Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Marta A Nie wiem czy to prawda ale moja koleżanka pracuje na produkcji kosmetyków eveline. Podobno krem do twarzy , krem do stóp, krem do rąk to jedno i to samo. Leją jedno i to samo do różnych opakowań a ile w tym prawdy to nie wiem :) ale firma to taka przeciętna. Może faktycznie jest dobry ten krem- spróbuj ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8s18q6gsz.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/58eedew.png

Odnośnik do komentarza

Marta A- ale śliczności !

Kurcze tak sobie wczoraj siedziałam przed tv i wpadłam w zadumę, jakie to wszystko dziwne, jaki to jest cud, że nosimy takie maluszki zaraz pod skórą. Że są tak blisko, a tak daleko, że nie można sobie wyobrazić jak ta nowa istotka wygląda. Coś niesamowitego.

I zgadzam się z Marta A co do staników. Ja nie kupowałam i nie kupię przed porodem. Z doświadczenia wielu mam właśnie też słyszałam, że kupowały większe a mimo wszystko były za małe. Nie wyobrażam sobie kupić jakiegokolwiek stanika przez internet, a tym bardziej nie wiedząc teraz jaki będę mieć rozmiar cycków :D
Więc na razie mam tylko taki zwykły sportowy z h&mu i jest mi w nim najwygodniej.

Odnośnik do komentarza
Gość lilija31xx

Dziekuje za mile przyjecie :).

MAE , ja mieszkam tu, w Norwegii na stale takze rodzic tez bede tutaj. Przepraszam, ale nie ogarnelam jeszcze calego topiku i nie wiedzialam, ze jest jeszcze ktos z Norwegii :D to super, moge wiedziec kto to i skad dokladnie (jesli to zostalo sprecyzowane i oczywiscie jesli nie jest to problemem :D )

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,

Przepraszam, że nic nie odpiszę ale przez weekend nawet nie miałam czasu pisać. Ciągle robota w mieszkaniu. Kuchnie właśnie mąż z teściem składają.

Ja chyba dziś urodzę !!! Od południa mam bóle, jeszcze ciężko mi regularność określić ale skurcze są co jakiś czas. A wcześniej tak nie miałam żeby mnie ból tak długo trzymał. Na razie znośnie idzie wytrzymać. Czuję nacisk na dole i takie...napięcie. Myślę, że w nocy pojedziemy.

Pozdrawiam i tym, które zdażyły się rozpakować a nie gratulowałam to przesyłam cąłusy !

Trzymajcie się ! Dam znać :)

Odnośnik do komentarza

MoniC to daj znac i trzymaj sie!
jemtruskawki przytulna ta twoja kuchnia,bardzo ciepla i fajna!
ja powiem ci ze jeszcze sama niedowiezam jak to sie dzieje,jak to mozliwe i wogöle! Z jednek kropelki powstaje zycie.Cudo natury.
aasiak a gdzie ja to moge kupic,jest to polski Produkt? Jak tak to ja go tu niedostane.Weszlam na Google i wpisalam od kiedy mozna nosic pas poporodowy i wyszly fora i tam dziewczyny pisaly o tych pasach i duzo wlasnie o tym kremie ze im pomögl i to nie byla tylko jedna kobieta,czyli cos w tym musi byc.
mimi slicze ciuszki! Ja narazie pomecze sie bez stanika a jak juz bede mogla chodzic musze jakis kupic.
Straszny spoköj dzisiaj,rodzicie? Möj synek caly dzien spi tylko sie budzi na cyca i spi,pewnie da mi w nocy popalic!

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki 1 grudzien i sie zaczeło super :)

Ja już po wizycie a wiec tak szyjka sie nie skraca ale głowka jest juz niżej i niby prawidłowo ze 2 tyg przed porodem głowka schodzi nizej mimo ze szyjka cała jest jeszcz ! mała według usg ma 3300 :) wiec fajnie :)
Jak do terminu 16 grudnia nic sie nie zacznie to mam rano wstawic sie w szpitalu na ktg z torba jak bedzie ok to do domu i dziennie do 22 grudnia wstawiac sie na ktg w szpitalu ! a jak by dalej nic sie nie działo to 22 wywołuja porod oczywiscie jestem pełna nadziei ze urodze w terminie lub przed a nie bron boze po !!! Mam dziennie liczyc ruchy małej mierzyc cisnienie i masowac sutki 3 razy dziennie po 15 min wiec musze mojego M zaprawic :) hihihi ! Dzis ginka bardzo bolesnie mnie zbadała ale uprzedziła mnie ze musi wejsc głeboko i moze troche bolec niewiem czy tam czegos nie poruszała ale bolało strasznie hehe gbs hbs ujemne wiec spoko nic tylko czekac i masowac sutki !

Byłam dzis na zakupach kupiłam nowe ozdoby na choinke w tym roku bedzie złoto biała ecri widziałam w sklepie i sie zakochałam i kupiam wszystkie nowe bombki łancuchy lampki gwiade :) w srode stroje choinke bo potem napewno nie bedzie czasu na to i siły :)

Iza-majka, Nati trzymam kciuki aby poszło gładko :))

MartaA mały przecudowny :) Ja jestem za zeby dziewczyny opisywały swoje porody bardzo mnie to ciekawi i nie odstrasza jakos bo wiem ze kazda kobieta przechodzi to inaczej :)

Megiii próbowałas te krople sab-simplex? sa naserio dobre 3 razy po 15 kropel :)

Zazdroszcze juz wam dziewczyny ze jestescie juz po :)

AgaPo trzymam kciuki by infekcje szybko zwalczyli i zebyscie z Hanka szybko do domku wyszły :)

Lenson bedziesz nastepna ????:)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Lenson a możesz mi podać nr telef na kliniczna, pod który kazali Ci dzwonic? Ja mam tez plan startować na kliniczną a jak się nie da To wojewódzki. W tym drugim martwi mnie to, ze ponoc w nocy nie ma anestezjologa i klada duży nacisk na poród naturalny a ja mam problem z ciśnieniem wiec gdybym miała mieć w nocy cesarkę to nie wiem jak oni to zalatwiaja.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

Vanesa - to duża ta twoja mała :) Życzę Ci, żebyś jednak urodziła przed terminem. Myślę, że twój M nie będzie miał większych oporów i pomoże masowac ;>
MartaA - śliczny ten twój synek :)
MoniC - hoho :) Kolejka się wydłużyła dzisiaj rodzących. Trzymaj się dzielnie! Daleko masz do szpitala? Skurcze co 5 minut to dobry czas żeby jechać.
jemtruskawki - ładnie pomalowałaś kuchnię. Jaki miałaś wcześniej kolor, który Ci się nie podobał?
Lenson - nie widziałaś wcześniej, żeby Ci czop odchodził? Czy może jakoś więcej śluzu było? Nie wiedziałam nawet, że może odejść niezauważenie...
lilija31xx - ja mieszkam w Norwegii. Dokładniej na słonecznym (teraz może nie :p) południu, koło Kristiansand. Mieszkam tu na stałe więc też rodzę na miejscu. A ty w jakich rejonach mieszkasz i gdzie zamierzasz rodzic? Zaciekawiło mnie, że będziesz jeszcze miała USG. Gdzieś prywatnie chodzisz do gina?

Skończyłam oglądać ten polski program o porodach. To teraz czas na angielski, wkręciłam się :D
Powodzenia wszystkim, które teraz są lub zmierzają na porodówkę!!!

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza
Gość lilija31xx

MAE
Ja mieszkam w Bergen, które od jakiegoś czasu na szczęście nie jest już aż tak bardzo deszczowe jak gdy tu przyjechaliśmy. A lałłłłoooo wtedy, że masakra. A jeśli chodzi o USG to chodzę prywatnie do klliniki Volvat. Mam przecudną, ciepłą i delikatną lekarkę, niestety teraz jest na chorobowym i jutro USG wykona mi inny lekarz. Koszt wizyty jest duży ale uważam, że warto gdyż naprawdę wizyta jest przeprowadzona bardzo dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Lenson
Pora widzę na Ciebie :) fajnie ze masz juz 3 cm rozwarcia bedzie szybciej.

Vanesa
Tak kropelki tez juz były w ruchu i od razu dałam 20 kropelek w noc ale nie za dużo dało mały wisiał mi na cycku 1 godz i za dużo powietrza sie nadciągał i dlatego ta wielka kolka . Ale szczerze czopki dały radę. Dzisiaj właśnie na temat kropelek gadałam z polozna i powiedziała ze śmiało moge każdego wieczora dawać po 20 na wszelki wypadek bo nie sa szkodliwe :)

Marta a
Słodki ten twój bobas :) mam juz moja dojarkę i za godz bede działać zobaczymy ile odciągnie. A udało mi sie dostać dokładnie taka sama jak była w szpitalu z medera

Marta a Carolineee magda
Mam pytanie jak wyglada wasz dzien ? Od początku wstajecie i co? Chodzi mi o to ze ja troche mam jeszcze ńie ogarnięty dzien weekend cały w sypialni leżałam dzisiaj to ze od rana na nogach to jakos fajnie :) ale muszę wkoncu wprowadzić jakiś rytm .

Odnośnik do komentarza

Magnoliam ładne brzusio masz, opuściło Ci się już :)
Marta A śliczny synek. Ja dopiero jutro zamierzam kupić stanik do karmienia - ostatnia rzecz z wyprawki :) Dziś nie miałam siły łazić po sklepach
Mimi śliczne ubranka kupiłaś dla córeczki
jemtruskawki ładne brzusio, a kuchnie masz taką jaką lubię, w stonowanych kolorach
Lenson, MoniC dajcie znać jakby akcja zaczęła się :)
Vanesa, asiek25 super, że po wizycie wszystko ok
Po wczorajszym długim prasowaniu pakowanie zostało odłożone na jutro. Padnięta jestem.

Odnośnik do komentarza

Hej.

Jestem dzisiaj z siebie dumna! Dostałam takiego kopa energii, że łazienka aż błyszczy. W kuchni miałam tylko podłogę wyszorować a zrobiłam porządeczek w szafkach, garach i nawet szafki wyszorowałam. :D
I zrobiłam już kącik dla Piotrusia. Wstawię Wam później zdjęcie.

Teraz siedzę i w końcu coś zjem. :]

Lenson- Łał! 3cm! Nieźle! :D Oby tak dalej. :D

Vanessa- Jak dzisiaj rozmawiałam z położną to się śmiała, że może nasz synek chce zamiast Piotr być Mikołaj dlatego mu się tak spieszy. :)

MartaA- Boski jest! :)

Mimi- Niezłe zdobycze. :)

JemTruskawki- Piękna ta Twoja kuchnia! Moje kolory. :)

MoniC- Szybkiego rozwoju akcji! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...