Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej sie połóż i włącz jakiś głupkowaty serial, który zawsze Cię rozluźniał - najważniejsze to być dobrej myśli:*. Trzymam kciuki by było wszytsko dobrze!

Oosaa - Ty tak samo jak ja jestes z Krakowa i planujesz rodzić na Ujastku, może mi podpowiesz kogo polecasz na położną :) bo doczytałam się, że masz jakąś sprawdzoną:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgl2txmfnl.png

Odnośnik do komentarza

iwka87 ja też bez kawy mam ciężko. Przerzuciłam się już jakiś czas temu na bezkofeinową i w sumie czuję się zaspokojona w 100% pod tym względem, a można ją pić bez wyrzutów. Ja pijam 2 dziennie.

Gumisiowa, ależ trafiłaś na chama straszliwego :| aż sie w pale nie mieści, że coś co dla nas jest MEGA ważne na kimś nie robi totalnie wrażenia, mimo iż powinno z racji zawodu jaki wykonuje. Ja dla świętego spokoju zapewne czym prędzej wybrałabym się do szpitala

U mnie podobnie jak u biri, nie ma jakiś większych objawów poza częstym lataniem do kibelka, w nocy 1x, bolących piersi i czasem zmęczenia choć też nie zawsze. Wczoraj rano zachciało mi się wstrętnej zupki chińskiej ale dzięki Bogu jak ją zrobiłam to tak mnie okrutnie zemdliło, że wylądowała w kibelku :D Poza tym raczej nie mam mdłości, raz na jakiś czas troszkę mnie zamdli.

Zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku [* 24.04.2014r.]

Odnośnik do komentarza

ale stron natrzaskałyście dzisiaj :D

Limonelka

U mnie usg dopiero 22.04 (u nowej ginekolog), ale doczekać sie nie mogę, bo wcześniejszy nawet nam zdjecia z usg nie dał:(

widzę, że mamy w ten sam dzień :) Życzę Ci żebyś tym razem przytaszczyła z badania chociaż jedną fotkę :) Ja moją wczorajszą obesłałam już po całej rodzinie :)

[b[GumisiowaOnax3 na Twoim miejscu już dawno byłabym w szpitalu i zmieniła ginekologa :/ Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze! Daj znać!

Ziutka75 witaj i czuj się jak najlepiej :) słyszałam ostatnio, ale nie wiem ile w tym prawdy, że Steczkowska urodziła dziecko w wieku 41 lat więc i tak będziesz młodsza ;)

Limonelka
Oosaa - Ty tak samo jak ja jestes z Krakowa i planujesz rodzić na Ujastku, może mi podpowiesz kogo polecasz na położną :) bo doczytałam się, że masz jakąś sprawdzoną:)

A pewnie, bardzo proszę - Pani nazywa się Joanna Ostachowska :) kurcze, to jeśli wszystko będzie dobrze, może spotkamy się w szpitalu hahah

Odnośnik do komentarza

Gumisiowa ty się nie zastanawiaj tylko w samochód i szpital. Jak boisz się, że ciebie odeślą lub zbyją jak Twój lekarz to "nagnij lekko prawdę" dodaj, że zemdlałaś to zaraz Ci zrobią USG. I nie miej skrupułów.

Za to ja czuję się fatalnie, obudziłam się z mega dużym bólem gardła, patrzę a tam sama ropa ;( Nie gorączkuję ale wydaje mi się, że to angina. Od dziecka jej nie miałam, czyli jakieś 30 lat ;( A teraz mnie dopadła :( Za chwilę jadę do mojego ginekologa ;( Nie chcę antybiotyku i już :(

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn39n73k160ts9y.png

Odnośnik do komentarza

nie nadążam za wami :D !!!
Gumisiowa twój lekarz chyba powinien zmienic zawód!!! ja już bym w szpitalu była na twoim miejscu, jedz zrobią ci badania i będziesz spokojniejsza :) na pewno bedzie ok napisz koniecznie co ci powiedzieli :) i się nie denerwuj :)
a umnie objawy ciąży i zachcianki są pełną parą :D wczoraj zjadłam śledzie z pomarańczą :) powiem że pyszne :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Od p. endokrynolog nie otrzymałam recepty na leki, ale mam co miesiąc się u niej pojawiać. Mam tsh w normie, jedynie to przeciwciała AGT mam mocno podwyższone stąd wniosek o Hashimoto. Moja siostra odkryła 2 lata temu że też to ma, i miała problem z zajściem w ciążę. Ja tego problemu nie miałam, wręcz przeciwnie, udalo sie za drugim razem :)

ja mam USG 3 dni po Was, nie wiem jak wytrzymam te 3 dni :)

Odnośnik do komentarza

iwka Ja mam prenatalne wyznaczone właśnie na 22 kwietnia. Oczywiście pełna panika, strach czy dzidziuś nie ma wad itp. Chyba wszystkie się tego boimy, bo na jaki kanał telewizora nie włączysz to pokazują dzieci chore, z wadami. Natłok takich informacji robi swoje :( Ale musimy być pełne optymizmu :)
Przed chwilą wróciłam od mojego Ginekologa. Nie mam jednak anginy ale dość mocno zaczerwienione gardło. Obejdzie się bez antybiotyku, kazał tylko mi płukać Octeniseptem Drogie to, ale ponoć skuteczne na gardło i nie szkodliwe :) Dzidzia rozwija się prawidłowo, mój mężulek był ze mną na pierwszym swoim USG w życiu i widział jak maleństwo macha rączkami i się całe rusza :)

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn39n73k160ts9y.png

Odnośnik do komentarza

Gumisiowa bardzo sie ciesze ze u was wszystko ok... to najwazniejsze i juz jestes spokojniejsza....
Ale co do wielkosci dzidziusia to sie sporo machnelas nie 6,5cm tylko o milimetry ci chodzilo... bo 6,5cm to by ci wyszlo gdzies w 13tygodniu ciazy a termin by byl na koniec pazdziernika ;p.
No ale pewnie rozkojazenie wzielo gore ;p
Trzymajcie sie cieplutko

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjobid7ar8a.png
-
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sio4pnz56xe9n.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...