Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

111Magda to fajnie, że przy nieregularnych miesiączkach udało wam się dokładnie ustalić, wszystko zależy od długości cyklu, jak już kiedyś któraś tu wspominała. U mnie kiedy jajnik się obudził owulacja nastąpiła szybciej, zresztą byłam stymulowana i podtrzymywana na lekach. Na początku też nie mogliśmy określić z usg ale to z innej przyczyny nie chce mi się rozpisywać :) Mi się to zgadza z moimi podejrzeniami, które mnie naszły jak już było pewne, że to ciąża no i nie będzie poronienia jak wcześniej. Wtedy zaczęłam sobie to analizować i tak mi się nie zgadzała nasza aktywność z tą niby om 19 marca.

Carolineee ale dobre rzeczy dziś robisz :) Ja akurat zjadłam talerz pomidorówki więc już nic na mnie nie działa :D chociaż coś słodkiego bym przekąsiła.

Odnośnik do komentarza

Gabi
Mnie też strasznie suszy często a najbardziej wieczorem kiedy to chciałabym wypić najmniej z wiadomych powodów:P A co do rogala, to nadal mi dzielnie służy:)

Marta A
Też staram się zieleniny sporo jeść, ale już nie mam pomysłów do czego co dorzucać. A jak miksujesz te szejki z zieleninką to jak z ich smakiem?:P Możesz polecić coś co w miarę smakuje?:). A co do hormonów ojjj moje też ostatnio szaleją.. Przez całą ciążę było w miarę spokojnie bez większych ekscesów, ale ostatnio z minuty na minutę łapię takie doły, że się zaryczeć mogę bez powodu..:/. A Malutki na pewno urósł ładnie:) Daj nam znać jutro:)

Kari
Cieszę się że jesteś zadowolona z zajęć SR:). No i przede wszystkim, że na wizycie dobre wiadomości.. Dotrwasz spokojnie do 36 tyg a może nawet dłużej:) Uważaj tylko na siebie dwa razy bardziej:) Bardzo dobrze, że jesteś już na zwolnieniu!!!

MoniC asiek25
Dobrze, że u Was ok!:)

Pateczka
Ja jeszcze nie mam rozstępów, ale nie zdziwie się jak któregoś dnia spotkam je na swoim brzuchu, bo w okresie dojrzewania miałam na udach i dupce:P

AgaPo
Ja myślę że rożek się dobrze sprawdzi i na niego się nastawiam na początku:)

Lenson
Może to chwilowy kryzys..Po Waszych ostatnich burzliwych chwilach było przecież tak dobrze.... 3maj się:*

Młoda Fasolka
Super że z kredytem Wam się udało! A co do wycieków - Pewnie faktycznie najlpeiej będzie jak zaczniesz używać wkładek na noc, unikniesz takich mokrych poranków. Też składałam życzonka dziś moim DWÓM chłopakom ;p i ten malusi sam się o nie dopomniał kopniakiem jak zaczęłam z zyczeniami od taty:P

mimi
ładne łózeczko:) / U ciebie słonce, a u mnie pochmurnie.... ale ciepło nawet:)
Mi też lekarz odradzał głaskanie brzucha jak mi twardniał

marysia
Ja też nie mam wycieków, nie muszą się pojawić

Nuria
To cudownie, że trafiłaś wreszcie na odpowiedniego faceta i ze jesteś z nim szczęśliwa.. Co do wykształcenia, mój akurat jest po studiach ale ja osobiście uważam że w tych czasach studnia nie mają nic do tego jakim kto jest człowiekiem... Moja siostra też jest po rozwodzie. teraz ma drugiego męża i z nim dwie córki i nigdy przy jej pierwszym mężu nie widziałam jej żeby była taka szczęśliwa! Wiadomo, że nie zawsze jest sielankowo, ale widzę po niej że mam zupełnie inną chęć do życia...

Miłego popołudnia wszystkim!! :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny od razu mi lepiej że nie wszystki z nas mają wycieki, mi bardzo zależy żeby karmić i mam nadzieje że mi się uda;)
Mimi super łóżeczko ja też je oglądałam ale jeszcze nie zdecydowałam się na model który wybiorę.
Lenson rzeczywiście masz bardzo trudna sytuację;(, ciężko coś radzić :/ ja osobiście powiem ze nie wyobrażam sobie sytuacji z przepychankami, wiadomo w każdym związku są gorsze dni i nie porozumienia ale nie wyobrażam sobie krzyków, wyzwisk czy szarpaniny.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Lenson sory ale twöj facet to dla mnie dupa.....facet bez taktu i szacunku dla kobiety i do tego w ciazy! Jak on moze wogöle cie szarpnac? Zero szacunku! Kazdy facet wie ze my przez cala ciaze mozemy byc hormonalnie podraznione,ale kazdy facet z tego powodu umyka oko,möj jak nieraz krzykne czy cos möwi do mnie bym na niego niekrzyczala ze wszystko ok a przed ciaza odkrzyknal by spowrotem,takze szanuje to bo wie ze nieraz same niewiemy co möwimy i czy robimy,bo raz placzemy raz sie smiejemy! Dlatego nierozumiem takieo ze wogöle niema zadnego taktu i sie z taba klöci ,szarpie i co najgorsze ignoruje! Jak on tak teraz postepuje z ciezarna to myslicie ze bedzie postepowal inaczej jak dziecko przyjdzie na swiat watpie! Jak niema teraz szacunku do matki dziecka w ciazy to niebedzie mial szacunku tez do dziecka i bedzie sie awanturowal przy dziecku na 100% Lenson badz silna i röb to co ci serce podpowiada.
Aleksandra przepis na dobry szejk
Garsc lub 2 swiezego szpinaku
Troche skrojonego ananasa
troche skrojonego mango
1 banan
1-2 pomarancze
Wlasnie go pije!
jak niemasz na przyklad mango albo ananasa mozez zastapic tym co masz np. brzoskwinia albo melon obojetnie co wazne ze owocöw ma byc z 80% a zieleniny 20% by to wszystko mimo zielonego koloru smakowalo na owoce (wazny jest banan do kazdego szejku) bo jest intensywny w smaku.Mozesz praktycznie wszystko miksowac,zamiast szpinaku,zielona pietruszke,ogörek dlatego obojetnie co zielonego dasz i duzo owocöw niebedzie to smakowalo na zielenine tylko na owoce.Jak ci wyjdze za geste dolej soku pomarazczowego. Wiadomo owoce szybko staja sie miekkie i nie sa juz do sporzycia dlatego u mnie sie nic nietraci,obieram miksuje albo robie sok.
A przy okazji dziekuje za pocieche,jutro dam znac ile urösl möj wiercipieta.
Dokoncze pözniej bo maz przyszedl musze szykowac obiad.

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że łóżeczko Wam się podoba, jeszcze go nie zamówiliśmy ale jesteśmy na nie zdecydowani. MłodaFasolka mi też to serduszko pierwsze co skojarzyło się z podwórkowym szaletem heh ale mimo to łóżeczko mi się podoba. Ja wybrałam najpierw takie zwykłe całe w szczebelkach, ale mój mąż chciał to :)
Ale mnie wzdęło masakra, najadłam się gołąbków z ziemniakami. Robicie takie? Bo ja takich nie znałam dopóki nie zamieszkałam u teściów . Właściwie to przysmak mojego męża, ja na początku nie byłam do tego przekonana ale teraz naprawdę mi smakują :D Zjadłam az 2 i miałam chęć na 3 ale po 2 już muszę swoje odcierpieć więc trzeciego sobie darowałam.
Co do wycieków z piersi u mnie zaczęły się wraz z 6 miesiącem, nie są regularne i nie zawsze z obydwu piersi.
Mąż na nocke już pojechał, więc wieczór spędzam z Wami grudnióweczkami ;);)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny :)
Trochę mnie nie było. W niedziele byliśmy w Wiśle pochodziliśmy, ale niestety mnie przewiało i gardło mnie boli i kaszel :/ Leczę się domowymi sposobami syrop z cebuli, płukanie gardła solą. Mój mąż kupił mi tabletki na gardło do ciężarnych prenalen i są okropne słodkie ż mnie dźwiga :/

Gratuluje wam udanych wizyt :) Dobrze, że wszystko się dobrze układa
Marysia ja tez nie mam żadnych wycieków, na razie się cieszę nie muszę spać w staniku i używać wkładek.
Lenson przykro mi,że masz taką sytuację w domu. Może Twój mąż dorośnie jak się dziecko urodzi.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

mimi
też czułam już ruchy w taki sposób jak opisujesz...

Marta A
Wielkie dzięki za taki szczegółowy opis i rady! Na pewno skorzystam i coś zielonego zmiksuje :D będzie na zdrowie!
Zgadzam się też z Tobą w 100% że faceci powinni być teraz o wiele bardziej wyrozumiali i przymykać oko na niektóre nasze nastroje, bo czasem przesadzamy (przynajmniej ja wiem po sobie, że nieraz bym straciła do siebie samej cierpliwość), ale to hormony nami żądzą i panowie muszą w tym okresie wykazać się wyrozumiałością...

Marta89
Wracaj szybko do zdrówka!!:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze napisalam dluzszy post a tu tak malo sie wyswietlilo nie rozumie dlaczego to juz kolejny raz. Grudnioweczki a powiedzcie mi czy macie taki twardawy brzuszek caly czas uczucie takiej pelnosci? Nie tak jak przy tych skurczach czy twardnieniach. Tylko tak jakos ineczej . Moj bombelek dzisiaj mial dzien buszowanka hihi brzuszek tez mi.falowal, do tego czulam kopniaczki takie nisko po czym zaraz do toalety, albo takie dziane uczucie jak by mnie tak od srodka reka .... eh dziwne uczucie hihi.

Odnośnik do komentarza

O kurcze, ale sie najadłam tej pizzy... ruszyć się nie mogę! :D Ale tak mi się chciało... :D

mimi- ja mam czasami takie uczucie, a przy tym czasami mnie brzuch zaboli... dziwne uczucie.

asiek - po jedzeniu tak mam, ale czasami i tak normalnie no tyle, że u mnie z dnia na dzień jest większy brzuszek i aż nie wierze, że tak błyskawicznie teraz rośnie! :D

Super, że na wizytach wszystko ok i maluszki zdrowo rosną!

Zrobiłam sobie 1,5 l termos herbatki z cytrynką rano i juz prawie nic nie ma :D :D nareszcie znalazłam sposób na picie większej ilości płynów!

U mnie dziś było tak zimno, że trzeba było włączyć ogrzewanie w domu.. brrrr. Chyba jednak nie mam co liczyć na poród bez śniegu... chociaż mam nadzieję, że jednak zima poczeka sobie do świąt chociaż :)

Odnośnik do komentarza

Carolineee a ja cały dzień miałam otwarte okno i dalej mam, siedzę w krótkim rękawku i nie czuję żadnego chłodu :o Piękny słoneczny dzień dzisiaj u nas był:))
Właśnie sobie uświadomiłam, że w sobotę zaczyna mi się szkoła :( mam nadzieję, że w czwartek gin nie zaleci mi dalej leżenia bo będzie lipa troche ;/ ostatni rok to nie chcę brać dziekanki ;/

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Mimi uwielbiam gołabki musze zrobic albo mame zaprawic :)

Tez tak mam ze mała jest wszedzie i tez czuje kopniaki blisko odbytu hehe to chyba normalne :)

Carolinee mi narobiłas mi smaka na pizze ale zjadłam potrawke z kurczaka z fasola kukurydza papryka troche na pikantno z ryzem :) i 2 jabłka :) mała teraz szaleje :)

Koalcia super ze z mała wszystko ok duza jest juz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Halo mamusie

Marta a
Nie denerwuj nie ma sensu sa ludzie i beda ktorzy zawsze musza cos glupiego zrobic powiedziec nawet w pracy szczerze jak to by byl moj pracownik od razu by lecial.
Ah bylam dzisiaj w realu i co dupa... Nie znalazlam barszczu ha ha

Mimi88
Golabki z ziemniakami w srodku ? Pierwsze slysze jedynie wiem ze ktos je czasami obok golabkow ziemniaki

Lenson
Pamietaj ze przepychankami klotnia i nerwami nic nie osiagniecie musicie spokojnie zaczac rozmawiac dla dobra tego malenstwa :)

Carolineee
Z herbata to nie jest dobre rozwiazanie z tymi napojami chodzi o to zeby bylo na dzien 2,3 litry wody a nie jakiegos napoju ja nalewam zawsze na dno szklanki troszke soku jablkowego i zalewam woda wtedy ma delikatny smak i da sie pic i pic :)

Kowalcia
Jak juz predzej dziewczyny pisaly termin sie raczej nie przesuwa i to o tyle. Kazde dziecko na tym etapie inaczej sie rozwija i kazde ma inna wage jak sama pewnie juz wyczytalas. ja tez na badaniu w 30 tyg mialam napisane ze to 33 tydzien ale mimo to to jest tylko sprzet i u mnie dalej trzymamy sie tego dnia jak bylo.

Dziewczyny ja juz od paru dobrych tyg nie czuje kopniakow teraz czuje jak moje szczescie 2 kg wierci sie rusza glowka nozka raczka wypycha dupke jest to bolesne ale wazne ze sie wierci chyba juz miejsca nie ma

Bylam dzisiaj na zakupach i mialam pare razy skurcze straszne dziwne uczucie . Ze strachu troche wpakowalam sie do auta i wrocilam do domu a to ze mialam 35 km balam sie tylko zebym nie urodzila ha ha smieszne ale serio strach mialam :)

No tak a teraz odpoczywamy i maly robi cos przy buzce bo czuje bardzo nisko jak cos kreci a to ze glowke ma w dole to chyba w nosie dlubie lobuz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...