Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

malyszok

Tak też pomyślałam co ja tam na noc bede robić ino się stresować bo ani badań ani nic konkretnego, pojade na 7 rano to przynajmiej coś zaczną robić a to USG a to badania i tak czas zleci więc czekam do rana.

Jeśli będzie ktoś miał tam net to napisze wam po cesarce w sobote jeśli nie to dopiero po powrocie do domu.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

Serdeczne gratulacje dla Tyszanki i Novej !! Brawo dziewczyny :) czekamy na szczegółowe informacje :)

Iwa trzymam kciuki za sobotę !!
Milka tobie również powodzenia !
Mirisz czyli czekasz na dalszy rozwój sytuacji w domu tak ?
Karolina no widzisz jak to poszło. Tyle spacerów, porzadki w domu zrobione jednak pomogły :) trzymam kciuki.
Zosia ja wciąż z Kubą w brzuchu.

Dziś 5 godzin spędziłam na badaniach. Najpierw ktg potem usg dopplerowskie, potem znowu ktg które trwało 3 godziny !! W tym czasie podali pierwsza kroplowke z oksytocyna, ale nie zadziałało na mnie. Skurcze mam ale za słabe. Zobaczymy czy jutro spróbują znowu.

Rozpakowywanie rozpoczęlo się w zastraszającym tempie :) ciekawe kto następny :) kto chętny ? Ja :)

Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, co za tempo, nasza grupa zaraz bardziej wrześniowa się okaże :-))
Kinga, Nova, Tyszanka i wszystkie rozpakowane dzielne dziewczyny-gratuluję!!! :-)) Moni, dzieki za zdjecie, Blanka jest cudna :-))
Karolina, Iwa, Sweet, Millka trzymam kciuki :-)) (Karolina-licze na relacje z Madalinskiego, o ile w koncu tam pojechalas, bo ja to sie strasznie zaczelam bac porodu...).
Malyszok, na pewno bedzie dobrze, zobacz jaka roznica z tych dwoch pomiarow, co Ci lekarze sobie mysla... Mi przed porodem mierzyli malego i mial miec 3800 a wazyl 4500!! Przez nich rodzilam naturalnie, a gdyby lepiej oszacowali to pewnie bym sie nie zdecydowala przy pierwszym dziecku z taka waga! Myla sie ciagle, a my sie stresujemy.
Ja zaczelam sie bac porodu, co zrobie z synkiem, bolu, tego ze ktos mnie odesle, zlekcewazy, bedzie niemily, wszystkiego...

Odnośnik do komentarza

Olala nie wiem czy maja tu taki sok z bzu,moze podjade do polskiego sklepu ktoregos dnia I sie rozejrze. Za to pije soczek malinowy Itp. Dzis kisielek I jednak jak leze I nie wychodze z domu to nie kaszle tylko ile mozna w domu siedziec...juz mam dosc choc dawno sie tak nie wyleniuchowalam :p

Iwa tez bym poczekala w domku.
Jejku nawet nie sadzilam ze sam porod moze byc tak rozlegly w sensie ze tyle czasu czekac na akcje porodowa po odejsciu wód czy skurczach... nie ma co poki co nie chce jeszcze sie stresowac I wychodze z założenia że bedzie co ma byc,a blizej terminu...pewnie bede jak wy choc wy jestescie dzielne I takie spokojne...jak wy to robicie

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3elqekwr0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...