Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

A jak u was Z bilami np bioder ? Ja nie czuje maleńkiego na zebrach ale kopniaki jako takie ustaly teraz nastapil etap przemieszczania sie go troche bilesny i takie uczucie nieprzyjemne :) zauwazylam ze lubi glos tatusia bo jak juz sie polozymy i Jarek reke na brzuchu trzyma i rozmawiamy to malutki pelznie w to miejsce jakby chcial powiedziec ja tez tu jestem to jest super uczycie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8599pc0zk42g1yct.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny ;)

Ja tez mam wizytę we wtorek;) zapowiada się prawdziwy wizytowy dzień ;) niestety ja ide dopiero na 20 ;(

Madlenka i mamaMA naprawde macie krótkie szyjki, i trzeba bardzo na nie uważać.

Soqlka super że sytuacja się normuje;) oby szybko Cię wypuścili;)

Młoda Fasolko super weekend ;), mój też bardzo udany ;) lubię jak mój P ma wolne i możemy trochę czasu spędzić razem ;)

asiek25 mi czasem Kuba też tak naciśnie na żebra że aż łezka się woku zakręci i nie chce słuchac jak mówię synek przesuń się ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,widze ze wszystkie zajete, pewnie milo spedzacie czas z bliskimi. Ja tez mialam super niedziele bylo okolo 28 stopni,niesamowicie grzalo, bylismy prawie caly dzien z mezem na dworze.Wieczorem obejzylismy 2 filmy przy pizzy,teraz maz zasnal a ja buszuje.
soqlka super ze opanowali sytuacje,teraz musisz duzo odpoczywac!
asiek25 mnie tez bola Zebra strasznie mi je naciska,nieda sie w pewnych pozycjach usiasc albo polozyc.
Jutro mam 0 14.30 wizyte i zaczynam 35 tydz,juz tak bardzo bym chciala malego tulic!
Zycze wszystkim udanych wizyt!

pon - Madlenka, asiek,Marta A
wt - madziara, mamaMa, kowalcia ,marysia1002 ,monikam

Odnośnik do komentarza

Hej, hej... ja już nie śpię, z rana od razu dostałam złe wiadomości no i teraz raczej nie pospię.

Poza tym czekam na kuriera z wózkiem, to może bedzie milsza część dnia... :)

Madlenka, no właśnie może się wydłużać, chociaż mi mimo, iż założony pessar miałam już 3 tygodnie, na wizycie gin powiedziała, że zmian nie widzi, ale na pewno się nie skróciła, więc też tragedii nie ma :) Za 2 tygodnie znów wizyta to juz 7 tygodni z pessarem, magnezem, nospą i resztą... ciekawe jak teraz będzie. Mam nadzieje, że już dowiem się co i jak z porodem :)

Odnośnik do komentarza

Hej ja też już nie śpię i się zastanawiam od czego zacząć dzień od sprzątania salonu czy kuchni w grę wchodzi jeszcze łazienka i prasowania ubranek, które wczoraj pięknie się wyschly na słoneczku;)

Zazdroszczę odbioru wózka, ja muszę się zmobilizować i wreszcie zamówić pojazd dla Kuby;)

Muszę się pochwalić, wczoraj od teściów Kubuś dostał dwa kombinezony;) jeden kremowy i drugi niebieski a od cioci super bluzę;) ekstra bo to nam bardzo pomoże miałam już kasę na kombinezon ale nie będę długo myśleć na co ja przeznacze bo Kubuś generuje koszty;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)
Widze ze większość dziewczyn jeszcze śpi i ze weekendy udane bo cicho tu było mniej do nadrabiania niż na tygodniu:)
Soqlka
Dobrze ze sie poprawiło o mam nadzieje ze dzis spokojnie wrócisz do domu i będziesz teraz odpoczywała:)
Carolinnee
Co sie dzieje co ci od rana spokój zakłóca ? Fajnie ze będziesz miała wózek jak juz bedzie złożony to pochwal sie:)
Ja miałam weekend troche odpoczynkowy i nic nierobienia cały czas jest aktywna ale jak powiedziałam mężowi co sie dzieje na forum to kazal mi leżeć i sie nie forsować tak troche do niego dotarło ze mimo Ze nie nazekam na dolegliwości to i tak trZeba uważać.
Ja mam wizytę u poloznej w środę.
Moj maź miał wczoraj urodziny wiec wstałam rano śniadanko kawa Zrobiłam mini torcik z ciasteczek bo on słodkości nie lubi wiec tak symbolicznie:) postanowiłam ze pójdę do sklepu i kupi mu piwa u z nich ułożę taki tort bedzie tak inaczej wiec korzystałam z tego Ze śpi :) poszłam do sklepu było przed 10 ludzi sporo a ja za kartonik 12 piw i kartka urodzinowa( ona mnie chyba troche ratowała) ludzie w kolejce z gaZeta, mlekiem itp a ja kobieta w zaawansowanej ciazy z browarami. Po dojściu do kasy pan nabija piwa i mówi ze dZis niedziela i alkohol od 10 sprzedają a było za 2 :) wiec stwierdziłam zeby obsłużył innych a ja sie pokrece i poczekamy do 10 :) pozniej takie 5 min spacerku prZez osiedle z tymi browarami wiec jak dotarlas do domu maź ju nie spał wiec niespodzianka nie do końca sie udała ale powiedziałam mu ze ten prezent jest bardzo cenny bo ile wstydu sie przy tym najadlam to pokazuje jak go kocham:);) taka oto moja niedzielna przygoda :)
Miłego dnia dziewcYny udanych wizyt i cZekam na wiadomości z wizyt:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie
Natia zdrówka życzę dla Was, a termin najbardziej prawdopodobny to ten z usg ten który został podany na usg do 12 tygodnia. Co do bólu bioder to ja mam niestety dokuczliwy ból podczas sni bo śpiąc na boku cały ciężar skupiony na nich więc co rano wstaję obolała…. W ogóle nie mogę sobie znaleźć dogodnej pozycji do snu…. Już nawet się śmieję, że wyśpię się za 2 lata dopiero :)
Soqlka super czytać dobre wieści oby tak dalej..
Vanesa – super słodki leżaczek i na pewno przydatny :) ale ten który wybrałam niestety nie ma w magazynie więc czekam a jak nie to na allegro też maja takie nówki sztuki –
http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-fotelik-bujaczek-3w1-bfh07-i4672632066.html
Gabi kupiłam wanienkę tą 84 cm, bo ta 100 to jakaś wielka a wiadomo, że jak mi Niunia usiądzie to ją do wanny przeniesiemy by miała frajdę z kąpieli. Teraz stojak na wanienkę jeszcze dokupię i po sprawie :)
Dziewczynki powodzenia na wizycie i oczywiście czekamy na relacje :)
Ja weekend miałam intensywny i wczoraj już padłam – nie miałam siły czytać nic…. podróż samochodem 2 godziny mega męczy później jeszcze gości mieliśmy… ja chyba bez humoru byłam bo męczyło mnie siedzenie przy stole więc odeszłam, poszłam do Samolu na kanapę i tak siedziałam nie mając ochoty do nikogo się odzywać marząc o spokoju i ciszy…. Dziś nawet na śniadanie nie wstałam taka zmęczona byłam… ale dla dobra Niuni podniosłam się, zjadłam w końcu i dalej leżę…. Dziś mam dzień lenia, nic nie robię i dałyście mi do myślenia z tą torbą bo różnie może być a pakować się na szybko nie chcę. Chyba przyśpieszę kupno torby i reszty rzeczy dla mnie i spakuję. Niech leży – jeść wołać nie będzie. Uświadomiłam sobie, że co z tego, że dopiero listopad się zbliża… w naszej sytuacji wszystko może się zdarzyć… oby nie i oby do końca wytrwać, ale lepiej być przezornym.
Miłego dzionka.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamusie u nas też nie za dobrze zaczął się ten ttydzien po 1 pada :(( a podrusię i co gorsze cukier znów wysoki ... Insulinę przyjeta 20 minut przed jedzeniem na sniadanie grahamka( nie smarowana karmelem bez ziaren standardowo co 3.dzień jem taka sama) z surówka z pora pomidor i sałata + plasterek chudej drobiowej wedliny + szkanka wody a po godzinie mój wynik to 183 .... Wizyta u diabetologa za ttydzień w środę .... Mam juz dość ....

Odnośnik do komentarza

Oj widzę dziś ciężki dzień się dziewczynki zapowiada... hehe. Głowa do góry! Ja jeszcze nie wiem jak u mnie bo dopiero wstałam. Pogoda za oknem smutaśna trochę no ale w końcu jesień... ja wczoraj trochę się zmulilam bo byłam świadkiem "kłotni" męża z siostrą. .. tyle lat pracy nad chłopcem heheh a on i tak wykazuje cechy wyniesione z domu.... no ale oby tylko takie problemy były ! Mimo wszystko życzę dobrego dnia!

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki w pochmurny dzien ah nic sie nie chce to fakt moja noc nie przespana wogole statnio nie umie wyspac jak wstane siku w nocu to pozniej 2 godz nie spie mała razem zemna :)

Młoda fasolcia lezaczek nr dwa twoj mi sie podoba:)

Kowalcia wspóczuje Ci z ta cukrzyca wiemm co czujesz stosujesz diete a cukier adal wysoki ah no ale musisz jakos wytrwac jeszcze....troche

Kari kari no fajny ten lezaczek :) fajnie ze masz juz wybrany gdyby sie okazło ze tamtego nie maja :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Kowalcia bardzo współczuję Ci teh walki z cukrem;( nie łam się jeszcze kilka tygodni i to się skończy:)
Gabi ja kupuje wanienke 100 nie martwię się że Kuba w niej zginie bo wiadomo że maleństwo cały czas trzyma się na rękach w czasie kąpieli;) a taka większą na dłużej starczy, tym bardziej że mam w domu tylko prysznic bo dałam się namówić mężowi jak robiliśmy remont łazienki;) a teraz marzy mi się kąpiel e wannie;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

AgaPo- mieliśmy włamanie do firmy... i trochę strat jest na sprzęcie, samochodach... może uda się część odzyskać, oby.

Piszecie o bólu bioder, a mnie boli na tej wysokości, ale kręgosłup i całe plecy... kręce się w nocy i ułożyć nie mogę ;/

Dziś na śniadanko płatki z mlekiem, ale apetyt mam jakis nie taki, pogoda ponura, od rana leje... eh. chyba cały dzien bedę narzekać :)

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny w ten pochmurny dzień. Widzę, że nie tylko ja czuję się nijak. Wstałam standardowo niewyspana i połamana. Leże i nie mam siły na nic. Po śniadaniu czułam się pełna i nawet nie miałam siły się podnieść.
Jest coraz bliżej grudnia i dziewczyny musimy teraz oszczędzać się i uważać na siebie. Jak domu nie posprzątamy to świat nie zawali się.
Marta A piękną pogodę miałaś. U nas wczoraj też było bardzo ładnie, a ja cały dzień przeleżałam w łóżku. Co chwilę chodziłam do kuchni i podjadałam. Szok :)
Madlenka, asiek, Marta A czekamy na relacje z wizyt
Carolineee współczuję włamania, oby straty były jak najmniejsze.
Marysia wrzuć fotkę kombinezonów. My tez mamy tylko prysznic w domu, dlatego mój wybór padł na 102cm wanienkę.
AgoPo musiałaś być niezłą atrakcją rano w nd z piwem. haha
KariKari fajny bujaczek
Kowalcia pomyśl, że jeszcze trochę i skończy się to mierzenie tego cukru

Odnośnik do komentarza

CArolinee
To faktycznie kiepskie informacje na poczatku tygodnia:/ mam nadzieje ze uda sie odzyskać jak najwiecej. Przykro ze w ciazy jeszcze takich stresów musis doświadczać :(
Kowalcia
Jesczze troszkę wytrzymaj wiem ze łatwo sie mówi ale cel juz coraz bliZej i bedzie juz lżej z tymi cukrami:)
W weekend zaglebialam sie w lekturze odnośnie porodu w wodzie i raczej jeStem przekonana za sie na taki właśnie zdecyduje. Tyle fajnie w Anglii ze tu sie rodzi w osobnych pokojach gdzie mAsz dostęp do wszelkiego sprZet i w kaDej chwili moge zmienić zdanie i wyjść z wanny przejść na łóżko czy piłkę wiec taka opcja daje mi komfort psychiczny ze nie jest to decyzja ostateczna odnośnie formy porodu.
Kari
Widze ze nie tylko ja miałam taki nastrój w weekend jakos chyba zmęczenie coraz bardziej daje nM w kość. A odnośnie torby ja tez zaczęłam poważnie myślec bo dla małej mam wsYstko a dla siebie niewiele i dla spokoju musze to zmienić. A moja mama mi powiedziała ze mnie i brata rodziła tydZien przed terminem wiec biorę toteż pod uwagę.
Ale sie wczoraj zdenerwowalam a mnie ma uspokajał ale jeden z jego kolegów ktory uważa sie Za prawdziwego faceta ktorego zadania to praca powrót do domu obiad i odpoczynek a synowi ktory sie w marcu urodził jeszcze do dnia dzisiejszego pieluchy nie zmieniał. Podczas rozmowy stwierdził ze skoro za 2 tyg przechodzę na macierzyński to dolacZe do grona darmozjadow!!! W sekundzie we mnie sie zanotowalo i wygarnelam mu aż mnie maź uspokajał a wilce prawdziwyezczyzna nie wiedział co powiedzieć! Jak ja nietraqie takich typów !!

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

AgaPo to nie prawdziwy facet a tchórz.... taki człowiek nie powinien mieć dzieci skoro nie umie się nimi zając i wziąć za nie odpowiedzialności.
Carolineee oby strat było jak najmniej.... ja to chyba nigdy nie zrozumiem ludzi niszczących i okradających cudze mienie... to pewnie jakieś darmozjady którzy nie chcą iść do pracy a tylko narzekać potrafią jak to im źle... ajjj słów szkoda
nic mi się nie chce... chyba zrobię sobie dłuższą kąpiel.... może mi się poprawi....

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie w ten brzydki poniedzialkowy dzionek :))

Nie wiem czy piałam, ale w końcu w piatek zamówiłam wszystko z allegro i gemini i pewnie jedno dojdzie jutro a z gemini wziełam odbiór osobisty, w piątek po wizycie odbiorę, bo zaraz obok mam przychodnie :))

mamaMa, Madlenka - kobitki jakbym miała taką długość szyjki to bym chyba się położyła i czekała tylko do 35 tc. 1,5 cm???? nie zatrzymują na oddziale z taką krtóka szyjką?? mam nadzieje, że dziecitka jeszcze poczekaja !!

Marysia a mi sie marzy prysznic, bo do wanny to juz ledwo wchodzę !!!!! :D

Carolineee współczuje akcji w firmie ;/ co za ludzieeee...

ktoś wie co z sylwunią??????????

wizyty w tym tyg
pon - Madlenka, asiek, Marta A
wt - madziara, mamaMa, kowalcia, marysia, monikam
środa- AgaPo
czw -
piątek - Lenson

Odnośnik do komentarza

Witam moje drogie :)
Cały weekend mnie nie było, bo niestety w szkole byłam :( Wczoraj wróciłam wieczorem i jeszcze musieliśmy jechać do chrześnicy mojego męża bo urodziny miała na tygodniu. Wróciłam wypompowana po całym tym weekendzie.
Ja też mam wizytę we wtorek :D Nie wiem jak wytrzymam do popołudnia. Jakieś oblężenie na ten wtorek jest hehe.

Tyle tu się działo widzę.
Sqolka wracaj szybko do domu z dzidzią w brzuszku i oby jak najdłużej tam została :)
Carolineee przykra sprawa z tym włamaniem, ale co zrobisz są ludzie i ludziska ;/

U nas też z rana padało ale teraz słoneczko świeci i cieplutko jest :)) Co do wanienki to ta większa wydaję się być ogromna ale ta mniejsza zaś za mała tak jakby i ja też decyduję się na tą dużą. Z termometrem i fajnymi rysunkami wewnątrz za 35 zł widziałam u nas w hurtowni dziecięcej :)
Ostatnio sałatka gyros za mną chodziła i w piątek zrobiłam w końcu. Rano zjadłam już resztki :D
Miłego dnia mamuśki! Kowalcia88 głowa do góry dla dzidzi warto się poświęcać!

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...