Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mambach

Brak poczty - wiadomości

Rekomendowane odpowiedzi

Cookies czyszczone są regularnie, a teraz znów nie mogę odczytać wiadomości, ponieważ wyświetla mi się komunikat : Przepraszamy, system wiadomości chwilowo niedostępny. Spróbuj ponownie poźniej. - i tak już od 2-3 dni. Przeglądarka to Firefox i Chrome w najnowszych wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie od wczoraj jest ten sam problem (tzn. wczoraj go zauważyłam dopiero).
Ale też jest inny problem. Sporo użytkowników nie może w ogóle zalogować się na Parenting? Czy to ma związek z jakimiś zmianami w serwisie?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

j_kaminska
U mnie od wczoraj jest ten sam problem (tzn. wczoraj go zauważyłam dopiero).
Ale też jest inny problem. Sporo użytkowników nie może w ogóle zalogować się na Parenting? Czy to ma związek z jakimiś zmianami w serwisie?

Dziękujemy za powiadomienie. Problem został zgłoszony.

Czy przy próbie zalogowania na forum pojawia się jakiś konkretny komunikat o błędzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

j_kaminska
Tak - przerwa serwisowa. I sytuacja trwa od wczoraj wieczora/popołudnia.

Rozumiem.

Proszę napisać czy osoby nie mogące się zalogować próbowały wyczyścić ciasteczka. Czy ma Pani może informacje na temat tego, jakiej przeglądarki używają zgłaszający niemożność zalogowania się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redakcja
j_kaminska

Rozumiem.

Proszę napisać czy osoby nie mogące się zalogować próbowały wyczyścić ciasteczka. Czy ma Pani może informacje na temat tego, jakiej przeglądarki używają zgłaszający niemożność zalogowania się?

Problem z logowaniem został rozwiązany.

Jeśli ma Pani kontakt z osobami, które miały kłopoty z logowaniem, prosimy o przekazanie tej wiadomości i przesłanie informacji czy wszystko jest w porządku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten sam problem - nie mogę otworzyć nowych wiadomości - pliki cookies usunięte, przeglądarka najnowsza, ten sam problem na kilku komputerach a w nich także na kilku przeglądarkach.

Jakiś czas działało poprawnie, do wczoraj - znów nie mogę skontaktować się z innymi osobami - ani odczytać, ani napisać wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość NATKAAA

Redakcja
Redakcja
j_kaminska

Rozumiem.

Problem z logowaniem został rozwiązany.

Jeśli ma Pani kontakt z osobami, które miały kłopoty z logowaniem, prosimy o przekazanie tej wiadomości i przesłanie informacji czy wszystko jest w porządku :)

droga redakcjo od wczorajszej pory obiadowej nie mogę sie zalogować na forum i nie pomaga nic ani czyszczenie ciasteczek ani zmiana przeglądarki totalnie nic i widzę po tym że nikt sie nie udziela w wątkach często przez nas odwiedzanych że nie tylko ja mam taki problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NATKA08
u mnie już wszystko działa poprawnie

Dziękujemy za informację :)

Mamy nadzieję, że u pozostałych osób, które miały problem z logowaniem również wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KariKari
mam ten sam problem - nie mogę otworzyć nowych wiadomości - pliki cookies usunięte, przeglądarka najnowsza, ten sam problem na kilku komputerach a w nich także na kilku przeglądarkach.

Jakiś czas działało poprawnie, do wczoraj - znów nie mogę skontaktować się z innymi osobami - ani odczytać, ani napisać wiadomości

Ten problem również został zgłoszony wczoraj i dostaliśmy informację od naszego działu IT, że wiadomości działają. Prosimy dać znać czy wszystko jest w porządku w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie działa -3 komputery sprawdzone a na każdym także na kilku przeglądarkach różnych zainstalowanych, pliki cookies usunięte, odświeżana strona i nic....
moja skrzynka więcej nie działa niż działa.... raz pamiętam było ok a takto od początku problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądziłam, że ten problem dotyczy tak sporej społeczności Forum.
Zgłaszam, iż ja również mam problemy z pocztą. Wiadomości prive nie mogę odbierać, nie mogę pisać.

Ponadto zdarza się, że piszę odpowiedź w wątkach, moja wiadomość po kloknięciu 'opublikuj' znika i pojawia się komunikat z problemem technicznym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
Proszę podać jaki dokładnie brzmi ten komunikat, oraz jaki system oraz przeglądarkę masz zainstalowaną na komputerze. Pomoże to ustaleniu błędu.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
mam problem z odczytaniem wiadomości prywatnych. Za każdym razem wyświetla się komunikat "Przepraszamy, system wiadomości chwilowo niedostępny. Spróbuj ponownie później." Bardzo proszę o pomoc.

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uvfxmkc8vebv0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5ejuswdklg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

poczta znowu nie działa. Wyskakuje komunikat:
"Przepraszamy, system wiadomości chwilowo niedostępny. Spróbuj ponownie poźniej."

Pozdrawiam,

Justyna

http://fajnamama.pl/suwaczki/6v34fky.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jy8pb7r.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...