Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Zaradny Maluch"

Rekomendowane odpowiedzi

Mój synuś to bardzo zaradny maluch Sam już je posiłki i czyta gazety :) umie zadzwonić do mamy:)
Z nocniczka korzysta choć czasem myli jego przeznaczenie:)

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6346.jpg

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6347.jpg

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6348.jpg

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6349.jpg

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6350.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkąd synek umie mówić ciągle słyszę "sam,sam" i dzięki temu Pawełek umie sam myć ząbki, z niewielką pomocą ubierać się, korzystać z nocniczka a nawet mieszać ciasto i robić schabowe. Teraz marzy mu się sikanie do kibelka tak jak tata, czyli na stojąco. Jak wygramy w konkursie marzenie to się spełni dzięki podstawce:)

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6523.jpg

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6524.jpg

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6525.jpg

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6526.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dopiero 4 miesiące a opanowałem już technikę zabawy grzechotką. Wkładam ją sobie do buźki, potrząsam a ona wydaje dźwięk. Nas rodziców cieszą takie drobne postępy, z dnia na dzień jest ich coraz więcej :)

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6542.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasza mała Królewna jest naszym największym Skarbem. Każdego dnia cieszymy się z jej ,,WIELKICH „ osiągnięć. Pomimo tego że ma dopiero 19 miesięcy to świetnie sobie radzi w życiu codziennym. Bardzo chętnie pomaga też mamusi w codziennych obowiązkach. Oczywiście… pomaga tak ,jak umie najlepiej. Wielką przyjemność sprawia jej też porządkowanie w szafkach i szufladach. Cieszę się że sprawia jej to tak wiele radości. Codziennie zaskakuje nas swoimi nowymi pomysłami.
Nie można też zapomnieć o jej wielkich sukcesach których jest naprawdę bardzo dużo np. picie ze szklanki czy robienie siusiu do nocniczka.
Jesteśmy z niej bardzo dumni i szczęśliwi widząc jak zdrowo się rozwija i jak z każdym dniem staje się coraz bardziej samodzielna. Jej uśmiech jest naszą radością.

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6558.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mój synek uczy się samodzielnie jeść - nieważne, że po takiej lekcji ubranie nadaje się do zmiany, podłoga i Wojtek do mycia. Ważne, że jest zabawa!

monthly_2013_12/konkurs-zaradny-maluch_6561.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...