Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

a no cisza tu dziś - pewnie każda z Nas wykorzystuje pogodę - piękną i słoneczną :)
ja się właśnie ogarnęłam na wizytę - już nie mogę doczekać się aż zobaczę to moje Szczęście
dobra wiadomość to że mam super wyniki zero śladu po infekcji więc czekam jeszcze na to że malutka zdrowo rośnie i jest odpowiednio ułożona a szyjka w porządku.... trzymajcie za Nas kciuki :)
Miłego dzionka i wieczorku bo po wizycie mam SR więc albo dziś późnym wieczorkiem albo dopiero jutro się odezwę do Was

Odnośnik do komentarza

Młoda fasolka
śliczny kącik:) i wyprawka widzę rośnie :P

Marta A
Odpoczywaj:)5 godzin w sklepie to naprawdę już jest wyczyn dla nas:P

mimi_88
ja też piorę w dzidziusiu:) a lovele kupiłam w rossmanie ale do płukania.

monikam
Super filmik! Rozpychają się te nasze bobaski:D też mi się udało nagrać kilka filmików, nie krępuje się Wituś przed kamerą nic a nic:P będziemy miały fajną pamiątkę z tego okresu. a jak wrzucić tu filmik, bo kiedyś próbowałam i nie umiem:| mogłabyś mnie poinstruować? :)

iza-majka
super zakupy!:)

AgaPo i Megi
Grunt żebyśmy się dobrze czuły i żeby maluchy zdrowo rosły!:) Wagę zgubimy po porodzie:) a poza tym też może macie dużo wód płodowych? moja kuzynka 30kg przytyła, bo właśnie miała baaardzo dużo wód.

KariKari
Ja jestem na l4, ale nie miałam na razie żadnych kontroli. Powodzenia na wizycie:) czekamy na relacje:)

MoniC
Nawet nie wiedziałam że mozna wyporzyczyć to urządzenie.. muszę się rozejrzeć :) dzięki:)

Dziękuję kochane za Wasza opinię co do łagodzenia bólu porodowego:). Zapytam dziś jeszcze położną na szkole. i zastanowię się.. bo u mnie w szpitalu nie ma znieczulenia. chciałabym dać radę bez, ale dobrze byłoby mieć takie "koło ratunkowe" dla choćby samego psychicznego komfortu....

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Aleksandra super wyglądasz :) jakbys pileczke połknęła :)

Kari daj znac co z szyjka! I pamiętaj moja jest o wieeeeele krótsza (chyba wam nie bede pisac ile ma bo zaczniecie sie denerwować ;p) i daje rade wiec Ty tez dasz :D ale 3mam kciuki zeby było dobrze!

Monic a jaki ser zjadłaś? Bo wiem ze któryś nie mozna ale nie wiem których? Camembert mozna? :D zjadłabym z żurawina mniaaaam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

No jest całkiem spoko. Nie jest super ekstra gruby a w środku ma polarek. Wydaje mi się wystarczający. Na rączkach ma tak jakby wywijane rekawiczki.. hehe tzn że dłonie mogą być odsłonięte ale i schowane. Mam rozmiar 68 bo stwierdziłam że jak wezmę większy to w tym roku będzie zs duży a za rok za mały. Jakby Niunio szybko rósł to na koniec zimy zawsze mogę kupić drugi większy.. zobaczymy. No i cena była nie 120 a 83.. u nas w stacjonarnym też nie było. ..

Odnośnik do komentarza

A wy znowu o jedzeniu! :D Jakiś czas temu wklejałam wam zdjęcie camemberta na gorąco, z piekarnika - polecam! Wierzch smarujemy oliwą z oliwek lub nie smarujemy, czosnek w proszku i nacieramy serek z zewnątrz, do piekarnika pod grill na 2-3 minutki i jest super ciągnący... na grzanki z bagietki idealny + winogronka= mniaaam :D

Ja właśnie wciągnełam kilka kostek jeszcze urodzinowego ptasiego mleczka i leżę szczęśliwa :D :D

Dziś zamówiłam już wózek, jak dojdzie to pstryknę wam fotki :)

Miałam zaktualizować brzuszek, ale nie było czasu zrobić zdjęć w niedzielę bo troszkę mi się zaspało, więc muszę zrobić inne :P Jak znajdę czas i chęci to się zmobilizuję i wam wrzucę, a może męża na sesję brzuszkową namówię, żeby mi popstrykał :D

Dostałam e-mail z gemini i z ups, że przesyłka już wysłana i na jutro planowane doręczenie :) Nareszcie ! :)

Dziewczyny, które miały dziś wizyty- dajcie znać co i jak! :)

MłodaFasolka- to ja dorzucę też trochę swoich kg, ale z bioder i ud :D Moje piersi są akurat :D :D
4leks4ndr4- super brzuszek, a ile ja bym dała, żeby mieć taką figurę!!! :)

Odnośnik do komentarza

Carolinee dzięki za przepis moze taki wlasnie zrobie, brzmi pysznie:) ale to jutro bo dziś nie mam serka ;(

Ja zadzwoniłam do lekarza, zeby powiedziec mu o tych moich bólach, skurczach i twardniejacym brzuszku i jutro mam przyjechać do szpitala zeby zobaczył co i jak tam sie dzieje, wiec dam wam pózniej znać! Jestem spokojniejsza,ze jutro mnie zbada i zadecyduje co dalej.
3msjcje kciuki zeby wszystko było dobrze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa:)

Wyobraźcie sobie, że dziś na zajęciach w SR gościliśmy telewizję regionalną..:P Nie wiem czy to jakieś działania promujące szpital czy co:d w każdym razie byłam zaskoczona, bo nie było mnie na ostatnich zajęciach, więc nic nie wiedziałam że przyjadą. I z tego wszystkiego nawet nie zapytałam położnych o co chciałam - muszę poczekać do czwartku na ich opinię

Carolinee czekamy na prezentację Waszej furki:))

ps. jak zwykle robicie smaka na pyszności.. :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Pateczka- Super, że po wizycie wszystko dobrze.

Madlenka- To dobrze, że lekarz Cię jutro zbada, będziesz spokojniejsza. :)

Carolinee- Ostatnio podczas 'przytulanek' mąż powiedział, że moje piersi są idealne, ale nie mieszczą mu się w rękach :D I zatroskany zapytał czy po porodzie takie zostaną... Jak mu odpowiedziałam, że mogą być jeszcze większe to nie posiadał się z radości. Faceci. :D
Taak tylko mogły by być lżejsze...

Walczę z burakami, gotują się jakby chciały a nie mogły :/ Ehh...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka- my niestety mamy zakaz przytulanek ,ale mężowi oczywiście rączki chodzą i też mówi, że piersi mam super hehe :D Cieszy się jak głupi :D

4leks4ndr4- mam nadzieje, że pod koniec tygodnia nasze `ferrari` już dotrze :D jak na razie wklejam wam linka, żeby mniej więcej sobie `luknąć` :D proszę: http://fotolister.pl/show.php?id=4952 - wybrałam dokładnie ten kolor co na zdjęciach :) Beż + jasny brąz. Jak wam się podoba? Ciekawa jestem, czy ten kolor będzie taki sam na żywo, bo niestety widziałam tylko czarno turkusowy :P

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki :) juz po wizycie :) własnie zjadłam kolacje i sobie leze juz w łozeczku wykąpana :)

Malutka ma juz 2kg w 31 tyg :) mały pulpecik hehhe dzis słyszałam echo serca na głos cos cudownego :)
NIestety malutka ułozona jest dalej nożkami w dół chyba w tej pozycji jej najwygodniej ale dzis wali mi tk stopkami po pecherzu ze az naprawde boli hhhe ;/
Pani dr powiedziała ze do 36 tyg dzieci sie obrajaca wiec narazie mam sie tym nie martwic :)PO 36 tyg juz mało prawdopodobne ze sie obróci wiec powiedziła ze w 36 tyg bedziemy sie martwic !
Szyjka wysoko szczelnie zamknieta pochwa czysta nic nie ma niepokojacego tak że bardzo sie ciesze :)
Pani dr mowiła ze najazniejsze zeby dotrzymac do 36 tyg potem mozna rodzic i wszytko jest w najlepszym porzadku :) Tak że ciesze sie ze z moja księżniczka jest wszytko ok:)
Ale najwazniejsze ze wszystko ok :)

Kari kari-- daj znac jak Ty po wizycie ...
Od kiedy jestes na L4??? Masakra ze tak szybko zawitali do Ciebie na kontrole i jeszcze beszczelni do firmy a nie do domu masakra !
JA narazie nie m iałam zadnej kontroli ani w firmie ani w domu ale wiem ze bardzo mocno kontroluja nawet dziewczyny nie ktore u nas po 3 kontrole juz miały ah masakra !

Megiii dzieki jak bede potrzebowała te krople to Ci napisze :):::):)

Aleksandra super brzusio :)

Jutro mam szkołe rodzenia na 16-30 potem z moim M gdzies na kolacje pojedziemy bo mamy 6 rocznice slubu :) Wiec mysle ze spedzimy miły wieczór :)

Co do wagi mam 10 na plusie nic sie nie zmieniło od ostatniej wizyty :)
Na następna wizyte mam zrobic krew i mocz tylko :)
A potem na przed samym porodem Hbs i wymaz z odbytu na paciorkowca ...

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...