Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Nuria- jak przeczytałam Twój post o tym szpitalu to aż gęsiej skóry dostałam... Masakra jakaś...

Co do kosmetyków Plamersa to osobiście polecam bo są dobre, tylko na początku ciąży strasznie przeszkadzał mi ich zapach. A teraz mam kilka innych i raczej już nie zdążę kupić niczego z Palmersa.
No niestety zgodzę się z tym, że jeśli ktoś ma skłonność do rozstępów ( ja niestety tak mam. :( ) to nawet krem za 200zł nie pomoże.

Natia- Jeśli chodzi o te 'magiczne' balsamy pod prysznic to dla mnie one nie robią nic co jest warte ich ceny. Miałam i Nivea i niemiecki z Balei i oba dały złudne uczucie nawilżenia, a i tak musiałam nawilżać skórę balsamem. To jest oczywiście moje odczucie, może na innych ono działa cuda. :)

olussia- No szkoda, że dzidzia nie chciała współpracować. Może następnym razem. :)

Dzisiaj u mnie smętna pogoda, mam moje rodzeństwo na weekend, także mam wesoło, :) Wczoraj od rana trochę musiałam pozałatwiać w mieście, później zakupy... I oczywiście skończyło się na potwornym bólu kręgosłupa, w nocy nie byłam w stanie przekręcić się na bok. To jest straszne!

Miłego Dnia ! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka ja już jestem na zwolnieniu ;) ale jeszcze od czasu do czasu muszę się pokazać w pracy bo dziewczyna która była za mnie zrezygnowała i teraz jest druga więc staram się i jej coś przekazać ;) ale myślę że jeszcze z 3 dni a potem koniec z pracą ;)
Nuria współczuję Ci bardzo tego co przeżyłaś w szpitalu;(
olusssia7 nie martw się dowiesz się na następnej wizycie ;) najważniejsze że teraz wszystko dobrze ;)

Ja dziś jadę do Wrocławia na chrzciny wracam jutro i nawet mi pasuje że deszcz za oknem i że nie jest tak bardzo gorąco jak przez ostatni kilka dni. Poproszę mojego P to może mi zrobi zdjęcie brzuszka to bym wstawił ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia06, ja wlasnie kupiłam sobie zestaw musteli w promocji z kremem do biustu i bede je testować :) a tak to używam bio oil ktory polecam:)

Marysia no to dobrze :) prawidłowo :) udanego wyjazdu!

Oj ja cos dzisiaj sie w nocy kręciłam i kręciłam, w ogole ostatnio zauważyłam ze mniej spie, a jak to u was kochane wyglada?

U mnie słoneczko ale bez upału i duchoty wkoncu!

Miłego weekendu girlssss:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) U mnie pada od rana ale ja nie narzekam. Upały mnie wymęczyły i czuje ulgę z taką niską temperaturą.

Ja stosuje oliwkę po kąpieli i dodatkowo smaruje się balsamem dla kobiet w ciąży z rossmana "babydream fur mama" koszt balsamu to jakieś 12 zł. Jak na razie nie mam rozstępów a brzusio rośnie. Tylko solidnie się do tego przykładam i robię to codziennie.

Też miałam pytać jak radzicie sobie ze spaniem. Mi ostatnio się pogorszyło. Nie mogę się wygodnie ułożyć, zasnąć i budzę się :( Albo bolą plecy albo brzuch przeszkadza. Zastanawiam się nad poduszką dla kobiet w ciąży. Co myślicie ? Czy któraś może stosuje i może coś podpowiedzieć ? Chciałabym sobie ulżyć a nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto.

Wrzucam zdjęcia o jakiej poduszce myślę.

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13320.jpg

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13321.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej Hej :)

Dziś dałam sobie trochę w kość bo trzeba powoli zacząć przygotowywać dom na przybycie maluszka no, a że trzeba będzie pobawić się w malowanie pokoiku i kuchni to pojechaliśmy po farby, a dodatkowo zamówić szafę dużą, żeby było sporo miejsca na nasze ciuchy jak i ciuszki dla malutkiej :) Teraz zrobi się porządek i pomaluje sciany, a pod koniec sierpnia zamówimy może łóżeczko, komódkę, wygodny fotel i dodatki do pokoiku, żeby było wszystko gotowe i czekało spokojnie na przybycie naszego szkraba.

Smaruję się masłami do ciała z avonu bo sa mega gęste i tłuste oraz oliwką babydream dla dzieci bo taką miałam, ale zamierzam dokupic tą dla kobiet w ciąży i moze jakis balsamik. Rozstępy miałam wcześniej, ale nie widoczne i będę mieć po ciąży, ale jak dla mnie nie ma wielkiej tragedii bo u mnie są w kolorze skóry takie prawie, że nie widoczne :) Obecnie dwa nowe na brzuszku mi wyskoczyły, a tak to miałam tylko na boczkach... znaczy, że brzusio rosnie i mimo tego ze sie smaruje to sie pojawiają no tyle ze + jest to, że bledną błyskawicznie :)

Cały dzień u mnie leje... nie mam ochoty na nic poza leżeniem w łóżku... i czymś słodkim :D

A wy jak się czujecie?

Odnośnik do komentarza

Dzięki ! :)
Ja znalazłam jeszcze coś takiego :
http://allegro.pl/poduszka-kojec-dla-kobiet-w-ciazy-ciazowa-gratis-i4379740525.html

Czytałam właśnie na innych forach i babeczki piszą, że odkąd mają poduszki to nie wyobrażają sobie spania bez nich. Chyba się skuszę bo jest coraz gorzej. Próbowałam już rolować kołdrę, dokładać inne poduszki co mam ale nic to nie daje

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Cześć dziewczyny
Madlenka
Ja tygodnie liczę normalnie tak jak jest nie zaokrąglam ani nic teraz jestem w 19 tyg + 5 dni w poniedziałek bede miała 20 tyg i tak tez mówię a nie 21. Lekarz tez mowi normalnie a nie zaokrągla

Olusssia7
Nie miałam okazji napisać piękny brzuszek i szkoda ze nie znasz dalej płci swojego maluszka ale tak jak mówisz zeby było zdrowe nic więcej sie nie liczy :)

A co do zelow pod prysznic tez mam specjalny dla kobiet w ciazy ale nie widzę różnicy miedzy tym a normalnym który używam od zawsze z nivea . Kiedys dawno używałam balsamy oliwki a teraz juz długo nic skore mam normalna a rozstępów nie mam skóra sie pięknie bez nich rozciąga a brzuch mam juz spory

U mnie dalej nie ma problemów ze spaniem tak jak wieczorem zasypiam bez poduszek bez niczego pod brzuszkiem tak śpię jak zabita do rana :)

Moj mały chłopczyk wariuje juz strasznie w brzuchu wczoraj cały dzien kopał aż tata i babcia sie śmiali a brzuch to mi faluje i było widac obok pępka pare razy jak kopał to mi wychodziły buły . Słodkie to było :) w poniedziałek mam usg polowkowe ale wiem teraz ze wszystko ok i sie nie martwię bo czuje go ciagle :)

Miłego weekendu

Odnośnik do komentarza

Meggi- moja mała dziś wariuje i mi się przesuwa w brzuszku, ale nic nie widać :) waży 250g więc jest chyba jeszcze troszkę za mała na kopniaki, ale juz pojedyncze sie zdarzają, a czasami gdzieś mi nerw ucisnie i mnie bolą plecy, ale wiem, że ma się dobrze i jej tam wygodnie, pomimo tego, że mnie boli hehe :)

Madlenka- super, że dobrze się czujesz! Miłego wypoczynku na działce :) Ja też odliczałam dni do wizyty, chociaż może nie tyle wizyty co USG, żeby zobaczyć płeć no i się udało :)

Odnośnik do komentarza

Witaj Kasiula26 – no to jesteś z nas wszystkich grudniowych mamusiek najbardziej doświadczona :)
Zapraszamy do dyskusji i dzielenia się doświadczeniami

Olusia nie załamuj się jeszcze wszystko się może wydarzyć – niestety musimy być tego świadome, że maluszki mogą chcieć nam psikusa zrobic i schować co mają między nóżkami ;)

co do kremów to ja jak na razie jeszcze stosuję Bielenda mama i jest spoko... jak mi się skończy to myślałam o ten musteli - w takiej aptece co ma hurtowe ceny jest o jakimś podwójnym działaniu za 84 zł a w takiej innej jak spytałam to zwykły coś kolo 120 zł... ale nie wiem czy jest sens kupować takie drogie... te tańsze też mogą pomóc. Jednak najwięcej zależy od genów

ja dziś miałam troszkę intensywny dzień więc padnięta jestem.... od dwóch dni biorę 1 raz dziennie duphastonu już i dziś jakaś zestresowana byłam bo sie dopatrywałam plamień... no to ja głupia jakaś.... ale potem z mężem pogadałam i się uspokoiłam... moja pani doktor wie co robi nie ma nic podejrzanego i nie będzie szoku dla organizmu bo biorę ale mniej więc będzie dobrze... poza tym łozysko już tak jest wykształcone, że da sobie radę a mój Maluszek na pewno silny więc będzie dobrze....
codziennie doszukuję się ruchów maluszka i nie mogę się doczekać....

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale się rozpisałyście wczoraj :) Tyle do nadrobienia
Wczoraj byliśmy na weselu i jestem w szoku bo wytrzymałam do 5 rano. Niestety nie szalałam tak na parkiecie jak zwykle. Dziś dzień leniuszkowania. W sumie pogoda nie nastraja do wychodzenia z domu, pada od samego rana.
Madlenka też czytam tę książę, jest fajna. Później kupie sobie "Pierwszy rok życia dziecka". Mi moja gin powiedziała, że wystarczy oliwka dla niemowląt. Kremy i inne rzeczy to naciąganie kasy. Z czasopism to jeszcze kupuję "Mamo to ja". W nocy 2-3 razy wstaję na siku. Nad ranem, tj. od ok 5 czuwam i kręcę się na boki. Ogólnie to coraz ciężej jest mi ułożyć mi się. Układam kołdrę pod brzuchem i między nogami i daję jakoś radę. Zobaczę jak dlugo
Nuria cały czas zastanawiam się nad szpitalem. Słucham opinii wśród znajomych. Najbliższej mam do Bielańskiego i jego też rozważam. Współczuje Ci przeżyłaś koszmar w tym szpitalu!
KariKari ja czuję pachwiny np jak myję zęby i stoję pochylona na jednej nodze. Dziś tez czuję pachwiny, ale to skutek wesela :( wzięłam nospę i leżę cały czas.
Olusssia najważniejsze, że z maluszkiem wszystko jest w porządku. Nie martw się, na następnej wizycie dowiesz się kogo nosisz pod serduszkiem. Ja mam taką nadzieję, że dowiemy się - wówczas będzie 19tc. Teraz w 16tc kręcił się bardzo. Poza tym moja gin nie chciała mówić za bardzo, bo nie była pewna.
Natiaa ja nie używam balsamów pod prysznicem, balsamuję się po, a na noc oliwka
Kasiula26 witam nową mamusię na forum
---
Znajomi rodzili kilka miesięcy temu na Madalińskiego. Z samego okresu opieki przed porodem i porodu są zadowoleni. Po już nie, bo personel nie miał czasu na zajęcie się i pokazanie co i jak, bo jest tam straszny przemiał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...