Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Gabi82 nie martw się ze jeszcze nie masz rozeznania,jak juz wpadniesz w wir zakupow uzupelnisz wszystkie braki w kilka dni. Ja wiekszosc ciuszkow ok2/3 dostalam od kolezanki od siostry a sama to malo co kupilam... ale taka znajomo mowila ze nie ma co zawsze sie sugerowac tym rozmiarem z metki bo czesto nie pasuje,trzeba na bierzaco monitorowac i ubranka i dziecko:)
Dziewczyn czy wy tez tyle spicie?
Wczoraj polozylam sie spac chwile po 23 dzis wstalam o 9, o 13 polozylam sie na drzemke i wstalam o 15:) i najchetniej to jeszcze bym pospala,ale i tak dzis obiad bedzie prawie w porze kolacji wiec odpuszczam:)

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

Pateczka ja odkąd jestem w ciąży to wręcz przeciwnie. .... nie mogę spać. Raz mi się uda usunąć odrazu ale i czasem godzinę się układam.... z reguły zaczynam od 23 no i tak do 0.00 usypiam. Potem ok 2-3 pobudka i różnie albo godzinka albo 3 :-( no i rano do 8 jak pośpię to święto. .. a w dzień nie umiem spać :-( no i tak ooo... przed ciąża więcej spałam. Śmieje się że Niunio od początku mnie przyzwyczaja do tego co mnie czeka :-)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki
Dwa dni mnie nie było a tu tyle do nadrobienia… Miałam intensywny weekend cały czas na nogach coś do zrobienia… masakra tera padłam. Z okazji rocznicy ślubu robiliśmy rodzinny obiad, przekąski ciasto (rodzice i nasze rodzeństwo) więc szykowania miałam dużo… pomocnicy no byli owszem ale niestety teściowa to mało zorganizowana i więcej się kręciła i dobre wrażenie robiła niż cokolwiek robiła.. Ale mamcia moja na szczęście dużo pomogła. Wczoraj miałam czas tylko chwilkę się położyć i wtedy Niunia kopała i dziś od rana nic.. aż się martwiłam… teraz już mnie wygonili do łóżka sami sprzątają i dopiero poczułam malutką. Czuję się fatalnie dziś i ja widzę siostrę, która za kilka dni rodzi to ja jestem wielka jak wieloryb i jej poruszanie się a moje to niesamowita różnica – ona taka sprawna a ja już do niczego się nie nadaję. Jestem w szoku, że tyle ogarnęłam przyjęcia sama….
Właśnie mężuś przyniósł soczek świeżo wyciskany, tort Pavłowej bo sobie zażyczył bym zrobiła dla gości i zaraz się do niego wtulam i idę spać.
Marta A- super potraktowałaś tą bardzo kulturalną kobietę.. może coś do niej dotrze na przyszłość… skoro ludzie nie mają kultury to trzeba ich tego uczyć
Lenson – jak zdrówko?
Mimi super, że po wizycie dobrze i super, że córeczka zdrowa
Wisia my nie mamy prawa cię oceniać – ty sama doskonale wiesz co powinnaś zrobić i jaki to ma wpływ….
Co do seksu – to u nas przez skracającą się szyjkę zero do końca ciąży już…
Iza-majka – ja mam kombinezon – kiedyś linka wrzucałam w rozmiarze 62 a skoro rodzę koniec grudnia/początek stycznia więc spokojnie mi wystarczy
Gabi – ja raz czułam czkawkę u mojej Niuni…. Aż mi było jej szkoda, że nie mogę pomóc
Vanesa – wiem co to za stres czuć pojedyncze ruchy maluszka.
Nie wiem co więcej chciałam Wam powiedzieć… najwyżej jutro napiszę :)
Dobrej nocki – i pamiętam o zdjęciu…. Dziś wiem, że mi wybaczycie że nie wstawię… Jutro to zrobię :)

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór mamusie!
Wracam do żywych !!! Już tylko gardło delikatnie pobolewa i od czasu do czasu zachrypnę. Jednak chorowanie w ciąży jest katorgą.
Młoda Fasolka, ale masz duuuuży brzusio, ja to chyba takiego nie będę mieć nawet przed samym porodem. W ogóle zastanawiam się czy to moje dziecko jest jakieś kompaktowe czy o co chodzi, że waga tylko +5kg i brzuch malutki a jutro zaczynam 7 miesiąc ! :D
Dziewczyny, kupiliśmy wczoraj wózeeek :D :D :D stoi w kartonie, ale aż mnie kusi by rozłozyć stelaż z gondolką i by już czekał :D miał być granatowy, ale akurat się sprzedał i finalnie jest beżowy :D jeszcze nad czerwonym się zastanawialiśmy, ale jednak beż.
Pateczka, u mnie sen się unormował i nie śpię w ciągu dnia (pomijam chorobę,gdzie ciągle spałam, bo byłam tak obolała i osłabiona), zaczęłam przesypiać całe noce :D tylko koło 6 budzę się na siusiu i dalej w kimę :)

Też czekam na mecz i też się wczoraj wkurzałam ! Szczególnie jak prowadzili już 18-11 i to roztrwonili grrr !

Carolineee, zachęcasz mnie do tego, bym do pepco zajechała jutro :D

Ja mam kombinezon od siostry w roz. 68 i mysle, ze jak na całą zime będzie ok, 62 może byc mały a nawet lepiej jak dziecko ma luz w kombinezonie a nie jak sardynka w puszce ściśnięte.
Co do prania, to u mnie ciuszki już zdjęte z linki czekają na prasowanie, JAK JA NIENAWIDZĘ PRASOWAĆ!!! Grrr...

Wizity w tym tygodniu :
Poniedziałek : Vanesa
Wtorek : Gabi82
Piątek: Aleksandra
Ktoś jeszcze ??

Gabi82, ja bóli głowy nie mam od dłuzszego czasu, ale kregosłup u mnie masakra. Już przed ciążą miałam problemy ale teraz zaczyna się masakra. Mam ucisk na prawy talerz biodrowy i bez pomocy G i łez w oczach z bólu juz nie wstanę. Boje się co będzie później..
Swoją droga, spostrzegawczy ten Twój mąż, mój to mówi wprost, że w życiu by nie zauważył że mam rozstępy :D szczęściara ze mnie hahaha

wisia, ja mam ochotę na sex, mimo tego że jestem w ciązy :D baa, mam nawet większa niż mój mężczyzna, który się boi, że tak jak pisała Natia, ze puka dzidzię w głowę albo że zrobi krzywdę. Więc u mnie mój G ma blokadę a nie ja. Także u każdego inaczej hehe

Odnośnik do komentarza

co do spania to ja jak dziecko - dwie drzemki w ciągu dnia by się przydały. w nocy kręcę się, ciężko się przekręcić z boku na bok, zasnąć też problem
wczoraj mój mężuś kochany umył okna u nas - taka byłam z niego dumna ile to on w domu zrobił... chciałam mu pomóc ale niestety nie pozwolił.
dziś siostra przywiozła mi dużą torbę ciuszków dziecięcych - komoda się nie domyka i mam tyle, że dla bliźniaków by starczyło :)
teraz tylko uprać i ułożyć według rodzajów i rozmiarów. Co większe - od rozmiaru 68 schowam w pudełko, które kupię i poczekają aż Niunia podrośnie.
Dziewczynki powodzenia na wizytach w tym tygodniu - czekamy na relacje i będę mocno za Was trzymać kciuki by wszystko było dobrze.

Odnośnik do komentarza

Lenson- polecam się wybrać do Pepco, popatrz kocyki, ja kupiłam taki misiowaty kremowy, bodajże za 29zł! Ale jest taki mięciusi...że się zakochałam - no i ta cena! :)

KariKari- miałaś się oszczędzać! trzeba na Ciebie nakrzyczeć!

Macie może przeźroczystą wydzielinę? Taką wodnistą... ja od kilku dni zaobserwowałam takie właśnie wodniste, przeźroczyste upławy, spore plamy na majtkach mi się robią i trochę mnie to niepokoi... od razu przychodzi mi na myśl sączenie się wód płodowych... a przez ostatnie wydarzenia aż się boję :( W czwartek mam wizytę...chyba (miałam miec tydzien temu.. ale sie nie udało) to się zapytam, potem usg to będe miała pogląd, czy wód jest dostatecznie dużo. Mam nadzieję, że to jednak zwykłe upławy.

Odnośnik do komentarza

Fasolcia super brzusio duzy :)

Lenson pokaz wózek bezowy pewnie fajny :) dobrze ze juz lepiej u Ciebie :)
Kari odpoczywaj kochana super ze imprezka udana :) teraz zjadłam kolacje i pojedyncze kopniaczki dostaje od małe !ale wazne ze sa jutro wizyta to sie dowiem jak moja szyjka i czy ogolnie jest ok wszystko no i wyniki mam do odbioru toxo mocz morfo

Jeszcze musze duzo pierdołek dokupic musze sie w koncu za to wziasc zmobilizowac sie i kupic to wszystko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Carolineee obiecuję już się oszczędzać. Nie miałam wyjścia. Ale teraz już leżę i odpoczywam. Dziś wyjątkowo kolacji nie zjem bo tak jestem najedzona przez cały dzień, że czuję jakbym miała pęknąć.
Kręgosłup daje mi strasznie popalić, siedzenie jest koszmarem dla mnie i ogólnie czuję się ciężko jakbym miała rodzić - a co będzie pod koniec ciąży.... toczyć się już nie będę miała siły.

Odnośnik do komentarza

Przed meczem obstawiałam 3:2 dla naszych, ale czarno to widzę. Kiepsko im granie idzie :(
Carolineee wyprawka prawie gotowa
W tygodniu miałam kilka bardzo spokojnych dni. Oczywiście cały czas zamartwiałam się o Gabrysię czy z nią wszystko ok. Już poprawiała się dziewczyna :)
Pateczka ja wprost przeciwnie, bardzo mało śpię. Zasnąć nie mogę, w nocy kilka razy wstaje na siusiu i kręcę się. Rano budzę się ok 6 i już po spaniu. W dzień też nie umiem spać. Ze zmęczenia nie mogę zasnąć, męczę się
MłodaFasolka piękne fotki i fajna sesja
Lenson dobrze, że lepiej się czujesz. Witaj w klubie, ja też NIENAWIDZĘ PRASOWAĆ
KariKari super, że przyjęcie się udało. Odpocznij sobie
Jutro rano lecę na badanie krwi i moczu

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór mamusie :)

Nie zdołam nadrobić wszystkiego z całego tygodnia ale bardzo dziękuje za troskę widziałam ze Marta a i Lenson chyba dwa razy pytały reszta ktora sie martwiła tez dziękuje jak przeczytam wszystko to każdej po kolei podziękuje :)

A wiec u mnie wizyta w czwartek była moj mały ma juz 40 cm i wazy 1900 gram jego stopka ma 4 cm a obwód główki 33 cm ułożył sie bardzo dziwnie i cieżko go było dokładnie zmierzyć itd a na usg przy każdej części ciałka pisało 33 tydzien ciazy czyli albo jestem juz sporo dalej albo moj mały nie bedzie mały :)
Jedyny problem jaki mam to taki ze Colin jest juz główka w dół a macica jest bardzo nisko wystarczy że sie otworzy i rodzimy juz nawet lekarka powiedziała ze od 35 tyg bedzie jako donoszony bobasek wiec oby jeszcze te 5 tygodni chciał wysiedzieć.
Do tego mam bole nisko bardzo w brzuchu .
U mnie juz wsunie czułam ze cos nie tak jakiś tydzien temu przy przytulankach bo jak by to powiedzieć nie było miejsca w środku na nic . Lekarka chciała mnie zbadać wsadziła chyba dwa palce a czułam sie jak dziewica opuchnięta albo jak by wsadziła tam cała rękę sorki za szczegóły ale jak by któraś tez tak miała to warto iść do lekarza.

Następna wizyta za 2 tyg zobaczymy co dalej

Ah a nie było mnie ten tydzien bo maz miał urlop i chcieliśmy jeszcze troszke tez czas we dwoje wykorzystać wiec troszke pozwiedzalismy podglądaliśmy i tak dzisiaj juz w domku a jutro o 9 mam wizytę położnej.

Hmm a tak to u każdej wszystko okey każda w domku ? Zdrowa ?

Odnośnik do komentarza

O nie chciałam troche poczytać i nadrobić ale nie dam rady :) jedynie widziałam gdzieś na początku zdjecia brzuszków :)

Marta a
Nie martw sie swój dziubelek urośnie bedzie zdrowym dużym chlopczykiem :)
Monikam
Widziałam gdzieś po drodze twoje zdjecia ślubne :) bardzo ładna jesteś :) i super i wogole zazdroszczę bo tez bym chciała ślub z wielka ksiezniczkowa sukienka a miałam tylko cywilny ale wiem nie to jest najważniejsze ważne ze powiedziało sie TAK na całe życie :)

Lenson
Chora byłaś wszystko juz okey ?

Odnośnik do komentarza

Olussia
A u ciebie wszystko okey ? Nic sie nie dzieje złego ?
Ah wiem ja głupia miałam napisać :( ale nie miałam kiedy przepraszam :(
Jak by nie było jesteśmy jeszcze w dwupaku :) jutro jedynie muszę zadzwonić do lekarza co robić z moimi bólami

Odnośnik do komentarza

wizyty w tym tyg
poniedziałek - Vanesa
wtorek - Gabi
środa - Soqlka, 111magda
czwartek - Carolineee
piątek - Olusssia, Aleksandra

Carolineee w moim pepco za dużego wyboru nie ma, niestety. Nie zauważyłam u siebie takiej wydzieliny
Megi wow, duży Colin jest :) najważniejsze, że wszystko jest ok. Powiedzmy, że przeziębienie mija
iza-majka piękny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...