Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Krófka - aaa to super :) gratulację :) Macie już wybrany projekt? Gotowy czy sami coś wymyślacie? my się z zakupem działki troszkę miotamy, bo z jednej strony fajnie blisko Łodzi (szkoły, przedszkola, centra handlowe - ogólnie cywilizacja), a z drugiej strony chcemy uciec jak najdalej od miasta. Ogólnie wolę mniejsze, spokojniejsze miasteczka :)

Malyna - moja koleżanka, malutka, drobniutka ma męża "koszykarza" i już dwójkę urodziła - pierwsze 4200, drugie 4500. Jak mi się Stanisław źle ułoży, to też będę mieć większy nacisk na cipkę.

http://www.suwaczek.pl/cache/9efb4a2460.png

Odnośnik do komentarza

krófka :) - ach to swędzenie, od kąd przestałam smarować brzuch kremem tylko na sucho, tzn czymś co wysusza (np, talk, mąka ziemniaczana, puder w płynie-on szybko wysycha, krochmal) to mój brzuch o wiele mniej swędzi.
Ale też mnie dopada swędzenie nóg,twarzy, rąk. :) TYle że już wytrzymam... Ale broń cię używania kremów - :) One tylko pobudzają to swędzenie :) W każdym bądź razie spróbuj chociaż na brzuchu mój patent :) Tani i nie zaszkodzi. :)

http://www.suwaczek.pl/cache/02953dc74c.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. U mnie leje deszcz, miałam iść do sklepu .po drobne zakupy ale łażenie w moim swetrze odpada. Mogę .ubrać męża kurtkę przeciwdeszczową ale w niej nie wyglądam zbyt uroczo ;-)

Dziewczyny zazdroszczę Wam, że poród już tuż tuż. Mówię teraz do mojego lekarza proszę mi zmienić termin porodu na 29.11.2014 a on na to "a dlaczego?" a ja na to, że tak wynika z pierwszego badania prenatalnego, a on na to, że najbardziej "prawdziwe" są pierwsze USG z którego wynika, że urodzę 4.12.2014. Kurcze ja nie mam problemu mogę urodzić w grudniu ale boje się, żeby nie zwlekać zbyt długo. Pójdę do szpitala jak będzie po terminie a oni mnie odeślą bo z karty ciąży wynika inna data... ehhh..

Monik niczym się nie martw. W Bydgoszczy na pewno będziesz miała bardziej fachową opiekę, pewnie oddział jest bardziej przygotowany na kobiety z cukrzycą. Myślę, że w tym szpitalu którym jesteś ciężko im nawet zapewnić Ci odpowiednią dietę. Tulę Cię mocno! :-*

lidka ja wczoraj oglądałam poród na youtube i z jednej strony popłakałam się ze strachu a z drugiej ze wzruszenia. Kobieta rodziła w wannie i wyglądała na kompletnie oszołomioną jednak jak podali jej dzidziusia to było coś pięknego :-) Nie martw się, nagroda w postaci maleństwa warta jest wysiłku :-) Na szkole rodzenia prowadząca mówiła, że kobieta musi być zrelaksowana żeby wytworzyła się oksytocyna potrzebna do wywołania porodu. Tak więc no stres :-) Zrelaksuj się i czekaj na swój cud :-)

Malyna pokaźnych rozmiarów ten Twój Szymek :-) I z dużym penisem :D Pewnie tatuś jest dumny ;-)

Pewnie nikt dzisiaj nie urodzi bo te nasze forumowe dzieciaczki wszystkie chcą być skorpionami :D i mieć silne charakterki :-)

CzekaCudu faktycznie masz metraż do sprzątania, ja poprzednie mieszkanko miałam 30sto metrowe i wiecznie miałam tam bałagan. Niby mniejsza powierzchnia do sprzątania, ale jak rzuciło się jakieś ciuchy, nie pozmywało paru talerzy to od razu było widać bałagan. Teraz na większej powierzchni jakoś mniej to widać. Chociaż w sumie teraz to chyba cierpię na syndrom wicia gniazda bo cały czas latam ze ścierką i zmiotką i sprzątam ;-)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=70504]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3uhit79gg.png

Odnośnik do komentarza

Elleves ja tak właśnie z Grzesiem miałam. Był ułożony twarzą do sufitu przez co nacisk z 3160 zmienił się w 4160 bo przyjmują, że 2cm noska dokładają równy kilogram. Ponoć ważyłby 20gramów więcej i nie urodziłabym go siłami natury. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której najpierw morduję się godzinami przy sn a na koniec mnie biorą na cc. Więc Bogu dziękuję, ze jednak się udało. Mam nadzieję, ze Hania nie przyjmie pozycji brata...

co do penisów :D one zawsze są wielkie, nie tylko w życiu płodowym ale i na świecie :) Nasz też jest strasznie hojnie obdarzony, jak się pociągnie za fajkę przy zmianie pieluchy i mu bryknie to ma gigantyczną maczugę w porównaniu do reszty ciała. To ponoć normalne :) a w sumie szkoda, że później ta różnica się zmniejsza :D gdyby było inaczej nasi mężczyźni mieli by afrykańskie faje :D hahahha :D

Odnośnik do komentarza

Witam w ten stricte jesienny poranek! :)

kassandra widziałam tę komodę w mojej sr - świetna jest, aczkolwiek trochę kosztuje.. my postawiliśmy na przewijak wolnostojący.. będziemy tam przewijać i kąpać synka :)

Podobno podczas porodu oddychanie przeponą pomaga przy bólu - podobno :)

Elleves ja wzięłam pościel minky (pewnie podróbkę :D) - prałam w 30 st. C (razem z ochraniaczem) - nic się nie stało.. brałam od: http://allegro.pl/posciel-3cz-dwustronna-minky-135x100-ochraniacz-i4648426569.html -widzę, że teraz nie ma nic do sprzedaży hm..

3200g to maksymalna waga jaką chciałabym rodzić :D .. synek miał w skończonym 37 tc - 2900 g. Dzisiaj wizyta - zobaczymy ile przybrał.. oby nie dużo.. bo nie wyobrażam sobie rodzić jakiegoś wielkoludka :(

Zdecydowałaś się już na szpital?

moniik współczuję, ale wierzę że wszystko pójdzie dobrze! W Bydgoszczy otrzymasz lepszą pomoc, a i pewnie lekarze tam mają wyższe kwalifikacje.. Bądź dobrej myśli!

Angel nie 3 km, tylko trzygodzinny spacer sobie zrobiłam.. kilometrów na pewno było więcej.. ale nie martw się.. o ile jak spacerowałam było zajeb*** to jak wróciłam poczułam jego skutki.. eh..

Suu Superrr! Tak się cieszę!! Daj znać jak Wam się układa w domku ! :)

bombka odezwij się w wolnej chwili..! :)

IgaJula Jak Zosia? Pojawiły się jakieś skurcze? U mnie w nocy - kilka nieregularnych, które niestety czułam.. do tego ból jak na okres.. brzuch od 3-ech dni jak skała.. Dzisiaj mam wizytę - zobaczymy jak rozwarcie..

Nie wiem czy z tym twardym brzuchem mogę iść na fitness dla ciężarnych?! Wcześniej lekarz mówił mi, że nie mogę.. ale skoro to już bezpieczny czas?

CzekaCudu Ja tak jak IgaJula staram się robić większość domowych obowiązków jak jestem sama, albo z mężem na pół - wtedy mamy więcej czasu dla siebie.. przy dziecku będę chyba starała się ogarnąć mieszkanko jak synek będzie spał..

Ja osobiście również wolę mniejsze domki - przede wszystkim dlatego, że jest tam mniej sprzątania.. Jakbym miała coś budować to raczej do 120 mkw i barrrrdzo blisko miasta.. Aczkolwiek wychowana w mieszkaniu nie mam parcia na domek :)

oosaa jeśli u Was pogoda jest taka sama jak u nas to nie dziwię się, że Grześ marudzi :D

lidka to też mój pierwszy poród - damy radę!

Malyna może nie urośnie, aż taki duuuży :D Postaraj się może wcześniej zakończyć ciążę ?:D w sensie umyj okna czy coś :D Wtedy nie dobije do 4 kg :D

Zresztą do 4-ech kg to mówią, że jeszcze nie tak tragicznie.. Ostatnio zdarzają się przypadki 4500-4900 g :o

Odnośnik do komentarza

Witam Babeczki :)
ależ u mnie deszczowo... :( miałam na wymaz pojechac ale nie wychodzę w taką pogodę bo nie mam w czym :D chyba podobnie jak truskawka :) no i też miałam w planach poszwędac się po sklepach... ahhh co zrobic... jutro mąż mnie zawiezie :) kurczę i mnie chyba zaczyna powoli coś brac bo czuje że brzuch mi opadł, ale przynajmniej łatwiej się oddycha no i jakieś skurcze się pojawiają i krocze pobolewa... masakra! wcale do mnie nie dociera że za miesiąc będzie nas więcej o tej porze :)
Malyna normalnie twoje poczucie humoru mnie rozwala! urodzę przez ciebie przed komputerem :*

Odnośnik do komentarza

Truskawka ja zmówiłam Bebetto ze sklepu Oskar w Krośnie. Zamawiałam z ich strony allegro. Dostałam gratisy, które były wymienione na aukcji. Są wpisani na listę autoryzowanych sklepów na stronie Bebetto, czyli gwarancja 24 miesiące. Normalnie dostałam fakturę. Wzięłam w końcu opcję 2w1, bo fotelik CabrioFix kupiłam na stronie Smyku jak były te promocje. Bodajże 380 zł za niego zapłaciłam, już nie pamiętam. Gdyby nie ta promocja na pewno wzięłabym Citi.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Mój mały ważył 4 kg (bez kilku dkg) jak rodziłam i urodziłam naturalnie i żyje :D i choć ciezko było , to szybko doszłam do siebie.

Mój gin wczoraj mnie rozczarował, nic mi nie powiedział oprócz tego, ze jest wszystko ok i ze szyjka mi sie skróciła do 2 cm. Wysłał na posiew i za dwa tyg kolejna wizyta. A wiec g...sie dowiedziałam. A zastanawiam sie cały czas ile mała juz waży.

Wczoraj juz dokupiłam reszte rzeczy i w zasadzie mam juz do szpitala wszystko. Jutro zamawiamy wkoncu łózeczko. Niech sie ten remont konczy, bo juz chce mieszkac na swoim. Z mamą mieszkac to tragikomedia. Wykancza mnie ta kobieta i mojego P. tez. A najbardziej boli ją rozstanie z moim synkiem, mimo ze bedzie go codziennie widywałą, bo pracuje w szkole, gdzie on sie uczy. Wmawia mi, ze mój do jasnej cholery syn jest bardziej jej niż mój bo tak go kuźwa rozpiesciła, ze głowa mała. Tylko, ze on idzie do babci jak cos chce, a przytula sie tylko do mnie na kazdym kroku !!! Porazka. Ja juz chce na swoje :)

Czy wy tez macie huśtawki nastrojów? Ja niewiem co sie ze mną dzieje. Płacze co chwile i to z ble powodu, a potem jakby reką odjął i za godzine to samo. Wszystko mnie ostatnio drażni. Kazde słowo, kazdy gest, kazde spojrzenie. I to nie tylko wsród bliskich, ale nawet w sklepie potrafie byc niemiła, bo ktos potrafi mnie wyprowadzic z równowagi w sekunde.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5eso0fxzy5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmne6ydyz4px1ba.png

Odnośnik do komentarza

m0nik na przejazd do innego szpitala wcale nie muszą wypuszczać Cię do domu. Możesz być przewieziona bezpośrednio. I nie przejmuj się tą Bydgoszczą! To nic strasznego, a wręcz przeciwnie. Tobie tylko wydaje się, że jesteś jedna na milion z taką sytuacją i jeszcze bardziej Cię to rusza... A jakbyś zapytała, to pewnie okaże się, że 10% ciężarnych tam odsyłają. Nie przejmuj się. Na pewno nic złego się nie dzieje z Twoim maluszkiem.

Suu bardzo się cieszymy, że Twoje maleństwo jest już w domku. Jak będziesz miała czas, to napisz nam coś więcej i wrzuć i tutaj zdjęcie małej - dla tych, które nie istnieją na fb.

oosaa na kiedy masz umówione cc? bo zapomniałam... I ROTFL jak przeczytałam Twoją wypowiedź o penisach :D

Truskawka ja kupiłam tu http://allegro.pl/wozek-bebetto-2w1-luca-gratisy-nowa-wersja-i4662678647.html folii i moskitiery nie rozpakowywałam, więc nie wiem czy jest idealna rozmiarowo do wózka. Śpiworek ma wycięcie na pas samochodowy i dodatkowo jakieś 2 małe wycięcia na pleckach, tak jakby do szelek czy do czegoś... Jest dosyć spory. Jak będziesz chciała to mogę Ci go wymierzyć albo foty strzelić.

Co do huśtawek nastrojów - ja miałam taki weekend. Ogólnie byłam płaczliwa, bo sobie ubzdurałam, że się mężowi nie podobam :D Ale jak się wypłakałam to przeszło, jak ręką odjął :)

Co do domków - ja mam taki 155 mkw z dosyć sporą działką. Mam spory taras i to jest najfajniejsze :D Uwielbiam mój domek i nie zamieniłabym go na żaden inny. Mam sporą część tzw. brudną - pralnię, dużą kotłownię i jedno jeszcze dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Wszystko nam się mieści: rower, opał, segregowane śmieci itp itd... Porządek jest. A jeżeli chodzi o sprzątanie, to najgorsze są duże okna, których mam sporo. Takie wiecie, od sufitu do podłogi. Na szczęście lubię je myć, tylko w ciąży jest to trochę ciężkie i mąż przejął pałeczkę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

aaaaale lipaaaaa :/ dzwoniłam do doktorka, przyspieszył mnie tylko o dzień, zamiast 28 mam się zjawić 27 jeśli nadal będę w dwupaku ... bez sensu.... modlę się, żeby księżniczka zechciała przyjść wcześniej ....

gabi ja takie huśtawki miałam i to straszne ale w okolicach 33-35 tygodnia, teraz już trochę lepiej. Teraz zamiast huśtawek po prostu chodzę wkurzona , przemęczona i w dalszym ciągu rozczarowana .....

em gratuluję odwagi spacerowej :) ja jak w zeszłym tygodniu poszłam z młodym do parku myślałam, ze nie dopcham wózka do domu a pospacerowaliśmy może z godzinkę nie dłużej :)

justyś nie mam umówionej cesarki tylko indukcję oksytocynką :D Planowo będę rodzić siłami natury :) jestem umówiona na 27 października, przed 8 mam się wstawić :)

co do dużych domów, teraz do tego 64m przeprowadziłam się z domu, który ma ponad 200m!!!! samych okien jest, niech policzę, 24 i to nie małe, dom dwupoziomowy plus poddasze użytkowe po stromych schodach i również dwupoziomowe. To sobie wyobraźcie. Optymalny dom to 100-120m powierzchni użytkowej, najlepiej bez schodów, osobnym garażem, domkiem gospodarczym, dużym tarasem i pięknym ogrodem :D

Odnośnik do komentarza

aaaaale lipaaaaa :/ dzwoniłam do doktorka, przyspieszył mnie tylko o dzień, zamiast 28 mam się zjawić 27 jeśli nadal będę w dwupaku ... bez sensu.... modlę się, żeby księżniczka zechciała przyjść wcześniej ....

gabi ja takie huśtawki miałam i to straszne ale w okolicach 33-35 tygodnia, teraz już trochę lepiej. Teraz zamiast huśtawek po prostu chodzę wkurzona , przemęczona i w dalszym ciągu rozczarowana .....

em gratuluję odwagi spacerowej :) ja jak w zeszłym tygodniu poszłam z młodym do parku myślałam, ze nie dopcham wózka do domu a pospacerowaliśmy może z godzinkę nie dłużej :)

justyś nie mam umówionej cesarki tylko indukcję oksytocynką :D Planowo będę rodzić siłami natury :) jestem umówiona na 27 października, przed 8 mam się wstawić :)

co do dużych domów, teraz do tego 64m przeprowadziłam się z domu, który ma ponad 200m!!!! samych okien jest, niech policzę, 25 i to nie małe, dom dwupoziomowy plus poddasze użytkowe po stromych schodach i również dwupoziomowe. To sobie wyobraźcie. Optymalny dom to 100-120m powierzchni użytkowej, najlepiej bez schodów, osobnym garażem, domkiem gospodarczym, dużym tarasem i pięknym ogrodem :D

Odnośnik do komentarza

CzekaCudu ten krochmal mnie kusi :D a dzisiaj zapytam o coś na nadmiar wody w organizmie...jak potrzymałam nogi w zimnej wodzie to mi o polowe zmalały a to dopiero południe
Elleves mieliśmy wybrany projekt taki z piwnica bo znajomi piwnicę bardzo polecali. A architekt stwierdził że z adaptacją i tymi wszystkimi to narysowany projekt wyjdzie nam w tej samej cenie więc zmienia nam jakoś żeby lepiej nam pasował, był bez piwnicy (architekt mówił że droga jest budowa piwnicy i taniej jest dobudować kotłownię itd niż robić piwnicę) i max do 120m :D. no a architekt jest wypróbowany już przez kilka osób z rodziny więc wierzymy. Mieszkamy w malutkim miasteczku :D a tam gdzie mamy działkę to prawie jak na wiosce - nawet kanalizy nie ma tylko oczyszczalnie każdy sobie stawia, ale nam tak nawet bardziej pasuje (czyt. TANIEJ ZA WODĘ :D)
truskawka1 moja córa jest rakiem a niejeden skorpion przy jej charakterku by wymiękł :D
em87 a mi się wydawało że przy bólu porodowym pomaga gryzienie łóżka bo to właśnie robiłam :D jak już będzie się rodziło to z automatu będziemy robić to co przynosi ulgę - kuzynka tez gryzła łóżko :D
ja wychowałam się pół w domu z podwórkiem, a pół na wsi więc dostęp do zieleni jest mi potrzebny :) mąż jak pomieszkał kilka lat tutaj to tez już mieszkania nie chce :)
gabi85 ja też mam takie wahania :) to chyba tak jest na koniec... a z wagą zapytałaś się gina? bo mi mój tez by ostatnio nie powiedział nic o wadze małego gdybym nie zapytała - dzisiaj też zapytam jak mi nie powie. Ja mówię że do 3800 urodzę a większego dzidziusia się boję panicznie

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza

em hahahaha :) nie u siebie jestem to nic nie myje XD a na sex nie mam ochoty:P chociaz zaczyna mi juz brakować :P od lutego celibat wiec wiesz... :P ale jakos nie wyobrazam sobie sexu w ciązy i jak mowie nie ciagnie mnie:P mnie nawet nie strasz 4500 kg dzieckiem :| przez co ja go wypchne!!! moze i jestem duza babka ale bez przesady:P chociaz kolezanka ostatnio mowiła ze jej ojciec urodził sie naturalnie z wagą 6 kg :O chociaz jakos nie chce mi sie w to wierzyć :P

Cześka haha nie rodz jeszcze!!:P co złego to nie ja :D

oosaa buahahahaaaa...murzyńska pała ;D ale zobacz jaki swiat byłby piękny jakby faceci mieli takie duze penisy:P oczywiscie kobiety wtedy byłyby tez dostosowane odpowiednio hahah :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

em hahahaha :) nie u siebie jestem to nic nie myje XD a na sex nie mam ochoty:P chociaz zaczyna mi juz brakować :P od lutego celibat wiec wiesz... :P ale jakos nie wyobrazam sobie sexu w ciązy i jak mowie nie ciagnie mnie:P mnie nawet nie strasz 4500 kg dzieckiem :| przez co ja go wypchne!!! moze i jestem duza babka ale bez przesady:P chociaz kolezanka ostatnio mowiła ze jej ojciec urodził sie naturalnie z wagą 6 kg :O chociaz jakos nie chce mi sie w to wierzyć :P

Cześka haha nie rodz jeszcze!!:P co złego to nie ja :D

oosaa buahahahaaaa...murzyńska pała ;D ale zobacz jaki swiat byłby piękny jakby faceci mieli takie duze penisy:P oczywiscie kobiety wtedy byłyby tez dostosowane odpowiednio hahah :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

CzekaCudu ten krochmal mnie kusi :D a dzisiaj zapytam o coś na nadmiar wody w organizmie...jak potrzymałam nogi w zimnej wodzie to mi o polowe zmalały a to dopiero południe
Elleves mieliśmy wybrany projekt taki z piwnica bo znajomi piwnicę bardzo polecali. A architekt stwierdził że z adaptacją i tymi wszystkimi to narysowany projekt wyjdzie nam w tej samej cenie więc zmienia nam jakoś żeby lepiej nam pasował, był bez piwnicy (architekt mówił że droga jest budowa piwnicy i taniej jest dobudować kotłownię itd niż robić piwnicę) i max do 120m :D. no a architekt jest wypróbowany już przez kilka osób z rodziny więc wierzymy. Mieszkamy w malutkim miasteczku :D a tam gdzie mamy działkę to prawie jak na wiosce - nawet kanalizy nie ma tylko oczyszczalnie każdy sobie stawia, ale nam tak nawet bardziej pasuje (czyt. TANIEJ ZA WODĘ :D)
truskawka1 moja córa jest rakiem a niejeden skorpion przy jej charakterku by wymiękł :D
em87 a mi się wydawało że przy bólu porodowym pomaga gryzienie łóżka bo to właśnie robiłam :D jak już będzie się rodziło to z automatu będziemy robić to co przynosi ulgę - kuzynka tez gryzła łóżko :D
ja wychowałam się pół w domu z podwórkiem, a pół na wsi więc dostęp do zieleni jest mi potrzebny :) mąż jak pomieszkał kilka lat tutaj to tez już mieszkania nie chce :)
gabi85 ja też mam takie wahania :) to chyba tak jest na koniec... a z wagą zapytałaś się gina? bo mi mój tez by ostatnio nie powiedział nic o wadze małego gdybym nie zapytała - dzisiaj też zapytam jak mi nie powie. Ja mówię że do 3800 urodzę a większego dzidziusia się boję panicznie

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza

Też zwróciłam uwagę na stronę 997 :)

Mi się pomyliło oosaa, że Ty masz jednak cc...

Zapomniałam Wam napisać, że ja jutro kładę się do szpitala. Wczoraj po ktg się o tym dowiedziałam. Potwierdziło się to, co przeczuwałam :)
Dziś też piorę na potęgę, prasuję mężowi, sprzątam... Żeby jak najwięcej miał zrobione. Ciekawe, kiedy wrócę...

Dziś boli mnie brzuch i często chodzę do toalety :( Albo coś mi zaszkodziło, albo może coś się zbliża :) Chociaż szyjkę mam zamkniętą, ale skróconą :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

justys identycznie jak ja :-) tez kupilam w krośnie w sklepie Oskar bebetto Silvia 2w1 a foteliki cabrio fix z Twojego polecenia i rabatu w smyku :-) tyle ze my byliśmy w Krośnie osobiście bo mamy tam 45 min drogi i dostalismy niższa cenę niż na allegro.
czeska tez tak mam, dziś rano byłam w kościele gdyż po tych moich problemach mój kolega zamówił nam msze w Licheniu, no ale ja w moim stanie tam nie mogłam dzis tam pojechac i poszlam u siebie o tej samej godz do kościoła na msze i przy okazji poszlam się wyspowiadać i... Spowiadalam się i plakalam nie wiem dlaczego... Masakra jakaś!!! A zwłaszcza jak mnie ksiądz zaczął naprowadzac ze matka zawsze codziennie powinna modlić się o swoja rodzinę i chodzić co niedziela na msze św (co niestety rzadko mi się zdarza) to łzy mi same lecialy i tylko nosem podciagalam, mój maz patrzył na mnie jak na wariatke :-)

Odnośnik do komentarza

justys identycznie jak ja :-) tez kupilam w krośnie w sklepie Oskar bebetto Silvia 2w1 a foteliki cabrio fix z Twojego polecenia i rabatu w smyku :-) tyle ze my byliśmy w Krośnie osobiście bo mamy tam 45 min drogi i dostalismy niższa cenę niż na allegro.
czeska tez tak mam, dziś rano byłam w kościele gdyż po tych moich problemach mój kolega zamówił nam msze w Licheniu, no ale ja w moim stanie tam nie mogłam dzis tam pojechac i poszlam u siebie o tej samej godz do kościoła na msze i przy okazji poszlam się wyspowiadać i... Spowiadalam się i plakalam nie wiem dlaczego... Masakra jakaś!!! A zwłaszcza jak mnie ksiądz zaczął naprowadzac ze matka zawsze codziennie powinna modlić się o swoja rodzinę i chodzić co niedziela na msze św (co niestety rzadko mi się zdarza) to łzy mi same lecialy i tylko nosem podciagalam, mój maz patrzył na mnie jak na wariatke :-)

Odnośnik do komentarza

Dziś boli mnie brzuch i często chodzę do toalety :( Albo coś mi zaszkodziło, albo może coś się zbliża :) Chociaż szyjkę mam zamkniętą, ale skróconą :)

Cześka na Twoim miejscu na piętrze zrobiłabym wejście do garderoby nie z korytarza, ale z pokoju nr 12 :) I gdyby tam było do niej wejście "po tym dłuższym boku" to byłaby bardziej funkcjonalna, bo 2,2 mkw po podłodze to dosyć mało, szczególnie na takie jej ustawienie. Chyba że chcesz, żeby była raczej jak szafa, do której można wejść.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

oosaa wszystko się pospamowało na tej stronie :D mi się wyświetlają wszystkie wpisy po 2 szt :D
co do wielkości domku zgadzam się :) ew. mogą być schody do części np sypialnej żeby nie latać jak na sraczkę - teraz np zapindalam włączyć pralkę po 30stopni na dół + potem wejść na górę, zejść i z miską prania wspiąć się spowrotem (120stopni do przerobienia), tyle samo prawie mam jak chcę wyjść na dwór, czy podłożyć do pieca - a nawet porodu mi to nie przyspiesza poprzednio 9 dni przenoszone, teraz tez wątpię we wcześniejszy poród..
justys88ja się teraz boję żeby nic się nie stało takiego żeby mnie kładli do szpitala... jak będę rodzić to ok - mąż tacierzyński od razu bierze i będzie z Jowisią, ale np teraz nie miałabym nikogo kto by z nią został..

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza

Dziś boli mnie brzuch i często chodzę do toalety :( Albo coś mi zaszkodziło, albo może coś się zbliża :) Chociaż szyjkę mam zamkniętą, ale skróconą :)

Cześka na Twoim miejscu na piętrze zrobiłabym wejście do garderoby nie z korytarza, ale z pokoju nr 12 :) I gdyby tam było do niej wejście "po tym dłuższym boku" to byłaby bardziej funkcjonalna, bo 2,2 mkw po podłodze to dosyć mało, szczególnie na takie jej ustawienie. Chyba że chcesz, żeby była raczej jak szafa, do której można wejść.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...