Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Progosia to mamy nie dość ze podobne terminy to jeszcze podobne liczenie przez lekarza… Musimy być cierpliwe…. I też się doczekamy :)
Dand – że im się w święta chce cc robić… a nie da się załatwić byście na święta w domku już byli?
RudaOpole – no to już dużego Maluszka nosisz…. Jeszcze troszkę i przytyje….
Martaa89 – no to czekamy cierpliwie…. Skoro teraz tak szybko leci czas to i my się doczekamy… a może urodzimy ze 2 tygodnie wcześniej… tego nie wiemy….

Odnośnik do komentarza

Młoda Fasolka, genialny link ! :D szkoda, że musze czekać do 1 w nocy prawie, by mojemu to pokazac :((

Ja też mam dziś dzień lenia, spaliśmy do 12 prawie !!!! ale np. dla mojej kici to za mało, bo dalej kima w swoim leżychu :D

Zaraz chyba pójde do sklepu, bo coś slodkiego, bo mnie nosi. W ogóle dziewczyny, nie wiem czy odkryłyście, ale w biedrze mają cudowne mikołaje czekladowe o smaku ppomaranczy ! jem tak 1,5 dziennie :D cudny smak a taki mikołajek kosztuje 1,29 ! :D już reklame mu zrobilam u mamy też a sama to juz z 6 zjadlam. G się śmieje, że co spojrzy do leży połowa mikołajka :P

Co do terminów porodu, to G mi mówi, że On ma przeczucie, że ja to jednak przenoszę, bo ponoć często tak jest, ze niby skracajaca sie szyjka i ryzyku przedwczesnego porodu a te kobitki nie rzadko właśnie przenoszą.
Ja jednak nastawiam się na mikołajki :D wczoraj nawet na SR sie śmiałam do dziewczyn, że jest wtedy pełnia i zaklepuje miejsce na porodówce :)
W ogóle mamy zajęcia teraz po 10 kobitek i ćwiczenia ( ja mam zakaz od lekarza :() ale bardzo fajnie sie rozmawia itd. jedna kobitka to nawet jest w 40 tc, ma termin na czwartek i sie śmiałyśmy, ze pojdziemy z nią na porodówkę, bo jeszcze nie ogladałyśmy :D

Aaaa i zakochałam się w worku Sako, wczoraj prawie na nim zasnęłam :P

Magda, czyli pokarm przyszedl razem z nawałem ? dasz radę ! super, ze nie zrezygnowałas i dałas rade,. Normalnie jestem z Ciebie dumna kobitko ! :)) a Fabianka poobserwuja i juz za lada dzień wrócicie do domku :)
Ps. strasznie sie wzruszam i rycze co chwile, aż mi głupio !

Dziewczyny, super że wizyty udane. Ja czekam na swoją w poniedziałek. Ciekawe jak sie akcja rozwinęła przez 2 tyg.
Co dziennie pare razy czuje bóle jak na @ a to oznacza skurcze, nie ? Sama już nie wiem czego mam się spodziewać i na co czekać. Najchetniej to żeby mi wody odeszły na SR :D np. na ostatnich zajęciach i sruu na porodówkę :D

Odnośnik do komentarza

RudaOpole no to gartuluje takiego przyrostu wagi... ja co prawda przytyłam 12 kg ale nie jestem na diecie, nie musiałam a dodam że sobie nie odmawiałam niczego.. ale żeby nie było tak kolorowo to w ostatnim miesiącu pojawiły mi się cudowne tory pod pępkiem.... hehehehe. no ale szczerze to na te dwa tyg przed porodem to już wszystko mam gdzieś... nawet to jak wygladam :( co mówię i robię... jestem już tak dobita na tej końcówce :(
ale wypłata weszła to kończę zakupy dla niunia i dalej będę zamulać :P dziś będę panią... ba królową zakupów- a potem nie zajrzę a konto do kolejnej wypłaty... :) w jakiejś reklamie tak było.. ehheeh

Odnośnik do komentarza

Jaka ja jestem głodna! I najgorsze jest to, że nie wiem na co mam ochotę. :( :/ Frytki? Makaron z masłem i cukrem? A może... Chleb w jajku z cynamonem i dżemem truskawkowym? Wszystko na raz ? :D

Lenson- Te mikołaje są pyszne, w zeszłym roku się nimi zajadałam :D Jutro chyba sobie sprawię kilka. Te bóle jak na @ to te skurcze właśnie :]

iza-majka- Uszy do góry, malutko Ci już zostało. Masz 1oo% prawo marudzić :D

RudaOpole- Faktycznie pozazdrościć tylko tylu dodatkowych kilogramów. U mnie jest +10 na dzień dzisiejszy.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

olusssia, współczuje sytuacji na uczelni. Mam nadzieję, że podejdziesz na chłodno do tego i coś da się jeszcze zrobić. Nie denerwuj się, bo nikomu to nie wyjdzie na dobre Kochana.
Norbi jest jeszcze w Pl ??

Marta A, mam taki sam strój mikołajka z h&m :D
też chciałam sobie pójsc paznokcie zrobić do kosmetyczki, ale u nas zalecaja miec swoje i niepomalowane, by w razie czego móc kontrolować, wiec póki co w niedziele sama sobie zrobilam manicure i czewien i w razie akcji porodowej bede szybko zmywac :P

mimi, nie pomoge z pościelką do wózka, bo ja mam śpiworek a jak bedzie trzeba to koc gruby akrylowy kupie.

iza-majka - widze ze mamy podobne humorki i nastawienie. Ja to biore na przetrwanie, ewentualnie czekolada pomaga :D

W ogóle zauważyłam, ze nawet jak coś mnie boli, mam zgagę, Młody kopie tak po zebrach, że nie moge oddychac, jestem zapuchnieta jak słoń itd. to staram się o tym nie myslec i tłumacze sobie, że jeszcze troche i minie. Dziś mi też uświadomił to mój G, że nie marudze ani nic a z reguły jestem z tych co lubią postękać nieświadomie z byłe gówienka :P

Ruda Opole - super, ze dieta wyszla na dobre, bo po porodzie bedzie mniej niz przed ciaza :)) a to zawsze cieszy !! Ja liczę na S po porodzie zaraz :D :D :D

Wiadomo, co do przybierania to zalezy bardzo dużo od naszej wagi sprzed ciazy. Osoby z nadwaga i otyłoscia maja wrecz wskazania, żeby przytyć bardzo mało, za to u chudzinek wskazane jest by nabraly nawet te 20kg. Wiec wszystko gdzies i tak sie wyrównuje. Ja sie dziwie, bo na koncówce zaczynam szaleć, ale to kwestia zatrzymania wody w organizmie i widze jak puchne ;// ale lekarz stwierdzil, ze i tak po porodze tez bede szczuplejsza niz przed ciaza, bo mi wymioty wyniszczyly organizm w pierwszym trymestrze i waga spadla o 5kg na sam poczatek.

Odnośnik do komentarza

RudaOpole ja mam podobny przyrost wagi :) to chyba jedyny plus diety cukrzycowej :)
KariKari proponowałam termin 15-18 ale stwierdził, że im wcześniej urodzone dziecko tym większe prawdopodobieństwo żółtaczki więc musiałabym święta spędzić w szpitalu, a skoro na razie nic nie wskazuje na to, że Gabrysia się do nas wybiera to czekamy... oby tylko się udało bez przygód dotrwać do 26 :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuqbwvy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Megi w ciagu dnia skurcze nie sa takie mocne ale w nocy za to,jak mnie wykreci to az gwiazdki widze,ale przechodzi na szczescie po jakims czasie.

111magda widzisz a tak sie martwilas o pokarm,tak jak wszyscy möwia to sprawa psychiki,niepoddawac sie,prubowac az przyjdzie mleko,ciesze sie ze u was wszystko ok!

Kari szkoda mi ciebie ze jeszcze tyle czasu musisz czekac ale przynajmniej bedziesz miala duzo rad od nas co i jak bo my bedziemy juz po i moze ci to w Jakis sposöb ulzy.

Progosia poczekaj,poczekaj jeszcze 1-2 tygodnie to i tobie przyjda skurcze i inne dolegliwosci im pözniej tym ich wiecej jest.

Rudaopole 5kg zazdroszcze! Maly tez fajny babelek!

Fasolka super to ,ktöry facet pruböje?

Carolineee ja cie wogöle podziwiam co ty mozesz zjesc jakie wynalazki,mieszanki i slodkosci i dziwie sie tobie ze nie wazysz 100 kg ja bym chyba od patrzenia sie na to, juz przytyla!Twoja przygoda (przepraszam) tak mnie ubawila ze niemoglam sie powstrzymac ze smiechu az mi lzy polecialy,wiem przykre dla ciebie ale musialo to fajnie wygladac,szkoda ze tego niewidzialam bo bym chyba skurczöw brzucha ze smiechu dostala,slodka jestes! Przeczytalam jeszcze raz i padam ze smiehu he he he PKP,schody,walizka,kostki! Sorry ale juz wiem co mam poczytac jak mi smutno bedzie! Az mi sie makijaz rozmazal!

Lenson ja tez kupowalam w H&M a czemu niemozecie miec paznokci pomalowanych,nierozumiem? Moje to juz przesada z takimi pokazywac sie w szpitalu dlatego je skröcilam i szczerze möwiac nie czuje sie soba jakby to nie byly moje rece ale zrobilam to tylko ze wzgledu na malego by mu nic niezrobic ale co ma szpital do tego?

Olusssia macierzynskie dostaniesz w DE jak bedziesz zameldowana plus jeszcze wychowawcze okolo 600-650 € juz ci kiedys pisalam ale chyba nie czytalas. Jak möj sie urodzi to ci dokladnie powiem gdzie i ile ale ty dostaniesz tu na 100% tylko jak sie zameldujesz.

Dziewczyny myslalyscie juz ze nasze maluchy beda Strzelcami i co o nich wiecie bo ja szczerze möwiac chcalabym urodzic po 21 listopadzie by niebyl Skorpionem! Znam Strzelcöw sporo i wszyscy to wspaniali,uczynni,dobrzy,wyksztalceni ludzie a Skorpiony (opröcz kobiet) sa agresywni i zapewni siebie,co sadzicie o tym?

Odnośnik do komentarza

Strzelec 22.11 - 21.12
.
.

Opis

Jego żywiołem jest ogień, planetą opiekuńczą - Jupiter. Kolory kojarzone z tym znakiem to: oliwkowy, czerwony i fiolet, a kamienie: turkus i onyks.

Strzelec jest wiecznie spragniony wiedzy i nowych wrażeń. Uwielbia prowadzić długie dyskusje z innymi, w których jednak brakuje mu taktu i cierpliwości. Jest wyjątkowo błyskotliwy i spostrzegawczy. Bywa złośliwy.
Ludzie urodzeni w tym znaku to szczęściarze losu, kochają wolność i niezależność. Są szczerzy aż do bólu. Gonią za każdą przygodą.

Sprawdź swój horoskop tygodniowy / miesięczny / roczny

Zalety

Mają duże poczucie sprawiedliwości, zawsze stają w obronie słabszych. Swoim bliskim zapewniają ciekawe, pełne niespodzianek życie.

Wady

Są lekkomyślne, nie dotrzymują obietnic i zbyt łatwo wydają pieniądze - najczęściej na rozrywkę. Tracą rozum dla wyścigów samochodowych.

Kariera

Strzelce stawiają na rozwój i działanie. Potrafią być bardzo pracowite, ale lubią też odpoczywać, najlepiej aktywnie. Dużo wymagają zarówno od siebie, jak i od swoich kolegów. Czują się odpowiedzialne za swoją pracę i za podwładnych. Jako szefowie są jednocześnie surowi i sprawiedliwi. Idealny zawód dla Strzelca to: pilot, nauczyciel, trener, podróżnik lub naukowiec.

Miłość

Strzelcem rządzą namiętności i porywy serca, dlatego trudno mu zbudować trwałą relację. Jednocześnie to najlepszy przyjaciel spośród wszystkich znaków zodiaku. Oddany, pomocny zawsze potrafi rozweselić i pomóc zapomnieć o troskach. Angażuje się w przyjaźń i każdej czyni ważną i długodystansową relację.

Kobiety - Nie pozostają niezauważone w żadnej sytuacji. Cechuje je niesamowity urok, klasa, poczucie humoru. Są bezpośrednie, zarażają uśmiechem i optymistycznym podejściem do życia. Dla partnera, z którym dzieli życie, jest najlepszą motywacją do działania i rozwoju. Niestety nieobca jest jej niewierność.

Mężczyźni - Są nieco egocentryczni, mają świadomość swojego wysokiego poziomu inteligencji, lubią to podkreślać. Uwielbiają uwodzić do tego stopnia, że często angażują się w kilka związków jednocześnie. Do zachowania wierności, lub przynajmniej jej pozorów, skłania go wyłącznie lęk o stratę najbliższej rodziny.

Znaki przychylne: Baran, Waga, Lew, Skorpion.

Zdrowie

Ludzie spod znaku Strzelca są szczególnie narażeni na reumatyzm. Często cierpią też na problemy skórne oraz choroby płuc. Problemy ze zdrowiem wynikają w ich przypadku głównie z nieprzestrzegania zdrowej diety oraz folgowania sobie w jedzeniu fast food'ów.
...

in

Share
.

Odnośnik do komentarza

Megiii no wzieło mnie 1 raz na slodko na sniadanko ale s ernik wiedenski uwielbiam jeszcze od mamy :) Teraz wcinam mandarynki i kiwi :)

Dziewczyny moze ostatnia sesje z brzuszkami powinnysmy zrobic bo zachwile ich nie bedziemy miały hehhe :) 9 miesiac ostatni :):)

W koncu odrosty blond zrobione bo juz fatalne były az sie przetłuszczały szybko a włosy mi sie nie przetłuszczaja wogole jak mam odrosty zrobione jeszcze w piatek rzeski :) i bedzie ok :)
Zapisałam sie tez na pediciure stop bo juz nie umie sama ładnie wypiłowac paznokci i pomalowac odzywka nie wspominajac juz o goleniu nog itd!

MartaA no to fajni ludzie beda z tych naszych pociech :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Marta A, w razie jakby cos sie działo ze mna nie tak albo wyszlaby nagła CC to po paznokciach najszybciej widza, że są oznaki niedotlenienia organizmu ( sinienie pod paznokciami), dlatego generalnie wskazane jest mieć swoje naturalne paznokcie.
Co do znaku zodiaku, jakoś niedokońca w to wierze. G jest skorpionem i w ogóle nie jest taki jak są opisywani skorpio. Baa, pamiętam mojego eks, tez był skorpionem a z G sa całkiem inymi ludzmi, z innymi priorytetami, osobowościami itd.
Tak samo, ma znajomą, która ma urodziny w ten sam dzień jak ja a jestesmy całkiem inne.Tak samo moja starsza sis, jest tez koziorożcem a jesteśmy całkiem rózne( jak nie siostry :P)

olusssia, nie pomogę z tym macierzyńskim, nie wiem :(
mamaMa, tak nagle 5kg? dziwne. Nawet jak na wodę to troche dużo w krótkim czasie. Waga sie nie zepsula ?

Odnośnik do komentarza

Marta a
Moj maz caly czas modli sie zeby urodzil sie synus tak zeby byl strzelcem bo sam tez jest :) wiec bede miala dwoch madrali w domu :)
Wady
Zbyt latwo wydaja pieniadze traca glowe dla wyscigow looo :) to jest prawda w 100000000%

Tak napisalas o znakach ale zgadza sie duzo :) moj maz ma ksiazke cala o strzelcu

Olusia
Lepiej jak bedziecie juz po slubie bedzie mniej papierkowych rzeczy do zalatwienia. Przez pierwszy rok zycia dziecka dostaje sie kase dla rodzicow w tlumaczeniu i przez okres az do studiow dziecka kase na dziecko czyli pierwszy rok dostajesz co miesiac ok. 500€ moze nie cale a po roku tylko zostaje ten kindergeld i to tak chyba jest jakos 200€ nie cale na miesiac zalezy od wieku dziecka. Ja bede dokladnie wiedziala teraz na dniach jak to wyglada bo mamy spotkanie z facetem co sie tym zajmuje wiec dam znac :) wiem jeszcze ze nie mozecie na rok zarabiac wiecej niz 500 tys € :)

Odnośnik do komentarza

Megi chyba 50 tys nie 500? Takze musze wytrzymac do poniedzialku do 23! Wiem ze nie wszyscy sa tacy sami ale duzo sie sprawdza!
Z tymi paznokciami to pierwszy raz slysze,moja lekarz mi nic niemöwila a widziala za kazdym razem jakie mam dlugie i kolorowe.
Strzelce to opowiedzcie cos o sobie?
Vanesa to dawaj,zaczynaj pierwsza my nadrobimy na dniach!

Odnośnik do komentarza

Mój brzdąc jak się urodzi przed 22.12 to będzie Strzelcem tak jak moja mama :) Jeśli jednak urodzi się po 22.12 będzie Koziorożcem.

Vaneessa- Co do zdjęć brzuszków, jestem za. :D Ale ja wstawię się w piatek w pełne 35tygodni. :)

iza-majka- Nie mam pojęcia skąd bierze się ten gbs. Ja dopiero będę miała robione to badanie... A lekarza jakbyś zapytała albo położną ?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...