Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

teosia jak napisalas ze powodem wizyty w szpitalu byl przedwczesny poród to sie zatworzylam, ale doczytałam do konca i dobrze ze zadzwonilas po karetke moze mały wiercipieta twój wytrzyma jeszcze troche chociaz do 1.09.
A ty sie nie przemęczaj i duzo odpoczywaj
Zdrówka życze :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

teosia troszkę nie zrozumiałam twojego postu, więc wnioskuję, ze jak jestes w domu to znaczy, że jeszcze nie rodzisz prawda??

zuzia tak to jest, że najbliższa osoba nam wbije nóż w najmniej oczekiwanym momencie....

jana3 faceci chyba przeważnie tak szaleją jak kobieta jest w ciąży, mojemu tez odbiło i nie raz musiałam radzić sobie sama, ale potrafię go jeszcze do pionu postawić, bo wie, że beze mnie stoczy się bardzo bardzo nisko.Nie rozumiem jak można założyć rodzinę, wziąć razem kredyty itp a później ... CZEŚĆ wszystko im wisi.Dzieci w dupie , zona w dupie kredyty w dupie - i facet wolny, a kobieta musi wszystko dźwigać. Współczuje ci tej sytuacji, ale powiem ci jedno teraz się pomęczysz , ale to cię zmotywuje do działania i nie daj się frajerowi - rozwód z jego winy, alimenty na siebie i na dziecko i niech kutas do końca życia zapamięta część historii swojego życia , a ty świetnie dasz sobie radę!

Megane123 Wymiary mierzone na USG są często mylne, bo wiadomo lekarz coś źle zaznaczy i już całkiem inny jest wynik, dlatego jesli nie wysyła cię na konsultacje to wszystko jest w porządku.

Stelka bez stresu, moja córa miała cała ciąże brzuszek 2 tygodnie do tyłu i taka jej uroda.Do dziś jest wysoka i szczuplutka a je za nas troje;) więc szykuje się modelka;). A to dzięki genom po tacie, bo mój mąż też wchłania pizze hamburgery , piwka i w ogóle je, je i je i jest chudy jak patyk, więc u was też może maluch ma geny po tobie albo tacie:) A powiedź mi ty i twój partner jesteście szczupli ? wysocy? niscy?

A ja byłam na wizycie u GIN ... okazało się, że jestem mega fenomenem, bo babka w rejestracji powiedziała,m że od kiedy pracuje to takiego przypadku nie widziała ... Moja gin też długo się zastanawiała co to do cholery za wyniki ... i w czwartek ma do mnie zadzwonić co dalej.Prawdopodobnie jeszcze raz pobiorą mi krew i sprawdzą czy przeciwciała rosną czy maleją - jeśli rosną robimy CC wcześniej. Sprawdziła mi na USG czy moje przeciwciała atakują krwinki mojej córeczki ( niby miały być białe plamy na brzuszku) , ale na szczęście nic się na monitorze nie działo .... Więc czekam do czwartku co dalej.

Jula waży prawie 2200 , więc waga podrosła przez 3 tygodnie 400g.

Pobrała mi tez wymaz na paciorkowca, ale powiedziała, że nawet jak wyjdzie dodatni to nie jest problem , bo pół godz przed porodem daje się antybiotyk i jest OK.

Odnośnik do komentarza

Teosia trzymaj się,dobrze tak to się skończyło.
No i przede wszystkim dzięki dziewczyny za dobre słowo, teraz to najważniejsze,jest ciężko,ale choćby dla dzieci nie mogę się do końca załamać,ale tak to już jest niektórym mózg zaleje sperma,ale wierze że los się odwróci,a pewno jakby nie dzieci,to żałowałabym,że kiedykolwiek poznałam takiego człowieka.Powem Wam,że teraz czuję się jakbym grała w jakimś serialu, a to niestety życie i rzeczywiście nigdy nie można być niczego pewnym.Do jutra dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Mamaali- ale z Juli kawał bobasa:D. Na pewno będzie dobrze z wynikami, oni lubią wszystko po sto razy konsultować a koniec końców przeważnie wszystko jest w normie.
Życzę wszystkim miłego wieczoru, zero stresu i caaaaaaaaałej przespanej nocy.
Tak naprawdę mam ochotę ponarzekać, ale się powstrzymuję. Strasznie mi ciężko i nie wiem jak to będzie przez następne 5 tygodni, normalnie czuję się jak niedołężna staruszka, Pocieszcie mnie, że u was podobnie bo już mi głupio tak smęcić na około...

Odnośnik do komentarza

kasia no pociesze cię, tez mam już dość czuje się gruba, brzydka i niedołężna !! ;)

Dziewczyny tu znalazłam taka tabele z wynikami np BPD AC FL itd.... jest cały opis tygodnia ciąży - więc na pewno nie ma się co stresować wymiarami. Z lewej strony zaznaczacie który to tydzień ciązy . Ja przykładowo daje link do 35tc;

http://parenting.pl/portal/35-tydzien-ciazy

Odnośnik do komentarza

jana ja tez cie podziwiam :) i wspieram duchowo :) taki dupek sie trafil ale wiecie co z drugiej strony jaka za przeproszeniem "szmatławica" go zechciala jak sie dowiedziala ze ona ma dzieci i zone tego tez nie rozumiem co za mozgi te kobity niektore maja to sie nie miesci w glowie
a potem sie rodza dzieci biedne bo ojciec i matka tylko dupa potrafia ruszac
ehh....... dziwne to wsio jest

a ja siedze sama, czekam na mojego bo w trase z bratem po samochod pojechali sciagnac i jeszcze ze 2 godzinki zanim wroca a wiec stwierdzilam ze poczekam bo sie w dzien wyspalam

mamaali zobaczysz wsio bedzie dobrze najwazniejsze zeby zachowac zimna krew i za bardzo nie panikowac
mamy na tyle szczescia ze jestesmy w ciazy w XXI wieku a nie w średniowieczu wiec medycyna lepsza oj nawet sporo lepsza :)

zycze wam przespanej nocki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny z rana,ja ostatnio przesypiam praktycznie całe nocki,chyba już ze zmęczenia i stresu,bo ileż można nie spać nie tylko z powodu ciąży..Dzięki dziewczyny jeszcze raz,a jeśli chodzi o szmatławice,to jest to wyrachowana czterdziecha-prawdziwa szmatławica,która też ma rodzinę-męża,dzieci-porąbana sytuacja,ale jak to już pisałam,tak to jest jak niektórym mózg zaleje sperma.
Dziś mam wizyte u gina,zobaczymy ile Mania urosła przez ostatni miesiąc, no i przede wszystkim jak jest ułożona,także odezwe się pewno po.Miłego dzionka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Witajcie wrześniówki!

Mój plan rodzenia w sierpniu oddala się ode mnie coraz bardziej, na ostatniej wizycie lekarz twierdził, że na poród w najbliższym czasie się nie zanosi, więc szykuję się na poród we wrześniu. W karcie lekarz wpisał mi 2.09. (choć 40. tydz. kończę 30.08) i z tego wynika, że jeśli żadna akcja porodowa się nie zacznie, dopiero we wrześniu będziemy interweniować.
A mój Mikołaj waży już 3100 g i boję się, co będzie dalej i jak ja go urodzę.
W każdym razie - podczytuję Was regularnie i każdej z Was życzę wszystkiego dobrego.

I pamiętajcie - najważniejsze są nasze dzieci, a te chłopy...Ech, szkoda słów.

Odnośnik do komentarza

mamaali ale musisz być w nerwach teraz do czwartku - na szczęście to już jutro (chyba - jaki mamy dziś dzień? bo się ostatnio gubię)

kasia.no witam w gronie niedołężnych staruszek - nawet jak mam dobry dzień i coś raczę zrobić - posprzątać.poprać, poprasować czy ugotować obiad to i tak muszę odpoczywać co chwilę, a śmiechu już jest warte jak ja się z łóżka podnoszę - nogę żeby zdjąć z łóżka to najpierw przesuwam ją po kawałku po łóżku i dop chlup na podłogę i już nie mówiąc o tym że zapominam że mam taki brzuch duży i czasem jak zamykam drzwi to się walnę nimi w brzuchol :) albo obijam się o ludzi i rzeczy

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkp07w9asewgxw.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzis tylko informacyjnie, dla tych co maja slabszy wzrok i jeszcze czekaja na badanie siatkowki/dna oka.

Ja mam wzrok kijowy (-7 dioptrii) i dzis mialam dokladne badanie dna oka i siatkowki i wyszlo ze jest ok. Stwierdzono brak przeciwskazan do porodu sn.
Jak sie dopytywalam to nie jest wazna wielkosc wady a stan siatkowki a ten moze byc gorszy przy mniejszej wadzie.

Moja kolezanka badala przy wadzie -3 dioptrii i wyszly problemy z siatkowka, ale poniewaz jej zalezy na porodzie sn to bedzie miala zabieg laserowego podklejania siatkowki (czy jakos tak). To samo przechodzila przy poprzedniej ciazy.

Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i zycze wytrwalosci i dobrych wynikow badan.

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2hdgex72wz7oq.png

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim

U mnie h**owy dzień mimo chłodnej pogody...Dzisiaj chyba dopadlo mnie zmeczenie ciaza fiz i psych. Nogi mnie bola zwłaszcza jak leze a leze prawie caly czas bo mam skrocona szyjke ;/ Już mam dość lezenia na lewym boku, jak urodze to chyba przez dluuugi czas się tak nie poloze... Chcialabym by się zaczynam już 37tydz a jutro dopiero 35... Jeszcze tyle czasu, masakra..

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5eg9bv5ugm.png

Odnośnik do komentarza

kornelka nie załamuj sie dasz rade nie wiem jak mozesz na boku spac ja spie ciagle na plecach i to na pol siedzaca bo oddychac nie moge inaczej a jak mi sie uda na boku to jestem happy :)
ja od 6 rano dzisiaj tez leze bo mi mala zesztywniala i sie wypiela i koniec nic zrobic bo za sztywno a nospa nie dziala na dodatek jakis dziwny bol w boku tzn. jak kolka wiec pewnie jakis maly skurczybyczek ale nie bardzo mocny i nie dlugi ale sie zdarzal
Całe szczęscie juz przeszlo i moge sie ruszyc chociaz troche pozno zeby jechac w odwiedziny do cioci bo taki mialam plan wiec siedze w domku, potem jade po mojego do pracy.

własnie zajadam tosty z mniami serkiem :D i kisielek na deser :)

Smile2 dzieki za info z ta wada to wiem o co juz mam pytac dokladnie okuliste na wizycie :)

I jeszcze jedno, tak podglądam te nasze sierpnioweczki i cos maja ciezko bo duzo ich czeka i czeka i po terminie a dzieciatka nie wychodza :) mam nadzieje ze u nas pojdzie to wszystko szybciej :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3 wrrrr .... !!! zrobiłaś mi smaka na kisiel i teraz muszę iść do sklepu;(( ;) jeszcze taki z bitą śmietaną mmmm

maidin no jutro się dowiem , niepewność to straszna rzecz... Dziś oddawałam próbkę na paciorkowca i babka w szpitalu powiedziała,że niby na koniec ciąży nie powinnam się martwić o te przeciwciała, ale chyba sama nie wiedziała o czym mówi i chciała mnie tylko pocieszyć.

jana3 Daj znać jak po wizycie :)

a mój mąż sobie wymyslił, że idzie na kawalerskie do mojego brata :o nie wiem od kiedy żonaci faceci chodzą na kawalerskie wrrr!!!!

Odnośnik do komentarza

mamaalija sie rejestrowałam 15 lipca i dostalam na maila ten bon ale sa warunki :
-on jest w wysokości 10zł
-mozesz z niego skorzystac tylko w tym sklepie co oni podali jakis internetowy na wybrane produkty pieluszek
- i waznosc bonu to do 30 czerwca 2014 badz do wyczerpania zapasów :/

jak chcesz moge ci podac ta strone i numer tego bonu bo ja nie bede z niego korzystac

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,jestem po wizycie,powiem szczerze,że normalnie miałam problem się rozebrać do badania,ale jakoś powoli dałam rade,nie wiem,co będzie potemMała waży ok.2100,z pomiarów główki 34 tydzień,a brzuszka i kości udowej 33,także chyba ok.U mnie co prawda ciśnienie troszkę za duże,narazie niewiele,mam kontrolować,waga też od prawie 2 miesięcy stoi w miejscu,ale to wszystko stres chyba,nie zawsze się da nie denerwować.Następna wizyta za 2 tygodnie,a w międzyczasie mam zrobić badania krwi,przede wszystkim żelazo,bo ostatnio nie było najlepsze.Mam nadzieje,że będzie ok,byle jak najmniej się denerwować.

Odnośnik do komentarza

No pierwszy raz nie moge sie zalogowac ;) ale telefon mi dzis swiruje...
Ten dzien jest straszny. Wypilam kilka kaw, nawet sie kimnelam ale nadal czuje sie struta a po drzemce nawet jest gorzej...
Ja chce juz 23! Dzis znow musialam 17h w pracy spedzic a jutro od rana wiec czeka mnie tylko 5h snu... Ze tez dziewczyny znajac nasza sytuacje przypomnialy sobie o urlopach teraz... Ja zawsze jak pracowalam u danego pracodawcy max 3 mies i mialam tylko kilka dni do wykorzystania to wolalam ekwiwalent. Tym bardziej ze one nie maja powodu procz tego zeby polezec i sie pobyczyc...

http://www.suwaczki.com/tickers/o148ha00o0x1sy1t.png
http://s3.suwaczek.com/20140614580120.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...