Skocz do zawartości
Forum

Użytkownik Miesiąca - Grudzień 2013


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Lukierek
Natka i Betty -widzę że są zawsze
A ja oddaję mój głos na Domi ,j_kaminską,
Nikawa ,Mambach Właśnie te dziewczyny mają duży udział w forum
I jeszcze Jsmolarek
Domi -jak zapytałam o suwaczek bardzo szybko mi odpowiedziałaś aż się niespodziewałam że tak szybko dostanę odpowiedz

Dziękuje Ci jednak w tym miesiącu nie byłam zbytnio aktywna... wiec szansę oddaje bardziej aktywnym forumowiczom:)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Mnie jest smutno, że moja intuicja zawiodła mnie na początku miesiąca. Nie rozumiem po co udawać zarówno w swiecie realnym, jak i w wirtualnym.
Trochę mnie nie było, ale po za nikami, które już padły, żeby im się Redakcja mogła przyjrzeć ( myślę, że słusznie) chciałabym dopisać marzen@. Jej udział tutaj jest bardzo wartościowy.

Odnośnik do komentarza

Dlatego bez Was ten konkurs byłby niemożliwy do realizacji, bo sami nigdy byśmy nawet nie wytypowali mam, które zasługują na wyróżnienie, więc Wasze sugestie są dla nas ogromnie znaczące.
A w styczniu odbędzie się konkurs na Użytkownika Roku 2013, w którym będziemy głosować na wszystkie Użytkowniczki nie tylko te 12, które były Userkami Miesiąca - jest wiele nowych Forumowiczek, dlatego konkurs będzie otwarty dla każdego!

Odnośnik do komentarza

Kochani, dziękujemy za głosy!
Jak zwykle pisaliście do nas i tu, w wątku konkursowym i prywatne wiadomości na kogo powinniśmy zwrócić uwagę.
Choć wybór był trudny, ponieważ gościmy na forum nowych użytkowników, którzy już zdążyli wyróżnić się na forum, to postanowiliśmy wyróżnić (może trochę z opóźnieniem) osobę, która bez wątpienia na ten tytuł zasługuje i która wniosła wiele dobrego nie tylko na forum, ale także w życie innych.

Osobą tą jest j_kaminska :-)

Dziękujemy, że z nami jesteś i oczywiście gratulujemy wygranej!

Dziękujemy także wszystkim za głosy! Już wkrótce będziemy szukać Użytkownika Stycznia oraz Użytkownika Roku 2013!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...