Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

DorotaM: jestem tu doslownie od wczoraj i w zyciu nie spodziewalabym sie, ze moga tu kogos spotkac takie akcje. Przeciez to jest miejsce zeby porozmawiac razem, dowiedziec sie czegos i moze podzielic sie przezyciami.
Nie kumam.... po co sprawiac sobie trud i szukac w necie kogos komu mozna dopiec? Jak ktos chce sobie ulzyc w zlosci to sa latwiejsze i bardziej powazne sposoby...
October: Moja mlodsza siostra i dwie kuzynki, ktore pielegnowalam dostawaly rumien po J&J. Nie wiem czego to jest kwestia ale z doswiadczenia wiem, ze moze uczulic. Ale nie musi ;)
Co do imion: prosze bardzo: dla chlopca Olek, Maksymilian (to w wrazie gdyby moja Marcelinka okazala sie byc chlopcem ;)), Borys, wspomniany Wojtek, Adam, Nikodem, Nataniel. I jakos mnie Remigiusz zafascynowalo ale jest troche... niecodzienne :)
Dla dziolszki: Zuzanna, Jagoda, Marlena, Michalina, Marcelina (:)).... no i zastanawialam sie oczywiscie nad Conchita bo ostatnio baaaardzo popularne.
Wowo: mam dretwienie lewej reki ale kiedy przychodzi noc i mam sie ulozyc do spania. Nie moge na niej lezec, nikt nie moze sie o nia opierac, nie moze byc zgieta... :/ Moze te dretwienie przy podnoszeniu jest na skutek gwaltownej zmiany poziomu obu rak i zaburzone jest przez moment krazenie? Ja przy zmianie poziomu, przy wstawaniu mam zaburzenia rownowagi.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Dorotka, dobrze że o tym napisałaś. Może to ten sam złośliwiec , co wykasował listę mam.
Nie przejmuj się, jak ktoś nie ma odwagi napisać co myśli pod swoim nickiem to w ogóle nie jest wart żadnej uwagi.

Milka , pamiętam jak wybierałam imię dla swojego syna Miłosza to w bardzo starej księdze imion napisane było, oprócz pochodzenia itp. , znaczenie: "miłujący", "umiłowany od rodziców" - bardzo mi się to wtedy spodobało i mnie przekonało do tego wyboru, mimo, że ładnych lat temu (chciałabym napisać parę, ale nie mogę :) to imię było bardzo mało popularne i mało komu z rodziny się podobało - a ja postawiłam na swoim, zresztą jak do tej pory ... :)

SweetBobo, ze względu na wydatki odpuściłabym te wakacje, ale robię to specjalnie dla córki - chcę, żeby to był czas tylko dla nas rodziców i dla niej, tym bardziej, że rzadko się ostatnio widzimy - córka poświęciła się sportowi, który tak naprawdę zabrał mi ją troszeczkę.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bx1hprncw58b5.png

Odnośnik do komentarza

Sweet i october ja tez nie moge podjac decyzji a tak mnie moj denerwuje bo jak tylko pojawia sie ten temat to wymysla takie niestworzone imiona :-/ a jak ja daje propozycje to oczywiscie kazde jest na NIE on sie uparl na Eryka hm no ladne ale nie ma jakiegos zdrobnienia. Ja jestem za Hubertem :-) strasznie mi sie podoba :-) Mysle tez nad Karolem, Dawidem, Patrykiem :-) a co myslicie o Adrianie ? Ostatnio tez Aleksander i Antek przypadl mi do gustu :-P strasznie trudny wybor :-( juz nie wiem co mam myslec :-( u mnie mama chciala Wojtusia ale narazie odrzucilam ta propozycje :-P

Dorota nie przejmuj sie tym i badz dalej aktywna na forum :-) nie ma co sie spinac dziewczyny ! Usmiech i glowa do gory!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0a78e8hdwc.png

http://www.suwaczki.com/tickers/neomdcimp5cyra81.png

Odnośnik do komentarza

Tyszanka- masz fajne poczucie humoru- już cię lubię hihi :)

Dziewczyny mam do Was takie pytanie: W związku z tym co się tu dzieje, począwszy od sytuacji z Iwą, potem lista Mam, teraz anonim do Doroty-myślę, że to nie przypadek i ktoś specjalnie to robi. Moja propozycja jest następująca:
może założyłabym grupę zamkniętą na Fb- październikowe fasolki 2014- tam nikt nie zostaje anonimowy, nie byłoby takich incydentów i co najważniejsze, osoby z zewnątrz nie mają żadnego wglądu do tego co tam piszemy i zamieszczamy. Poza tym na fb nie ma problemów z logowaniem, zamieszczaniem nawet dużych zdjęć itd. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

SWEETBOBO - Maksymilian, Aleksander i ogólnie to wydajemi się, że długie imię do Twojego nazwiska będzie pasowało :-) ale zrobisz jak uważasz ;-) swoją drogą to nie miałaś już pewniaka na imię?
U mnie Natalcia tak zagościła, że już nawet Junior zapamiętał i z brzuchem się wita SIEMA NATALIA!

Jak chodzę na basen to wtykam tampon - nie wiem, czy to dobrze, ale chyba lepiej niż nic!

Pierwszy płyn do kąpieli mieliśmy firmy hipp, jest od narodzin a potem jak się skończył to te po 1szym miesiącu, nic Piotrusia nie uczulało :-)

Witaj Dorotka, kurcze, nie wiem kto i po co pisze Tobie takie listy, domyślam się, jak musiałaś się poczuć :-/ Olej to!

Moja skrzynka nie działa, być może też mam tam niespodziankę ;-)

Odnośnik do komentarza

my używaliśmy oliwki (fioletowa, ładnie pachnie ;-) J&J, nadal używamy i nic się nie działo :-)

Co do listy i anonimów, to ja myślę, że żadna z osób udzielających się na forum nie skasowałaby listy, z tego prostego względu, że to bez sensu :-)) to pewnie ktoś, komu się nie podoba forum z jakichś względów... I myślę, że w społeczności samych bab ;-), szczególnie internetowej, takie zdarzenia muszą mieć miejsce. samo życie, niestety :-)

mój synek złapał teraz jakąś okropną wysypkę, martwiliśmy się co to jest i czy się nie zarażę. poza tym też wam zazdroszczę takich niewielkich przyrostów wagi, ja już też mam jakieś +4 czy 5...

Odnośnik do komentarza

...Tatuś Tradycji: Jedźmy, jedźmy na te grzyby! Wio! Po drodze winko kupimy... Córeczka mi się urodziła to jest okazja!
Węglarz: Co, znowu ?
Tatuś Tradycji: Eeee... Ta co cztery lata temu. Dziecko jest dziecko - wypić zawsze można, nie?
Wąsacz: No i jak, znaczy się ona ma na imię?
Tatuś Tradycji: Zasadniczo, pobieżnie my ją nazywamy Marysia, ale tak chcemy jej dać jakoś bardziej nowocześnie.
Wąsacz: Ahaaa...
Tatuś Tradycji: Jest takie jedno imię... Dobre dla dziewczynki...
Wąsacz: Jakie?
Tatuś Tradycji: Tradycja! ...

Odnośnik do komentarza

Mi się podobają: Franek, Jaś, Leon (Leoś, tak ślicznie ;-), Teodor, Tymek. U nas raczej będzie Franek, ale ostatnio też się nie chciał pokazać, więc na 100% nie wiadomo. Podobno wcześniej lekarz widział siusiaka, ale kto wie... :-) Chyba mam tak że wybieram imiona które z nikim mi się nie kojarzą (no chyba, że z Papieżem, to dobre skojarzenie ;-) :-)

Odnośnik do komentarza

Zosia1
...Tatuś Tradycji: Jedźmy, jedźmy na te grzyby! Wio! Po drodze winko kupimy... Córeczka mi się urodziła to jest okazja!
Węglarz: Co, znowu ?
Tatuś Tradycji: Eeee... Ta co cztery lata temu. Dziecko jest dziecko - wypić zawsze można, nie?
Wąsacz: No i jak, znaczy się ona ma na imię?
Tatuś Tradycji: Zasadniczo, pobieżnie my ją nazywamy Marysia, ale tak chcemy jej dać jakoś bardziej nowocześnie.
Wąsacz: Ahaaa...
Tatuś Tradycji: Jest takie jedno imię... Dobre dla dziewczynki...
Wąsacz: Jakie?
Tatuś Tradycji: Tradycja! ...

Piękny MIŚ :)

http://lb1f.lilypie.com/pNMp.pnghttp://davf.daisypath.com/IVXNp1.png

Odnośnik do komentarza

ja na FB się nie piszę, bo jak wylądowałam w szpitalu, to na drodze różnych dramatycznych wyrzeczeń, obiecałam sobie, że jak z ciążą wszystko będzie ok, to nie będę korzystać z FB aż do porodu. wiem, że to głupie, ale tak jakoś się stało, zresztą mały odwyk nikomu jeszcze nie zaszkodził :-) (tym bardziej, że naprawdę codziennie sprawdzałam różne informacje na FB, na zasadzie aktualności z interesujących mnie stron itd.)

ale mam nadzieję, że tutaj też ktoś zostanie :-))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...