Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie do słodkiego baaardzo ciągnęło na samym początku, teraz też, ale już rzadziej. Bardziej mam napady na słone paluszki, krakersy. I od tygodnia na kwaśne :D Sok porzeczkowy, jabłkowy, ogóreczki konserwowe, woda z ogórków. :) A co do Coli nie ciągnie mnie w ogóle, mam po niej straszną zgagę tak jak po soku pomarańczowym :( W ogóle z gazowanych to ewentualnie mirinda.

Ojoj jak ja bym zjadła big maca z frytkami. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Tak ze moj M bedzie czekał do przyszlego roku do czerwca na operacje ! Masakra zima choby chcial to nie da rady bo dzidzia bedzie ktos musi palic w centralnym zeby ciepło bylo non stop ! A był by niesprawny wiec nic tylko czekac do przyszłego roku nam zostało do wakacji znow ale juz z innym lekarzem i w innym szpitalu ten gno.... powinien mam kase oddac!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

MoniC to się nazywa kreatywność hehe :D
Megi1992 dziękuje za wyprawkę, najpierw zobaczyłam po niemiecku i się załamałam hehe :D fajnie jest podzielona na działy.
Vanesa 35 współczuje ;/ tak to właśnie u nas jest, mój M też już czeka 1,5 roku na operacje kolana ;/
Na cole mam napady, raz na 2 lub 3 tygodnie mi się zachce tak, że muszę jechać i kupić, tylko potem mam wzdęcia ;/ a co do słodyczy to też mi się zmieniło, wcześniej nie mogłam patrzeć a teraz jakiś kawałek ciacha musi być po obiadku :D
Megi ale Burger Kinga to bym zjadła.... mmmm

Odnośnik do komentarza

Monikam
Starałam sie napisać po polsku wyprawkę tylko jak mowie kosmetyki to troche inne sa tam inne tu wiec to dupa :) ale sztuk ile czego myśle ze ci troche moze pomoże :) wsiadaj w auto i pędzę na wielkiego whoppera :)

MoniC
Tobie sie rozgotowaly brokuły a mi właśnie pierwszy raz w zyciu wyszła zupa z nie rozgotowanymi brokułami tylko dalej piękne rożki sa :)

Odnośnik do komentarza

Rudaopole musisz się stawić u diabetologa
dostaniesz zalecenie samokontroli cukru glukometrem i diety cukrzycowej
jeśli przy diecie wyniki będą w normie to do końca ciąży wystarczy tylko dieta
jeśli mimo diety cukier będzie za wysoki to lekarz włączy insulinę
prawdopodobnie przy tych wartościach wystarczy dieta więc się nie martw
najważniejsze to jak najszybciej zacząć dietę i uszy do góry

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

HeEj:) ja mam dziś bardzo pracowity i męczący dzień... Dopiero usiadłam na kanapie i chyba się z niej nie ruszę do wieczora:P
Jestem strasznie głodna, a zakładają mi brakujące fronty na meble kuchenne więc nie mam dostępu do jedzonka:/ Zagryzam tylko banana i jak czytam o jakich pysznościach tu piszecie to aż mi ślinka cieknie.... :P

MoniC
Na pewno dasz radę:) Podziwiam Cię i trzymam kciuki, bo wiem sama po sobie (pomagam czasem w pisaniu prac dyplomowych) że w ciąży ciężko się skupić.. Przynajmniej ja mam straszne problemy z koncentracją. Jakbym miała coś zaliczać teraz to nie wiem jak bym się przygotowała..

Rudaopole
Pewnie dieta przed Tobą.. powodzenia kochana:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Młoda fasolka super te bodziaki, pewne zamówię :)
do 7.09 jest akcja w h&m, 20% rabatu na całą kolekcję dziecięcą. Ja dzisiaj byłam i kupiłam komplet body +legginsy i czapeczka i pasujące skarpetki oraz kocyk. był jeden fajny dresik, ale był tylko rozmiar 50 :/ fajne są też maciupieńkie kozaczki, ale stwierdziłam, że to na przyszły rok, bo na tą zimę będzie kombinezon

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Witam Dziewczyny,

u mnie dzień grzybowy znów :) tym razem naleśniki z grzybami w serowo-prawdziwkowym sosiku :D mmmm
Została jeszcze zupa krem grzybowa z wczoraj :D

Co do coli to wczoraj mojego wieczorem wysłałam do sklepu, bo miałam taką ochote, że nie zasnęłabym dopóki bym się nie napiła :D a tak to ja na słodkie nie mam ochoty, ale ciągle ciągnie mnie na kebaba hahahha :P

Własnie "umarła" nam pralka, ale sie wystraszyłam, bo strasznie głośno zaczeła chodzić aż tu dokończyła wirowanie i ostatnie tchnienie.. hehe i tak mieliśmy kupić nową ze względu na dziecko, bo ta już miała swoje lata.
Dziewczyny, ma któras z Was pralkę BEKO ? bo zastanawiam się nad jej kupnem, cenowo wychodza po ok 1000zł a nie chcemy kupowac takiej za 1500 zł, bo chcemy jeszcze lodówke kupić. Poradzcie prosze jakie macie hihi :)

Carolineee, niezazdroszcze, 3maj się i pozdrów od nas męża. Postaraj się nie denerwowac, bo to i tak nic nie pomoże a może zaszkodzić. Mąż pewnie tez nie chce bys przez niego się stresowała.

Vanesa, tez nie fajnie ;/ trzeba bylo lekarzowi wygarnac, ze jestes w ciazy i moze niech mu zrobia operacja jak bedzie potrzebny Tobie i dziecku w domu? ;///

Olusssia, kosmetyczka jakas wiesniara, mega nietaktowne zachowanie ;//

MoniC, też niefajnie, widzą że kobieta w ciązy i piszą, ze nie podeszłaś do egzaminu, no kpina !!! 3mam kciuki by wszystko poszło już sprawnie :) a co do zapiekanki, to grunt zeby miec pomysł heheeh

MłodaFasolka - genialne body :D i tez mam napady na krakersy, paluszki itd. W końcu będzie syn to co będzie mamie słodził.

RudaOpole - prawdopodbnie jesteś słodką mamą, spokojnie. Będziesz musiała mierzyć cukier i zmienić dietę.
Tak jak napisała Nuria :)

Aleksandra, zapraszam do Gdyni na grzybowy obiadek :D

Dziewczyny, jak Wasza waga? u mnie ani drgnie ! 25 tydzien leci a ja dopiero dobiłam do wagi sprzed ciązy, czyli 5 kg, które od wymiotów spadło. Wizyte miałam 22.go i od tego czasu tylko 400g przybrałam. Ostatnio nawet zauważyłam u siebie 0,5kg na minusie znów. Niby dobrze, bo pewnie nie bede miała co zrzucać po porodzie, ale cały czas się zastanawiam czy przyrost nie jest za mały.

Marta89, a do czego potrzebny nam nawilzacz ? bo nie slyszalam o tym by był potrzebny. Niemowle potrzebuje specjalnego powietrza? u mnie w mieszkaniu chyba jest wszystko ok, wiec nie myslalam o tym nawet.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, co myślicie na temat porodu w wodzie? Kurcze, czytam o tym od czasu do czasu i się zastanawiam, bo przed ciążą miałam problem z bolesnymi miesiaczkami, zdarzało mi się ,że karetka mnie zabierała z wycienczenia i mdlałam oraz dostawałam wysokiej goraczki i często własnie wchodziłam do wanny, brałam kąpiel bądź prysznic by chociaz troche zmniejszyc skurcze, dlatego zastanawiam sie nad tym porodem w wodzie.

Odnośnik do komentarza

Lenson ja uważam że poród w wodzie to super sprawa
dobrze mieć taką możliwość i w trakcie porodu zobaczysz co jest dla Ciebie wygodniejsze. Zawsze można spróbować i w wypadku kiedy jednak nie będziesz czuła się komfortowo wrócić na łóżko. W moim szpitalu jest taka możliwość i zamierzam z niej skorzystać.
Co do nawilżacza to w mieszkaniu powinna być utrzymana wilgotność 60%, zwłaszcza jest to ważne właśnie zimą. Czasem w blokach jest tak że strasznie grzeją i nie można tego przykręcić wtedy bankowo jest za sucho. Wszystko zależy od warunków mieszkaniowych że tak powiem.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dzięki za wsparcie! Jak was czytam to robi mi się lepiej! Jak się okazało to mój kochany A miał mieć operację w poniedziałek, ale powiedział mi we wtorek, żebym się nie martwiła... i dowiedziała się po fakcie, ale że mu przełożyli to i tak wszystko wyszło, ale jest kochany :) Jutro prawdopodobnie już mu zrobią. Na operacje czekaliśmy miesiąc, ale wpisane miał w trybie pilnym, wiec to pewnie dlatego, a pani w recepcji jak sie pytalismy o najbliższe terminy to powiedziała tez, że może za rok albo 1,5 ale sie okazało ze tryb pilny szybciej :)

Lenson ja mam z elektrolux seria Inspire, otwierana od góry bo nie trzeba sie schylać i upychać tylko wrzuca sie od góry - polecam, pralka ma jakieś 5 lat i sprawuje się super, nie pamiętam w jakiej cenie była. Z Beko mam lodówkę dużą i zamrażarkę też taką dużą i polecam bardzo :) Mam takie z uproszczoną technologią, żeby było mniejsze ryzyko zepsucia i też ok. 4-5 lat mają i super się sprawują :)
teraz mam w planach zakup do kuchni na piętro nowej lodówki tej firmy, obecna też z beko, taka mniejsza, ale jakoś koło czerwca będziemy przemeblowanie robić, meble troszkę przerabiać i ogólnie kuchnię updateować i przydała by się większa :P Ogólnie mam zaufanie do tej firmy, ale jak z pralkami to nie wiem bo nie miałam :P

Ostatnio mam fazę na ziemniaczki takie okraszone skwaruszkami i cebulką i zsiadłe mleko, właśnie szamię na obiado-kolację - mniami! :D

Dziś zrobię wreszcie te fotki ciuszków i wam wrzucę później :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a co do nawilżacza powietrza to moja mama rozkłada w zimie mokre reczniki na grzejnikach i też powietrze jest fajne :) Więc nie wiem czy będę kupować nawilżacz, skoro zbierają się w nim grzyby, pleśnie...

Lenson- Ja się zastanawiam nad porodem w wodzie, ale nie wiem jeszcze... chyba wolę chodzić na początku i na piłce się bujać, żeby poród przyśpieszyć :)

Odnośnik do komentarza

Lenson - ja polecam pralki Bosch, a odradzam Whirpool :)
MoniC - przedemną też drugi rok magisterki,a nie chce mi się strasznie ;/ Miesiąc temu wypożyczyłam książki, żeby zacząć pisać prace i jak narazie to książki tylko leżą i się kurzą ;/ Szkoda mi rezygnować bo już między licencjatem a mgr miałam 2 lata przerwy ale nie wiem czy dam sobie radę z dzieckiem ;/ :(
Vanesa 35 - dzięki za link :)

Po 2 dniach bez bólu dzisiaj znowu mnie coś kłuje ;/ pewnie dlatego, że mało dzisiaj leżałam ale to naprawdę czasamia po prostu nie da się leżeć ;/
A ja w ciąży to kefir mogłabym pić litrami ;p

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...