Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Gabi w Niemczech to normalka w kazdym szpitalu tak jest,potrzebujesz tylko rzeczy na wyjscie i do higieny reszte ci daja.Dla dziecka tez. Takze jestem w szoku ze w Polsce trzeba nawet talerz i sztucce zabrac ale w sumie dlaczego? Dostajecie sniadania,obiady,kolacje nie na talerzu czy co? Albo ktöras pisala zeby wody niezapomniec! Wody nie daja w szpitalu? Albo podpasek?
jemtruskawki moje zdanie to juz tuz tuz!

Odnośnik do komentarza

Dzieki za wsparcie Mae. Chcialam sie przespac ale to niemozliwe, skurcze zaczely sie nasilac, boli jak cholera, zaczal mi do konca odchodzic czop z krwia, jakie to glupie ze nie moge jechac do szpitala a musze czekac!! To czekanie wlasnie jest najgorsze. Zadzwonilam i powiedzialam, ze mam coraz czestsze i bolesne skurcze to mi babka powiedziala, ze dopoki moge z nia spokojnie rozmawiac to widac dobrze to znosze i wola abym przyjechala w pozniejszej fazie porodu co bym za dlugo nie musiala w szpitalu zostac. Trzymajcie za mnie kciuki! Bede zdawala relacje jak tylko bede mogla.

http://www.suwaczek.pl/cache/7cd5f221ae.png

Odnośnik do komentarza

Nati, powodzenia.
Ja się przyznam, że faktycznie nastawienie psychiczne daje wiele. Pierwsza córkę rodziłam dwa dni, byłam zrezygnowała, miałam dość, akcja się coraz. Teraz przysięgam sobie, że dla starszej córki wytrzymam to wszystko, myśl o niej dawała mi sił, myśl, że ból minie, że trzeba się sprężac, że za kilka godzin, dni będzie jyz dobrze. I faktycznie to dobre nastawienie pomogło. Wiem, że strach jest, nerwy, ale życzę wszystkim powodzenia. Co do kosmetyku to ja polecam Emolium, cena nie jest wysoka a moim zdaniem jest ok.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Gość lilija31xx

Hej dziewczyny. Mam termin na 15 grudzien i wlasnie trafilam na to forum. Chcialam zapytac jak nazywa sie Wasza grupa na Facebooku ? :) moze dolacze. Mam 31 lat. Mieszkam z mezem w Norwegii i spodziewam sie synka Adasia. To tak w skrócie ;)

Odnośnik do komentarza

Nati i Iza-Majkapowodzenia dziewczyny. Zycze szybkich i lagodnych porodow. Kciuki zacisniete!
Co za wiesci z samego rana. Jak tu mozna isc spac haha
Iza-Majka co za wyczucie czasu :)

MartaA niestety mamy takie standardy w polskiej sluzbie zdrowia. Oczywiscie ze swoje sztuczce, talerz i kubek trzeba zabrac mimo ze posilki dostajemy na szpitalnych. Wode ngaz tez pakujemy. Ogolnie to mniej rzeczy bierzesz na 2tyg wyjazd nad morze :)
Noc nie przespana, co chwile chodzilam do lazienki. Brzuch bolal i byl twardy w okolucy macicy. Przy wstawaniu poczulam jakby mi cos mokrego polecialo. Pomyslalam ze to wody. Poszlam do wc a to sluz byl. Uff

Odnośnik do komentarza

Boze kochany, dziewczyny cieszcie sie poki mozecie dopoki nie macie skurczy! Nie spodziewalam sie czegos takiego!! Bylam w szpitalu, za male rozwarcie, kazali wrocic do domu i czekac az bede umierala chyba, dali paracetamol i kodeine, troszke pomoglo. Sciany powygryzam z bolu!!! Ale to dla mojej malej. Wszystko wytrzymam!!
Iza - Majka trymaj sie kochana! Ale sie zgralysmy!!

http://www.suwaczek.pl/cache/7cd5f221ae.png

Odnośnik do komentarza

Witam Grudnióweczki 1 grudnia ;)

Carolinee współczuje takiego porodu, choć druga faza szybsza od ekspresowej ;) czytam twoją wiadomość i już sama nie wiem czy liczyć na to że Kuba się przekręci czy dziękować Bogu za możliwość cesarki.

MartaA twoja wiadomość uświadamia mi co raz bardziej co nas czeka, ale chyba mimo tych wszystkich buli to warto i tego się trzymajmy ;)

Nati trzymam mocno kciuki;) oby poszło szybko.

Iza majka dawaj znać co z tobą;)

Witaj lilija31xx zapraszamy do rozmowy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

witajcie mamusie :)
ale się dzieje
no i mamy grudzień - nasz miesiąc :)
ja mam nadal skurcze nieregularne ale bolesne więc może to dobrze przynajmniej mam namiastkę tych porodowych
ogólnie to stwierdziłam, że brzusio się już obniżył więc tylko czekać -no ale muszę jeszcze te 2 tygodnie wytrzymać i muszę dać radę.
Powodzenia dla tych mamusiek których Maluszki postanowiły przyjść na świat

Ja od kilku dni widzę bezzapachowy taki jasny żółty ślub gęsty jak serek homogenizowany konsystencji.... nie jest go dużo, ale na pewno niż wcześniej... pewnie organizm się przygotowuje już...

Witam nową mamusię - grupa na facebooku to grudniówki 2014 - zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza

Nati,Iza-majka powodzenia!!!!!

dziewczyny po co opisujecie ze szczegółami jak bardzo bolesne i masakryczne były wasze porody?to ma nastawiać te nierodzące pozytywnie do porodu?
dzięki temu dziewczyny tylko się jeszcze bardziej stresują i chcą mieć cc. A zapewniam was że cc nie jest takie fajne chodź dla każdego co kto lubi.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

iza-majka, nati POWODZENIA !!!!!! Dawajcie znać co i jak.

No i mamy 1 grudnia i u mnie też w nocy już była akcja !
Mój mały brój chyba tylko czekal na grudzien, bo w nocy juz prawie na porodwke jechalismy !
Akcje pt. "skurcze idealnie co 5 minut" zatrzymal fakt,ze nie przyjmują w szpitalu, gdzie chcę rodzic. G jak mi to powiedzial(bo on dzwonil na izbe przyjec) to odrazu wszystkie skurcze mi przeszly. Teraz tez caly czas cos mam, ale sa nieregularne i o roznej sile A tamte byly idealne jak polozna opisywala, ze czulam jak sie nasilaja,trwaja i powoli przechodza. Zdziwilo mnie tylko, ze odrazu dostalam regularne co 5 minut !!! z zegarkiem w ręku. G się smial, bo potem juz nie patrzył na telefon. Jak zaczelam mieć skurcze 1.27 to potem 1.32,1.37,1.42,1.47 itd. Cała akcja trwała chyba godzine, dwie i sie wyciszylo a moj biedak niewyspany do pracy jechal na rano. Musze wytrzymac do 14, bo konczy prace jedziemy na wizyte, moze lekarz jak tam pomajstruje to pojdzie dalej. Wody ani czop oczywiscie mi nie odeszly.
Generalnie zaczac rodzic w nocy z niedzieli na poniedzialek jest najgorzej, bo dopiero w poniedzialek wypisuja weekendowe mamusie z dzieckiem, takze mam nadzieje,ze jak dzis jeszcze sie cos zacznie to juz miejsca beda. Nie wyobrazam sobie by znow uslyszec, ze nie ma miejs i mam jechac do innego szpitala :(

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczyny :)
Iza Majka trzymam kciuki:)
Dziekuje bardzo za wszystkie miłe słowa odnośnie mnie jak i Haneczki :)
Narazie przepraszam ze nie odpowiem odpisze ale musze sie ogarnąć. Ja po cięższej nocy mieli mnie dzis wypuścić do domu po 24h obserwacji ale wyszło ze mam anemię po tym jak straciłam jakis litr krwi jak mnie Hania porozrywala a Hania ma infekcje związana z odejściem wód plodowych i czasem jaki od tego momentu sie urodziła. Na pewno musi brać antybiotyk 48h a moZe byc do 5 dni. Wazne zeby była zdrowa. Mamy tez problemy. Karmieniem pokarm mam ale sutki płaskie i Hania tez odruch ssania ma taki pol na pol ale bedziemy walczyć ale po nocy tych wszystkich rewelacji jak jej wendlon na rączkę zakładali to sie popłakałam. O 4 dopiero poszłyśmy spać dzis nowy dzien i oby lepiej tylko. Bedziemy walcYc z karmiwniem i innymi przeciwnościami .
To zaczął sie grudzień wiec dziewczyny na start:)
Trzymam kciuki Za was wszystkie bycie mama wspaniałe uczucie;) pozdrawiam goraco

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...