Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Milka jeśli masz miejscami mocno przesuszoną skórę, czyli takie czerwone liszaje to kup sobie w aptece Witaminę A w maści. Kosztuje jakieś niecałe 5zł, nakłada się cieniutką warstwę. Ja mam taki problem z dłońmi. Zresztą całe ciało od zawsze bardzo wrażliwe, bo w dzieciństwie przechodziłam atopowe zapalenie skóry. Nikomu nie życzę...

Odnośnik do komentarza

Esska fakt ze to bylo w wyzszej ciąży niż Ty masz teraz ale mi sie lozysko odkleiło dziecko prawie sie udusilo.w środku dlatego ja jestem bardzo przewrażliwiona na bol brzucha jak na okres wlasnie. Byc moze wystarczyloby zebys wziela magnez jest rozkurczowy bądź nospe one mega pomagaja na początku ciąży.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69168.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-69169.png

Odnośnik do komentarza

Pysiak

Też to własnie u nich czytałam :( Bardzo przykre

Ale nasze forum rozkręca się na maksa i tak ma być bo to szczęśliwe forum zaprzodowałam swoją dzidzią i naszym trudnym okresem a teraz zobaczcie wszystkie kończymy szczęsliwie i tak do pazdziernika

Odnośnik do komentarza

to ja też coś o sobie opowiem,ze swoim już byłym mężem byłam 11 lat,osiem lat żyliśmy ze sobą bez ślubu ale kiedy moja mama zachorowała zdecydowaliśmy się na ślub.pobraliśmy się w październiku 2010 roku a po trzech latach od ślubu sie rozstaliśmy,już jesteśmy po rozwodzie.jestem teraz w nowym związku od prawie dwóch lat z młodszym od siebie o cztery lata mężczyzną i jestem szczęśliwa.widocznie tak musiało być...:))

Odnośnik do komentarza

Musimy ją przywołać bo bedzie miała dużo do nadrobienia z czytaniem i może umknąć jej nasze wołanie co jakiś czas dziewczyny przywołajcie ją pod swoim wątkiem. Nie chcę abym myślała że jest sama. Musi wiedzieć że jesteśmy z nią.

Boska daj znać jak nie możesz to poproś męża aby coś do nas napisał!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...