Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Sweetbobo, to tak na prawdę poród naturalny rusza laktacje, wiec się nie martw :-)

Karliczek, młody jak z nami spał to prawie golasek, teraz jak sam to piżama obowiązkowa ;)

Jeju, zezarlam z młodym całą czekoladę, tzn on 3 kawałki :D

Ziemniaki obralam, ogórki na mizerne tez pokrojone i nam dylemat co dalej, kotlety? Udka upiec? Musze ruszyć dupe do sklepu! A młoda tak pod żebra wlazla..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny szpitalne trzymam kciuki i jestem z wami. Bedzie dobrze.

Mika 33 tydzien to masz skonczony a zaczelas 34 ;-) to jestes o jeden do przodu niz myslisz.

Zosia udka ja bym wolala ;-)
Tez poszalalam i zmylam naczynia po sniadaniu i ogarnelam troche w kuchni. Kregoslup peka. Jakos mi sie dzis dluzy. A maz po nocy spi to nie ma sie do kogo odezwac nawet

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09kqtlwealj.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim mamom :)
Odespałam wczorajszy męczący dzień, ale za to śniło mi się, że miałam iść na cesarkę i musiałam spisać testament na wypadek mojej śmierci :/

Sweet może jakaś meliska na wieczór i spacer przed snem jak jest chłodniej? Słyszałam też, że pomaga zimny prysznic przed tym jak chce się położyć do łóżka. Męczące jest takie niespanie :/
Co do kłucia w pipce. Też mam ale na szczęście niezbyt często. Ale jak mnie chwyci to aż wstrzymuję oddech bo nie idzie...

Dziewczyny, czy któraś z Was zainwestowała może w komodę z przewijakiem?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Karolina mój poszedł po ziemniaki... 45 minut temu. Już do kwiatków pogadałam, dziecko śpi więc też go męczyć przez brzuch nie będę... Jakbym miała kotka to byłoby weselej ;)

Pysiak Jason jest świetny :D Uwielbiam go w filmie "Przekręt". No i faktycznie jest ciasteczkowy ;D Ja znowu szaleje za Johnnym Deppem od kiedy w wieku 7 lat pierwszy raz zobaczyłam go w filmie "Beksa". Ach.... ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Tyszanka on na wykopki po tę pyry polazl?? ;D
Johny Deep tez milusi w piratach wymiatal ;)) te swego czasu go ubostwialam póki przed.oczami nie zobaczyłam Jasona jego uśmiech i szklane oczy natychmiast mnie uwiodly:)
Dziś znów leci z nim film;D mój go bardzooooo nie lubi wiec dobrze ze go nie ma;)
Tyszanka z tym testamentem to nieźle Ci się śni hehe
Ja komody takiej nie miałam zwykła komodę na ubrania a na łóżeczku przewijak bo ładnie się mieści ;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69168.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-69169.png

Odnośnik do komentarza

H Hej Mamuski
Rozpedzilyscie sie ostatnio z tym pisaniemciezko byc na biezaco szczegolnie jak jedyne na co ma sie ochote to caly dzien przespac albo przeryczec. Powiem Wam szczerze ze zaczyna mnie jakas desperacja chwytac nieraz wrecz nachodza mnie mysli ze mam dosc tej ciazy ze chce juz urodzic i w dupie czy donoszona czy nie. Oczywiscie jest to takie krotkotrwale myslenie zaraz wraca rozsadek. Ale na prawde jest juz ciezko. Chyba cos w powietrzu lata w tym szpitalu albo ogolnie w miescie bo duzo isob ma rewolucje zoladkowe. Ja myslalam ze juz mi przeszlo ale gdzie tam rzygawka ustala a srawka jak byla tak jest jeden dzien mialam spokoju. Teraz juz moze nie gania az tak ale caly czas mi jezdzi w brzuchu a jak juz pogoni to... aj oszczedze wam opisow :p w kazdym razie chlopy tez srednio pomagaja. Znalezienie miejsca to jakis kosmos na plecach ciezko oddychac poza tym ten z prawej tak sie wypina ze az za zebra wystaje i to takie dziwne yczucie troche gniecie kisci troche jakby mial skore rozerwac. Wiec plecy odpadaja prawy bok spoko ale na chwile bo malego gniote i bardzo go to burzy poza tym szybko mi dretwieje. Wiec najlepiej lewy ale tez szalu nie ma i juz mam kark caly obolaly. A jeszcze jak wstane to oni opadaja mi tak na spojenie i pecherz ze od razu kibelek welcome. Strasznie to sa dziwne uczucia nie ma szans zeby ktos kto tego nie mial zrozumial jak to czuc.
Ja mam re szczescie ze spie bez problemu. Fakt ciezko znalesc miejsce pokrece sie pokrece ale jak juz wykrece to zasypiam jak dziecko spie do rana z 2-3 przerwami na siku ale to tez takie neptyczne ze sie nieraz dziwue ze nie chlustnelam jeszcze do kibla ;p
Co o wyprawke chodzi to u mnie stanela w martwym punkcie. Wozek juz od 2 tyg stoi do dbioru ale bylo kruchi z kasa teraz po wyplacie Piotrek mial odebrac ale z czasem nie dal rady poza tym chcialabym przy tym byc a jak skoro jestem przykuta do tego jeb...go szpitelnego wyra...? Chcialam poszukac chociaz ciuszkow dla dzieciakow ale tez mi ciezko bo jak nie widze co mam to skad wiedziec co jeszcze miec musze... ? Na szczescie mam na tyle kochana mame ze wszystkie ciuszku mi poprala poprasowala posegregowala wg wielkosci i piwkladala male do szafek a wieksze do worow na potem. Takze ja pi wyjsciu ogarne posciel pieluchy i reszte takich tam. Uratowala mi zycie mamuska! A i dziewczyny ktoras z Was pisala ze nie dostala ciuszkow wiec wszystkie musi kupic nowe. Ja wiem ze to zalezy od podejscia i finansow ale jesli moge wyrazic swoje zdanie to kilka nowych ciuszkow owszem fajnie ale wydaje mi sie ze wszystki nowe to zbedny wydatek - sprobujcie poszukac na olx. Napewno w Waszym miescie jest pelno ofert nawet na cale paki i za ciuszki ktore raczej starcza na caly okres do tyc powiedzmy 3 miesiecy zaplacicie psie pieniadze. Wiem bo najpierw patrzylambz ciekawosci a pozniej ojazalobsie ze sama mam malo i musze dokupic. Co prawda potem poleglam i nie zdarzylam nic kupic ale jak wyrwiecie cos na miejscu to zawsze mozna podjechac samemu zobaczyc i jak cos bd nie ok to zrezygnowac z kupna. A poza tym piwtarzam i i namawiam kolejny raz- ciucholandy! Jak sie poszpera to sie znajdzie - czesto niezniszczone i jeszcze nawet z metkami duzo tez jest firmowek.
Co do karmienia cycem to ja innej opcji nie widze-musi sie udac przeciez 2 chlopa od poczatku wykarmic modyfikowanym to mozna z torbami pojsc! Mam nadzieje ze regola popytu i podazy w przypadku moich cyckow sprawdzi sie ;) siare co prawda mam juz od dawna bo chyba jakos od 4 miesiaca ale to tak dziwnie u mnie chwile poleci chwile przestanie... i powiem Wam ze chyba elasnie nawet moje cyce buntuja sie przeciwko pobytowi bo od jakiegos poltora tygodnia mam przestuj. Jak nacisne to poleci ale zeby tak jak wczesniej samo z siebie to nie... mam nadzieje ze to chwilowy przestuj...
Co do mojego pobytu w szpitalu... no co mam Wam powiedziec widocznie dobrze mi tu... mialam nadzieje wyjsc na weekend ale okazalo sie ze mam e dalszym ciagu podwyzszone enzymy watrobowe. Po pierwszym badaniu od razu po rewolucji alat i aspat mialam w granicy 150 nie pamietam jak dokladnie (norma niby 35...) a po 3 dniach alat spadl do 31 a aspat do 94 i niby spoko ze mniej ale podejrzewaja holestaze i taki fajny mlody ginek za kazdym razem jak przyjdzie to pyta czy mnie cos swedzi i jest bardzo zawiedziony faktem ze sorry ale nie ;p no i postanowili mnie do pon przytrzymac zeby badania powtorzyc i nie udalo mi sie wyklocic ze ja sobie na wlasna reke zrobie te badania jak mi dadza skierowanie i w razie halo skontaktuje sie ze swoim prowadzacym ktory jest tu ordynatorem i wroce... takze dalej siedze dalej nic nie wiem dalej czekam jak wyniki bd spoko to moze pon-wt bedzie moj ale juzbnie robie sobie nadzieji...

W czwartek za to dlabodmiany spotkalo mnie cos przyjemnego. Co prawda ja na to nie liczylam nie dazylam do tegonmoze wrecz nie czulam potrzeby ale jednak sie zdarzylo. I Tyszanko kochana wiem ze Ty na to czekasz ale uwierz nie robie tego zlosliwie i mam nadzieje ze oczu mi nie wydrapiesz ;p o ile wstawia sie zdjecia...

monthly_2014_08/pazdziernikowe-fasolki_14785.jpg

monthly_2014_08/pazdziernikowe-fasolki_14786.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/nbgdzbr.png

Odnośnik do komentarza

Twinsowa no coś Ty, ja nie z tych co z zazdrości zielenieją ;) Bardzo się cieszę, że pierścioneczek już jest :) Na pewno Ci to osłodzi te siedzenie w szpitalu... Mi się wydaję, że jakiś wirus panuje bo co chwila słyszę, że ktoś ma jakieś problemy z żołądkiem.... Kibicuję dobrym wynikom :D
A z tym olx to jest świetny pomysł, ja tam tyle ładnych i zadbanych rzeczy znalazłam. Warto się rozejrzeć.

Karolina i Pysiak właśnie zastanawiam się pomiędzy zwykłym przewijakiem, a tą komodą... Bo komody takie z wysuwanymi półkami są dość drogie ale znowu miałabym miejsce na ubranka i nie musiałabym kombinować z szukaniem miejsca w szafie. A tak to na przewijak na łóżeczko wydałabym dużo mniej... hmmm muszę nad tym pomyśleć ;)

Pysiak ziemniaki zameldowały się po godzinie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Twinsowa, gratuluję :-) pięknie się Twoja rączka prezentuje.

Ja obzarta w końcu schabowy, teraz dopadłam Hity i młoda w brzuchu ma taką czkawke, że wszystko mi skacze :D

Z Piotrkiem miałam kolyske, dlatego przewijak trzymałam na komodzie, trochę ona wysoka była i ciężko mi było tak ręce wysoko trzymać. Teraz przewijak będzie na łóżeczku, malutka tak mało miejsca będzie zajmowała, że na pewno nie będzie jej przeszkadzał.

Dziś na kolacje twarożek z rzodkiewka i ogórkiem, już duży zadeklarował się skoczyć do sklepu :D

A maluszkowi taki dresik do przedszkola kupiłam :D

monthly_2014_08/pazdziernikowe-fasolki_14788.jpg

Odnośnik do komentarza

Twinsowa-
pierścionek piękny :) Gratuluję ;)

Dziś niedziela przeważnie pustki u nas:)
Ja na kolację miałam gorące kakao i kanapki z dżemem truskawkowym pycha:D Najadłam się a teraz jak zwykle wieczorem męczy mnie zgaga, ostatnio to moja koleżanka natrętna ;)

Pysiak-
trzymam kciuki za wizytę. Daj znać jak było:)

Któraś pisała, że ją cipka boli. Mnie też czasem zakłuje, przeważnie jak chodzę tak się dzieje, a że mało się poruszam to rzadko też mnie kłuje :D

Odnośnik do komentarza

Hej my po wizycie u znajomych. Na odchodne zaczrlo mnie bolec podbrzusze no to na ip zajechalismy i siedzimy juz ponad godzine na ktg ogolnie z malym ok ale jakies male skorcze sie popisaly. Pani dala mi zastrzyk rozkurczowy i kazala po 30 czekac czy przejdzie to dopiero mnie zbada. Paranoja. Jak mi tak niewygodnie na tycj krzeslach w poczekalni to ciekawe jak ma mnie przestac bolec. Oby przrszlo i puscili mnie do domu

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09kqtlwealj.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :)

Twinsowa, serdecznie gratuluję :) Bardzo ładny pierścionek :)

Dziewczyny, trzymajcie się dzielnie w tych szpitalach.

I po długim weekendzie...było zoo, odwiedziny znajomych, wizyta u moich rodziców, ale też z mężem dopadliśmy piwnicę i zrobiliśmy sporą czystkę, przynajmniej teraz jest sporo miejsca. Przynieśliśmy z niej 11 worków i 2 kartony ciuszków po Oli, sporo się nazbierało. Po przebraniu zostały mi dla małego 5 worków, a reszta typowo dziewczyńskich posegrowałam rozmiarami i porobiłam paczki na sprzedaż. Po remoncie zabiorę się za pranie i prasowanie, potem przyniesie się jeszcze wózek i fotelik, które trzeba będzie odświeżyć.

http://www.ticker.7910.org/as1cRfg0g000000MjA3ZHw1MDkxNzFkfEtvbnJhZCBtYQ.gif
http://www.ticker.7910.org/an1cHnX0g000000MTA3NzdkfDU4OTUyMDFkYXxPbGdhIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

1. GRATULUJĘ ZARĘCZYN!!!!!
2. Ja to dzisiaj wogóle bez silna jestem. Cały dzień bym najchętniej w łózku spędziła ale byłam na jednym małym spacerku.
Spacerek wolnym krokiem bo co jakiś czas a to w cipce zakuje, a to brzunio sie spina, a to parcie na odbyt...
Zero przyjemności z teakiego spaceru :/

Dziewczynki u mnie jakos ostatnio ciezko też z siedzeniem jest - nie moge sobie pozycji znaleźć. Każda jest zła.

Znowu mnie opryszczka na ustach dopadłą :/ juz raz w ciazy ja leczyłam i znowu - teraz nie wiem jak to będzie czy jeszcze raz antybitykiem ja przeleczymy czy juz nie - ale to niech dr sie wypowie :)
Układam sie powoli do snu - ale znajac zycie to i tak bedzie to sen przerywany - albo siusiu, biodro, brzuszek, piciu.... :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zud33e3kqcylyn7d.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja też już powoli się układam do spania, ale jeszcze postanowiłam nadrobić i poczytać co tu u Was przez weekend się działo:)
Twinsowa- GRATULACJE, pierścionek śliczny, ma ten Twój chłop gust:)
Karolina, Esska- trzymam kciuki za Was! Karolina daj znać czy puścili Cię do domu.
W ogóle współczuję wszystkim dziewczynom szpitalnym i tym przykutym do łóżka. Ja co prawda z tych chodzących, ale na nic nie mam siły ani ochoty. Chwilę coś porobię i zaraz twardnieje mi brzuch, bolą plecy i muszę sie położyc..
Wczoraj dostałam kolejną torbę ubrań i znowu biorę się za pranie.
Co do siary, to mi leci gdzieś od 5 miesiąca, na szczęście nie jakoś bardzo i w ciągu dnia mi to nie przeszkadza, bo mam biustonosz, ale w nocy zawsze uświnię piżamę. Najbardziej mnie wkurza jak sie budzę i mam mokrą plamę na cycku.. Ale już nie zmieniam piżam codziennie, bo nie nadążałabym chyba z praniem. No i samoczynnie też rzadko mi cieknie, najczęsciej jak lezę i sobie przycisnę cycka, no i bardziej z prawego leci niz z lewego. Oj wkurza mnie to czasem bardzo, ale jedyna nadzieja, że może będę miała pokarm.
Ciekawa jestem jakie będę miała dziś spanie. Wczoraj w nocy 4 razy budziłam się na siku, w międzyczasie śniły mi się jakieś durnowate sny i nie mogłam się ułożyć. Do tego bolało mnie lewe biodro, więc mogłam spać głownie na prawym boku. Zaczyna mi być coraz ciężej a brzuch rośnie jak szalony. Ehh uderzam w kimono, mam nadzieję, że dziś pośpie, chociaż męża na noc nie mam, a nie lubię spać bez niego :(

http://www.suwaczki.com/tickers/atdczbmhj00d5ze7.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1a7d4356af.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...