Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie laseczki, kurcze tak pędzicie z tym pisaniem że po prostu nie nadążam :/nie mam możliwości zaglądać tu co dziennie bo wiecznie mam coś na głowie, ale staram się być na bieżąco, chodz i tak jestem po tyłach :/ próbowałam wpisać się do tej naszej listy,ale szczerze teraz nie mogę znów ją znaleźć i nie wiem czy istnieję tam czy nie ? dziś mam wizytę u gin, zobaczymy czy będzie już widać czy to syn czy córa :) hmmm chociaż sama nie wiem czy chcę wiedzieć, po prostu chcę urodzić zdrowe dziecko :) Pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza

Neonka, trzymam kciuki za zdrowego bobaska :-)

Po kawie ból głowy przeszedł i całe szczęście bo myślałam że zwariuję.
Synek odprawiony do przedszkola, dziś z uwagi, że mam wolne wdziałam kaloszki i za rączkę na piechotkę zaliczyliśmy każdą napotkaną kałużę, ale była frajda :-D
W drodze powrotnej kupiłam dwie młode kapustki, dobre mięso mielone i zrobię TADAM- gołąbki!!!!!!!! Do tego mizeria i młode ziemniaczki :-D.
Chłopaki będą wniebowzięci. Także taką propozycję na obiadek też Wam Kochane przekazuję :-)

Odnośnik do komentarza

Dorotko, trzymam kciuki za Twojego tatę. Bądź dobrej myśli.

Ja w sobotę pokupiłam parę rzeczy dla dzieciaczka:)
Śpioszki, czapeczki, rękawiczki, skarpetki, udało mi się dorwać 2 kaftaniki batystowe na allegro za jedyne 2.99 zł:)
Wyprawka pomału kompletowana.
Niech ten czas leci jak najszybciej.
Pogoda u nas dzisiaj pochmurna.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u9g66oyk.png

Odnośnik do komentarza

DOROTKA, trzymaj się! Mój tata jest po dwóch zawałach, więc po części wiem co przechodzisz. U nas wszystko poszło dobrze, tata wrócił do zdrowia, dziś jest w nawet lepszej kondycji bo rzucił fajki, wierzę, że i u Twojego taty skończy się pomyślnie. Jakbym mogła jakoś pomóc to pisz - pamiętaj, że jestem w Poznaniu.

A ja właśnie byłam na prenatalnych, mam super zdjęcie z 4D - maluch odwrócił się do nas dupcią, więc na focie widać łokcie i.... uszy!!!!! :)))) Ucholec będzie jak nic - po dziadku i po mamusi :D Lekarz mówił, że wstępne wyniki są OK, ale wysłał mnie na test PAPPA, mam dzwonić po weekendzie majowym czy jest OK, a pogłębiona analiza przyjdzie pocztą za ok tydzień. Aaaaaa, i z tego usg mi wychodzi, że mam termin na 3 listopada i dopiero dziś kończę 13 tydzień ciąży. Jak sobie pomyślę kiedy mogło być zapłodnienie, to ten listopadowy termin bardziej pasuje. Ale suwaczka na razie nie zmieniam. Zwłaszcza, że podobno tylko 2-3% kobiet rodzi dokładnie w dzień zaplanowanego porodu.

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fcsqvekaynbvo.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3s8wcv28r.png

Odnośnik do komentarza

Esska
ja sobie wczoraj na allegro wylicytowałam komplet pościeli za 25 złoty :D teraz czekam, na przesyłkę :D Zastanawiam się też czy nie kupić pampersów na allegro bo wychodzi mi to dużo taniej niż u nas w sklepach... Poza tym dokupię tylko komplet jakiś nowych ciuszków na wyjście ze szpitala i mam wszystko bo reszta po młodej będzie tylko może być problem jak się okaże, że to jednak siusiok będzie :D W tedy zakupy muszą być hihi
Dorotko
bądź dobrej myśli, wszystko się ułoży:)
Moja babcia miała zawał ładnych parę lat temu, serce pękło w 3/4 powierzchni, a dziś ma 93 lata i jest jeszcze całkiem sprawną starszą Panią, więc nie martw się na zapas...
U nas dzisiaj też brzydko, zanosi się na deszcz.
Wiecie nie myślałam nawet, że przed ślubem jest tyle spraw do załatwienia... Dzisiaj byłam zamówić placki na "trzaskanie"( bo to u nas taka tradycja:D) i na przyjęcie, no i kwiatki... Jutro Urząd Stanu Cywilnego nie wiem czy jeszcze coś po drodze nie wyskoczy. Już ostatnio u księdza cieszyłam się, że to wszystko, a tu jeszcze tyle rzeczy do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza

Olala - czekamy na zdjęcie:)
Dorotka - trzymamy mocno kciuki za twojego tatę. Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze:)
Karliczek - coś o tym wiem:) u nas też niby wszystko już jest pozałatwiane, ale zostały jeszcze drobiazgi:) po majówce idę zamówić kwiaty i tort, na kupno bielizny czekam do pierwszej przymiarki, a pierwszą przymiarkę sukni będę miała dopiero pod koniec maja:)

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3b79vhbq0.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny, nareszcie udało mi się zalogować.
W piątek byłam u mojej pani ginekolog i oczywiście stwierdziła grzybicę, przepisała czopki i maść. Stosuję i już jest poprawa. Wyniki moczu wyszły nie poprawne, ze względu na infekcję. Na następną wizytę mam powtórzyć badanie moczu i zrobić USG. Wizyta dopiero 26 maja.
Co do Nospy to też mam przepisaną 2 tabletki dziennie. Początkowo ją brałam, ale bratowa poradziła mi, że jak nie boli mnie to lepiej jej nie brać. Uświadomiłam sobie wtedy, że w sumie to nie boli mnie nic i przestałam ją brać.
Kupiłam sobie tak jak poleciła Zosia wodę ZUBER. Straszny smak.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Dorotka trzymam kciuki za tatę- trzeba być dobrej myśli. Ja też martwię się o swojego, bo pali jak smok i niezdrowo się odżywia;/nie da sobie nic powiedzieć..
My już po lekarzu. Trochę jestem zawiedziona, bo zbadał mnie szybko, mam wrażenie, że pobieżnie. Stwierdził, że wszystko ok, że dzidziuś rośnie, widziałam bijące serduszko, fasolka nam trochę pomachała i tyle. Nie potwierdził nawet czy to chłopiec- chociaż ostatnio powiedział, że chłopak, to teraz stwierdził, że jeszcze trochę za wcześnie i że następnym razem zobaczymy. Mocz mam bardzo dobry, z dzidziusiem wszystko w porządku. Myślę, że zbadał mnie tak szybko dlatego, że następną wizytę mam za 3 tyg- będzie badanie połówkowe, bardzo dokładne, więc się nie zamartwiam. Pan doktor powiedział, że ruchy powinnam poczuć dopiero za 3-4 tygodnie. Jedyny problem w tym, że za dużo przytyłam;p w ciągu miesiąca 2kg. Mam zalecenie, żeby uważać z jedzeniem, jeść lekko, nie przejadać się i sprawdzać wagę:)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdczbmhj00d5ze7.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1a7d4356af.png

Odnośnik do komentarza

Vonabe zuber syf, ale pomaga, co? :-D. Ja też niebawem swój kartonik zakupuję!

Uwaga!!!! Piotruś dostał się do przedszkola !!!!!!!!!!!!!
Wiecie, że przyjęto 40 trzylatków, a 120 się nie dostało :-/
Mamy farta, bo punkty tylko za prace obydwojga rodziców i za to, że z rejonu jesteśmy. Strasznie się cieszę :-D

Gołąbków zrobiłam 35sztuk ( młoda kapustka, malutkie listki :-) Pyszne!

Odnośnik do komentarza

Malyna
no my właśnie bierzemy konkordatowy i ksiądz wysłał nas po jakieś papiery do USC dziwię się bo wydawało mi się, że to on sobie wszystko załatwia, a tu taka niespodzianka...

Teraz pytanie stroić kościół czy nie warto bo to przecież nie weselicho na 150 ludzi tylko dla rodziców i świadków przyjęcie i wszystko a trochę szkoda mi kasy na takie bibeloty :D

My dziś na obiad mieliśmy potrawkę mmm ale pojadłam. Co do wagi to też mam obawy, że przynajmniej kilo będzie na plusie, a nie chcę za dużo przybrać... Tłumaczę sobie, że to przez święta haha
Dziewczyny a co to za woda "żuber"? Na co ona?

Odnośnik do komentarza

a no to tam musisz z urzedu tylko papiery ze mozesz wziaźć slub, ze nie masz inego męża itp :P tylko pamietaj ze maja mieć chyba pół roku waznosci nie wiecej..... ja nie stroiłam koscioła:) szkoda kasy kobieto!:P jak u mnie zakrzyczała sobie babka 300 zł OD PARY! a bylo nas 4.....za sztuczne kwiaty i pare kokardek przy ławce to ja wysmiałam;) i była akcja ze zanim my weszlismy do kosciła to ci co przystrajali wszystko pozabierali ;D tylko przy klęczniku zostawili.....ja patrze na ten klęcznik a tam zgniłe i zwiędnięte kwiaty...jakas stara firana zarzucona i pare płatkow....masakra;)
jak bedziesz sie chciała czegos dowiedziec pisz na prv :P ja przechodziłam wszystko poł roku temu :P a nie bedziemy tu zasmiecac tematem slubu bo to nie forum od tego :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Karliczek- ta woda jest ponoć dobra na zgagę, jeśli Cię męczy. Zosia pisała, że jest okropna w smaku, ale na prawdę pomaga. Sprawy dotyczące ślubu ogarniesz bez problemów chociaż troszkę tego jest. Z tego co pamiętam w USC trzeba było wypisać wnioski, że to ślub konkordatowy właśnie i musisz zdeklarować jakie nazwisko chcesz nosić po ślubie itp.

Martucha- najważniejsze, że z dzidziulkiem wszystko ok. Ja też jakoś nie jestem zadowolona z ostatniej wizyty-wyglądała podobnie jak u Ciebie. Kolejną mam już 12 maja. Dziwne, że tak szybko. Na połówkowe też się wybieram, ale lekarz mi mówił, że przed 20 tc nie ma co iść i najlepiej poczekać do 20 lub po 20 tc.

Zosia- super, że Piotruś się dostał do przedszkola to teraz będziesz miała dużo mniejszy wydatek i zaoszczędzone pieniądze można spożytkować na coś innego :)
Ja też na dziś mam gołąbki, wczoraj robiłam (ale tylko 4 sztuki hihi, bo 35 jedlibyśmy chyba przez rok:P )

Olala- nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć te zdjęcia 4D Twego maluszka!!

Esska- pierwsze zakupy dla dzidzi zrobione :D Ja jak się dowiedziałam, że będziemy mieli syna też z radości pobiegłam do sklepu i kupiłam parę rzeczy :)
A dzisiaj zrobiłam zakupy dla siebie, bo już nie mam co na siebie włożyć, wszystko nie wygodne. Kupiłam super spodnie ciążowe (jeansowe rurki) i bluzeczkę ciążową z krótkim rękawkiem. I będę skromna teraz- na prawdę w tym ładnie wyglądam :P :)

Neonka- trzymam kciuki za wizytę, koniecznie zdaj relacje potem. Wiadomo, że każdej z nas zależy na zdrowym dziecku i to jest najważniejsze, ale poznać płeć to fajna sprawa, chociażby ze względów praktycznych.

Chyba się zdrzemnę, bo zmęczona jestem po tych zakupach, a pogoda też się psuje, zanosi się na deszcz.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki!!!
co tam u Was??? nie dam rady Was nadrobic :(
u mnie było kiepsko, krwawiłam i wylądowałam w szpitalu, później okazało się jeszcze ze mam podwyższone crp i brałam antybiotyki .. z dzidzią ok wszystko, dzis wyszlam ze szpitala, miałam isc na wizyte ale mj lekarz powiedział, ze nie ma sensu sie dwa razy badac.. szkoda tylko, ze na odchodne nie zrobili mi usg twierdząc, że nie ma takiej potrzeby bo jest oko wszystko..wizyte mam dopiero 19 maja ale chyba pójde wczesniej tylko na usg bo nie wytrzymam tyle :P

a co u Was???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...