Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Kari to faktycznie zaszalałaś. :D Ja dzisiaj zaszalałam w Bonprixie, zamówiłam sobie bieliznę, bo po przeglądzie szuflady okazało się, że tylko JEDEN stanik nadaje się do noszenia! Szok! Tak to jest jak śmigało się tyle czasu w sportowym, albo bez... :D Zamówiłam o rozmiar większy, zobaczymy...

A dla mojego synka będę kupować za tydzień, mąż obiecał mnie zabrać do Poznania, wlecę do Smyka, bo niestety nigdzie bliżej go nie mam..

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

no i na złość... jak mogę sobie pospać to ja się budzę po 5.... i zasnąć dalej nie mogę... już byłam na dworku, a przy okazji psiak pobiegał.... no i zrobiłam fotki ciuszków...
głodna się zrobiłam więc zabieram się za ciastko zbożowe Bel Vita - zawsze je mam pod ręką w razie gdyby w nocy zachciało mi się jeść

oto moje zakupki :)

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14184.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14185.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14186.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14187.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14188.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14189.jpg

Odnośnik do komentarza

Aleksandra wczoraj bylo tragicznie. Nie rozstawalam sie z butelka wody. Bedac na zakupach poszlismy po nabial, zmarzlam i bylo :) W domu biore co jakis czas chlodny prysznic.
KariKari piekne ubranka.
Wczoraj ogladalismy ubranka w pepco i smyku. Cudne, ale jeszcze nic nie kupilsmy.
u mnie ze spaniem jest tak samo. Jak jest weekend i mozna sobie pospac to budze sie 5-6. Wczoraj obudzilam sie o 6 i co...wzielam sie za sprzatanie domu. Dzis nareszcie sobie pospalam (do 8:30) ale wstalam z bolem kregoslupa. Jak trzeba wstac do pracy to chce mi sie spac!

Odnośnik do komentarza

ja swoją dzisiejszą bezsenność spożytkowałam na pałaszowanie internetu w celu wyszukania butelek Tommee Tippee bo w szoku byłam, że w Smyku cena jest dwa razy taka jak w internecie no i kupiłam :)
- 2 szt 260 ml antykolkowe 0+
- 1 szt 150 ml antykolkowa 0+
- podgrzewacz do butelek - w okazyjnej cenie 99 zł - a można już za 89 znaleźć, a w Smyku ok 150 zł. Na pewno się przyda i dla Maluszka i dla starszego dziecka podgrzać obiadek albo piciu.
- smoczki Tommee Tippee uspokajające 0+
więc troszkę zaoszczędziłam na dalsze zakupki i Ceneo mi w tym pomogło :)

Postanowiliśmy z mężem nie zostawiać na ostatnią chwilę, bo póki mamy w firmie jest dobry ruch to trzeba to kupić by w zimie nie stresować się wydatkami :)
z resztą w zimie będziemy musieli wyposażyć dom :)

Odnośnik do komentarza

Hej!
Kari- Piękne ubranka :)
Ja te butelki kupię w aptece, w zestawie są 4 butelki i szczotka do mycia butelek za 49zł. Oczywiście kupię jak jeszcze będą. :)

Strasznie zazdroszczę Wam tego wczesnego wstawania...
Ja nie dość, że przed snem wstaję kilkanaście razy do, wc mimo, że staram się nie pić za dużo przed snem chociaż w taki upał się nie da... To jeszcze nie daję rady wstać wcześniej niż o 11. :/

Teraz mąż ma 2 tyg. urlopu to zmobilizuję się do wcześniejszego wstawania, i do zrobienia czegoś wkoło domu... :)

Miłego Dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie dziewczynki po upalnym urlopie :) POgode mielismy cudowna dziennie bezchmurne niebo i zar z nieba ale ja oczywiscie pareo parasolek i wylegiwałąm sie na plazy całymi dniami OPALAŁAM NOGI I RECE FILTR 25 Ziajka dla dzieci uzywałam on jest mocniejszy :) jadłam dziennie rybki przepyszne :) ah było cudownie :)POdroz zniosłam nie najgozej bez klimy nie dało by rady :)
Hotel Eurybia bardzo fajny plecam :)
Jak zrzuce zdjecia na kompa to wrzuce fotke :)

Gabi gratulacje córci:)

Olusssia gratuluje córci:)

Kari FAJNE UBRANKA :)

Ruchy czuje juz dziennie czasem o 5 jak ide siusiu to mała wariuje sa dni ze jest spokojeniej mniej sie odzywa:)
Bratowa urodziła tak jak miała termin wyznaczony 1 sierpnia super mała jest cudna wrzuce wam fotke też póżniej :)
Teraz jedziemy na obiadek rozleniwiłam sie po tym tyg. urlopie :) :):):)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

ja z wyjazdu nad morze rezygnuje... męczą mnie w tym roku słońce i upały, leżeć na słońcu nie da rady....
i znów na wizycie zapytam czy mogę jechać w góry to na 4 dni bym pojechała pochodzić troszkę... zobaczymy jaki będzie efekt..
ja jutro znów na zakupki lecę - mężuś kazał jechać kupić coś dla jego dziewczynek czyli dla mnie i naszej Gabrysi bo coraz bardziej się przywiązuję do tego imienia i nam się bardzo podoba

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) za chwilę dzwonię do ginekologa żeby umówic się poraz kolejny na wizyte. Mam nadzieje,że jutro juz bede wszystko wiedziała. Miewa któraś z Was jeszcze wymioty? bo mnie dopadaja sporadycznie... od kilku dni czuje takie jakby kopniecia w dole brzucha tzn. tuz nad spojeniem łonowym. Jak myslicie,moga to być ruchy dziecka? :) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki w poranny piękny dzień nie spie juz od 5-20 mała buszowala w brzuszku nie dała mi spac :) a teraz jak misie chce spac to musze do pracy jechac pozdrwimi zyczę miłego dnia :)

Jutro mam termin 2 badan prenatalnych ale nie jestem zdecydowana jeszcze czy jechac ;/
moja gin chce bym zrobiła to badanie do swietego spokoju a ja jestem bardziej na nie a wy jak myslicie dziewczyny co wasze gin mowia na ten temat ????

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Vanesa 35 a ja myslałam,że juz mi całkowicie wymioty znikneły. W sklepie nie moge byc dłużej jak 30 min bo zaraz mi słabo i lece wymiotowac. Tez mi sie tak wydaje,ze to moga być ruchy:) wystepuja codziennie:)

Co do badań prenatalnych to raczej nic doradzic Tobie nie moge. Jesli Twój gin mówi żebys wykonała to badanie a ufasz swojemu gin to jedz i zrób. Gin wie co mówi.

Odnośnik do komentarza

Madziara nie mam wymiotów, w sumie w ogóle ich nie miałam. Myślę że to ruchy. Daj znać po wizycie
Vanesa drugich badań prenatalnych nie muszę robić, bo test pappa w 12tc wyszedł dobrze. Chyba bym nie zrobiła, ale sama musisz zdecydować.
Co za temperatury były w weekend. Nie było łatwo. Jak na razie poranek jest przyjemny, ciekawe ile będzie w ciągu dnia. Uciekam do pracy
Miłego dnia życzę dziewczynki

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny

Jak przetrwałyście ostatnie upały ? U mnie wczoraj było okropnie. Nie dało się wytrzymać. Byłam totalnie nie do życia, podróż z domu do domu teściów tak mnie wykończyła, że myślałam, że zemdleje. Za to wieczorem czułam taką potrzebę wykąpania się w morzu, że poszliśmy z moim K po 20. Woda była cudowna ! Najpierw chłodnawa ale jak już się zanurzyłam....tego mi było trzeba po takim dniu. Dziś też mi ciężko ale zebrałam się i narobiłam przetworów na zimę bo kupiłam dobre ogórki od rolnika. Więc teraz pasteryzuje sałatki i ogóreczki :D

Dziś na 18 mamy wizytę !!! Już się nie mogę doczekać aby zobaczyć moje maleństwo no i tak mocno liczę, że dowiemy się kto tam siedzi.

Madziara1991 to zapewne ruchy malucha :)

Vanesa 35 jeżeli ufasz swojemu gin to bym posłuchała i zrobiła te badania. Ja swojemu ufam i robię wszystko co zleci. A jeżeli masz wątpliwości to może skonsultuj się z kimś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki. Na dworku gorąco, a ja nie mam dziś nastroju... jakaś chodzę rozdrażniona i znów poniedziałek się źle zaczął... ahhh bym sobie poklęła, ale raczej to mi nic nie da....
jadę na zakupki dziś na poprawę humoru - trzeba coś kupić i sobie i mojej córeczce mimo, że znów słyszę teksty, że za wcześnie, że przesadzamy, ale moja odpowiedź była taka, że to mój wydatek i nikt mi na to nie da więc koszta rozkładam w czasie i musi być dobrze i tego się trzymam :)

dziś ciągle chce mi się pić i mimo, że siedzę w chłodnym pomieszczeniu to duszno mi jakoś....

co do badania prenatalnego to moja pani doktor to robi więc ja też będę robić

powodzenia na dzisiejszej wizycie MoniC oraz pozostałym dziewczynkom, które się jeszcze nie pochwaliły o wizytach w tym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...