Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2014


oby Laura

Rekomendowane odpowiedzi

hej :)
u mnie też pogoda do bani :( do tego mąż zostawił mnie samą na jakies 3h i się nudze :( Synu mój coś od 2 dni cały czas spi... chyba będzie leniem po tacie :D
w poniedziałek ide na glukoze ... powiedzcie mi jak u was z cenami? no i musiałyście wcześniej same sobie ją kupic?
mała25... a który to tydzień?
miłego popoludnia :)

Odnośnik do komentarza

u mnie jest 24 tydzien
niby pierwszy raz powiedzial ze bedzie dziewczynka w 15 tygodniu,potem w 18tyg powiedzial ze na 60%bedzie dziewczynka bo sie nie chciala za bardzo pokazac,a w 21 tygodniu powiedzial ze na 90 %dziewczynka ale wiecie 90% to nie 100%:(dlatego sie boje ze sie rozczaruje,a bardzo bym tego nie chciala...musze wytrzymac do srody moze sie teraz potwierdzi na 100%

Odnośnik do komentarza

Hejo, hej, ale gdzie Wy się poprzenosiłyście na fb?! dlaczego ja o tym nic nie wiem!
przychodzę zakatarzona z bólem gardła szukam Was, a Was tu tak mało? kiedyś pisałyście 10 stron dziennie, teraz widze znacznie mniej. Każda pogoniła w wir życia?:P
Jak tam się trzymacie?
Bo ja mam aż trzy łóżeczka! dla jednej Małej Kruszynki!

http://www.suwaczki.com/tickers/oeua43r8yivziedp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki:-) myślałam o zwolnieniu, jestem trochę rozdarta bo u mnie w firmie jest tak że jesli chodzę do pracy to mam coś w rodzaju premii 400zł a jak jestem na zwolnieniu No to jest tzw podstawa. Nie ukrywam, że zależy mi na pieniądzach bo za coś muszę żyć i przygotować się na przyjście maluszka, a z drugiej rgtrony nie wiem ile jeszcze dam rade tak ciągnąć. Jak dobrze, że jesteście<3

😉

Odnośnik do komentarza

Mala25 spokojnie, za kilka dni na pewno sie dowiesz, nie ma sensu sie denerwowac. Pewnie gdyby to byl chlopiec, lekarz by to dostrzegl. A nawet jesli... na pewno szybko zaakceptowałabyś tę sytuację.
Majówka u nas wietrzna i deszczowa. Przyjechałam w odwiedziny do teściów, a to dla mnie tylko nerwy i stres. Na szczęście jutro wracamy do domu :))))

Odnośnik do komentarza

Hej po długiej nieobecności jestem niestety roboty jest full a czasu coraz mniej. Wiec nie miałam czasu żeby coś napisać. O dziwo na pomorzu pogoda zaskakująco ładna. Grill był po którym się turlałam. :) Wreszcie coś zrobiłam i złożyłam komodę dla dzidzi uprzednio ją malując na biało bo niebieski mi jakoś nie pasował. Zostaje mi pokój do malowania ale muszę się gratów z niego pozbyć tylko nie wiem kiedy bo mam je przenieść na górę a jeszcze schodów nie mam a o podłodze mogę zapomnieć ale do sierpnia powinnam się ogarnąć. Ale zobaczymy jak to będzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3k0ryiv29o.png
http://www.suwaczki.com/tickers/7v8rskjol41wpc58.png

Odnośnik do komentarza

Wiecie, conajmniej dwie sierpnióweczki z tego co kojarzę miały niespodziewankę w postaci zmiany z przewidywanych dziewczynek na chłopców :)

gabus23 pytasz o cenę badania czy samej glukozy? ja badanie miałam z nfztu, a glukozę kupowałam sama w aptece chyba za 4 zł? czy coś w tych okolicach.

Odnośnik do komentarza

bedzie Hania szczerze współczuję. Mieszkania z moimi teściami sobie nie wyobrażam! To byłby jakiś koszmar, dwa dni z nimi to już jest ponad moje siły.

Nieoczekiwane zmiany płci zdarzyć się mogą zawsze, dlatego nie ma co się nastawiać i denerwować, tylko spokojnie czekać na informację od lekarza. Mnie w 15. tyg lekarz w ogóle nie chciał nic powiedzieć, bo twierdził, że ma tym etapie nietrudno o pomyłkę. i dobrze zrobił, bo po co niepotrzebnie siać zamęt.

Mala25 poczekaj spokojnie, tym razem na pewno lekarz powie na 100%, kogo tam nosisz w brzuszku.

Dziewczyny, które jeszcze nie były pewne co do imienia dziecka - dokonałyście już wyboru? U nas bez zmian- będzie Mikołaj.

Odnośnik do komentarza

Jejku, Jejku, ja jestem ze wszystkim do tyłu jak widzę! Z racji miał być chłopiec, a jest dziewczynka, więc imienia w ogóle nie ma i czekamy aż się urodzi i zobaczymy na kogo wygląda... Mam w szopie 3 łóżeczka, ale w domu nic nie przygotowane!
AAAAAAaaaaa!!!!
no nie!
ogarnij się Joanna!

http://www.suwaczki.com/tickers/oeua43r8yivziedp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o płeć -lekarz powiedział (pokazał) mojemu mężowi na usg w 21 tygodniu ciąży. Wcześniej nie chciał nam powiedzieć bo uznał, że może się jeszcze pomylić:) ale ubranek jeszcze i tak nie kupujemy, poczekamy aż diagnoza płci się potwierdzi (12 maja mam wizytę). Jeśli chodzi o zakupy to wózek, rożek. wkładkę do wanienki, kosmetyki hipoalergiczne dla mnie i bobaska, pieluchy newborn i takie tam pierdoły to w sumie już mam. czekam jeszcze z zakupem łóżeczka i fotelika no i ciuszków oczywiście:) I tutaj podziękowania w Waszą stronę bo Wy mnie zmobilizowałyście żebym ruszyła tyłek na zakupy:)))

😉

Odnośnik do komentarza

Znów nie mogę się zalogować grr.

U nas maleńka bezimienna co zaczyna mnie strasznie irytować :(
Za wyprawkę muszę się w końcu zabrać, bo oprócz ciuszków, kilku pielęgnacyjnych pierdół, butelki i smoczka nie mam nic... myślałam, że to już "trochę" dopóki nie spisałam na kartkę wszystkiego, co potrzebne ;(

Odnośnik do komentarza

Witajcie :) szczególnie te dziewczyny, które odwiedziły nas po przerwie :)
u nas dziś w końcu pokazało się słońce, specjalnie na urodziny męża :)
Ja również mieszkam z teściami, więc łączę się z Wami w bólu ... :P z tym,że u mnie ciesza się jak siedze w domu, bo maja na kogo zgonić sprzątanie, gotowanie itp ;/ ;/ szkoda słów...

Juskaa... właśnie cena samej glukozy :) dzieki ;)
na badania musze trochę wiecej wyłożyć, bo jeszcze mam toxo do powtórki, mocz, morfologia ... więc na jakies+/- 100,zł musze się przygotować...
U nas w 100% chłopiec, i po zdjęciach z usg nie sądzę,żeby coś się zmieniło :D co do imienia to miał być Kamil, ale na 99% będzie Nikodem ;)
Co do wyprawki ... mam tylko ciuszki na porodówkę, stwierdziliśmy,że reszta w czerwcu, bo ten miesiąc zarezerwowaliśmy na przygotowanie pokoju :)
pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

A ja, jako niedoświadczona mama, listę zakupów ściągnęłam z internetu. Gdyby ktoś reflektował, chętnie podeślę ;)
Mnie brakuje łóżeczka,pościeli,kocyków i ręczników oraz pieluch :) No i ja nie jestem wyposażona, nie mam koszul do karmienia i laktatora, ale na to jeszcze mam sporo czasu :)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :) i mnie tu trochę długo nie było. Co do płci dziecka, 3 tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że spodziewamy się dziewczynki - Mai (pani dr twierdziła, że jest pewna, ale gdyby jednak dzidziuś okazał się chłopcem - będzie Kacper). Nie mam jeszcze prawie nic dla dziecka, dla siebie tylko 2 koszule do szpitali i zamówiony wózek - czuję, że czas mnie goni, ale niestety znowu muszę leżeć, a przed zakupami przez net wolałabym się rozeznać na żywo, a tu ciągle coś stoi na przeszkodzie. No i nie wiem, kiedy się za to wezmę. Mam też problem komunikacyjny z moim lekarzem prowadzącym, który twierdzi, że dziecko zbyt wolno rośnie (na podstawie wyników usg prenatalnego z 15.04., które oglądała 2.05.), chociaż lekarz, który wykonywał badanie prenatalne zapewnił, że dziecko jest zdrowe, tylko drobne, a oddalenie terminu porodu o tydzień nie powinno niepokoić. No i jestem poddenerwowana, od jutra będę się starać o kolejne usg, żeby Maleństwo zmierzyć i oszacować wagę - jestem pewna, że w ciągu tych 3 tygodni dziecko sporo urosło. Poczułam się niepotrzebnie nastraszona, ale nie zostawię tego.

Trzymajcie się ciepło!

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-67521.png

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja cieszę się,że mój lekarz wykonuje wszystkie badania u siebie i taniej mnie to wychodzi :)
Byłam dziś w Smyku i powiem szczerze, że mam wrażenie,że ciuszków dla dziewczynek jest duużo więcej :( co do chłopców szału z wyborem nie ma.
ale juz przynajmniej się upewniłam,że chce wózek Graco Symbio 3w1 :D

Odnośnik do komentarza

Witam po weekendzie majowym :)
Weekend minął pod znakiem zimna i deszczu a dzisiaj fajnie cieplutko.
My czujemy się dobrze, nie ma zbytnio na co narzekać obecnie. Jedynie potówki mi wyszły na brzuszku ale tylko 4.
W tym miesiącu trzeba jakieś większe zakupy zrobić tylko jeszcze nie wiem od czego zacząć :)
Wczoraj byłam u koleżanki w odwiedzinach, która urodziła w lutym Tymona. Jaki ten maluch jest słodki, nie mogłam oderwać od niego oczu :) a jak fajnie gaworzy :)
Aż łezka się kręci, że niedługo też będę miała taką pociechę w domku.
Mały od wczoraj mnie kopie po żebrach. Jeszcze nie boli ale czuje pewien dyskomfort. Ale niech kopie jak ma taką ochotę :) z każdego ruchu się cieszę.

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f43r8kxyqrpzm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...