Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

KariKari i marysia - współczuję tych rewolucji żołądkowych :/ Na szczęście to na ogół szybko mija... Pamiętajcie o piciu dużej ilości płynów, łatwo się odwodnić. O ile żołądek to toleruje.
monikam - to spodobałby Ci się kocyk jaki kupiłam z Kubusiem :)
Carolinee - pączki od rana? :D Kurcze, aż przez Ciebie nabrałam ochoty na słodkości a tu dopiero wstałam.

Znalezione na demotach:
http://demotywatory.pl/4406926/Przebieg-ciazy-w-jednym-gifie
Już się nie dziwię dlaczego powróciły mi mdłości. No i co gorsza wymioty.

Kocham weekend! W końcu się wyspałam od tygodnia. Za oknem u mnie wyjątkowo słońce, jakoś mam dużo energii. Trzeba jakoś dobrze wykorzystać ten dzień.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

KariKari Miałam ten sam problem prze 5 dni -tyle że bez wymiotów .Na początku myślałam że zjadłam coś ...Po 2 dniach zaczęłam myśleć ze to przez wielkie ilości progesteronu które biorę ( lekarz stwierdził że nie ,ale zmniejszył mi dawki ) .Też kazał napić mi się Coli i wziąć węgiel .. Wczoraj wszystko minęło ,ale nie mam pojęcia dlaczego czy dlatego ze mniejsze dawki leków czy Cola i węgiel a może po prostu miało już minąć .

Wracaj szybko do zdrowia ! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgupjyml4u9676.png

Odnośnik do komentarza

Moni C
Dziś przysięgliście sobie miłość nieskończoną. On jest Twoim mężem, Ona Twoją żoną. Życzę Wam szczęścia, życiowej mądrości i długiej, szczęśliwej przyszłości.

Kari trzymaj sie,pij tez cieple herbatki! Kurde juz niejedna z was to miala,macie jakis wirus .
marysia a ty jeszcze do wyrka jak nieprzeszlo!
Carolineee wzuc pözniej fotke!

Odnośnik do komentarza

Olusia- szkoda :( już miałam nadzieję, że sobie pogram, a tu bam! nie działa ;/ Grrr.

MartaA- wstawię, jak na razie padłam... zrobiłam wszystkie i nadziałam już i w ogóle teraz tylko czekają, aż je ktoś ruszy hehe :D zrobiłam z budyniem ( mój A mnie prosił :P ) i z kajmakiem, super wyszły :) Przepis jak by któraś chciała : http://www.mojewypieki.com/przepis/paczki-dyniowe-z-kajmakiem oczywiście z mojej sprawdzonej stronki :D

Odnośnik do komentarza

hej grudnióweczki :)
Dziękuję Wam za odpowiedzi na moje pytanie :]

Nuria
Smakowite drożdżowy!! jesteście naprawdę okrutne dla moich kubków smakowych... :( aż ślinka cieknie jak zaczynacie tematy kulinarne :P ; Śliczny duży brzuchol masz:)

Jem truskawki
Co do siniaków, to nie mam pojęcia z czego to może wynikać, jak już zapytasz lekarza to daj znać co Ci powie:)

Carolineee
No tak, trochę zachodu jest z takimi soczkami, ale warto taką bombę witaminową sobie robić i wypijać:) . Współczuję Ci mdłości.. Ja też ostatnio nieraz je odczuwam, są dokuczliwe ale na szczęście przechodzą.. ( mi simsy k ściągnął, ale nawet tych już nie mam po formacie)

Lili 21
Witaj:) Powtórzę dziewczyny - opowiedz nam coś o sobie, a raczej o Was :)

Młoda Fasolka
Mój pępek już jakiś czas temu troszkę się wywinął.. ale cały czas jest ruchomy i jego wygląd zależy od ułożenia Małego

Mae
Czekamy na fotki:))

Lenson
Czekamy na relację z wizyty :)

Kari , Marysia
Współczuję dziewczyny:* Co to za paskudztwo się rozprzestrzenia.... :/ Ja też niedawno przez to przechodziłam, straszna męczarnia, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka!!

MoniC
Samych cudowności dla Was!!!!

Soqlka
Martwimy się z dziewczynami. Daj znać czy wszystko w porządku :*

Ja dziś się nieźle wyspałam.. :) pierwszy raz od jakiegoś czasu tak porządnie:). Posprzątałam mieszkanie i padłam na kanapę zziajana.. odpoczęłam odpisując Wam i zaraz ruszam na resztę popołudnia do rodziców:)

Miłego weekendu:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
MartaA - ja daję do środka wszystko (prawie) - jak robię z tego ciasta rogaliki to daję kofiturę. Jak robię bułeczki to daję serek lub budyń a jak robię zawijane bułeczki to wałkuję ciasto na prostokąt smaruje masłem roztopionym z cynamonem i cukrem - zawijam i ten rulonik tnę na 2 cm kawałki i układam na papierze do pieczenia obok siebie i piekę - wychodzą takie cynamonowe ślimaczki.
Dziś piekłam drożdżówkę z moim ulubionym jabłkiem - szarą renetą - uwielbiam ją i dodałam orzechy prażone na patelni z miodem i wyszło takie cruchy orzechowe. Pyszne.
Caroline - takie purre to na pewno możesz wykorzystać - pieczona będzie jeszcze lepsza - jestem pewna. Ja w zeszłym roku robiłam purée z dyni i sobie mroziłam w woreczkach bo w ziemie trudno o dynię. Z tym pączkami to ja się zawsze boję że mi nie wyjdą - już wiele razy się przymierzałam - podziwiam wklej fotkę.
Witaj lili.
Kari Kari - współczuję i pozdrawiam.

pomyślałam, że musze mieć dodatkowy kosz na pranie dla młodego aby się nasze brudy nie mieszały z jego - no i znalazłam taki mój stary kosz który miał iść na śmietnik i go odnowiłam - może uda mi się wrzucić fotkę. Zachęcona wynikiem zrobiłam sobie jeszcze kosz na poduszki.
Muszę się dziś w coś wystroić bo idę na obiadokolację ze znajomymi do knajpy - a tu w szafie pustawo - może coś wymyślę.

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_19001.jpg

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_19002.jpg

Odnośnik do komentarza

dziękuję dziewczynki za miłe słowa
piję jak smok... powinnam na kibelku siedzieć by c chwila nie latać... do jedzenia się zmuszam ta jak standardowo jem bo nie mogę córeczki głodzić... na siłę, ale na szczęście bez wymiotów... chociaż jak zjem to tak żołądek boli, że przypomina się noc, ale dla dziecka zrobi się wszystko
a takie plany miałam jechać z teściówką na zakupki... ajjjj jak zwykle planowanie to wychodzi kicha...
mój mężuś dziś zapowiedział, że dziś do końca przygotuje się do przyjścia córeczki na świat i chce łóżeczko złożyć... z własnej woli :) a ja popatrzę :)

Odnośnik do komentarza

Kari zdrówka! !! Co do planowania to powiem Ci że mi przez wiele lat nic planowanego nie wyszło. Od blachostek jak zakupy, gotowanie i spędzenie dnia jak chce-po rzeczy naprawdę poważne jak studia, wyjazd na wymarzone wakacje no i przede wszystkim poczęcie dziecka. ... o wszystko trzeba było zawalczyć! A na zakupki pojedziesz za dwa dni i też będzie spoko :-)

Ja dziś znów dzień na wkurwie... hehe. Wkurza mnie odnośnie tego planowania że mieliśmy spędzić sobie dzień na luzie, bez pośpiechu i tylko e dwoje.. a tu do godz 15.00 potrzebna pomoc dziadkowi, babci, bratu.... nie to że jestem egoistką ale.... ale...
Mimo to miłej reszty weekendu :-)

Odnośnik do komentarza

KariKari i marysia - współczuję tych rewolucji żołądkowych :/ wracajcie do zrowia :)
Carolineee paczusie beda przepyszne pewnie podziwiam ze masz tyle chceci do pieczenia i dajesz rade :) w twoim przypadku :)

Mam nocki nieprzespane czasem przez mała bo jest na ringu i uprawia Box a czasem tak poprostu nie umie spac czy w wy tez tak macie ????

Witaj Lili21 :)

Dzis na obiad miałąm nalesniki z podsmazonymi na masle pieczarkami cebulka i serem zółtym tak na szybko bo nie miałam weny a gulasz z kasza jutro zaserwuje i buraczki i ogoreczek :)
Walnełam se dzis drzemke własnie s ie obudziałam to przez te nieprzespane noce ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

KariKari i marysia - współczuję tych rewolucji żołądkowych i powrotu do zdrówka życzę, ale jak Was dalej męczy to colę polecam pić małymi łykami wtedy lepiej się wchłania do organizmu,
ja 3 dni temu zjadłam jabłko i zaraz go zwróciłam i tak mnie mdliło do wieczora ale cola mi pomogła

Witam nową mamuśkę, czekamy na info o Tobie

Ja na obiad robiłam makaron z soser 4 sery, było pyszne ...

iza-majka - znam to uczucie że nikt nie liczy się z Waszymi planami tylko pakuje się z buciorami i tak ma być, mój mąż już nie daje się wykorzystywać tak... z czasem i Twój się tego nauczy

mój mąż też mi dzisiaj złożył łóżeczko i stoi w naszej sypialni, ale jest troche większe niż i nie wejdzie mi komoda na ubranka i przewijak mam za mały :( będę musiała półkę w szafie wygospodarować
jutro jak będzie jasno zrobię fotkę

jemtruskawki - ja też mam siniaki na nogach, ale ja mam już takie delikatne ciało, że lekko się uderzę a siniaki same wyskakują i nawet nie wiem kiedy

Młoda Fasolko - mój pępek już zaczyna wychodzić :-)

MoniC - życzę Wam przede wszystkim szczęścia ...

Sylwia i Soqlka - djacie znać co u Was...

Odnośnik do komentarza

Vanessa- chęci mam, gorzej z siłami ale muszę coś lekkiego robic i na siedząco chociażby bo zwariuję leżąc ciągle... :P

Dodaję zdjęcie, za takie straszne obrazy przepraszam :D :D :D Jak wam się podobają? Są przepyszne! Akurat zrobiłam zdjęcie mojej porcji :D Nadziewałam budyniem część, a część kajmakiem + na wierzch kajmak.

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_19010.jpg

Odnośnik do komentarza

Maślak
Nooo jeśli chodzi o kosze to zajebisty efekt- super!!:)

Kari
Super widok jak mężuś skład łóżeczko, ja nawet fotkę cyknęłam na pamiątkę do albumu z tego okresu oczekiwania:P

iza-majka
egoistką to byś była jak byście nie pomogli :) a masz prawo nie być zadowoloną skoro Wasze plany muszą odejść na dalszy tor..

Vanesa
Uwielbiam połączenie żółtego sera i pieczarek... w czym tylko się da:) Też tak mam, że albo mały kopie albo coś mnie boli albo wstaje na siusiu i jakaś pobudzona jestem.. dziś o dziwo się wyspałam, ale coraz więcej tych nocy pozarywanych jest:/

aabalik
Zrób fotkę:) Lubię oglądać te kąciki dla maluszków :)

Carolinee
Twój mąż to ma z Tobą naprawdę pysznie!! Nie chcesz może ze mną zamieszkać??? :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

4leks4ndr4- hehe, chętnie :D albo zapraszam do mnie na kawkę i dobrości :D Mąż akurat się cieszy, ale też jest zły bo mu planu krzyżuję :P Mam gotować dietetycznie i tak robię, ale tą dietetyczność przełamuje słodyczami, więc to nie działa, a on biedny biega, chodzi na siłownie i basen hehe :D Fakt, że u mnie bardzo szybko znika wszystko bo nie jemy tylko we dwoje, a w 4 osoby, czasami jak ktoś wpadnie to też się poczestuje i 2 dni i nie ma :)

Odnośnik do komentarza

Witam Was ponownie
Carolineee pączki wyglądają super i na pewno tak smakują. Mi się dziś chciało pączka, ale po tym jak cokolwiek jadłam od razu ściskał żołądek to sobie darowałam.... już padnięta w łóżeczku leżę i odpoczywam - chyba muszę odespać noc.
Mężuś łóżeczko złożył i ogarnął w miarę to jeszcze z jeden mebel muszę dokupić.... więc najpierw koncepcja i zakup mebla do brakującej wnęki, a potem fotkę Wam pokażę :)
Iza-majka sposób na poprawę humoru genialny - dobrze, że poprawił a nie pogorszył jakby coś nie wyszło :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...