Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

A więc...
Wituś waży już ponad 2 kg :)) Leży główką do dołu. Ogólnie chyba wszystko ok. Pan doktor powiedział że za 24 dni mogę rodzić, a do tego czasu jak to on mówi "młody człowiek musi trochę poczekać" :D. Dostałam dodatkowe skierowanie na wyniki ASPAT, ALAT, bilirubine i fosfataze alkaliczna żeby sprawdzić czy nie mam cholestazy ciążowej. Swędzi mnie skóra, a to może być tego objawem, ale nie nakręcam się bo w ciąży z wielu powodów może swędzieć ;) wyniki dopiero we wtorek mi znajoma odbierze, oby było ok:)
Za niecałe dwa tygodnie mam umówione KTG, tydzień później KTG + wizyta (i tu będzie pobranie wymazu). Także teraz będę częściej widywać pana doktora:) To dobrze, będę spokojniejsza :P
Lekarz też mówił że niepotrzebnie jechałam na ip, że mogłam do niego dzwonić (od razu wytłumaczyłam mu że to był środek nocy, wiec nie chciałam mu pięknego snu przerywać ;p), bo w szpitalu podają te leki rozkurczowe no i podobno to na "F" (cholerka zapomniałam nazwy) ma takie działanie, że jak się raz poda to powinno się już do 37 tyg przyjmować, bo mogą się skurcze pojawić szybciej. Słyszałyście coś na ten temat? Dla mnie to nowość.. Ale rozmawiałam o tym z moją siostrą i mówi że już to słyszała i ona faktycznie urodziła w 36 tyg a wcześniej leżała na podtrzymaniu i dostawała te kroplówki.
To w sumie tyle u nas.. :)
Mam nadzieję że ta cholestaza się nie potwierdzi...
A Was swędzi skóra?

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

olusssia7 na tę huśtawkę FP też się nastawiałam, ale chyba zrezygnuję bo mamy naprawdę malutkie mieszkanie i tylko bym je jeszcze bardziej zagraciła. Poza tym nie jest takie tanie, około 500 pln ? No i nie wydaje mi się żeby było niezbędne. Kupiliśmy fotelik kiddy, który jako jedyny z dostępnych niby na rynku ma funkcję leżaczka, super mi się to podoba bo małe dzieciątko za długo też niedobrze jak siedzi takie wcisnięte w fotelik, a tak postawię sobie małą w foteliku w kuchni, rozłożę i będzie sobie spała(oby) :D

monikam- co do pierścionków, ostatnio miałam taką sytuacje, że nie mogłam ściągnąć zaręczynowego, ale to tylko jeden raz, chyba miałam pracowity dzień wtedy :D
Masz sliczny, malutki brzuszek ! A te ciuszki, piękne :) Rożek w cudownych kolorach !

KariKari- ja ostatnio też byłam wybrać szlafrok i koszulkę nocną. Koszmar... Wybrałam chyba w 10 minut bo nie miałam nawet ochoty przeglądać wieszaków.
Ale jestem wściekłam bo wczoraj pokazywałam zakupy mamie i co się okazało ? Babka w sklepie się pomyliła i zamiast M włozyła mi L. Teraz będę musiała jechać 40 km żeby ją wymienić :(

4leks4ndr4- moja sypialnia to tylko nasze łózko i łóżeczko. Wszystko mieści się na styk :D Wcześniej mieliśmy na miejscu łóżeczka komodę, wczoraj cały wieczór kombinowałam gdzie mam ją wcisnąć w drugim pokoju...

O tym na "F" nie słyszałam, ale to ciekawe. Mnie skóra nie swędzi na całe szczęście, ale dziś zauważyłam że mam całą łydkę w siniakach :O
Muszę zapytać lekarza czy to może gorsze krążenie ? Nic mnie nie boli ani teraz, ani wcześniej, więc to nie mogły byc jakieś mocne obicia. Ciekawe.

Odnośnik do komentarza

Monikam zakupki świetne a brzusio jeszcze fajniejszy :)
Aleksandra super, że z Witusiem wszystko ok. Aż nie mogłam uwierzyć, że za 24 dni możesz już bezpiecznie rodzić… czyżby tak szybko czas leciał, czy ja zacofana jakaś jestem :) a co do swędzenia skóry to czasami swędzi mnie tylko brzuch ale to pewnie przez napinającą się skórę.
Olusia – będę właśnie czyhać nad jakimiś okazjami co do tej huśtawki….
Ale mam dziś zaniki pamięci -coś miałam sprawdzić i coś zrobić i nie pamiętam co…

Odnośnik do komentarza

Monikam
Tak sobie myslalam zaraz rodzisz a tu taka dalej zgrabna jestes i gdzie Szymus siedzi :)? A ciuszko piekne tez bym chciala takie skarpetki z napisem o dziadku :(

Aleksandra
Dobrze ze z synusiem wszystko okey i jaki duzy juz :) skora mnie nie swedzi. Ale czytalam ostatnio ze moze cos takiego byc jakis problem ze skora.

Odnośnik do komentarza

Monikam- Niezłe zdobycze :) I brzusio ładniutki ! A co do pierścionków, ja póki co noszę i pierścionek i obrączkę. Latem nie mogłam nosić, bo mi dłonie bardzo puchły. Ale chyba dla bezpieczeństwa ściągnę przed porodem, lub szybciej jeśli będzie taka potrzeba. ;)

Aleksandra- Super, że u Ciebie i Witusia ok, no kawał chłopaka już z Niego. Hm. 24 dni powiadasz, fajnie to brzmi... :D Mnie póki co nic nie swędzi, co mnie aż dziwi bo już chyba z 3 tygodnie nie smaruję się balsamem jedynie brzuch... Lenistwo :D

Łał! Umyłam podłogę w domu ( 2 pokoje, korytarz, kuchnia i łazienka) I padłam na wyro. Normalnie zmęczyłam się jakbym nie wiadomo jaki dystans przebiegła :D Chwila odpoczynku i idę na spacerek do mamy. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

mimi ja musialam isc do diabetologa na czczo,kazali mi od 20 godz nic nie jesc Termin mialam o 8 rano tam potrwalo to 3 godz takze tez niejadlam 15 godz! Myslalam ze umre ale tak kazali.

iza-majka to chociasz ty pospalas ja sie budze caly czas bo niewygodnie,oddechu niemoge zlapac,czeste sikanie,mam dosc!

aabalik wiem duzo przedemna z tym remontem ale pözniej bedzie fajnie dekorowac i wszystko ustawiac co do stroju na slub zobacze czy ja cos znajde,moze jakas bluzke bo w kiecke sie zadna juz niezmieszcze.

maslak witaj w klubie ja tez 14 kg na plusie,mi brakuje tez zelaza musze zaczac tez pic pietruche! Super przepis zrobie tez takie buleczki,a co dajesz do srodka ?

Megi ja to mam juz ze 2 tyg te dusznosci,od wczoraj jest coraz gorzej,brakuje powietrza a najgorzej jest po jedzenu wtedy nawet nie umiem pozycji znalesc ,na siedzaco ciezko oddychac a na lezaco jeszcze gorzej! Dzis bylam na zakupach i ledwo zaszlam z auta do domu,ciezko sie chodzi,brzuch pobolewa no i niemozesz tak oddychac jak zawsze.Juz nie daje rady nawet na zakupy isc! Nieumialam zalozyc skarpet a jak je pözniej sciagnelam zobaczylam odciski od nich czyli mam wode w nogach! Ja tez mam juz dosc i chce by Semi juz wyszedl i to najlepiej szybko i bezbölowo!

Carolinee kurde niemam gofrownicy!

Monikam dzieki! Moim mazeniem tez zawsze byl dom! Zawsze chcialam najpierw sie dorobic,kupic czy wybudowac dom a pözniej dziecko i tak sie akurat zlozylo ze w tym samym czasie bede miala to co tak zawsze pragnelam, jeszcze tak niewychwalam niech najpierw wszystko sie ulozy i maly urodzi sie zdrowy. Carolinee jeszcze masz czas na domek,popracujecie sobie i napewno cos kiedys wypali mi to tez zajelo 20 lat pracy,tez mi nikt nic niedal. Takze jeszcze nic straconego!Piekny brzusio i cudowne ciuszki!

madziara ale szczesciara z ciebie! Gratuluje lözeczka!

Aleksandra super ze maly rosnie i ma sie dobrze. Mnie slöra nie swedzi ale czytalam wlasnie ze moze swedziec w ciazy.

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka- przepis sprawdzony, daje sobie rękę uciąć, że Ci posmakują! :)

Nuria- ja mam taką prehistoryczną :D Też jeszcze prababci, bo gofry rzadko się robi, więc tego się tak nie zużywa jak np. patelni hihi :) Taka standardowa gofrownica będzie ok, nie ma co kupować jakiejś profesjonalnej :P Teraz widziałam w sklepie ze za 100-150 złmożna już taką porządniejszą kupić.

Maślak- przepis zapisany, jak będe miała wolną dynię to zrobię, bo teraz całą upiekłam i zmieliłam na puree, więc chyba się nie nadaje na zupę?

Meggi- dobra myśl! :D jak nie przyśpieszymy porodu to chociaż okna będą czyste, a od biegania jędrne pośladki hihihi :D
co do pH pochwy to ja miałam 4 i gin mówiła, że super :) co wizytę mi sprawdza takim paskiem pomiarowym.

4leks4ndr4- będę czekać na opinię jak Ci wyszły :) daj znać czy dobre :)
Co do tej kroplówki na F to też miałam :P ale nic mi gin nie wspominała o tym... no w każdym bądź razie nospa i inne w szpitalu na mnie nie działały a skurcze co 10-15minut i musieli działać bo inaczej było by źle... a co do swędzenia to mnie jakoś nie swędzi, czasami na brzuchu ale to przez to, że się rozciąga i akurat jak nie posmaruję niczym :P

jemtruskawki- ja to ogólnie wyglądam jak narkoman, cała w siniakach i po pobraniach krwi i jak gdzies sie mocniej dotknę, a to przez nadmiar krwi w organizmie, bo w ciąży mamy jej 2 razy więcej :)

MartaA- niestety bez gofrownicy się nie obejdzie :P

uff, nie było mnie od 12 a juz tyle naskrobałyście! :D
posiedziałam dziś trochę w kuchni bo chciałam ogarnąć troszkę, zobaczyc czego mi brakuje i co mam jutro zakupić no i zrobić obiadek :D dziś szefowa kuchni serwuje : kieszonki z kurczaka nadziewane pieczarkami i serem żółtym + warzywka na patelnię :D yummy. miało być na obiad... ale męża jeszcze nie ma, więc czekam z obiado-kolacją, tak to jest jak sie ma swoją firme, a czas pracy wtedy jest nienormowany... :(

ciekawa jestem jakie mam teraz wyniki, koło środy muszę zrobić i boję się o hemoglobinę, żeby znów nie spadła... jutro muszę zaopatrzyć się w szpinak, marchewki, jabłka, pomarańcze i buraki, żeby soczek znów zrobić bo ostatnio trochę zaniedbałam, ale jak przychodzi co do czego, żeby wielką sokowirówke wyciągnąć, a potem ją umyć to mi się odechciewa tej szklanki soku :P

Poprasowałam dziś pościel i dodatki dla malutkiej, ufff! :D

Odnośnik do komentarza

Witaj Lili!
Aleksandra gratuluje pozytywnej wizyty; ja czasem drapię się jakbym pchełki miała :) a czasem mam spokój na dłużej. Zwykle pomaga nasmarowanie kremem. Swędzi mnie dół brzucha czyli miejsce gdzie mam kilka rozstępów. Swędzenie jest zapewne efektem rozciągania włókien kolagenowych i gojenia się miejsc pęknięć. Także nie martw się na pewno wszystko ok! :)

Carolineee a widzisz Ty masz starą gofrownicę i może w tym tkwi sukces :) mam wrażenie że te teflonowe nówki są do niczego ale muszę nabyć i spróbować :)

u mnie ph pochwy jest badane na każdej macanej wizycie ale nie mam informacji jakie ono jest tylko że jest super :)

uwaga uwaga wrzucam zdjęcie swojego brzuchola-na pewno wszystkie z utęsknieniem na nie czekałyście :P
no i jeszcze na dobry wieczór drożdżówki z serem ilościowo już przetrzebione :)

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18965.jpg

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18966.jpg

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Jak jest zimnooooo!!!! Wróciłam i chyba nie czekam aż mąż wróci tylko idę zaraz rozpalać. Brrrry!
Normalnie cała śmierdzę papierochami :/ Bleeee! I niby nie siedziałam w pokoju gdzie się pali, ale śmierdzę...

Carolinee- W przyszły weekend kupię gofrownicę, bo mam taką niesamowitą ochotę na goferka z bitą śmietaną i dżemem truskawkowym, że zaraz mi język ucieknie same wiecie gdzie :D I jeśli chodzi o gofrownicę, to prawda, że dużo od niej zależy kiedyś miałam taką staaaaarą jeszcze z za młodu mojej babci przywiezioną z Rosji była ciężka żeliwna i gofry były takie jak z budki. Ale żywot się jej skończył i kupiliśmy zwykłą i to nie było to samo. :(

A ja na obiad jutro serwuję grochową taką gęstą na żeberkach ! :D

Nuria- Uroczy brzusio :D Mi dzisiaj moja własna mama powiedziała, że 3 dni temu jak mnie widziała miałam mniejszy brzuch... Ciekawe :] No w sumie ja mam wrażenie, że on faktycznie z dnia na dzień jest większy... Weź Ty wyślij jedną drożdżówkę gołębiem pocztowym ! Wyglądają obłędnie! :D

Jak tam wasze pępki ? Już którejś wyszedł na zewnątrz? Mój jeszcze jakiś tydzień i będzie a kuku :D

Lili- Witaj! Napisz coś o sobie :) Jak się czujesz ?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Megi – współczuję tych duszności. Ja jeszcze nie mam takiego problemu, chociaż wysiłek już kiepsko toleruję, a wejście na drugie piętro odczuwam ładne parę minut.
Maślak – dobrze, że żelazo poszło w górę. Tak trzymać!
MoniC – no to wielki dzień tuż tuż :) Życzenia jutro, a dzisiaj owocnych przygotowań i odpocznij
monikam – no do porodu powinnaś zdjąc. Nie tylko ze względu na obrzęki, ale też higieny. Widzę, że mamy ten sam pajacyk ze Smyka z Kubusiem :) Śliczny jest. Ładny brzuszek masz, zgrabny.
Madziara – no to ładna niespodzianka ze strony rodzeństwa. Szaleni, łóżeczko wysyłają :D
Aleksandra – mnie swędzi głównie brzuch, więc zaczęłam się częściej smarowac kremem na rozstepy. Ale wczoraj myślałam, że szału dostanę ciało mnie swędziało. I miałam jakąś lekką wysypkę na ręce, jak pokrzywka więc może to jednak alergia była na coś.
Lili21 – witaj i powiedz coś o sobie i kruszynie w brzuszku :) Czy wszystko dobrze, czy znasz płec, jakie imię itd.
Nuria – teraz przez Ciebie i ja zaczełam myślec o drożdżówkach... Muszę coś znaleźc do przekąszenia. Fajny brzuszek :)

Muszę się pochwalic. Odebrałam dzisiaj na poczcie obie paczki na które czekałam. Teściowa wysłała nam paczkę z kocykami dla dziecka, paroma ubrankami, skarpeteczkami – śliczne rzeczy.
A druga paczka przyszła z księgarni, taka gratisowa dla maluszka. A w niej też kocyk, zestaw drutów do dziergania i książeczka z wzorami na fajne ubranka, książeczka-pamiętnik dla dziecka gdzie się pisze różne rzeczy i wkleja zdjęcia. Będę miała co robić jak już przejdę na urlop – już sobie wybieram co kolejnego wydziergam na drutach dla syneczka, Myślałam o sweterku :)))
Porobię jutro foty brzucha i nowych nabytków dla synka w świetle dziennym .

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Lili- Witaj! Poopowiadaj trochę o sobie :)

Nuria- ale masz super brzucholek!!! :) A drożdżówki wyglądają... ah i oh! Nie dziwię się, że już przebrane hehe, pewnie pyszne!

Nuria, MłodaFasolka - A co do gofrownicy to ja mam taką własnie starą, ciężką, żeliwną też chyba przywiezioną z Rosji :P Ale moja siostra cioteczna ma taką zwykłą, a gofry wychodzą z tego przepisu identyczne więc chyba nie ma reguły :)

Znów mi wróciły mdłości... jak na początku nic, tak teraz coś zjem i mnie tak jakoś `muli`... no nie wiem od czego, ale ostatnio jest strasznie. Malutka chyba tak mi ciśnie na żołądek i takie są tego efekty. Dziś na śniadanie zjadłam 3 pierniczki bo nic innego bym nie przełkneła, potem robiłam obiad popijając sok jabłkowy i zjadłam ten obiad raz z mężem po 18... no i więcej nic nie przełknę już dziś. Dziwne.

Odnośnik do komentarza

Witaj Lili21 i zapraszamy do dyskusji :)
Carolineee widzę zrobiłaś poruszenie tymi goframi… chyba faktycznie trzeba zakupić gofrownicę…. Smaka mi narobiłaś i myślę, gdzie w mojej mieścinie je znajdę… ślinotoku dostałam
Nuria zaszalałaś z drożdżówkami a brzusio na prawdę zadziwiająco duży :)
Młoda Fasolka – mój pępek już robi a kuku…. Spod bluzki wystaje już :)
Ja już na dziś dziękuję dnia…. Troszkę opiekowałam się synkiem siostry mojego mężusia i padłam, ale kochany maluszek i ciągle chciał bym się z nim bawiła i zajmowała Nim… dodatkowo moja Gabrysia nadrabia dni ciszy i lenistwa… żebra bolą, że prawie się popłakałam. Chyba znalazła sobie super miejscówkę miedzy nimi, że oddychać nie mogę…. Cały czas się rozpycha a ja wyglądam i się czuję jak po jakimś maratonie… Już po kąpieli jestem. Wypiję herbatkę i spać…

Odnośnik do komentarza

Nuria zaszalałas z drozdzowkami sa idealne złociste nie spalone takie musza byc pyszne :) POslij jedna heheh :) brzuszek faktycznie ogromny :)

Lili zapraszamy do dyskusji na kiedy masz termin ???

MłodaFasolka - placek po wegiersku uwielbiam najlpeiej sama jak sobie zrobie z gulaszem wołowym i duzo papryki :) mniam ..!
chyba zrobie gulasz jutro własnie ale z kasza tez uwielbiam i ogóreczek kiszony :) ummm

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Was nadrobić to wyczyn :))

Carolineee- dostałysmy kawę mama coffee o smaku prawdziwej kawy. Tak jak nie znosze zbożówki ta smakuje dla mnie jak normalna :))

jemtruskawki - super łóżeczko :) ps, nie zazdroszcze takiej ilości prania i prasowania :D

MoniC gratulacje i powodzenia w tym wielkim dla Was dniu :) my jutro idziemy do znajomego do kosciola a w niedziele na poprawiny, ale ide sama, bo G wypadla praca :(
Co do warsztatów to ja jestem zadowolona, ale padalam juz ze zmęczenia.

Marta89, ja nie kupowałam octenispetu, położna nie polecała. W razie czego mam gaziki z alko 70%

Aleksandra, ja sie drapie codzienie :D

MłodaFasolka, mój pępek też ma gdzieś jeszcze tydzien do a ku ku :D

Nuria, ale duży brzusiooo :D mój to taki chyba w 45 tyg bedzie hihi. Dziś znów usłyszalam w poczekalni, ze ja to chyba termin mam jakos pod koniec stycznia. Nosz cholera z babsztylami !

Vanesa35 mmmmm przez Ciebie chyba bede gulasz jutro robic :D

C o do wizyty napisze Wam jutro Kochane, bo padaaam.
ps. Synuś 2 kg waży :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Witam w ten piękny mroźny poranek, po mocno nie przespanej nocy.Obudzona o 7 bo idiota jakiś kuje schody w sobotę!!! Wsciekła jak diabli

Dziękuję Dziewczyny za docenienie mojego brzuchola :), moje całe 5 kg na plusie musi się w nim mieścić bo w spodnie ciążowe zakupione w 2 mieś mieszczę się cały czas tak samo :)
Drożdżówki chętnie podeślę, są super i nie mogę im się oprzeć kompletnie :)

Carolineee bardzo współczuję mdłości, nienawidzę jak mnie mdli

MłodaFasolka mój pępek na szczęście nie wyłazi jeszcze i mam nadzieję że jak najdłużej tak zostanie bo dzięki specjalistom z madalińskiego wygląda jak u frankensteina-nie będę robić zdjęcia co by się wam śniadanko nie cofnęło :)

Miłego weekendu

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki
u mnie bardzo kiepska noc i taki sam dzień się zaczął :(
wczoraj jak do Was pisałam jeszcze nic nie zapowiadało ...
otóż całą noc nie spałam, a zaczęło się od bólu żołądka delikatnego więc wytłumaczyłam sobie, że Niunia uciska, ale potem coraz bardziej zaczęło boleć, zarzynać żołądek, biegunka... od 1 do 3 w nocy kumulacja, dreszcze, ból i Niunia strasznie niespokojna... obudziłam męża, który trzeźwo na to spojrzał, ubraliśmy się o do szpitala.... zrobili mi ktg i z Niunią w porządku i od razu na ginekologii mówią rotawirus... i niestety kobiety w ciąży są na to szczególnie narażone.
odesłali mnie do internisty, który dał czopki i kazał nospę brać i ewentualnie gdyby wymiotów dużo było dał lek który powinnam przyjmować by się nie odwodnić...
wróciliśmy do domu i zasnęłam może koło 6.... troszkę mi to pomogło.... teraz znów zarzyna ale już nie aż tak jak było.... masakra... w końcu moja Niunia się uspokoiła, ale ten stres co miała to aż mi jej szkoda
dziś leżę w łóżku i aż boję się cokolwiek zjeść...

tak więc dziewczynki uważajcie na siebie...

Odnośnik do komentarza

KariKari- wspólczuję! kurcze, nie fajna sytuacja... dobrze, że już troszkę lepiej i mam nadzieję, że Ci przejdzie szybko! :)

Ciasto na pączki już w misce wyrasta, a ja tak się zbieram do sprzątania, że się położyłam razem z laptopem... i leżę, a sprząta sie samo haha :D Zaraz muszę ruszyć swój tyłek i się za to zabrać :P

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, ale ostatnia rzecz jaka by mi przyszła na myśl, że mam coś wspólnego ze zgrabnością :)) i witam weekendowo :)
dzisiaj znowu usnęłam po 1 i pobudka po 7 ;/

Megi Też właśnie zastanawiam się gdzie on tam się mieści :D skarpetunie kupione w Rossmanie, ale w Wawie, u siebie takich nie nie widziałam.

4leks4ndr4 super, że wszystko dobrze, oby jeszcze badania wyszły ok :) skóra mnie swędziała jakieś 2 miesiące temu, ale tylko na brzuchu.

Marta A to mój cel życiowy wybudować domek, a teraz jak jeszcze dojdzie małe Szczęście to musi mieć gdzie latać. Mam jeszcze sporo czasu, więc tak jak mówisz liczę na to, że w końcu uzbieramy i będzie nam dane :))

MłodaFasolka mi już pępek wyszedł z miesiąc temu, ale trudno :) mam tylko nadzieje, że nie zostanie tak :)

Mae ja jak widzę coś z Puchatkiem to nie przejde obojętnie... :)

Lenson już 2 kilo :)) a niedawno mówiłyśmy ile gram heh

Kari trzymaj się i odpoczywaj no i wszystko co lekkostrawne, ostatnio sporo się słyszy o tych wirusówkach żołądkowych :(

Caroline ja się od rana zbieram żeby cokolwiek zacząć robić, ale coś mi też nie wychodzi... :)

Odnośnik do komentarza

Kari możemy podać sobie dłonie;/, mnie juz wczoraj prze cały dzień męczyły wymioty i biegunka ale wieczorem przeszło wiec sobie pomyślałam że coś zjadłam, poszłam spać i o drugiej pobudka brzuch boli i takie dźwięki z niego dochodzą że aż dziw że P się nie obudził, zrobiłam sobie herbatkę i atrakcje się rozpoczęły od nowa i do 6 nie zaliczona ilość wizyt do łazienki;(, P oczywiście chciał jechać do szpitala ale ja chciałam poczekać do rana o 8 tel do mojej lekarki dziś ma dyżur i jak mi nie przejdzie to jedziemy na królowi, ale teraz mi jest dużo lepiej i oby tak zostało;)

MoniC życzę wam dużo dużo szczęścia, miłości i masę cierpliwości oraz tego żeby dzisiejszy dzień zapadł w pamięć do końca życia;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do tych dziewczyn co mają the sims 3 lub 4, żeby mi podesłały klucze tzn. te kody co się wpisuje przy instalacji na priv, bo mam od siostry ciotecznej jedne i drugie i nie mogę zainstalowac z tymi kodami na opakowaniu ;/ nie wiem dlaczego i się wkurzam tylko :( Byłabym wdzięczna! Dodam, że potrzebuję tylko na mój prywatny użytek :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...