Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochane:) Gratulacje dla rozpakowanych mam i dla tych nierozpakowanych duzo cierpliwosci:)
Hmm ja juz jej powoli nie mam:( wizyte miałam w poniedziałek no i nic sie nie rusza...Pani gin chciała zrobic masaz,ale po chwili stwierdziła,ze na nastepnej wizycie tzn 29.12 czyli beda już 3 dni po terminie... Żadnych skurczy nie mam tylko brzuch czasem sie napina.. Czasami w pipce cos zakłuje,zle to na chwile:( 3xS tez nie pomaga.. Tak wiec pozostaje mi czekac. Mam nadzieje,że niedługo sie wyrobie bo brat specjalnie z Islandii wrócił,zeby zobaczyc Mała a ona wychodzic nie chce:( Zazdroszcze tym co maja juz porody za soba i dzieciaczki obok siebie:)

Odnośnik do komentarza

Hej. Napisze krótko co u mnie. Około 11 została pierwszy raz zbadana. Rozwarcie tylko na 1 palec i szyjka niegotowa na nic. Dostalam tabletke z prostaglandynami na zmiękczenia i teraz druga bo wiele się nie zmieniło. Poki co efekt taki ze mnie trochę brzuch zaczął pobolewac i plecy a wczesniej miałam skurcze dochodzace do 130 ktore nic nie bolaly. Ehh... To czekanie jak się akcja rozwinie.
Nuria jak u Ciebie? Która to juz próba z oksytocyna w ogole?

Odnośnik do komentarza

Niestety Cc tez mnie nie oszczędzilo. Operacja trwala ax 45 minut. Po poprzedniej operacji bardzo pristej mam ogromną ilość zrostow dosłownie wszędzie. Lekarze nie mogli wyciągnąć małego. Co mnie naszarpali i się nasluchalam to moje. Po operacji lekarz zapytał ile chce miec jeszcze dzieci. Powiedział ze następna operacja będzie ryzykowna.
Teraz czuję się fatalnie. Nawey małego nie biorę teraz bi nie jestem w stanie się ruszyć. Nie życzę nikomu.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Nuria nareszcie kochana serdeczne gratulacje piekny synus ja dalej czekam w domu i narazie echo ...ale sie nacierpiałas;/ masakra....

miałam dzis 15 skurczy ale teraz narazie echo moj mi dzis pomogł metoda naturalna jutro jade na zapis i badanie zobaczymy czy jakis postep jezeli nie we wtorek na oddział mam sie wstawic na kroplowe .... jestem juz tez zmeczona w nocy nie umie spac z nerwow!

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Nuria az sie poplakalam... Nie zazdroszcze tego co przezyłas.. nareszcie oczekiwanie za Toba i wszystko wynagrodzone. Gratulacje dzielna Mamo. :) mam nadzieje ze wrocisz szybko do sil i ze w razie staran za X czasu o drugie dzieciatko nie bedziesz miec z tym problemu.

Odnośnik do komentarza

Nuria gratuluje serdecznie! Wszystkie böle i przykrosci zwiazane z porodem szybko sie zapomina majac dzieciatko przy sobie,jeszcze pare dni jak dojdziesz do siebie bedzie wszystko ok.
Lenson pokaz swöj brzuszek!
Dziewczyny weszlam w moje dzinsy! Nie wszystkie ale weszlam i z Duma dzis nosilam! Takze biodra sie kurcza!
Maly znöw grzeczny,cala noc i caly dzien przespal budzac sie tylko na jedzenie,na spacerze tez spal. Dobrze ze te kolki byly tylko przejsciowe z mojej glupoty bo zjadlam czosnek!
Jest taki slodki i grzeczny,kocham go nad zycie!
Aleksandra chcialam wlasnie sprubowac to co pisalas i wlasnie sciagajac mu pampersa znöw zrobil fontanne,chyba mi robi na zlosc bo sie jeszcze do tego usmiecha! Tesciowa chciala sie popisac co?

Odnośnik do komentarza

Witam was moje drogie z porodowki, co prawda jeszcze w dwupaku ale.mysle ze.coraz bliezej konca ehh o 24obudzilam sie na siusiu i mi wody.odeszly tak wiec do szpitala,oj kochane wod nie da sie.przegapic.leci ze mnie caly czas szokk. Ale niestety rozwarcie nie postepuje,noj gin bedzie.o 8 i zobaczymy co zadecyduje.skurcze.mam.co piec.minut ale srednie, takie

Odnośnik do komentarza

Asiek powodzenia ! Na Klinicznej leżysz? Ciekawe czy i dla mnie sie miejsce znajdzie w razie czego, bo skacze na piłce od jakiegos czasu. Dziś znów próbowaliśmy natrualnych metod wywoływania i znów skurcze mam. Nie nastawiam sie na poród a raczej na to, że znów wszystko ucichnie, ale kto wie..

Przepraszam, ze tak bezpośrednio, ale czy tylko mnie boli tak jakby ktoś mi wsadził wiertarkę w tyłek i włączyl ? ;// G już nie moze z tych moich porównań. Mówi, ze im dalej tym jestem lepsza z wymyślaniem :P

Vanesa, Ty to też się budulko naczekasz ! Ale czekajmy, bo jest na co! :)

Marta A, Jak zbiore siły to zrobie zdjecie i wstawie :)

Nuria, nie masz za co dziękować. Od tego tu wszystkie jesteśmy ! :)) Super, ze masz pokarm. Ja się boje, że nie będe miala itp :(

Odnośnik do komentarza

Nuria - gratulacje!!! Wspolczuje ciężkich przezyc. No ale w końcu masz swojego skarbca przy sobie :)
Asiek - powodzenia. Mam nadzieje ze szybko urodzisz.

Ja tez na porodowce. W końcu tam wyladowalam dzisiaj. Ze względu na zła reakcje dziecka na skurcze jestem podpieta na stale do ktg. Możliwe ze się mały pępowina owinal. Mimo strasznych skurczów rozwarcie w ogóle nie postepowalo. W końcu dostalam zzo i obserwują dalej czy nie zrobic CC. Trzymajcie proszę kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...