Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Vanessa
o o fajnie ze mamy taki sam termin porodu :) na poczatku czas mi jakos lecial szybciej a teraz tak mi sie dluzy, ciezko mi bd jeszcze wytrzymac tak dlugo, juz bym chcialam byc wszystkiego pewna, zaczynac zakupy, urodzic i miec bobaski przy sobie:)
detektor tetna plodu mialam przy ciazy z Vanessa, ale nawet nie pamietam gdzie jest, zamawialam tez na alegro i wieczorami sluchalam jak bije serce ( bylam juz po jednej ciazy z poronieniem i mialam obsesje, caly czas sprawdzalam ..)

Odnośnik do komentarza

maślak - dzięki za cynka - właśnie poluję na dżinsy rurki :)

dziewczynki kolejny dzień kiepsko się czuję - wczoraj głowa pobolewała - w nocy też i dziś też ale staram się być silna i nic nie brać na to...

z tym detektorem to chyba sobie daruję by nie popaść w jakieś fanaberie... bo pewnie bym co chwila chciała sprawdzać

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam czarne rurki z pasem rozciągliwym przodu ale takie fajne bo nie mają tego pasa tak wysoko na brzuch - dziś je mam w pracy i komfort jest super zero uciskania na brzuch. Kupiłam tez tradycyjne rurki typu - DENIM- ciemny dżins - te są już z tym pasem wysoko na brzuch.
Udało mi się kupić fajną koszulę białą z gumeczkami po bokach - typowa dla ciężarówek - taka co rośnie z brzuchem:) przyda mi się do pracy a dałam tylko 20 zł.
No i nie mogłam się oprzeć - i to już niestety bez przeceny kupiłam dżinsową sukienkę- pośmigam w niej spokojnie całe lato jak się w końcu zacznie - jest naprawdę fajna i wygodna ale musiałam dać 130 zł. No ale jak pomyślałam ile zaoszczędziłam na tej wyprzedaży to się usprawiedliwiłam:) Do C&A nawet już nie wchodziłam ale tez były przeceny.

Odnośnik do komentarza

cześć Mamusie! Jak Wam minął weekend? U nas było wczoraj tak duszno, że nie było czym oddychać, w nocy popadało i dzisiaj jest tak cudowne powietrze, że żyć nie umierać :-)

witam nową Mamusię i gratuluję dwójezki w brzuszku :-) jednojajowe będą? mnie zawsze fascynowały takie identyczne istotki...

To ja jeszcze się pochwalę, że wczoraj pierwszy raz widziałam moją 3-tygodniową bratanicę, mówię Wam, cudo!!! też chciałabym mieć swojego bąbla już przy sobie ;-)

pozdrawiam bardzo gorąco!

Odnośnik do komentarza

kropka0605, tabletki mam, lekarz przepisał mi heviran, muszę go brać przez 5 dni 2 razy dziennie. Denerwuje mnie to paskudztwo, bo swędzi, piecze i nie ładnie wygląda. Chyba czas zrezygnować z klimatyzacji w aucie.
Ogarnęłam troszkę mieszkanko, wzięłam prysznic i nie mam pomysłu co ze sobą począć póki mężu z pracy wróci :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

kropka- pogodę mamy tę samą :D Kurczę, takie małe dzieciątka są cudowne! Moja siostra cioteczna rodzi na początku września córeczkę, więc będę mogła poszaleć na zakupach dla dziewczynki :)

Czekam na 9lipca na usg i jak poznam płeć to lecę na zakupy :D A jak nie... to i tak coś kupię neutralnego, albo zacznę kompletować prezencik dla małej na wrzesień :)
Już się nie mogę tego wszystkiego doczekać, a po moim mężu widzę to samo! :)

soqlka- a takie plasterki na opryszczkę nie pomagają? compeed czy coś, wiem że ceną nie grzeszą, ale mi pomagały i po 2 dniach już był strupek, a po 3 już prawie nic :)

Miłego dnia! Dajcie znać jak tam wizyty :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny nie było mnie przez weekend, biegałam z zaproszeniami na ślub. Nie spodziewałam się że to taka ciężka sprawa ;)

KariKari super że z maleństwem wszystko dobrze ;) a tym że nie wiadomo jeszcze co się kryje w naszych brzuszkach nie ma co się martwić dowiemy się na następnej wizycie, albo na kolejnej albo jeszcze kolejnej albo w grudniu ;)

iza-majka gratuluję pierwszych ruchów;) czekam kiedy moje maleństwo da o sobie znać.

Witam renatatusia.

Madlenka super że wszystko dobrze z maleństwem ;) a co do płci musimy uzbroić się w morze cierpliwości ;)

Nuria witam i gratuluję syneczka ;)

Megi1992 gratuluje przeprowadzki na nowe mieszkanie ;) i to w górach. Zazdroszczę. Ja na co dzień męczę się z rafinerią w moim mieście.

Carolineee życzę dużo zdrowia dla męża i żeby szybko wrócił do domku.

kati02 super że wszystko dobrze z synkiem ;) i że rośnie jak na drożdżach.

renatatusia super że z maleństwem
wszystko dobrze ;) mam to samo co ty, czyli mi też wymioty zaczęły się w czwartym miesiącu mam nadzieje że nie na długo ;)

Sylwunia06 witam na forum i gratuluje bliźniaczej ciąży. Ja mam siostrę bliźniaczkę i wiem że bliźniacze rodzeństwo to super sprawa.;)

Vanesa napisz koniecznie co twoja p.doktor Ci powie na wizycie.

KariKari stetoskop super pomysł.

maślak też sobie zrobiłam zakupy w H&M i właśnie spodnie za 60 i bluzeczkę za 20 zł.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

gabi widzisz a ja przez to, że tak fajnie na dworze mam jakoś dużo energii :-) poprzesadzałam właśnie kwiatki, teraz robię jedzonko a na 16 jadę na spotkanie orgaizacyjne do przedszkola, do którego od września będzie chodzić Laura :-)

Marysia, to kiedy ten wielki dzień? my w sierpniu będziemy obchodzić 4 rocznicę ślubu... jak ten czas leci...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny również mam niedoczynność tarczycy i biorę eutyrox, ale pilnuję 30 minut przed posiłkiem bo inaczej nie wchłonie się w pełnym stężeniu.

Też używam stetoskopu do podsłuchiwania i już coś udaje mi się uchwycić :)

Weekend tragiczny, spędzony u teściów na wsi-chyba się strułam-koszmar. Pogoda nie pomaga.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

marysia - no tak, rozwożenie zaproszeń bywa męczące, a szczególnie jak każdy namawia na kawę, herbatę... :D

Narobiłyście mi chęci na zakupy i jutro jak będę na mieście to zajadę do H&M i może coś fajnego upoluję :) Przydało by mi się kilka bluzek bo powoli zaczyna mi ich ubywać, albo źle w nich wyglądam... ;/

Kto ma wizyty w tym tygodniu? Przyznawać się :)

Odnośnik do komentarza

Tak dziewczynki ide dzis na wizyte juz sie neiumie doczekac ze zobacze mojego brzdaca a zdrugiej strony sie boje co mi powie na temat tych plamien 3 dni spokoj nic narazie nawet mi przezroczysty juz sluz lecji wiec to chyba dobry znak bo przy tych plamieniach miałam ciemny sluz albo wogole !
Odebrałam dzis wyniki które rano robiłam morfol. mocz .crp,TSH Ft3 Ft4
Krwinki Białe mam wyżej norma do 10 ja mam 10.1 nieznacznie ale wyzej neurocyty i limfocyty zanizone ,zawyzone nie mam teraz przed soba bo w samochodzie zostawiłam !
TsH w normie juz :) 0.998 norma od 0.27
Ft3,Ft4 tez w normie chociaz tyle dobrze
ale niepokoi mnie crp norma do 5 ja mam 8.1 jednak gdzies jest stan zapalny i mysle czy te plamienia nie były spowodowane tym stanem zapalnym zobacze co mi dzis powie po wizycie sie odezwe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Marysia a kiedy ten wielki dzien :))??
Vanessa nie martw sie, na wizycie lekarz Ci wszystko powie, bądź dobrej myśli :)

Dziewczyny, ja dzisiaj czuje sie fatalnie, jest mi tak słabo ze ledwo z lozka mogę sie podnieś :/ jak juz wstaje to ledwo stoję na nogach :/ rano w dodatku zjadłam cos to potem mi buło niedobrze!!! A od 4 miesiąca miałam sie lepiej czuć a tu co? Sił jak nie było tak nie ma :((( któraś z was tez tak ma?

W poprzednim wpisie pytałam was o to czy któraś z was czyta lub prowadzi bloga ciazowego? Moze cos polecicie do poczytania :)

3mam kciuki za udane wizyty koniecznie dajcie znać po!!!

A co to jest to crp? Jaka morfologia zawsze robicie podstawowa czy rozszerzona?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka crp to białko ostrej fazy inaczej-wskaźnik który mówi czy w organizmie nie toczy się jakiś stan zapalny -to tak z grubsza :)
Ja zawsze robię morfologię pełną.
Co do sił i samopoczucia u mnie jest różnie. Raz mam mnóstwo energii a innym razem nie mam siły się ruszyć(z przewagą tego stanu). Odnoszę jednak wrażenie, że jest to u mnie związane z pogodą.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny :))
Ja się przyznaje :)) mam wizytę jutro na 21 :) już doczekać się nie mogę.

U mnie wczoraj też duszno, a dzisiaj co chwilę pada :(

Od 5 nad ranem jak sie zbudziłam to już niewiele spałam, więc chodzę nieprzytomna i znowu ta głowa :(

Kropka0605 Też mam za sobą 4 rocznicę ślubu, dokładnie 26 czerwca :))

Madlenka mam to samo, zero sił, a myślałam, że dostane jakiegoś powera a tu nic, 4 miesiąc zbliża się ku końcowi a ja z dnia na dzień tylko gorzej :((
co do bloga to poczytuje sobie ten :
http://bedemamusia.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

kropka0605 dziś rano obudziłam się połamana. Nie wiem może krzywo spałam. Teraz już lepiej czuję się, ale wychodzić na deszcz mi się nie chce. Ja lepiej znoszę wysoką temperaturę. W sumie dobrze, bo planujemy wyjechać na wakacje za granicę.
Nuria mam nadzieję, że już lepiej siec czujesz
Vanesa koniecznie odezwij się po wizycie. Normy wyników badań dla kobiet w ciąży są inne. Ostatnio po odebraniu swoich wyników zobaczyłam, że mam kilka wyników albo poniżej albo powyżej normy. Zmartwiłam się, Moja gin powiedziała mi, że wszystko jest w normie.
Madlenka nie prowadzę żadnego bloga i nie czytam. Poczytuje różne strony

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...