bez obrażania:)
Tez uważam ze ciaza to nie choroba ale nie każda kobieta dobrze ja znosi.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

A co do zdjec z widokiem to nie potrafie ich dodac nie mamy jeszcze internetu ani telewizji czekamy na podlaczenie a ten internet ktory mam w ipadie jest tak wolny i slaby ze az sie dziwie ze udalo mi sie wejsc na forum a gdzie tam fotke zaladowac. Ale obiecuje ze jak bede miala normalnie wszystko to od razu dodam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...