Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2014


oby Laura

Rekomendowane odpowiedzi

Mala25 - staram się jak najwięcej leżeć, ale czasem jest mi już niewygodnie i układam się w pozycji półleżącej z książką lub kompem, jak teraz :) Był moment, kiedy poczułam przypływ sił i postanowiłam posprzątać, co skończyło się silnymi bólami brzucha i dolnej części pleców, trafiłam do lekarza i dostałam opieprz i zakaz sprzątania i noszenia więcej niż 2 kg... - od tej pory słucham się lekarza, czasem wychodzę na niedługi spacer po okolicy lub do apteki/sklepu po coś lekkiego (jak np. najdzie mnie niepohamowana ochota na truskawki - muszę kupić mrożone :).

Co do rozłąki - jak pracowałam, to było mi łatwiej, bo jestem typem pracoholika, późno wracałam z pracy, potem szłam na aerobik, albo biegać i tak mi mijał dzień, a w weekendy widywałam się z przyjaciółmi. Ze względu na różnicę czasu z mężem pisaliśmy w tygodniu maile, a na skype rozmawialiśmy tylko w weekendy. Teraz będziemy częściej rozmawiać, ale wiem, że w tym stanie strasznie będzie mi smutno. Teraz jestem na zwolnieniu i ten czas na pewno będzie mi się dłużył :/

Co do usg 3d/4d - za pierwsze badanie prenatalne płaciłam 200 zł, ale takie są ceny. Badanie było bardzo dokładne, trwało 30 minut, dostałam też płytę CD z zarejestrowanym badaniem,dźwiękiem i zdjęciami maluszka (i na jednym ze zdjęć jest ewidentny dowód, że to chłopak, ale kurczę, chcę to usłyszeć od lekarza :).

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-67521.png

Odnośnik do komentarza

taaa malga "nowe" sierpniowe bobaski pochłaniają bo łatwiejszy dostęp z drugiej strony jak tutaj 15 stron do nadrobienia było i jest teraz bo rzadko włazę to mi sie nie chce tam jakos szybciej to idzieale i tak z sentymentu tu wracam ;) mam tu jeszcze lipcóweczki jako, że ja pierwotny termin na 3.08 a teraz na 24.07 to kij wie jak to będzie choć te ich problemy na pewnych etapach są takie jak moje a sierpnióweczki w nie wchodzą dopiero więc jednak skłaniam sie na lipiec :D
No więc coś nowego się działo jak mnie nie było ?
U nas wózek chyba babcia kupi muszę jej dopytać w przyszłym tyg muszę sie bujnąć do ciotki mojego A zapytac czy serio da czy sprzeda nam łóżeczko bo najchętniej juz bym je tu do nas przemyciła :D i zastanowiła sie nad materacem. jak znajdziecie jakies promocje w sklepach internetowych odnośnie wyprawki dajcie znać ja w sumie nic nie mam bo moja mama przesądna ze za prędko mnie przesady nie "biorą" ale jednak ma troche racji że po co tak szybko. w maju zacznę zakupy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/010iskjouix0rnww.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgdotwwpiq.png

Odnośnik do komentarza
Gość mama trzeciaczka

witajcie! Ja już po kuracji antybiotykowej- niestety jeszczekaszlę. Od 20.03 będę pod opieką lekarza ze szpitala- wizyty mam mieć co tydzień- niby nic się nie dzieje ale mam się oszczędzać, polegiwać ze względu na ciśnienie- ostatnio na wizycie miałam 175/95, ale pozostałe wyniki są ok, więc mam 4x dziennie mierzyć ciśnienie, jak dolne jest powyzej 90 lub górne powyżej 130 mam zazywać dopegyt. A tak to leżeć, odpoczywac spacerować- co dziwne nie mam szlabanu na przytualnki ale i tak bardzo uważamy. No cóz to moja 3 ciąża- po 13 letniej przerwie. Lekarze mówią, że raczej nie będą trzymać mnie do terminu tylko rozwiązywać jak tylko płuca będą dojrzałe i mały będzie ważył około 3 kg. Ponoć boją się tych moich skoków ciśnienia. Wolałabym urodzić sn, ale zobaczymy co powie kardiolog i okulista. Pozdrawiam was cieplutko i wasze maluszki!

Odnośnik do komentarza

Fresh obie wyczekujemy 8.04 ;) normalnie jestem tym tak podekscytowana że szok! A w środę wizyta u mojego gina i zwykłe usg. Nie wiem czy od niego wyciągnę płeć bo to bardzo zachowawczy staruszek i chyba woli siedzieć cicho niż coś powiedzieć, żeby pacjentka później nie była rozczarowana. Tak więc na połówkowym spróbuję coś wypatrzyć ;P
Aliii ja niestety też jestem słomianą wdówką :/ mężuś wyjechał 2 tyg temu i wroci (daj boże) na tydzień przy świętach... Pierwsze 2 dni przechodziłam jak w żałobie, standardowo schudłam kilogram. W sumie codzień mam jakieś zajęcia ale brakuje mi jego gadulstwa, które tak mi kiedyś przeszkadzało :) ale technika jest teraz świetna! Skype na telefonie i w każdej chwili można się zobaczyć :) mój ojciec jak wyjeżdżał to dzwonił raz w tygodniu... Cóż to za związek?
Kurcze Was też tak boli głowa? ;( kark też jakby przemęczony...co ja robiłam w nocy? No i ogólne osłabienie. Pewnie przez tę zmianę pogody :(

http://www.suwaczki.com/tickers/h4zpflw1j9kf68gh.png

Odnośnik do komentarza

ewelka_i_groszek - No to możemy sobie podać ręce w niedoli :) Też cieszę się, że jest skype, bo rozmowy telefoniczne z Chinami zrujnowałyby nas :D a to jednak coś zupełnie innego niż maile :) Nie chcę się tak martwić, bo maluszek odczuwa emocje mamy, ale ciężko przez 2 miesiące udawać, że jest wszystko w porządku. Tym bardziej przy ograniczonych możliwościach mobilnych. To będą pierwsze święta spędzone osobno. Jakoś muszę popracować nad nastawieniem i wykrzesać więcej optymizmu (z niecierpliwością czekam na kolejny widok maluszka).
Głowa boli fest, ale teraz to chyba z przeziębienia i zmiany pogody.

mama trzeciaczka - koniecznie odpoczywaj, bo przy skokach ciśnienia musisz się oszczędzać. Trzymaj się ciepło!

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-67521.png

Odnośnik do komentarza

Ewelka_i_groszek- głowa to o dziwo mnie dzisiaj nie boli ale ostatnio to codziennie:( myślałam że mi pęknie! ! Ja też mam połówkowe 8.04 :D wiec będziemy się chwalić co tam widzą:))) dzień wcześniej będę mówić do maluszka żeby się pokazał może to pomoże :p albo nie wyjdę z gabinetu:D
Lelkkaa~ czyli mówisz ze teraz juz czujesz te kopniaczki:D zazdroszczę a 7dni temu czułas cos? Bo ja jestem w 18tyg i 6dni wiec się zastanawiam czy może już coś poczuje za tydzień:)))

Odnośnik do komentarza

dziewczyny co do bólow glowy to mnie codziennie glowa boli,naszczescie po malej kawce przechodzi,az mam wyrzuty sumienia ze codziennie pije kawke,slabiutka ale jednak codziennnie:(
hmm co do tych roałąk to naprawde szczere wspołczucia,ale co tam damy rade razem:)jakos zleci:)ja praktycznie dziennie widze meza 2 godziny bo mamy swoj interes a teraz mamy sezon wiec jak ja nie moge pracowac to ktos musi nadrabiac:(

Odnośnik do komentarza

A ja nie farbuje. Mam już mega odrosty ale i tak chodzę w upiętych włosach przeważnie cały czas. Staram się nie traktować ich gorącym powietrzem ani prostownicą czy lokówką. Chcę ten czas jakoś dobrze wykorzystać i może dorobie się w końcu moich naturalnych włosów. Kawka słabiutka musi być, pół kawki i pół mleka :) no może trochę więcej mleka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f43r8kxyqrpzm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...