Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Susie86

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Suwałki
 1. Susie86

  PPROM

  Witajcie. Aktualnie leżę w szpitalu od 6 tygodni po pęknieciu pęcherza płodowego. Szukam Pań które mają takie przejścia za sobą, Chodzi mi o to ile czasu udalo się utrzymac ciążę.
 2. Susie86

  Zespół TRAP

  Witam. Szukam pań które tak jak ja maja w ciąży zespół trap. Czyli bliźniaki- z bezsercowcem
 3. Susie86

  Sierpniówki 2016

  Dawno mnie nie było widzę że sierpnioweczki już są więc i ja dołączam. Jestem w 9 tc właśnie wróciłam od lekarza termin mam na 18 sierpień :)
 4. Jutro idę bo dziś już nie dam rady ale bardzo bym chciała żeby to faktycznie była ciąża :) :)
 5. Ostatni okres miałam 11 listopada, średnia długość cyklu trwa 32 dni wg wyliczeń mojego kalendarzyka. Także wg niego owulacje miałam 29 listopada a okres mam mieć w tą niedzielę. Kochalismy się średnio co drugi dzień a kiedy była owulacja nawet dwa razy. Od kilku dni bolą mnie sutki mój L. mówi że wyglądają inaczej. Dziś robiłm test. Są dwie kreski chociaż jedna słabo widoczna no ale jest. Wygląda to tak jak na zdjęciu. I tu pytanie moje. Czy możliwe że test mówi prawdę? Czy jak jutro zrobię badania na krew to będą wiarygodne? Nie mogę się doczekać tak bardzo chce żeby się okazało że to jednak ciąża :) proszę o odpowiedzi
 6. Witajcie. Jestem tu nowa i to mój pierwszy wątek. Otóż jestem mamą 7 letniego Kubusia w styczniu będzie miał już osiem lat i od niedawna staram się z narzeczonym o drugie dziecko. Ostatni okres miałam 11 listopada, średnia długość cyklu trwa 32 dni wg wyliczeń mojego kalendarzyka. Także wg niego owulacje miałam 29 listopada a okres mam mieć w tą niedzielę. Kochałes my się średnio co drugi dzień a kiedy była owulacja nawet dwa razy. Od kilku dni bolą mnie sutki mój L. mówi że wyglądają inaczej. Dziś robiłm test. Są dwie kreski chociaż jedna słabo widoczna no ale jest. Wygląda to tak jak na zdjęciu. I tu pytanie moje. Czy możliwe że test mówi prawdę? Czy jak jutro zrobię badania na krew to będą wiarygodne? Nie mogę się doczekać tak bardzo chce żeby się okazało że to jednak ciąża :) proszę o odpowiedzi
 7. Witajcie. Jestem tu nowa i to mój pierwszy wątek. Otóż jestem mamą 7 letniego Kubusia w styczniu będzie miał już osiem lat i od niedawna staram się z narzeczonym o drugie dziecko. Ostatni okres miałam 11 listopada, średnia długość cyklu trwa 32 dni wg wyliczeń mojego kalendarzyka. Także wg niego owulacje miałam 29 listopada a okres mam mieć w tą niedzielę. Kochałes my się średnio co drugi dzień a kiedy była owulacja nawet dwa razy. Od kilku dni bolą mnie sutki mój L. mówi że wyglądają inaczej. Dziś robiłm test. Są dwie kreski chociaż jedna słabo widoczna no ale jest. Wygląda to tak jak na zdjęciu. I tu pytanie moje. Czy możliwe że test mówi prawdę? Czy jak jutro zrobię badania na krew to będą wiarygodne? Nie mogę się doczekać tak bardzo chce żeby się okazało że to jednak ciąża :) proszę o odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...