Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję dziewczynki za wszystkie życzenia! :*
Cieszę się, że o mnie pamiętałyście :)

Ja cały weekend oczywiście miałam zajęty i dzień dzisiejszy tak samo... męża wygoniłam od razu do szpitala bo ma problemy z kręgosłupem no i zostałam sama na jakiś czas.. :( mam nadzieję, że nie na długo... ale ważne, żeby mu pomogli bo już nie mogłam patrzeć jak cierpi ...

U mnie wszystko w porządku, dzidzia chyba w dniu ślubu się stresowała razem ze mną, a co za tym idzie pierwszy raz w ciągu ciąży zwymiotowałam... i to dwa razy. Wziełam lek od tarczycy, a 20 minut później poczułam zapach gotującego się rosołku... no i cóż. Potem zeszłam na dół sprawdzić jak tam przygotowania i znów zapach jakiejś sałatki... no i znów do łazienki... współczuję tym z was, które wymiotują, bądź wymiotowały codziennie ;/

Miałam w tym tygodniu iść na USG, ale z razu pobytu mojego A w szpitalu jak na razie wstrzymam sie z zapisem, a jak wyjdzie to następnego dnia od razu pojedziemy podejrzeć dzidzię :)

Vanessa- ja biorę Magne B6 2 razy dziennie, rano i wieczorem - polecam :) Jest też jakiś magnez ze zdrovita, ale ma coś tam na skurcze co nie jest polecane w ciąży - tak mi powiedziała Pani w aptece. Magnez z B6 kazała mi brać moja Gin, bo dzidziuś ma od drugiego trymestru trochę większe zapotrzebowanie na witaminki i różne składniki odżywcze :)

Zmykam spać, bo już same oczy mi się kleją... dobranoc! :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki carolineeeeee :)zaopatrze sie w ten magnez bo ostatnio jakos mi oko pulsuje moze mam faktycznie malo magnezu !

Mam nadzieje że weselicho sie udalo ze było takie jakie chciałas zeby było :) jeszcze raz wszystkiego najlepszego :):*

Od lezenia juz mnie wszytko boli hehe niech sie koncza juz te brudzenia bo oszaleje ale wole lezec w domu niz w szpitalu chociaz jak do czwartku sie nie uspokoi to musze na odział znowu sie polozyc ciekawa jestem skad to sie tam bierze skoro wszytko ok z dzieckiem łozyskiem gołym okiem tez nic nie widac sami nie wiedza o co chodzi!
Juz mysle czy to nie przez infekcje ale nic mnie nie swedzi nie szczypie!! przy załatwianiu poprostu troche cos tam zawsze wyleci rano nic sie nie nasila wkładki czyste dzis znow ale jasniutkie jak by zabarwione na jasny braz hmmm

Czy któras z was tez tak moze miala????

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

ja poczułam ostatnio coś dziwnego - myślałam, że to te bulgotki, ale one raczej byłyby w całym brzuchu a nie w konkretnej części a tu w lewej części brzucha czułam Maleństwo jak się wierciło i jakby delikatnie dało o sobie znać... no bąbelki też były że mężuś nie mógł się nasłuchać i cieszył się jak dziecko z tego :)
jeszcze 2 dni i znów zobaczę moje Maleństwo, a dziś byłam na badaniach by być przygotowana do wizyty
jakoś się nastawiłam poznać płeć mojego Skarba i mam nadzieję na współpracę z jej/jego strony :)

ja też muszę zaopatrzeć się w ciśnieniomierz i kontrolować to...

Odnośnik do komentarza

Kari kari ja to za 2 tyg jak wróci moja Pani gin to mysle ze sie dowiem co tam sie kryje w moim brzuszku i napedza mi tyle strachu :) to juz bedzie 17 tydz wiec mysle z napewno powinno juz widac :) jestem taka zła ze jej nie :(

tez mierze dziennie cisnienie i tempke czy nie mam

Dziewczyny po wczorajszych wizytach odezwijcie sie jak tam wasze maluszki i czy poznałyscie płec :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Vanesa 3maj sie i odpoczywaj na pewno z maleństwem wszystko dobrze:)

Ja dziewczyny czuje sie mega złe :( w niedziele ciśnienie miałam 75/52 szok! Zawsze miałam niskie ale takie to juz mega niskie..
Dzisiaj jak dmuchalam nos to sama krew leciała :( głowa mi pęka,jestem blada jak ściana i osłabiona :(((

Dobrze ze dzisiaj ide do lekarza to mu wszystko opowiem..

Moze te tez dlatego ze kilka ostatnich dni miałam takich intensywniejszych? Ech sama nie wiem juz :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.

Vanessa, to zawsze tak jest, że jak lekarz potrzebny to na urlopie:) Do czwartku niedaleko to zobaczysz co będzie dalej z tymi brudzeniami i zdecydujesz co robić.

Ciekawi mnie czy któraś z Was używa oliwki w żelu z Ziaja? np ujedrniajaca czy relaksujacą? Ciekawa jestem czy można używać ich w ciąży. Nic nie piszą nigdzie na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Madlenka dobrze ze dzis idziesz na wizyte cisnienie za niskie faktycznie stad moze te krwawinie z nosa !;/
Dobrze ze 30go lub 2 bedzie juz u siebie w gabinecie odrazu tam pobiegne wiadomo ze własa lekarka prowadzaca zajmnie sie mna porzadnie nie to co w szpitalu kazdy kolejny przypdek leki i lezec a przyczyny nie ma!
Mimo luteiny dalej brudze i niewiadomo czemu !

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Od paru dni wstaję jakaś zmęczona i połamana. Chyba źle śpię. Dziś przeczytałam, że leżenie i spanie na plecach nie jest wskazane, bo powiększająca się macica zaczyna uciskać kręgosłup oraz żyłę główną dolną, którą powraca krew z dolnych partii ciała do serca. A ja głównie spię i leże na plecach.
Dziś wizytę mam ja i Madlenka.
Vanesa ja miałam brunatny śluz na początku III miesiąca, na wkładce praktycznie go nie było, natomiast na papierze po siusiu tak. Trwało to kilka dni. Nie wiem co mogło byc przyczyną. Z dzidzią było ok. Odpoczywaj. Z maleństwem napewno wszystko jest dobrze:)

Odnośnik do komentarza

ja dziś ciśnienie 108/55 więc niskie ale lepsze takie w ciąży niż wysokie

poza tym badania krwi i moczu miałam i średnio wyszły
w krwi wyszło mi nieprawidłowo:
% neutrocytów - 74,9 a norma do 70 więc troszkę za wysoko
% limfocytów - 19,6 a norma od 20 więc za nisko niewiele
reszta ok więc tu chyba nie mam się co martwić

natomiast w moczu ph aż 9,0 no i składniki mineralne w moczu to liczne fosforany bezpostaciowe

powinnam zakwasić mocz i wtedy znikną fosforany i ph spadnie....
czy któraś z was tak miała - co wam lekarz powiedział?

Odnośnik do komentarza

Kari kari ja miał ph 8 i tez kazała mi duzo kawsnego pic i jesc np ja kupuje sobie te soczki naturalne zurawinka jabłko porzeczka jabłko jabłko malina sa naturalne i kwasne firma cymes sa w intermarche w takiej małej lodoweczce sa ! ph spadło w szpitalu miałam 6 juz ogorki kiszone kapusta kiszona mam swoje ogorki wiec ta wode tez czasm pije juz teraz bo mi smakuje duzo jogurtow naturalnych

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki :) Moja wizyta równo za tydzień :)) już jajo znoszę z tego czekania :))
Co do ciśnienia, to mam to samo, wczoraj 94/58, ale dobrze prawicie, że lepsze niższe niż wyższe :) We wtorek na wizycie powiem o tym i o moich bólach głowy doktorowi :)

Wczoraj byłam z mężusiem w smyku, są takie przeceny na ubranka, że dajcie spokój :) ale nic nie kupowałam, jakoś wole się za to póżniej wziąć, żeby nie zapeszać.

Co do wózka Espiro któraś pisała, to z tego co wiem są całkiem dobre, ale ja się i tak napięłam na x-landera xa, i tylko tego chce hehe :)

Dzisiaj byłam rano też na badaniach, zobaczymy jak wyjdą, bo wyniki po 15, więc jak będę wracała z pracy to podjadę odebrać :)

Miłego dzionka wszystkim życze :))

Odnośnik do komentarza

monikam, jeśli mogę coś dodać od siebie to przemyśl xlandera xa - są lepsze modele xlandera. Mam xa i mam zamiar go teraz sprzedać, bo spacerówka nie jest fajna. Chodzi mi o brak regulacji oparcia - dziecko leży a nie siedzi. Ja jak idę z córką na spacer to co 10 m tylko ją podnoszę a ona sama siedzi do przodu zamiast się oprzeć, bo jak się oprze to nic nie widzi.

Odnośnik do komentarza

wtrącę się do rozmowy bo tez mnie interesuje x-lander
ja chcę 3w1 kupić i chcę by gondola byłą duża i wózek na 4 kółkach bo te na 3 to z taczką mi się kojarzą :)
a wiadomo wózek ma być dla obecnej i dla przyszłej dzidzi więc chcę mieć praktyczny
mój mąż powiedział, że cena nieważna wózek ma być porządny i praktyczny... więc takiego szukamy

Odnośnik do komentarza

X landery mi sie ogolnie podobaja, ale trzeba zwrocic uwage zeby mozna było regulować oparcie za pomocą przycisku (a nie jak w xa pasów). To ma na pewno wq i wyższe modele. Jesli Monikam chcesz szybko potem kupić fajna spacerowke to ja bym polecała kupic uzywany wozek gondole (znajomi nawet za 150 zl kupowali) - i tak w zimie nie najezdzimy:) a potem juz kupic fajna spacerowke. Zeby tez nie tracic kasy niepotrzebnie, bo tu dasz za xlandera troche a potem sprzedac ciezko. Mnie ze spacerowek to podobaja się baby jogger, bardzo fajnie się składa. Jeśli opchne mojego xlandera to kupuje dziadoską gondole a potem tego baby jogerra:)

Witam nową mame:)

Odnośnik do komentarza

Martaa89 witaj :)
wprawdzie końcówka roku u Ciebie ale mnie żadna z was nie przebije z planowanym terminem :) hihi :)

z wózkiem to chyba przestanę się upierać do x-landera są przecież inne porządne firmy z super sprzętem i mam nadzieję praktycznym i dużą gondolą
jak któraś jest z wawy lub okolic to polecam sklep świat dziecka - tam mają wszystko co nam trzeba... zamierzam im zostawić trochę kasy kupując wyprawkę dla mojego Bobo :)

Odnośnik do komentarza

Witam nową mamusię :) jak się czujesz?
Larissa dokładnie tak też mówi moja znajoma i coraz bardziej do tego pomysłu się przekonuje, skoro Ty jako doświadczona mama też tak mówisz, to coś w tym musi być :) Będę szukała dalej, od września mam zamiar rozglądać się już powoli za zakupem, żeby nie zostawiać na ostatnią chwilę :) Jeszcze raz dziękuje za pomocne rady ! :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...