Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny tak sobie przed chwilą kichnęłam i przypomniałam sobie pytanie - może któraś się orientuje. Wiecie może, czy alergia na pyłki, głównie traw, ma jakiś wpływ na przebieg ciąży? Wydaje mi się to raczej nie związane, ale zawsze lepiej zapytać. Nie przeszkadza mi ona na tyle, żeby ją leczyć, trochę pokicham, trochę posmarkam, czasem podniebienie mnie zaswędzi albo zaropieją oczy, ale raczej nie umieram od tego, a stwierdziłam, że lepiej się z tym przemęczyć niż faszerować siebie i dzieci tabletami. Może wiecie coś więcej w tym temacie?

http://fajnamama.pl/suwaczki/nbgdzbr.png

Odnośnik do komentarza

Witam w ten upalny dzień, ledwo funkcjonuję :p Kocham lato ale bez przesady :p
Karliczku, Małyszok przyjmijcie ogromne gratulacje z okazji ślubu!! Życzę Wam samych cudownych dni i dużo miłości!!
Dziewczyny cieszę się z udanych wizyt!! Trzymam kciuki za pozostałe !!
Twinsowa ale zaskoczenie :) chyba czasami lepiej się nie nastawiać na konkretną płeć :) ale będziesz miała samych facetów obok siebie, a Ty jak księżniczka :D Zastanawiałaś się nad długością swoich maluszków, ja właśnie na ostatniej wizycie zapytałam swojej gin o długość to powiedziała mi że nie da się zmierzyć, bo dziecko jest już za duże. Tak więc na tym etapie mierzą tylko poszczególne części ciała maluszka.
Iwa nie martw się, ważne że cukrzyca wykryta, teraz będziesz się pilnować i będzie wszystko ok :) Ja za kilka dni idę na badanie, mam nadzieję że ciągotki na słodkie jeszcze o niczym nie świadczą, bo nieraz przeginam ze słodyczami...
Dziewczyny nie straszcie z tą toxoplazmozą.. Jeszcze nie przechodziłam i boję się, żeby nie złapać :( to już jakaś moja obsesja chyba :p Jak robię coś w ogrodzie czy z surowym mięsem w głowie ciągle takie myśli... Też mam powtórzyć badanie ale jeszcze nie na nadchodzącą wizytę.
SweetBobo rozbawiłaś mnie z tym Alanem :D
Karolina trzymaj się tam jakoś :)

Odnośnik do komentarza

olala,
tak to moja Marcelina, 15 czerwca będzie mieć trzy lata :D
Karolina,
trzymaj się i bądź dzielna wszystko będzie ok :)
Dziękujemy za życzenia, mam nadzieję, że wszystko to co było życzone się spełni :D
Dziewczyny,
ja już nie mogę z tego gorąca, zaczynam kolejną butelkę wody, a siku chodzę chyba co 15 minut, wykończą mnie te upały... Młodej wystawiłam basen i siedzi, a ja z moim grzybem mogę tylko nogi pomoczyć, ale zawsze coś :D
Szymek już jutro do pracy, a tak miło było kiedy byliśmy wszyscy w domu.
Malyszok,
zdjęcia super:D Gratulację dla Was :* Piękną miałaś sukienkę;)

Odnośnik do komentarza

Zosia1 no ja właśnie jak przed ciążą brałam różne tabletki to było podobnie, mój Piotrek też łykał coś tam na kurz, od razu przed snem brał, bo od razu miał odlot i nawet następnego dnia rano miał ciężko wstać do pracy, dlatego wolałabym unikać jakichkolwiek tabletek. Myślałam może, że jest coś o słabszym działaniu, nie interesowałam się tym i na razie chyba nie będę, nie jest aż tak źle.
karolina24 trzymamy za Ciebie mocno kciuki. Wszystko na pewno będzie dobrze!
elizka wiesz ciężko się nie nastawiać, kiedy się to wie. Śmiesznie się potoczyło, ale cieszę się ;) Hehe odnośnie tej księżniczki już się śmiałam jaka rozpieszczana jestem - 3 facetów mam z czego 2 muszę nosić, a oni w podziękowaniu mnie kopią ;p Ale to taki słodki ciężar, który nosi się z uśmiechem ;)
A no to widzisz, wyjaśniłaś moje niejasności. Dziękuję Ci za to ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/nbgdzbr.png

Odnośnik do komentarza

Dziolchy, jestem juz po polowkowym. Na 1000% bedzie dziewczynka, dostalam nawet zdjecie malej pupci i pipki ;) Dzieciatko jest zdrowe, wszystkie pomiary sa niemal idealnie w normie, wazy 380 g. Wody plodowe w normie, lozysko z tylu. Ale od wczoraj brzuch ciagle mi twardnieje. Robi sie tak srednio co pol godziny kiedy siedze spokojnie albo chodze, dziecko wtedy porusza sie bardzo mocno, wczoraj tak sie szamotala, ze az myslalam ze cos jej sie dzieje. Babka od usg powiedziala, ze to moze byc problem z jelitami ale nie wiem bo chodze do ubikacji regularnie i nie mam klopotow z zalatwianiem sie. Narazie nie panikuje bo badanie wyszlo dobrze ale jak sie to bedzie utrzymywac to pojde do lekarza.
Karliczek i Malyszok piekne jestescie :) Ze zdjec bije samo szczescie :) ciesze sie, ze wszystko sie udalo.
Karolina biedoczku razem z naszymi dzidziami trzymamy za Was kciuki. Na pewno wszystko bedzie dobrze i niedlugo bedziesz w domciu.
Twinsowa Tyle facetow miec w domu :) bedzie Cie mial kto na rekach nosic ;)

Dali by sobie spokoj z ta pogoda...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluję udanych połówkowych i fajnych, dużych dzieciaczków!
Zastanawiałam się, jak tam moje będą rosły, czy będą dużo w tyle za Waszymi maluszkami ale jak na razie mieszczą się jeszcze w standardach, może są bliżej końca, ale jednak w normie ;) Pewnie jeszcze tak z miesiąc, może półtora i będą sporo mniejsze, ale na razie cieszę się, że są takie duże ;)
Tyszanka za te wszystkie kilometry, które moje facety spędzą u mnie na rękach, nie ukrywam, że na pewno będę liczyła chociaż na częściowy rewanż ;p
october hehe dziękujemy za pozdrowienia ;) Również pozdrów mężusia od nas ;)
Boże kochany, ludzie to jednak potwory. Oglądam fakty na tvn i właśnie mówili o tatusiu, który prawdopodobnie miał odstawić trzyletnią córkę do przedszkola, ale chyba o niej zapomniał, zostawił ją w samochodzie i poszedł do pracy. Na 8 godzin. A na dworze 30 stopni... Nie rozumiem, jak można być taką bestią... Psa na 10 minut zostawić to zawsze strach, a co dopiero małe dziecko i to na 8 godzin?! Oczywiście biedactwo nie przeżyło...

http://fajnamama.pl/suwaczki/nbgdzbr.png

Odnośnik do komentarza

No to dwóch facetów i kolejna dziewczynka :D
Musimy jakąś tabelkę z wojną płci zrobić !

Wiecie, że to ciasto drożdżowe chyba mi wyszło? Wczoraj zrobiłam pierwszą część i dziś musiałam wszystko z mąką wyrobić, ale strasznie waliło spirytusem to nie wiedziałam czy się przypadkiem nie zepsuło i już miałam wyrzucić do kosza, ale zaryzykowałam i właśnie skończyło się piec. Ale jeszcze nie wyciągałam, zaczekam do wieczorka. Wyrosło pięknie. Może któraś z Was robiła i wie czy jeszcze surowe tak ma spirytusem pachnieć? Bo jak zepsute to i wypieczone wyrzucę.

Odnośnik do komentarza

Hej hej:)
Małyszok, Karliczek super zdjęcia, pięknie wyglądałyście! Aż mnie chęci wzięły, żeby pokazać swoje, chociaż już 8 miesięcy po, ale mam wrażenie jakby to było wczoraj:) Małyszok świetny pomysł z tymi trampkami! I super to wygląda:) Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Dużo szczęścia i miłości w każdym dniu!:)

Gratuluję również udanych wizyt, bardzo się cieszę, że wszystkie dzieciaczki zdrowiutkie:)

Karolina trzymaj się tam, dobrze, że ciągle śpisz, nie masz kiedy tak się martwić, zawsze to jakieś plusy:)

Ja na glukozę idę w poniedziałek i też się trochę martwię, bo słodyczy sobie nie odmawiam. Ciekawe co wyjdzie..

Coś jeszcze miałam napisać, ale oczywiście zapomniałam:)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdczbmhj00d5ze7.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1a7d4356af.png

Odnośnik do komentarza

Karliczek, Małyszok Przyjmijcie życzenia też ode mnie. Życzę wam duużo miłości, szczęścia i przede wszystkim świętego spokoju :) Zdjęcia macie cudne i w ogóle śliczne z Was Panny Młode :)
Wczoraj byłam na krzywej, próbowałam nawet do Was naskrobać ale z mojego telefonu to totalna lipa (stary dziad i w ogóle) tylko poczytać mogłam, ale przynajmniej się nie nudziłam, choć byłam sama bo mężuś nie dostał wolnego w pracy. Odlocik miałam super, normalnie jakbym była pijana, ale na szczęście przeszło potem, ale siedzieć tam i te wszystkie zapachy... Mówię Wam makabra i tylko myślałam w duchy żeby nie zwrócić, bo potem powtórka. A jak przyszło do pobierania to też cyrk, bo nie miał za bardzo kto mi tej krwi pobrać, bo wszystkie panie nie wiedzą gdzie się można u mnie wbić i tak w dole łokciowym mam sito, a krew w końcu poszła z dłoni i nadgarstka. Wszystko dla dzidziusia

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxskjo2bc4izc9.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/sa1zhei.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...