Skocz do zawartości
Forum

Czy mam szansę na bobaska?


Rekomendowane odpowiedzi

Spragniona_życia temperaturę pewnie mierzyłaś niedawno, a ona znacznie się różni od tej porannej. Nic się nie martw, jutro z rana rób test i dawaj nam szybko znać. Plamienie może być implantacyjne więc się nie martw na zapas :))

Silver moja droga, całym sercem jestem z Tobą!! :)

Zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku [* 24.04.2014r.]

Odnośnik do komentarza

Pisałam w objawach, że nie miałam ;) Jak jest to implantacja to już betę masz na pewno na wyższym poziomie niż norma, bo ten hormon produkowany jest od zapłodnienia, a nie od implantacji, czyli jeśli jesteś w ciąży to wyjdzie :) Takie badanie możesz wykonać w Luxmedzie jesli jest w twoim mieście, albo gdzieś w jakimś centrum diagnostycznym :)

Odnośnik do komentarza

Czesc kochane moje:-)
Wracamy z m. Z Genetyki,nie zrobili nam badan,genetyk pow ze te dwa poronienia to kompletny przypadek,a z dok med wynika ze drugie i pierwsze poronienie nie ma zwiazku z bledami chromosowow u nas,zrobil bardzo szczegolowy wywiad rodzinny,i powiedzial ze skoro w 3 pokoleniach brak jest jakichlolwiek chorob dziedzicznych to nie ma co nas badac. Mimo ze nie zrobili nam tego badania,to jestesmy pozytywnie nastawieni na kolejna ciaze:-)
Spragniona-zycia co tam sie u Ciebie dzieje? Kochana pamietaj ze nie wolno sie zalamywac,zobaczysz jeszcze dolaczymy do naszych mamusiek KariKari i Caroline:-) nie ten cykl to nastepny,kiedys musi sie udac:-* sciskam Cie:-*

Odnośnik do komentarza

silver super ze nam przekazałaś tak dobre wiadomości :) i
teraz odpoczywacie a potem szalejecie i dołączacie a teraz cieszcie się sobą, swoboda i wolnością :) ja sobie ta zaczęłam tłumaczyć o mojej sytuacji... że na pewno przyjdzie czas a na razie trzeba brać życie garściami - i tak było dużo wychodziliśmy z domu relaksowaliśmy się.... do czasu, aż pojawiła się nasza czworonożna córcia :) a za kilka dni od jej pojawienia się w domu pojawiły się dwie kreseczki.... życie dało mi super prezent :)
spragniona_życia a Ty Kochana głowa do góry uśmiech i powtarzaj sobie, że nadejdzie taki czas i to jak najszybciej bo marzenia się spełniają jeśli się w nie mocno wierzy -widocznie teraz to nie jest odpowiedni czas, a nic nie dzieje się bez przyczyny - wszystko ma swój cel i czas pojawienia się dzidzi tez będzie odpowiedni... :) Trzymaj się i roszę nie smutaj :(

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny, nawet nie wiecie jakie ważne jest dla mnie wsparcie. Oczywiście mój M. też mnie wspiera ale nie rozumie trochę. Może to naprawde jeszcze nie ten czas. Może jak pojedziemy na wakacje to wrócimy we 3 :) silver widzisz super że bez stresu. Kari a Twoja dziecina niech rośnie bez stresu i silna wytrwala jak mama. Nastroilyscie mnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

spragniona_życia - czyli @ przylazła? ;/ przepraszam ale dzisiaj jestem nie obecna jak zawsze, bo nie siedzę w pracy gdzie mam kompa non stop włączonego:) Twój M. napewno to przeżywa na swój sposób, bo wiem jak jest z moim-bardziej to przeżywa w sobie niż mówi bo dla Niego to też jest trudne:( ale mówimy sobie o swoich odczuciach i staramy się jakoś iść do przodu... pojedziecie na wakacje odpoczniecie, zmiana otoczenia napewno dobrze zrobi wam obojgu, my lecimy na wakacje w lipcu bo też już potrzebujemy odsapnąć.
Zeszło mi ciśnienie po dzisiejszej rozmowie z genetykiem, humor mi się poprawił nie będę się już tak zamartwiać :) pozostaje tylko czekać do lipca i działać

Odnośnik do komentarza

Moze i tak bedzie,byloby super:-D kochana wiesz kiedy sie nam uda? Jak najmniej bedziemy sie tego spodziewac. Wy jestescie na poczatku staran,daj sobie troszke czasu,bo stres blokuje nam glowe,im bardziej sie chce tym bardziej sie nie udaje:-/ ja ciagle czekam na ten cholerny okres,ktorego nie widac:-( wredota przychodzi wtedy kiedy nie potrzeba:-/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...