Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

Agasia86
Hej dziewczyny, a ja mam pytanie czy pierzecie wszystko w 90 stopniach? Bo na ubraniach na metkach pisze że w 30 albo 40 stopniach.

Agasia u nas na szkole rodzenia mówili, żeby prać zgodnie z metką, bo inaczej możesz po prostu "popsuć" ubranko :)

ja mam zakaz kupowania ubranek bo dostaliśmy większość po moim bratanku (aktualnie 4,5 miesiąca i już nosi 74 cm), jednak zakaz zakazem, a moje wizyty w sklepach sobie, ale kupuję od 62, głównie 68 i 74.

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13skjoruv88sw5.png
~*~
https://www.suwaczki.com/tickers/860ix1hpbzm70th3.png

Odnośnik do komentarza

Ja też kupuję od rozm 62 bo wiem jak takie niemowlaki szybko rosną.

Mireczka78 śliczny pokoik:), na pewno córci się spodoba:)

teosia na drugim zdjęciu masz takie bodziaki na zatrzaski biało -niebieskie - uwielbiałam takie a ciężko je w sklepach znaleźć, chyba muszę do second handu się przejść, ale dla mnie były mega praktyczne:)

Odnośnik do komentarza

Wypraweczka cz 1 dziś dotarła:)
Jutro mam nadzieje na drugą połóweczkę.
A dziś pościele, część pieluch, smoczki itp;)
Rany jak to cieszy! :)
a w srodę idę na polowanie wózka!
Dziewczyny czy Was tez tak bolą zebra?
Bół mnie budzi w nocy, dziś o 3 skakałam na piłce zeby maluszek zszedł niżej...
Czuje jakby mnie ktoś pobił normalnie...
Piękne początki 7 miesiąca;) Dobranoc!

monthly_2014_06/wrzesniowe-skarby-2014_12611.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/16ud9jcgtsm9sdbm.png
http://www.suwaczki.com/tickers/2nn33e3k59nwx33v.png

Odnośnik do komentarza

Ładne wypraweczki, pokoiki... A ja siedzę z mężem u teściów już 4 tydzień i szlag mnie trafia, bo remont się wlecze niemiłosiernie. Poprosiliśmy znajomego, złotą rączkę, bo dobry fachowiec i po znajomości mało od nas weźmie. Ale minus taki, że robi wszystko po godzinach... Teściów mam spoko, tylko zaczynają mnie wnerwiać złote rady i fakt, że nie mogę nawet oglądać potrzebnych rzeczy, bo zaraz bym kupiła, a kasa idzie teraz na remont i gdzie postawić by nie było... Mam dosyć trochę... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbmg7yax8n37wh.png

Odnośnik do komentarza

alicjapola fajnie taki długi filmik ja mam 3 filmiki ale takie krótkie

Megane123 juz niedługo remont skończycie i będziesz mogła się cieszyć niemowlęcymi zakupami:)

Ja się boje porodu tylko i wyłącznie ze względu na to co słyszy się na temat porodów i traktowania ciężarnych w ciąży.Chyba bym zatłukła lekarza jakbym przechodziła 9 miesięcy a na koniec by coś spartolił. Przy pierwszym porodzie nie zobaczyli, że dziecko mi się w kanał nie wbiło, miałam rozwarcie na 10cm bóle parte i kazali przestać mi przeć, bo dziecko połamie i jeszcze się udusi - totalne debile.Dobrze, że na szybko CC zrobili -dlatego ja akurat się boję.Moja Ala zamiast 10/10 pkt miała 7/8

Marenka dziecko w każdej chwili może się odwrócić, moja jest teraz główka na dole, ale zawsze może jeszcze zmienić pozycję, bo ma jeszcze duzo miejsca

beata.j gratuluje dobrych wyników:)

ale mnie dziś głowa boli ałaaaaa

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny coś ostatnio kiepsko mi idzie pisanie..ale czytam, czytam :)

Patrze, że u Was wyprawki idą pełną parą. Ja mam już ubranka, kocyki, ręczniki, pieluszki i kosmetyki. Zostały same drobiazgi do kupienia. A na wózek i kołyske czekam.. w lipcu przybędzie :D

mamaali mam dokładnie tak samo jak Ty, NIE CIERPIĘ jak ktoś dotyka mojego brzucha!! Nawet nie zapyta czy może czy coś tylko pcha łapy!! Oczywiście tylko mój mężczyzna może i nikt poza nim. A Twoja córcia śliczna :)

alicjapola super że usg wyszło pomyślnie :) Ja swojego Synka też tylko profil widziałam bo buziaczka chował rączkami ale i tak wyszłam z gabinetu uradowana :D Fajnie było patrzeć jak brzuch mi faluje bo Maluszek dawał kopniaczki

Megane123 jeszcze trochę i remont dobiegnie końca i wtedy będziesz mogła szaleć na zakupach ;)

Lenka_93 Pewnie każda z nas ma jakieś obawy dotyczące porodu ale wszystko da się przeżyć. Dziecko wynagrodzi ból i cierpienie

beata.j powodzenia na wizycie :)

A dzieciątka w brzuszkach mają jeszcze sporo miejsca więc kręcą się i wiercą. U mnie na każdym usg Mały był ułożony główkowo a na ostatnim przekręcił się i był już pośladkowo. Ale jest jeszcze trochę czasu więc liczę na to że się przekręci :D

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny :) jestem w 27 tygodniu ciąży i jestem ciekawa, czy też co jakiś czas pobolewa was podbrzusze troszkę podobnie jak przy miesiączce? No i od 3 dni jakoś tak dziwnie boli mnie w drogach intymnych, ale to nie jest żadna infekcja. Czy też macie podobne dolegliwości? Byłam dzisiaj w szpitalu żeby sprawdzić czy z Małym wszystko w porządku i na szczęście tak :) Dostałam no-spe i troszkę mi to pomogło.

A co do wyprawki, to my już mamy praktycznie wszystko :) Zostały tylko kosmetyki, lekarstwa i rzeczy dla mnie np. koszula do karmienia i do szpitala :)

Pozdrawiam wszystkie Mamuśki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...